Головна Прес-центр Новини Нехай же Бог великий Україну збереже!

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Нехай же Бог великий Україну збереже!
••Неділя•, 25 •серпня• 2013, 15:22•

З днем народження, моя держава,
Рідна земле, матінко моя!
Хай завжди лунає мова солов’їна,
Пісня неповторная твоя!

Христинівчани відзначили 22-у річницю Незалежності України. Початку урочистостей передували святкова хода центральною вулицею міста. Живі квіти лягли до священних місць - Пам’ятного знаку борцям за незалежність України, Братської могили, погруддя Т.Г.Шевченку.

На площі перед районним будинком культури святкування продовжилося театралізованою композицією «Для тебе, моя Україно!» у виконанні народного аматорського колективу районного будинку культури та величним музичним твором «Боже, Україну збережи!».
В урочистих заходах взяли участь голова Христинівської районної державної адміністрації Б.І.Тихоневич голова районної ради М.А.Передрій, в.о. міського голови М.І.Кревсун, депутат обласної ради М.А.Плужник, депутат Верховної ради України А.В.Яценко, заступники голів, апарат РДА та районної ради, структурні підрозділи РДА, депутатський склад районної та міської рад, представники політичних партій та громадських організацій, освітні заклади міста, керівники підприємств, установ та організацій району зі своїми працівниками, громадськість населених пунктів району, а також жителі та гості міста.
Вітаючи христинівчан та гостей міста з Днем Незалежності, голова держадміністрації Богдан Тихоневич зазначив:
- Сьогодні головним і незаперечним є той факт, що Україна відбулася як держава, що вона поступово, але неухильно і впевнено прокладає собі шлях у європейську і світову спільноту. Процес становлення болісний, виникали і виникають труднощі на шляху здійснення економічних і політичних реформ. Однак, ці явища тимчасові, бо попри все, маємо власну державу, в якої обнадійлива й світла перспектива. Нині засади, закладені в Декларації про Державний суверенітет, знайшли своє продовження у політиці Президента Віктора Януковича, визначені у Програмі «Україна для людей». Президент України запропонував курс глибинних реформ та системної модернізації країни, що охоплює усі сфери суспільного життя. Хвиля необхідних соціально-економічних перетворень вже розпочалася. На прикладі нашого району, можемо з оптимізмом говорити, що вже є великі зміни на краще. Наш район зустрічає 22-у річницю здобуття незалежності маючи досягнення в багатьох сферах діяльності. Одним словом, робота влади спрямована на створення належних умов життя наших громадян. Ми все робимо заради однієї мети — покращення добробуту христинівчан.
До святкових вітань приєдналися голова райради М.А.Передрій, в.о. голови міськради М.І.Кревсун, депутат обласної ради М.А.Плужник, депутат Верховної ради України А.В.Яценко та побажали усім здоров’я, добра, віри, благополуччя в родинах, нових звершень в ім’я розквіту рідного краю.
З нагоди 22-ї річниці Дня незалежності України районної державної адміністрації, районної та міської рад кращі представники колективів району, наші земляки були відзначені Подяками та Грамотами.
Подяку голови райдержадміністрації винесено голові ФГ «РОМ» Раку Миколі Миколайовичу.
Грамотою райдержадміністрації нагороджені начальник моторвагонного депо ст. Христинівка Каращук Юрій Володимирович, директор ТОВ «Христинівка-продтовари» Поліщук Олег Миколайович, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності ЦРЛ Балухатий Василь Олексійович, методист районного методкабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Нерушак Ольга Володимирівна, методист районного будинку дитячої та юнацької творчості Брицька Оксана Василівна, учитель англійської мови Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. О.Є.Корнійчука Габрид Катерина Іллівна, головний агроном ДП ДГ «Нива» Мальчевський Олександр Федорович, командир відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби надзвичайних ситуацій у Черкаській області Стефанчук Андрій Володимирович.Подяка голови районної ради винесена консультанту генерального директора корпорації «Украгротех» Кочергіну Руслану Івановичу, викладачу Христинівської дитячої музичної школи Гаїну Сергію Івановичу, молодшому сержанту служби цивільного захисту пожежному рятувальнику Державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби надзвичайних ситуацій у Черкаській області Полєску Миколі Олександровичу.
Грамотою районної ради нагороджені заступник головного лікаря Христинівської центральної районної лікарні Губський Володимир Павлович, начальник локомотивного депо станції Христинівка Білик Борис Васильович.
Грамотою міської ради нагороджені колектив хору м. Христинівка (керівник Михайлюк Анатолій Іванович) та сержант служби цивільного захисту, водій 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби надзвичайних ситуацій у Черкаській області Лесик Володимир Йосипович.
Урочистості було продовжено цілою низкою заходів. В програмі святкування – огляд виставок робіт умільців народного мистецтва «Мальовнича душа українська», вікторина на знання історії України, конкурс дитячого малюнку на асфальті «Моє дитинство в Україні», велика святкова культурно-мистецька програма «Квітни, незалежно Україно, талантом народу свого» за участю народного артиста України Анатолія Матвійчука, творчих колективів району, кращих аматорів народної творчості сільських будинків району.
Вперше проводився конкурс на кращу страву з картоплі. До святкування Дня незалежності сільські громади, підприємства та всі бажаючі приготували «стіл достатку», на якому головною діючою особою була – картопля. Гості свята з задоволенням пригощалися неабиякими витворами.
Вареники з картопляною начинкою та засмажені до золотавої скориночки картопляні оладки, або, як їх ще називають, деруни – були поза конкуренцією. Компетентне журі визначило чия картопляна страва найсмачніша.
Крім того, на спортмайданчиках парку ім. Т.Г.Шевченка цього дня в рамках загальнорайонних змагань «Найспортивніше село Христинівщини» вели напружену боротьбу за перемогу команди-учасники населених пунктів району. Змагання проходили з 8 видів спорту (міні-футбол, легкоатлетичний крос, настільний теніс, шахи, шашки, гирьовий спорт, армспорт, перетягування каната). За наслідками напруженої, цікавої боротьби І загальнокомандне місце виборола команда Верхняцької територіальної громади; ІІ місце – Христинівської; ІІІ місце – Талалаївської територіальних громад. Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами. 7 вересня у с. Р. Поляна верхняччани представлятимуть Христинівщину в обласних змаганнях «Найспортивніше село Черкащини-2013».
На міському стадіоні ім. М.Наконечного проходив І-й тур чемпіонату області з футболу серед ветеранів. Змагалися команди м. Христинівка та м. Тальне. Господарі перемогли з рахунком 4:0.
Тож, день 24 серпня видався змістовним, насиченим і цікавим на події.
Христинівщина і далі живе, трудиться, ростить дітей, утверджується як край хліборобів, пісенний, поетичний край, гостинний і духовний.

 

Сектор інформаційної політики, зв’язків із ЗМІ
апарату Христинівської райдержадміністрації

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.072 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.083 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.127 seconds, 10.84 MB
Application afterRender: 0.223 seconds, 12.48 MB

•Використання пам'яті•

13135848

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'sn4mis7jh3um0f344l3h465ff3'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1544760698' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'sn4mis7jh3um0f344l3h465ff3'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'sn4mis7jh3um0f344l3h465ff3','1544761598','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 6)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 734
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-12-14 04:26:38' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-12-14 04:26:38' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='734'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='734'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 6 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•