Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Адміністративні послуги


Зразок заяви про втрату оригіналів установчих документів юридичної особи
••П'ятниця•, 14 •грудня• 2012, 17:46•
•Детальніше...•
 
Зразок заяви про припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем
••П'ятниця•, 14 •грудня• 2012, 14:43•

•Детальніше...•
 
Розпорядження Христинівської районної державної адміністрації №170 від 23.10.2012 " Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 19.02. 2010 №25 "
••Вівторок•, 30 •жовтня• 2012, 12:10•

ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23.10.2012 №170/01-02-1

Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 19.02. 2010 №25

Відповідно до статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про адміністративні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України  від 17.07.2009 №737 „Про заходи щодо надання державних, в тому числі адміністративних послуг”, у зв’язку зі змінами в Законі України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” стандарти адміністративних послуг, які надаються державним реєстратором, затвердженні розпорядженням райдержадміністрації від 19.02. 2010 №25 ”Про затвердження стандартів адміністративних послуг” викласти в новій редакції (додається).

Голова районної
державної адміністрації
В.І.Сидорчук

 
Додатки
••Понеділок•, 02 •липня• 2012, 15:06•

№ п/п

Суб’єкт надання послуги

Назва послуги та результат її надання (назва документу або дії)

Нормативно-правові акти, згідно з якими надається послуга та визначається її платність або безоплатність

Розмір плати (у разі надання послуги на платній основі) або безоплатність послуги

Пропозиції щодо внесення змін до законів України та інших нормативно-правових актів з метою упорядкування послуг

1

2

3

4

5

6

1.

Державний реєстратор Христинівської  районної державної  адміністрації

надання витягів з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців*

витяг

 

Закон України від 15.05.03 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». Ст.20 п.2

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20.10.2005 № 99 "Про розмір та порядок внесення плати, що справляється за одержання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців

(  пункт 1 підпункт 1 )

 

51 грн. +3,40 грн.  за кожен аркуш інформації

 

Зменшення вартості витягів з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців до  двох неоподатковуваних  
мінімумів   доходів  громадян – 34 грн.

 

2.

Державний реєстратор Христинівської  районної державної  адміністрації

надання довідки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців**

довідка

Закон України від 15.05.03 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». Ст.20 п.2

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20.10.2005 № 99 "Про розмір та порядок внесення плати, що справляється за одержання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців

(  пункт 1 підпункт 2 )

17 грн. +3,40 грн. за кожен аркуш інформації

 

 
 
Перелік адміністративних послуг, які надаються Христинівською МДПІ
••Понеділок•, 05 •березня• 2012, 08:21•

№ з/п

Назва адміністративної послуги

Підстава для надання адміністративної послуги (Закон, постанова КМУ, наказ тощо), повна назва, стаття, пункт

Результат надання послуги (ліцензія, дозвіл, довідка, інформація тощо)

Розмір плати за адміністративну послугу

Перелік документів, які необхідно надати для отримання послуги

Місце надання послуги (адреса /кім./, розклад роботи) Контактний  телефон

1

Розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платників податків

Стаття 100 розділу ІІ Податкового кодексу України, стаття 8 Закону України від 04.12.90, №509-XII "Про державну податкову службу в Україні", наказ ДПА України від 24.12.10, №1036 "Про затвердження Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платників податків", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30.12.10 за №1431/18726.

Договір розстрочення

Безоплатно

1.Заява.

До заяви додається.

2. Економічне обґрунтування, яке складається з:

переліку обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення, накопичення або непогашення податкового боргу, і доказів існування таких обставин;

аналізу фінансового стану;

3.Графік погашення розстрочених (відстрочених) сум;

розрахунків прогнозних доходів платника, що гарантують виконання графіка погашення.

Вищезазначений перелік подається до канцелярії Христинівської МДПІ

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, ГДПІ з питань погашення прострочених податкових зобов’язань.

Понеділок-п’ятниця:

з 09-00 до 20-00 год.,

субота: з 09-00 до 16-00 год.

Тел. 2-59-76

2

 

 

Видача картки платника податків

Стаття 70 Податкового кодексу України, наказ ДПА України від 17.12.10 №954 "Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та втрату чинності деяких наказів Державної податкової адміністрації України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.12.10 за №1388/18683.

Картка платника податків

Безоплатно

- Паспорт громадянина України;

- неповнолітнім громадянам ( до 16  років ) видається одному з  батьків при наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа ;

- При зміні реєстраційних даних (підстава зміни, а саме): оригінали свідоцтва  про одруження , про розлучення , про зміну імені та оригінал попередньої довідки реєстраційного номера облікової картки.

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

3

 

 

Внесення до паспорту громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника по-датків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків або відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Стаття 70 Податкового кодексу України, Наказ ДПА України від 17.12.10 №954 "Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та втрату чинності деяких наказів Державної податкової адміністрації України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.12.10 за №1388/18683.

Відмітка

Безоплатно

Паспорт громадянина України

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

4

 

 

Видача довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків

Статті 63, 70 глави 6 розділу II Податкового кодексу України, стаття 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні",

Наказ ДПА України від 17.12.10 №954 "Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та втрату чинності деяких наказів ДПА України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.12.10 за №1388/18683.

Довідка

Безоплатно

- Паспорт громадянина України;

- неповнолітнім громадянам ( до 16  років ) видається одному з  батьків при наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа ;

- При зміні реєстраційних даних (підстава зміни, а саме): оригінали свідоцтва  про одруження , про розлучення , про зміну імені та оригінал попередньої довідки реєстраційного номера облікової картки.

 

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

5

 

 

Видача довідки (повідомлення) про взяття на облік платника податків (за основним-неосновним місцем обліку)

Статті 62 - 68, пункт 133.3 статті 133, пункти 153.13, 153.14 статті 153, пункт 335.2 статті 335 Податкового кодексу України Стаття 2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні".

Довідка

(повідомлення)

Безоплатно

-  Паспорт громадянина України;

-  За бажанням громадянина  видача довідки можлива іншій особі при наявності особистого паспорта цієї особи  та доручення,

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

6

 

 

Надання повідомлення про взяття на облік органом ДПС рахунка, відкритого платнику податків у фінансовій установі

Пункт 69.3 статті 69 глави 6 розділу ІІ Податкового кодексу України, Статті 8, 11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні", Закон України "Про банки і банківську діяльність", Наказ ДПА України від 23.12.10 №993 "Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів державної податкової служби", зареєстрований в

Повідомлення

Безоплатно

Паспорт громадянина України;

-  За бажанням громадянина  видача довідки можлива іншій особі при наявності особистого паспорта цієї особи  та доручення.

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

7

 

 

Видача повідомлення
про зміну місця обліку платника податків

Пункт 64.7 статті 64 Податкового кодексу України,  Наказ ДПА України від 22.12.10 № 986 "Про затвердження Порядку формування Реєстру великих платників податків", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28.12.10 за №1372/18667,  Наказ ДПА України від 22.12.10 №979 "Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, наказів Державної податкової адміністрації України"

Повідомлення

Безоплатно

 

Надсилається  платнику податків повідомлення за формою 1-ВПП Центральним органом

8

 

 

Видача Свідоцтва платника ПДВ

Стаття 183 Податкового кодексу України,

Наказ ДПА України від 22.12.10 №978 "Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість"

Свідоцтво

Безоплатно

Реєстраційна заява платника податку на додану вартість за Ф. № 1-ПДВ

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

9

 

 

 

Видача Свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість

Пункт 209.10 статті 209 Податкового кодексу України,

Наказ ДПА України від 22.12.10 № 978 "Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.12.10 за № 1400/18695.

Свідоцтво

Безоплатно

Реєстраційна заява платника податку на додану вартість за Ф. № 1-РС подається разом з  витягом із Єдиного державного реєстру, який містить відомості про основні види діяльності сільськогосподарського підприємства за КВЕД.

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

10

 

 

Видача Свідоцтва про право сплати єдиного податку суб'єктом малого підприємництва - юридичною особою

стаття 293 Податкового кодексу України.

Свідоцтво

Безоплатно

Заява про видачу Свідоцтва про право сплати єдиного податку

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, відділ оподаткування юридичних осіб.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

11

 

 

Видача Свідоцтва
про сплату єдиного податку, що видається суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі

стаття 293 Податкового кодексу України.

Свідоцтво

Безоплатно

Паспорт, доручення

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, відділ оподаткування фізичних осіб.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

12

Видача Рішення про внесення, повторне внесення, виключення, відмову у внесенні установи (організації) до/з Реєстру неприбуткових установ та організацій або присвоєння установі (організації) іншої ознаки неприбутковості

Пункт 157.12 статті 157 Податкового кодексу України,

Наказ ДПА України від 24.01.11 №37 "Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.02.11 за № 161/18899.

Рішення

Безоплатно

Заява за формою 1-РН,установчі документи, статут

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, відділ оподаткування юридичних осіб.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

13

 

 

Видача довідки про зняття з обліку платника податків

Статті 62 - 68 пункту 133.3 статті 133, пункти 153.13, 153.14 статті 153, пункт 335.2 статті 335 Податкового кодексу України, Стаття 2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні". Наказ ДПА України від 22.12.10 №979 "Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів та визнанні такими, що втратили чинність, наказів ДПА України"

Довідка

Безоплатно

-  Паспорт громадянина України;

-  За бажанням громадянина  видача довідки можлива іншій особі при наявності особистого паспорта цієї особи  та доручення,

 

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

14

Видача довідки про реєстрацію журналу використання реєстратора розрахункових операцій

Закон України від 03.07.95 № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" Стаття 2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні".

Довідка

Безоплатно

Одноразово при первинній реєстрації реєстратора розрахункових операцій і розрахункових квитанцій

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, відділ податкового контролю юридичних осіб.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

15

Видача довідки про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій

Закон України від 03.07.95 № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" Стаття 2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні".

Довідка

Безоплатно

1.Заява довільної форми.

2.Реєстраційне посвідчення РРО з відміткою про зняття з обліку

3. Довідка про розпломбування РРО.

4.Довідка про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій.

 

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, відділ податкового контролю юридичних осіб.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

16

Видача довідки про опломбування реєстратора розрахункових операцій

Закон України від 03.07.95 № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" Стаття 2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні".

Довідка

Безоплатно

-

Опломбування реєстратора здійснюється центром сервісного обслуговування та надається довідка у двох примірниках.

17

 

 

Реєстрація Книги обліку доходів і витрат

підпункт 296.1.1 та 296.1.2 пункту 296.1 статті 296                глави 1 розділу ХIV Податкового кодексу України, згідно наказу Мінфіну від 15.12.2011р. №1637

Відмітка про реєстрацію

Безоплатно

Заява, Книга обліку доходів і витрат

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, відділ оподаткування юридичних  та фізичних осіб.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

18

 

 

Видача довідки про набуття або підтвердження платником статусу сільськогосподарського виробника

Стаття 308 глави 2 розділу XIV Податкового кодексу України,

Стаття 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні".

Довідка

Безоплатно

Заява; загальна податкова декларація з податку на поточний рік; Копії звітних податкових декларацій з податку на поточний рік окремо щодо кожної земельної ділянки з відміткою про прийняття; розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва; відомості (довідку) про наявність земельних ділянок

 

19

 

 

Видача патенту

Пункт 267.4 статті 267 розділу XII Податкового кодексу України,

патент

Безоплатно

Заявка на придбання торгового патенту, копія платіжного документу

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, відділ оподаткування юридичних  та фізичних осіб.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

20

 

 

Видача довідки громадянам про те, що вони не проводять підприємницької діяльності

 

Постанова КМ України від 27.12.01 №1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми" із змінами і доповненнями, внесеними ПКМ України від 22.02.08 №57.

Довідка

Безоплатно

-  Паспорт громадянина України;

-  За бажанням громадянина  видача довідки можлива іншій особі при наявності особистого паспорта цієї особи  та доручення, засвідченого в нотаріальному порядку, ксерокопію паспорта (з чітким зображенням) довірителя

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор реєстрації та обліку платників податків.

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

21

 

 

Надання інформації фізичній особі, яка стосується її особисто, та зберігається в БД ДПС

Пункт 2 статті 11 Закону України "Про інформацію".

Інформація

Безоплатно

Запит

- письмовий запит;

- запит за телефоном

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №2,

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

 

22

Видача довідки про відсутність заборгованості по податках, зборах (форма № 22 ОПП)

Статті 62 - 68 пункту 133.3 статті 133, пункти 153.13, 153.14 статті 153, пункт 335.2 статті 335 Податкового кодексу України

Наказ ДПА України від 22.12.10 №979 "Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів та визнанні такими, що втратили чинність, наказів ДПА України"

Довідка

Безоплатно

-  Паспорт громадянина України;

-  За бажанням громадянина  видача довідки можлива іншій особі при наявності особистого паспорта цієї особи  та доручення.

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор обліку та звітності

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

23

 

 

Повернення або перерахування на інші платежі, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань платника податків

Стаття 43 розділу ІІ Податкового кодексу України,

Статті 45,78 Бюджетного кодексу України,

Статті 2, 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні", Пункт 6 наказу ДПА України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України від 21.12.10 № 974/1597/499 "Про затвердження Порядку взаємодії органів державної податкової служби, місцевих фінансових органів та органів Державного казначейства України в процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань" зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.12.10 за №1386/18681.

Висновок

Безоплатно

Лист від платника податків

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор обліку та звітності

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

24

 

 

Видача довідки про результати звірення (верифікації) стану розрахунків платника податків з бюджетами за запитом цього платника податків

Стаття 8 Закону України від 04.12.90 № 509-XII "Про державну податкову службу в Україні",

Пункти 3, 4 розділу 9 наказу ДПА від 18.07.05 №276 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України",

Акт звірення

Безоплатно

Лист від платника податків

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1, сектор обліку та звітності

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

25

 

 

Видача довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов'язань з цього податку

Пункт 179.3 статті 179 розділу IV Податкового кодексу України,

Стаття 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні",

Наказ ДПА України від 22.12.10 №981 "Про затвердження форми Довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов'язань з цього податку"

Довідка

Безоплатно

-                   Заява;

-                   - Декларація (встановленої форми) про майновий стан і доходи за звітний період;

-                   - Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (копія);

-                   - Паспорт платника (копія 1,2,11(12)-ої сторінок);

- Довідка про доходи (у вигляді заробітної плати) та сплачений податок за звітний період (оригінал).

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1,

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76

26

 

 

Видача довідки про доходи за останній звітний період (рік) та форми довідки про доходи за останній звітний період (рік), одержані протягом заявленого періоду

Пункт 7 частини другої статті 17 Закону України від 07.12.00 № 2121-III "Про банки і банківську діяльність",

Наказ ДПА України від 19.05.03 №226 "Про затвердження Порядку отримання довідки про доходи за останній звітний період (рік) та форми довідки про доходи за останній звітний період (рік), одержані протягом заявленого періоду", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.06.03 за №446/7767.

Довідка

Безоплатно

- Заява довільної форми.

- Декларація (встановленої форми) про майновий стан і  доходи за звітний період.

м. Христинівка, вул.. Гонти 2, ЦОПП, зал №1,

з 09-00 до 20-00 год.,

в суботу до 16-00 год.,

Тел. 2-59-76)

 
<< •Початок• < •Попередня• 1 2 3 4 5 6 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 5 з 6•

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.109 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.126 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.213 seconds, 11.43 MB
Application afterRender: 0.302 seconds, 13.04 MB

•Використання пам'яті•

13731216

•17 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '6gdo9sj4d28bqk2mq9oler0ls1'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1540167712' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '6gdo9sj4d28bqk2mq9oler0ls1'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '6gdo9sj4d28bqk2mq9oler0ls1','1540168612','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 0)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT c.*, s.id AS sectionid, s.title AS sectiontitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(c.alias) THEN CONCAT_WS(":", c.id, c.alias) ELSE c.id END AS slug
    FROM jos_categories AS c
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = c.SECTION
    WHERE c.id = 27
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 27
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-10-22 00:36:52' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-10-22 00:36:52' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
    LIMIT 20, 9
 11. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 27
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-10-22 00:36:52' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-10-22 00:36:52' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='351'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='350'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='312'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='208'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='212'
 17. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 32 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•