Головна Економіка

Меню сайту

Корисні посилання

 


https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/03/%D0%AE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F.jpg

http://rda-hm.gov.ua/upload/images/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B4%D0%B0/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/kab-elektron-service.png

Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Економіка
Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2012 рік

Промисловість

За 2012 рік промисловими підприємствами району реалізовано продукції на суму 80070,6 тис. грн., що становить 76,0 % до минулого року або зменшення на 25217,2 тис. грн. відносно минулого року.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення становив 2240,7 грн.

Зниження показника відбулося за рахунок спаду виробництва та реалізації промислової продукції на ПАТ «Христинівський молокозавод» та ТОВ «МБП Тепломережа».

•Детальніше...•
 
Підсумки економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2012 року

За рейтинговою оцінкою результатів діяльності райдержадміністрацій і виконкомів міських рад міст обласного значення у січні-червні 2012 року Христинівський район займає загальне 8-9 місце, у тому числі за показниками: економічний розвиток – 10, інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність – 18, сфера державних фінансів – 8, споживчий ринок – 12, населення та ринок праці – 4, житлово-комунальне господарство – 3, захист прав дитини – 1, рівень злочинності – 11 місце.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року ми покращили загальне місце району на 3 позицій. За 1 півріччя 2011 року район посідав 11 загальне місце. Але, якщо порівняти місце за 1 квартал поточного року(6 місце), то район втратив 2 позиції. З даного аналізу видно, що робота, яка проводиться недостатня, тому потрібно активізувати роботу  і хоча б за підсумками 9 місяців повернути втрачені позиції.
За підсумками 1 півріччя здійснено аналіз виконання основних  показників соціально – економічного розвитку району  у сферах діяльності, які визначені пріоритетними.
Перш за все, це виконання завдань по росту обсягів промислового і сільськогосподарського виробництва.

•Детальніше...•
 
Розпорядження ОДА № 117 від 04.05.2012

Черкаська обласна державна адміністрація

Розпорядження

04.05.2012                                                                                                                                    № 117

Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, що фінансуються у 2012 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (обласному)

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п. 3 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.2011 № 52 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 № 235), враховуючи пропозиції райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування:
затвердити Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, що фінансуються у 2012 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (обласному), згідно з додатком.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації
С.Б.Тулуб

 

•Детальніше...•
 
Розпорядження ОДА № 86 від 23.04.2012 року

Черкаська обласна державна адміністрація

Розпорядження
23.04.2012                                                                                                                                     № 86

Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, що фінансуються у 2012 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.3 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.2011 № 52 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 № 235), враховуючи пропозиції райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування:
затвердити Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, що фінансуються у 2012 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, згідно з додатком.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації
С.Б.Тулуб

 

•Детальніше...•
 
Програма економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2012 рік

І.Вступ

Програма економічного і соціального розвитку району на 2012 рік ( далі Програма) розроблена управлінням економіки та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації  спільно з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації,  територіальних органів виконавчої влади району відповідно до Законів України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, „Про місцеві державні адміністрації”,  інших нормативно – правових актів, виданих Президентом України та  Кабінетом  Міністрів України.

У програмі максимально враховані напрямки та пріоритети розвитку держави, які викладено у проектах Державної програми соціально-економічного розвитку на 2012 рік та Стратегії регіонального розвитку України та області до 2015 року.

Основні показники економічного і соціального розвитку району відповідають параметрам державних прогнозних макроекономічних показників  розвитку на цей період і розроблені на основі аналізу існуючого стану, розрахунках, проведених  на районному  рівні , результатів роботи в цілому за 2011 рік,  завдань цільових програм.

Основні напрями економічного і соціального розвитку району на 2012 рік розроблено на основі інформацій про наміри підприємств та організацій, розташованих на території району, пропозицій управлінь і відділів райдержадміністрації, інших органів управління.

Були враховані наявні трудові та сировинні ресурси, виробничі потужності підприємств та фінансові можливості району.

Прийнято до уваги існуюча ситуація та об’єктивні фактори, які будуть впливати на розвиток економіки 2012 року.

Програма розроблена в рамках чинного законодавства і визначає головну мету, програмні цілі поточного періоду та основні завдання економічного і соціального розвитку району  на 2012 рік.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 1 2 3 4 5 6 7 8 9 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 9 з 9•

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.166 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.177 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.267 seconds, 11.33 MB
Application afterRender: 0.360 seconds, 12.90 MB

•Використання пам'яті•

13582776

•17 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'g02iseunaqfl3pkq2v1g8bcue6'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1550503028' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'g02iseunaqfl3pkq2v1g8bcue6'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'g02iseunaqfl3pkq2v1g8bcue6','1550503928','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 11)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT c.*, s.id AS sectionid, s.title AS sectiontitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(c.alias) THEN CONCAT_WS(":", c.id, c.alias) ELSE c.id END AS slug
    FROM jos_categories AS c
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = c.SECTION
    WHERE c.id = 26
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 26
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2019-02-18 15:32:08' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2019-02-18 15:32:08' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
    LIMIT 40, 5
 11. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 26
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2019-02-18 15:32:08' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2019-02-18 15:32:08' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='412'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='247'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='224'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='223'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='54'
 17. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 11 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•