Головна Сільське господарство

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Сільське господарство
Забезпеченість господарств насінням, ЗЗР та мінеральними добривами по Христинівському району станом на 17.02.2015 р.

•Детальніше...•
 
Стан посіву озимих культур по Христинівському району станом 17.02.2015 року

 

 

•Детальніше...•
 
Прогнозована структура посівних площ по Христинівському району під урожай 2015 року (станом на 17.02.2015 року)

•Детальніше...•
 
Агропромисловий сектор Христинівщини: підсумки 2014 року

•Детальніше...•
 
Про стан аграрного сектора Христинівщини

В 2014 році на Христинівщині вирощено та зібрано добрий урожай зернових культур. За оперативною інформацією валовий збір зернових очікується 160 тис.тонн при середній урожайності 63,0 ц/га.
Хліборобам Христинівщини вдалося виростити  добрий урожай основної зернової культури -  озимої пшениці.  Валовий збір озимої пшениці в Христинівському районі склав майже 50 тисяч тонн із середньою врожайністю 51,4 центнери з гектара.

•Детальніше...•
 
Вісті з полів

Сільськогосподарські підприємства району, які займаються тваринництвом, активно включились в роботу по заготівлі кукурудзи на силос. Станом на 04.09.2014 ця робота вже завершена в таких господарствах: СТОВ "Верхнячка-Агро", ТОВ "Кузьмина Гребля", ТОВ "ЕіМ Красива Земля", ДП  "Умань-Агро", СТОВ "Обрій", ТОВ АФ "Орадівка". Загалом по району силосну кукурудзу зібрано з площі 1930 га (80 % від плану).

•Детальніше...•
 
ЖНИВА 2014 РОКУ ЗАВЕРШЕНО

Хлібороби Христнівщини з честю виконали свій головний землеробський обов’язок, зібрали вирощений нелегкою працею урожай ранніх зернових і технічних культур. Жнива 2014 року хоч і розпочались в звичайні строки, проте погодні умови не дали можливості сільськогосподарським підприємствам одразу включитись в роботу по збиранню зернових культур.

•Детальніше...•
 
В Христинівці обговорили хід жнивної кампанії у сільськогосподарських підприємствах району

Під час апаратної наради 4 серпня, яка відбувалась в малому залі Будинку Рад, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Товстоніс прозвітував про хід жнивної кампанії у сільськогосподарських підприємствах району.
Наразі підходить до завершення жнивна компанія 2014 року. Станом на З серпня ранні зернові та зернобобові культури зібрано на площі 14256 га, що складає 86 % до посіяного. Всього зібрано зернових біля 57 тисяч тонн із середньою врожайністю 45,9 ц/га.

•Детальніше...•
 
Жнива 2014

Сільськогосподарські підприємства району активно включилися в роботу по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур.
Станом на 15 липня закінчено обмолот озимого ячменю. Зібрано 6 тис. 300 т., середня врожайність склала 40 ц/га.
Найвища врожайність по вирощенню озимого ячменю досягнуто:

 • ГФ ПрАТ «Зернопродукт МХП» - 61 ц/га;
 • ФГ «РОМ» - 52,2 ц/га;
 • ФГ «Базис» - 21 ц/га.
•Детальніше...•
 
Сьогодення аграрного сектора Христинівщини

Згідно прогнозованої структури посівних площ на 2014 господарський рік, озимих зернових культур посіяно та отримано сходи на площі 11120 гектарів, в т.ч. – 9500 га пшениці, 1600 га ячменю. Найбільші площі озимої пшениці розміщені в корпорації «Украгротех» – 845 га, ДП ДГ «Христинівське» – 520 га, ДП СГП «Ягубець» – 434 га, по 400 га в ДП ДГ «Нива» та ФГ «Голден». На даний час переважна більшість посівів – в доброму та задовільному стані.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 1 2 3 4 5 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 4 з 5•

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.074 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.085 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.169 seconds, 11.43 MB
Application afterRender: 0.260 seconds, 13.00 MB

•Використання пам'яті•

13688784

•22 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '7u28tmhqdhh2c321uvdheurm81'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1539951616' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '7u28tmhqdhh2c321uvdheurm81'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '7u28tmhqdhh2c321uvdheurm81','1539952516','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 12)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT c.*, s.id AS sectionid, s.title AS sectiontitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(c.alias) THEN CONCAT_WS(":", c.id, c.alias) ELSE c.id END AS slug
    FROM jos_categories AS c
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = c.SECTION
    WHERE c.id = 7
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 7
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-10-19 12:35:16' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-10-19 12:35:16' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
    LIMIT 30, 10
 11. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 7
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-10-19 12:35:16' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-10-19 12:35:16' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2393'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2392'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2391'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2325'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2035'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1790'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1740'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1696'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1608'
 21. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1414'
 22. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 12 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•