Головна Діяльність РДА Підсумки економічного і соціального розвитку району

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Підсумки економічного і соціального розвитку району
••Понеділок•, 05 •листопада• 2018, 11:49•

Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулась нарада під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Денисюк, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі. На нараді було піднято ряд актуальних питань зокрема про підсумки економічного і соціального розвитку району.

Заступник начальника управління  - начальник відділу регіонального розвитку та інфраструктури Оксана Петрук доповіла окремо по кожному напрямку:

Промисловість За січень – серпень 2018 року промисловими підприємствами району реалізовано промислової продукції 137976,1 тис.грн.

Транспорт Автомобільним транспортом (за оперативними даними з урахуванням вантажних комерційних перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) у січні – липні    2018р.  в Христинівському районі доставлено замовникам 30,1 тис. т вантажів та виконано вантажооборот в обсязі 6,4 млн. т км, що, відповідно, на 39,7% та 58,6% більше відповідного періоду минулого року.

Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами – підприємцями) за січень - липень 2018 р. скористалися 176.3 тис. пасажирів, виконана при цьому пасажирська робота дорівнює 4,1 млн. пас. км.

Сільське господарство Також завершено збір урожаю інших культур. Середня урожайність по району озимого ячменю - 46,8 ц/га ( в 2017 р.- 49,0ц/га), всього намолочено 2527 тонн. Рекордної урожайності досягнуто в ФГ  "Голден" – 56,5 ц/га,  СТОВ"Чайківське" – 55,0 ц/га, СТОВ АФ "Заячківка" – 54,0 ц/га.

Ярого ячменю намолочено 4816 тонна з середньою урожайністю  28,5 ц/га. В попередньому році урожайність склала 43,9 ц/га. Найкращий показник на Верхняцькій дослідно-селекційній – 38,1 ц/га. Гороху намолочено 892 тонн з урожайністю 15,0 ц/га, а в ДП ДГ "Нива" урожайність склала 26,5 ц/га.

Валовий збір озимого ріпаку по району склав 10955 тонн, а урожайність - 35,0 ц/га (в 2017 році 26,2 ц/га.

Кращі показники по урожайності в ГФ ПрАТ "Зернопродукт  МХП" – 42,3 ц/га, ТОВ  "Агровіт" – 40,0 ц/га.

По іншим культурах урожайність по району склала: озиме жито – 42,1 ц/га, яра пшениця – 25,0 ц/га, овес – 26,0 ц/га, вика – 24,5 ц/га, гірчиця -14,7 ц/га.

Після завершення збирання ранніх зернових господарства, які займаються тваринництвом включилися в роботу по заготівлі основного з кормів - силосної кукурудзи. Загалом з площі 2377 га скошено зеленої маси  83800 тонн, що дасть змогу одержати 72900 тонн силосу. Це 105 % до потреби На даний час господарствами вже заготовлено 7365 тонн сіна, що складає 142 % до потреби та 17152 тонн сінажу (103 %).

Заготовлених кормів з урахуванням залишків минулих років достатньо для повноцінної годівлі тварин в зимово-стійловий період .

На даний час господарства району активно проводять збір пізніх культур.

Також розпочато обмолот кукурудзи на корнаж і зерно, загалом зібрано 2550 тонн.

Проведена робота по підготовці ґрунту під посів озимих. На сьогоднішній день підготовлено 11900 га. Піднято зяб на площі 11500 га.

Із озимих культур вже посіяно 1620 га озимого ріпаку. Завершується посів озимих зернових культур, станом на 18.10.2018 року посіяно 7750 га озимої пшениці, 500 га озимого ячменю та 50 га озимого жита.

Веденням тваринництва в районі займається 17 сільськогосподарських підприємств району, де утримується 19470 голів, в т.ч. 4312 голів корів. За 9 місяців одержано приплоду 4312 голів.

За 9 місяців поточного року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 4032 т. м'яса, що на 342 т. більше відповідного періоду до минулого року, також вироблено 22518 т. молока, що на 156 т. більше відповідного періоду до минулого року.

В Христинівському районі налічується 14 сільськогосподарських підприємств, які підлягають програмі "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва" з них скористались програмою 10 сільськогосподарських підприємств, які утримують ВРХ 3470 голів, за рік одержать грошову допомогу в розмірі 1500 грн.

За 9 місяців 2018 року  сільськогосподарськими підприємствами району вкладаються інвестиції на розширення  матеріально-технічної бази  та капітальні ремонти існуючих будівель, а саме:

 • «Христинівське ХПП» - будівництво ємкостей для зберігання зерна, підїздних шляхів, вагової та ін.– 15000,00 тис.грн.;
 • СТОВ «Розсішки» - будівництво родильного відділення для телят ВРХ та їх утримання – 600,00 тис.грн.;
 • закупівля сільськогосподарської техніки на 33415,0 тис. грн., частина техніки була придбана за рахунок державної підтримки, часткової компенсації вартості .

Інфраструктура На місцевому рівні здійснюється постійний супровід  інвестиційних проектів, які можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР, субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій Черкаської області, державного фонду природоохоронних заходів, МТД та за рахунок інших джерел надходження коштів незаборонених законодавством України. За січень-вересень  2018 року  залучено в район 21713,119 тис.грн. інвестицій за рахунок вищезазначених фондів.

Довідково:

ДФРР

 • «Будівництво водогону в селі Кузьмина Гребля Христинівського району Черкаської області». Вартість проекту  3403,730тис.грн. Кошти ДФРР – 2353,730 тис.грн.,  з місцевого бюджету -   1050,00тис.грн.;
 • «Будівництво водогону селі Велика Севастянівка Христинівського району». Залишкова вартість проекту  2349,086  тис.грн. Кошти ДФРР – 2113,980 тис.грн. та з місцевого бюджету – 235,106 тис.грн.;
 • «Будівництво водогону в селі Орадівка Христинівського району». Вартість проекту  3009,576  тис.грн. Кошти ДФРР – 2045,278 тис.грн.,  з місцевого бюджету - 964,298 тис.грн.;
 • «Будівництво водогону в селі Мала Севастянівка Христинівського району, Черкаської області». Вартість проекту 2940,767 тис.грн.. Кошти ДФРР – 2007,799 тис.грн.,  з місцевого бюджету -   932,968 тис.грн.;
 • «Будівництво водогону в селі Козаче Христинівського району,Черкаської області». Вартість проекту 1917,533 тис.грн.. Кошти ДФРР – 1290,883 тис.грн.,  з місцевого бюджету -   626,650 тис.грн.;
 • «Будівництво водогону в селі Христинівка Христинівського району Черкаської області». Вартість проекту 5791,948 тис.грн.. Кошти ДФРР – 4012,753 тис.грн.,  з місцевого бюджету -   579,195 тис.грн. та кошти партнерів – 1200,00 тис.грн.;
 • «Будівництво водогону в селі Шукайвода Христинівського району». Вартість проекту 3104,758 тис.грн.. Кошти ДФРР – 2097,930 тис.грн.,  з місцевого бюджету -   1006,828 тис.грн.;
 • «Будівництво водогону по вулицях Дружби  та Південна  в селищі Верхнячка Христинівського району, Черкаської області». Вартість проекту 1040,132 тис.грн..Кошти ДФРР – 720,032 тис.грн.,  з місцевого бюджету -   252,1 тис.грн. та кошти партнерів – 68,0 тис.грн..

Всього коштів з державного бюджету – 16642,385 тис.грн..

Субвенція державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

 • Реконструкція площі по вул. Шевченка, 9 в м. Христинівка Черкаської області – 3000,00 тис.грн.;
 • Придбання дитячих майданчиків, Христинівський район Черкаської області - 230,500 тис.грн.;
 • Капітальний ремонт танцювальної площадки по вул. Шевченка, 9 в м. Христинівка Черкаської області - 114,200 тис.грн.;
 • Капітальний ремонт парку Святого Миколая в м. Христинівка Черкаської області – 195,00 тис.грн.;
 • Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям у м. Христинівка Черкаської області – 200,00 тис.грн..

Всього коштів з державного бюджету – 3739,700 тис.грн..

Субвенція обласного бюджету

 • Придбання персонального комп’ютеру/ноутбуку, пристрою для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами – 190,752 тис.грн. та з місцевого бюджету – 47,7 тис.грн.;
 • в рамках проекту «Нова Українська школа» (забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти) – 1140,282 тис.грн. та з місцевого бюджету – 126,698 тис.грн..

Всього коштів з обласного бюджету – 1331,034 тис.грн..

Ремонт доріг загального користування місцевого значення Христинівського району .

Станом на 01.10.2018 у Христинівському районі за кошти державного бюджету здійснено поточний середній ремонт дороги О 241613 Христинівка – Розсішки на ділянці 0+150 – 0+650 протяжністю 500 м (3000 м²) на загальну суму 1 639 736,94 грн згідно тендерної документації, де виконавцем робіт визначено ПП «Дорстрой».

В Христинівському районі здійснено поточний дрібний ремонт покриття на дорогах загального користування місцевого значення:

 1. Дорога О241602 /М-12/ -Шельпахівка – Удич, де ліквідовано 1120,8 м2 поямковості;
 2. Дорога О241603 Христинівка-Верхнячка-Сарни-Монастирище , де ліквідовано 1368 м² поямковості;
 3. Дорога О241607 /Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Велика Севастянівка на ділянці, де ліквідовано 744,2 м² поямковості;
 4. Дорога О241502 Умань – Кочубіївка – Верхнячка на ділянці, де ліквідовано 370 м² поямковості.

В Христинівському районі проведено ремонтні роботи на дорогах загального користування місцевого значення, де ліквідовано 6943 м² поямковості.

На дорогах комунального значення в м. Христинівка за рахунок коштів державного бюджету виконано поточний середній ремонт доріг на вулицях:

1. Космонавтів, ліквідовано 2141 м² поямковості;

2. Пушкіна, ліквідовано 6800 м² поямковості;

3. Чорновола, ліквідовано 2392 м² поямковості;

4. Першотравнева, ліквідовано 16021 м² поямковості.

За кошти місцевих бюджетів по району проведено поточний середній та поточний дрібний ремонти доріг комунального значення на загальну суму 1324,45 тис. грн та ліквідовано поямковості 12386,1 м², в тому числі по місту Христинівка 1060м², на загальну суму 453,7 тис. грн.

 

Також піднімались питання проходження опалювального сезону в закладах соціальної сфери: освіти, охорони здоров’я з цілодобовим перебуванням людей, дитячих дошкільних закладах з дотриманням температурного режиму; та стан матеріально-технічного забезпечення нової української школи в освітніх закладах району.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

 

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.073 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.084 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.125 seconds, 10.86 MB
Application afterRender: 0.239 seconds, 12.51 MB

•Використання пам'яті•

13168072

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'fi4t0dubdq0sa2go3mlcj5arl0'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547800295' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'fi4t0dubdq0sa2go3mlcj5arl0'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'fi4t0dubdq0sa2go3mlcj5arl0','1547801195','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 134)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 5945
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-18 08:46:35' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-18 08:46:35' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5945'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='5945'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 134 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•