Головна Новини області

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Новини області
За два тижні розбиратися з незаконною забудовою прибережної зони Дніпра буде новий склад обласної комісії
Понеділок, 20 травня 2013, 13:40

Як ліквідувати незаконну забудову прибережної зони Дніпра та відкрити доступ до річки усім черкащанам, а не лише обраним, сьогодні розглядала обласна комісія з перевірки дотримання  вимог земельного та водного законодавства. У засіданні взяв участь голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб, який розкритикував незадовільну роботу комісії  та доручив вже до завтра внести пропозиції щодо її нового складу.
«Судячи з того, на що скаржаться мені постійно жителі області, проблеми прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища не тільки не вирішуються, а ще більше загострюються і набувають політичного забарвлення», – зазначив Сергій Борисович.

Детальніше...
 
Голова ОДА: «Введення спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів – це крок у підтримці вітчизняного автомобілебудування»
Вівторок, 19 березня 2013, 12:39

14 березня опубліковано рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів.
На думку голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, уведення спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів – це реальний крок у підтримці вітчизняного автомобілебудування. На цьому він наголосив, спілкуючись із журналістами.
«Ми неодноразово зверталися до Уряду, різноманітних міністерств із пропозиціями, проводили наради з фахівцями – представниками цих підприємств», - прокоментував голова ОДА.

Детальніше...
 
На Черкащині буде оновлено всі спортивні майданчики!
Вівторок, 19 березня 2013, 12:27

Керівництво держави послідовно, подолавши трьохрічний рубіж перебування у владі, дотримується узятих зобов’язань щодо гарантування соціальних стандартів.
Нові соціальні ініціативи Президента України, спрямовані на покращення захисту та розвитку сім'ї та дитини, є логічним продовженням нової соціальної політики.
Так, у рамках виконання соціальної ініціативи «Діти – майбутнє України» передбачено модернізацію на загальнодержавному рівні понад 28 тисяч спортивних майданчиків у навчальних закладах.
Сьогодні на Черкащині у 669 загальноосвітніх навчальних закладах функціонує 752 спортивні майданчики, у тому числі 293 з тренажерним обладнанням та 49 багатофункціональних.

Детальніше...
 
Голова ОДА: «Керівництво області працює відкрито»
Четвер, 28 лютого 2013, 11:58

Рівень довіри мешканців регіону до місцевих засобів масової інформації є доволі високим, тому що саме вони перебувають ближче всього до конкретної людини, і до того, що її оточує. Тому для керівництва області одним із пріоритетних завдань є налагодження зворотнього зв’язку з тими, хто безпосередньо спілкується з черкащанами. На цьому наголосив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб під час підсумкової прес-конференції.
Очільник області запевнив, що керівництво ОДА працює відкрито, а тому воно зацікавлене в тому, щоб зробити все можливе для швидкого і зручного доступу до інформації, яка безпосередньо стосується його діяльності.

Детальніше...
 
Актуальний коментар
Неділя, 16 вересня 2012, 15:40

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб про відродження села, проблему зайнятості населення, підготовку до Рош-га-Шана та інвестиційні перспективи Черкащини

- Сергію Борисовичу, Черкащина – аграрний регіон, але саме в сільському господарстві, а точніше у селі, і маємо проблеми із зайнятістю. Роботи - то нема, то вона низькооплачувана, а то й просто нікому працювати, бо молодь вся повиїжджала…
- Проблема працевлаштування в селі, особливо молоді, - дуже складна. Її намагалися вирішити не одне десятиліття. Завжди було зрозуміло, що село треба відроджувати. Та як це зробити, коли дійсно: то роботи нема, то робити нема кому.
Саме на вирішення цих двох основних питань і направлений один із розділів розробленої нами обласної цільової програми «Село Черкащини -2020». Він так і звучить: «Рівень зайнятості населення та створення нових робочих місць». Згідно з цією програмою інтенсивне ведення галузі сільського господарства дає можливість надавати жителям села до 2 тисяч робочих місць на рік.
І ми вже маємо результати:  за оперативними даними районів за 2011 рік в агропромисловому комплексі було створено 1510 робочих додаткових місць, що майже на рівні планового річного показника. Ці робочі місця були створені за рахунок розвитку галузей тваринництва (311 робочих місць, з яких у  птахівництві – 214), рослинництва (667 робочих місць) та переробної промисловості (434 місць).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 166 167 Наступна > Кінець >>

Сторінка 166 з 167

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting