Головна Сільське господарство

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Сільське господарство
Хід польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району

Станом на 19.10.2016 продовжується збирання сої. Із площі 4009 га (66 % до посіяного) намолочено 4763 тонн, урожайність склала 18,0 ц/га. Найкращий показник по врожайності в ГФ ПрАТ "Зернопродукт МХП" – 25,3 ц/га.

•Детальніше...•
 
Заготівля кормів – основа продуктивності тваринництва

Хлібороби району успішно завершили жнива та аналізують результати роботи наполегливої праці в рослинництві, а тваринники, в свою чергу, проводять підсумки роботи галузі за 7 місяців. Слід відмітити, що за цей період трудові колективи працювали злагоджено та цілеспрямовано, що дало непогані економічні результати.

•Детальніше...•
 
Наближається до закінчення жнивна кампанія на Христинівщині.

За оперативною інформацією станом на 04.08.2016 зібрано та обмолочено ранніх зернових та зернобобових культур разом з озимим ріпаком та гірчицею на 96 % площ. На даний час валовий збір складає 67 тис. тонн. Середня урожайність становить 54,3 ц/га, що вище минулорічного показника. Озимої пшениці намолочено біля 50 тис. тонн із середньою врожайністю 57,0 ц/га. Загалом не зібраними залишаються 650 га озимої пшениці та 100 га нуту.

•Детальніше...•
 
22 травня - Міжнародний день біологічного різноманіття

Біологічне різноманіття — це все життя на планеті. На жаль, реаліями сьогодення стало стрімке вимирання рослини. Зникають з лиця Землі тварини і ліси ... Основна причина цього — активна діяльність людини. І занепокоєння про подальшу долю біологічного різноманіття видів на нашій планеті виразилося в тому, що було запропоновано світовій громадськості в першу чергу звернути увагу на збереження  живих видів нашої планети, та її екологічних систем.

•Детальніше...•
 
Польові роботи продовжуються

Сільськогосподарські підприємства району всіх форм власності продовжують посів ярих культур. За оперативною інформацією станом на 20.04.2016 посіяно соняшник на площі 4620 га, що складає 60 % від запланованого.

•Детальніше...•
 
Про підсумки роботи тваринництва за І квартал

Зазвичай у квітні тваринники сільгосппідприємств підводять підсумки роботи за І квартал поточного року. А відтак у виробництві продукції тваринництва та нарощуванні поголів’я ВРХ досягнуто певних успіхів.

•Детальніше...•
 
На полях району

На полях Христинівщини проводиться посів пізніх культур. На даний час завершено посів 300 гектарів цукрових буряків. В господарствах всіх форм власності продовжується посів соняшника. Загалом вже засіяно 3500 га площ, що складає 50 % від запланованого. В таких господарствах, як СТОВ "Ліщинівське", корпорація "Украгротех", ГФ ПрАТ "Зернопродукт МХП", ДП ДГ "Христинівське", ФГ "Степівське", ДП ДГ "Нива" та ДП "Драбівське" завершено посів соняшника. Паралельно проводиться посів кукурудзи. Станом на 29.04.2015 в районі посіяно  3000 га зернової та 1000 га силосної кукурудзи, що складає 30 % від прогнозованого. Розпочато посів сої.

•Детальніше...•
 
Про підсумки роботи галузі тваринництва за зимово-стійловий період та перехід на літньо-табірне утримання

 

Результат пошуку зображень за запитом "картинки нарада"14 квітня на апаратні нараді підвели підсумки роботи галузі тваринництва за зимово-стіловий період та перехід на літньо-табірне утримання. Детальніше розповів начальник управління агропромислового розвитку Василь Товстоніс .
Зазвичай у квітні тваринники сільгосппідприємств підводять підсумки роботи за І квартал поточного року. А відтак у виробництві продукції тваринництва та нарощуванні поголів’я ВРХ досягнуто певних успіхів.
За січень-березень вироблено молока 6214 т. Надій на одну фуражну корову 1495 кг.
Поголів'я корів збільшилося на 104 голови і становить 4235 голів.

•Детальніше...•
 
Польові роботи розпочались

Для забезпечення успішного проведення комплексу весняно-польових робіт управлінням агропромислового розвитку розроблено детальний план їх  практичного здійснення в розрізі сільськогосподарських підприємств району.
Планом передбачено закріплення керівників районних структур за агроформуваннями для сприяння в організації проведення весняних робіт та здійснення оперативного контролю за дотриманням технологічних операцій.

•Детальніше...•
 
Про стан підготовки до проведення весняно-польових робіт у Христинівському районі в 2015 році

Для забезпечення успішного проведення комплексу весняно-польових робіт управлінням агропромислового розвитку розроблено детальний план їх  практичного здійснення в розрізі сільськогосподарських підприємств району.
Планом передбачено закріплення керівників районних структур за агроформуваннями для сприяння в організації проведення весняних робіт та здійснення оперативного контролю за дотриманням технологічних операцій.
Із посіяних 11905 га озимих зернових культур, переважна більшість яких займає озима пшениця, 70 % знаходиться в доброму стані, 20 % в задовільному і 10 % в слабкому та зрідженому.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 1 2 3 4 5 6 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 3 з 6•

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.077 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.087 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.191 seconds, 11.45 MB
Application afterRender: 0.281 seconds, 13.04 MB

•Використання пам'яті•

13723472

•22 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '6a01m9d8bcbvsb6nr30j5neku7'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547875395' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '6a01m9d8bcbvsb6nr30j5neku7'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '6a01m9d8bcbvsb6nr30j5neku7','1547876295','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 12)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT c.*, s.id AS sectionid, s.title AS sectiontitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(c.alias) THEN CONCAT_WS(":", c.id, c.alias) ELSE c.id END AS slug
    FROM jos_categories AS c
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = c.SECTION
    WHERE c.id = 7
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 7
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2019-01-19 05:38:15' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2019-01-19 05:38:15' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
    LIMIT 20, 10
 11. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 7
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2019-01-19 05:38:15' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2019-01-19 05:38:15' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='4203'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='4035'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='3989'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='3652'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='3551'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='3550'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2654'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2601'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2439'
 21. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2395'
 22. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 12 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•