Головна Новини області

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Новини області
Актуальний коментар
••Неділя•, 16 •вересня• 2012, 15:40•

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб про відродження села, проблему зайнятості населення, підготовку до Рош-га-Шана та інвестиційні перспективи Черкащини

- Сергію Борисовичу, Черкащина – аграрний регіон, але саме в сільському господарстві, а точніше у селі, і маємо проблеми із зайнятістю. Роботи - то нема, то вона низькооплачувана, а то й просто нікому працювати, бо молодь вся повиїжджала…
- Проблема працевлаштування в селі, особливо молоді, - дуже складна. Її намагалися вирішити не одне десятиліття. Завжди було зрозуміло, що село треба відроджувати. Та як це зробити, коли дійсно: то роботи нема, то робити нема кому.
Саме на вирішення цих двох основних питань і направлений один із розділів розробленої нами обласної цільової програми «Село Черкащини -2020». Він так і звучить: «Рівень зайнятості населення та створення нових робочих місць». Згідно з цією програмою інтенсивне ведення галузі сільського господарства дає можливість надавати жителям села до 2 тисяч робочих місць на рік.
І ми вже маємо результати:  за оперативними даними районів за 2011 рік в агропромисловому комплексі було створено 1510 робочих додаткових місць, що майже на рівні планового річного показника. Ці робочі місця були створені за рахунок розвитку галузей тваринництва (311 робочих місць, з яких у  птахівництві – 214), рослинництва (667 робочих місць) та переробної промисловості (434 місць).

•Детальніше...•
 
Актуальний коментар
••Неділя•, 16 •вересня• 2012, 15:35•

Сергій Тулуб: Підтримка кооперативного руху на селі стимулюватиме зайнятість і забезпечить громадян гідною зарплатою.
- Вирішення проблеми зайнятості громадян - одне з найважливіших зобов'язань влади. І на всеукраїнському, і на обласному рівнях у цьому напрямку прийнято низку системних рішень. То чи скорочується кількість безробітних на Черкащині? Чи можемо говорити про стабілізацію у цьому питанні?
- Перш за все хочу поінформувати вас про те, що 5 серпня 2012 року Всесвітній економічний форум оприлюднив рейтинг конкурентоспроможності країн. Так ось Україна у ньому знаходиться на 73 місці із 144 (саме стільки країн увійшли до рейтингу). Та головне, що порівняно із минулим роком наша країна піднялася на 9 позицій! Уявіть собі – лише за рік. Про що це говорить? Про те, що ми рухаємося у правильному напрямку. Адже одним із напрямків соціальних реформ Президента є сприяння ефективній зайнятості населення. Зокрема це створення нових робочих місць та забезпечення гідного рівня оплати праці.
Саме з цією метою на Черкащині була розроблена та затверджена «Програма зайнятості на 2012-2014 роки», якою передбачено створення у 2012 році 25,6 тис. робочих місць. І з початку року в області вже створено 18,3 тис. нових робочих місць.

•Детальніше...•
 
43 нові автобуси отримали школи Черкаської області
••П'ятниця•, 07 •вересня• 2012, 13:32•

Вперше за роки незалежності України одночасно 43 нові автобуси сьогодні було передано сільським школам Черкащини, у рамках виконання Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».
Уряд Віктора Януковича затвердив Державну цільову соціальну програму «Шкільний автобус» ще 2003 року. Упродовж 9 років її дії, в область було поставлено  77 автобусів, винятком стали лише 2008-2009 рр., коли попередньою  владою поставки автобусів взагалі було припинено. І лише 2010 року, за дорученням Президента України Віктора Януковича, реалізацію програми було відновлено.
«Сьогодні це ще один приклад того, що ми завжди виконуємо свої обіцянки, – вітаючи присутніх, підкреслив Сергій Тулуб. – Для нас важлива кожна дитина! Тож для мене, як і для кожного черкащанина дуже важливо знати, що кожна дитина не буде долати кілометри дороги до школи пішки. Адже ще декілька років тому ця проблема стояла досить гостро».За словами голови ОДА, відтепер на Черкащині всі 8 тисяч дітей та 2 тисячі педагогів, які того потребують, стовідсотково безкоштовно підвозяться до шкіл, хоча далеко не всі – спеціалізованим автотранспортом: «За два  останні роки на умовах співфінансування ми придбали для шкіл області 44 автобуси, плюс сьогодні передали ще 43. Безумовно, це шлях у майбутнє, адже те, що ми сьогодні закладаємо в освіту і наших дітей – ми закладаємо в розвиток Черкащини і всієї України!»

•Детальніше...•
 
Черкащину представлено у щорічному проекті «Велич та пошана. Всеукраїнська книга»
••Понеділок•, 21 •травня• 2012, 15:03•

Вийшла друком перша книга започаткованого унікального щорічного проекту «Велич та пошана. Всеукраїнська книга». Видання присвячене 20-й річниці незалежності України. Як зазначає у вступному слові автор та головний редактор Віктор Петрикей: «У подарунковому ювілейному виданні представлено непересічних яскравих (на жаль, не всіх) особистостей, які відіграли значну роль у становленні та розбудові молодої Української держави».
Книга складається з трьох розділів. Розділ перший є офіційним узагальненим політичним портретом України за 20 років (1991 – 2011).
У розділі другому – відзнака та пошана кращих із кращих, більш ніж 4000 наших співвітчизників з усіх регіонів України, людей-лідерів у різних галузях діяльності. Серед цих людей представлено і голову Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба (двічі Міністр палива та енергетики України та двічі Міністр вугільної промисловості України).
У третьому, рекламно-інформаційному розділі, провідні підприємства регіонів розповідають про різноманітні аспекти власного розвитку, минулі та сучасні досягнення.

•Детальніше...•
 
Новий оптово-роздрібний ринок «Фермерський» – відкрито!
••П'ятниця•, 06 •квітня• 2012, 15:13•

Великодній кошик від черкаських аграріїв найсмачніший!» – під таким гаслом сьогодні відбулось відкриття нового оптово-роздрібного ринку «Фермерський». На урочистостях був присутній і голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб.
«Сьогоднішня подія є знаковою не лише для Черкащини, але й для країни в цілому. Адже відкриття оптово-роздрібного ринку – це ще одне переконливе свідчення реалізації в нашому регіоні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича», – зазначив Сергій Тулуб.
Крім того, саме Сергію Борисовичу, який знайшов охочих долучитись до будівництва такого необхідного для Черкас об’єкта, і належить ідея створення сучасного оптово-роздрібного ринку. Адже створення «Фермерського» спрямоване на поліпшення ефективності сільськогосподарського виробництва області, формування цінової політики, посилення контролю за якістю продуктів харчування, наповнення бюджету, створення конкуренції на споживчому ринку, швидке просування продукції до споживачів, появу нових робочих місць і, як наслідок, підвищення рівня життя населення.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 181 182 183 184 185 186 187 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 186 з 187•

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.104 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.114 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.316 seconds, 11.33 MB
Application afterRender: 0.410 seconds, 12.90 MB

•Використання пам'яті•

13582560

•17 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'j9tplr6us9dclset4v32k7n502'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1542281382' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'j9tplr6us9dclset4v32k7n502'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'j9tplr6us9dclset4v32k7n502','1542282282','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 35)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT c.*, s.id AS sectionid, s.title AS sectiontitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(c.alias) THEN CONCAT_WS(":", c.id, c.alias) ELSE c.id END AS slug
    FROM jos_categories AS c
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = c.SECTION
    WHERE c.id = 30
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 30
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-11-15 11:44:42' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-11-15 11:44:42' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
    LIMIT 925, 5
 11. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 30
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-11-15 11:44:42' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-11-15 11:44:42' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='274'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='273'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='265'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='187'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='140'
 17. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 35 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•