Головна Податкова інформує Уточнено інформацію для членів фермерських господарств – про постановку на облік та сплату єдиного внеску у 2018 році

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Уточнено інформацію для членів фермерських господарств – про постановку на облік та сплату єдиного внеску у 2018 році
••Четвер•, 16 •серпня• 2018, 10:23•

https://minfin.com.ua/img/2018/32358534/c336cbeb1cfd6e602fa48ae9a05ae544.jpeg?1518689925Державна фіскальна служба України відкликала листи – роз’яснення від 12.01.2018 №1020/7/99-99-13-02-01-17 та від 19.01.2018 №1638/7/99-99-13-02-01-17 щодо обов’язку стати на облік в ДФС у 2018 році та сплачувати єдиний внесок для членів фермерського господарства та листом від 26.06.2018 №19425/7/99-99-13-02-01-17 поінформувала про чинний порядок справляння внеску вказаними платниками: goo.gl/VRNVAp
Згідно із законодавчими змінами, з 1 січня 2018 року члени фермерського господарства виключені із переліку платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Отже, 10 основних правил для платників вказаної категорії:

1) За заявами про добровільну участь у системі загальнообов'язкового
державного соціального страхування, поданими членами фермерського господарства до ДФС, Договори про добровільну участь у системі
загальнообов’язкового державного соціального страхування з 01.01.2018 не укладаються
.

2) Щодо раніше укладених Договорів, термін дії яких припадає на 2018 рік, за всіма видами соціального страхування, то такі договори станом на 31.12.2017 достроково розірвані та останнім звітним періодом (місяцем), за який члени фермерського господарства сплачують за ними єдиний внесок, є грудень 2017 року, граничний термін сплати минув 22 січня 2018 року. Звіт за такими Договорами (таблиця 1 додатку 6 до Порядку №435) слід було подати за період з початку дії Договору по грудень 2017 року включно.

3) Щодо обов’язку постановки на облік в ДФС членів фермерського господарства у 2018 році. Норма щодо постановки на облік не поширюється на членів фермерського господарства які є найманими працівниками та ФОП.

4) Кому ще не потрібно ставати на облік. Відповідно до частини четвертої статті 4 Закону України  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (Закон №2464) обов’язок щодо постановки на облік не поширюється на членів фермерського господарства якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Втім у разі втрати членом фермерського господарства статусу застрахованої особи, такий член фермерського господарства зобов’язаний стати на облік в ДФС як платник єдиного внеску.

5) Як сплачують внесок голови фермерського господарства, зареєстровані як юридична особа. Платни­ками єдиного внеску визначено членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на ін­ших підставах. Якщо голова фермерського господарства є членом цього фермерського господарства, про що зазначено у статуті, він є платником єдиного внеску відповідно до п. 51 частини першої ст. 4 Закону України №2464–VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», на якого поширюються обов'язки, визначені частиною другою ст. 6 цього Закону. У разі якщо голова фермерського госпо­дарства є засновником або іншою визначе­ною в статуті особою та при цьому згідно з цим статутом не є членом такого господарства, він не є платником єдиного внеску у розумінні п. 51 частини першої ст. 4 Закону №2464, проте належить до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

6) Відповідальність за ухилення від взяття на облік. Норма щодо постановки на облік в ДФС членів фермерського господарства та відповідних голів фермерських господарств діє з 1 січня 2018 року. Взяття на облік членів фермерського господарства та відповідних голів фермерських господарств (див п.5), оскільки на них не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», здійснюється ДФС за місцезнаходженням чи місцем проживання у день отримання від них заяви про взяття на облік платника єдиного внеску. У разі ухилення від взяття на облік або несвоєчасного подання заяви про взяття на облік платниками єдиного внеску, накладається штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 170 грн. (пункт 1 частини одинадцятої статті 25 Закону №2464). 7) Куди звертатися для постановки на облік та яка форма заяви.  Для взяття на облік платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування членам фермерських господарств необхідно подати до ДФС за місцем проживання заяву про взяття на облік платника єдиного внеску за формою №12-ЄСВ відповідно до пункту 1 розділу ІІІ Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 №1162: goo.gl/AqqEKP

8) Визначення бази нарахування єдиного внеску членами фермерського господарства за 2018 рік. Базою нарахування єдиного внеску для членів фермерського господарства є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць тобто не меншою за 819,06 грн. У разі якщо платник не отримав дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, він все одно зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом №2464 та сума  єдиного внеску і в такому випадку не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (не меншою за 819,06 грн.).

9) Сплата єдиного внеску членами фермерських господарств у 2018 році. Термін сплати за себе єдиного внеску, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок. Перший граничний термін сплати був 19 квітня 2018 року – за перший квартал 2018 року та  другий – 19 липня 2018 року – за другий квартал.  Граничний термін сплати внеску за третій квартал – 19 жовтня.

10) Ще раз про відповідальність за несплату/несвоєчасну сплату внеску. Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника, а за порушення законодавства про єдиний внесок, зокрема, за несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) внеску передбачено фінансову відповідальність, а саме:

- за несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску накладається штраф у розмірі 20 відс. своєчасно несплачених сум
- на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відс. суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Нарахування пені починається з першого календарного дня, що настає/ за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня фактичної сплати (перерахування) включно.

Звертаємо увагу, що вказана відповідальність (а також відповідальність за ухилення від взяття на облік / несвоєчасне подання заяви про взяття на облік) стосується членів фермерського господарства у т.ч. голів, які від 01.01.2018 до сьогодні не стали на облік та не сплатили єдиний внесок  за перший та другий квартал по строку 19 квітня та 19 липня відповідно.

Нагадуємо, новації щодо нарахування та сплати єдиного внеску у 2018 році визначені Законами України від 03.10.2017 №2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та  від 07.12.2017 №2246-VІІІ «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Головне. З 1 січня 2018 року ФОП віднесені до першої групи платників єдиного податку втратили перевагу із сплати єдиного внеску та сплачують внесок на загальних підставах – не менше 819,06 грн. на місяцьМаксимальна величина бази нарахування єдиного внеску становить 15 розмірів мінімальної заробітної плати і цього року дорівнює 55845 грн. На рівні мінімального страхового внеску сплачують ЄСВ за себе ФОП, самозайняті особи та члени фермерського господарства в обов’язковому порядку, незалежно від діяльності, обраної системи та доходу. Змінено терміни сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями та самозайнятими особами – щокварталу по строку 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Прочитати огляд щодо нарахування та сплати єдиного внеску у 2018 році можна за посиланням: goo.gl/sZw6uK
Про звільнення від сплати єдиного внеску у 2018 році: goo.gl/CEsKFk
Декретна відпустка ФОП: відповіді на п’ять основних запитань + рекомендації:  goo.gl/5JBNmp
Для оформлення пенсії 20-річному непрацюючому студентові потрібен стаж та сплата ЄСВ: goo.gl/gzWDmH

Також нагадуємо про нещодавні зміни з єдиного внеску:

1) Оновлена звітність з єдиного внеску За наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 №511 внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які набрали чинності 6 липня 2018 року: goo.gl/cefxqm Вперше оновлена звітність подається за серпень п.р. по строку 20 вересня. Звітність за липень подається по строку по 20 серпня п.р. за формами звітності, затвердженими наказом Міністерства фінансів України № 435.
2) Змінено інструкцію про порядок нарахування і сплати ЄСВ Зміни затверджені наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 №469 і набрали чинності з 26 червня п.р.: goo.gl/ECj1Tt

 

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.073 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.084 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.124 seconds, 10.86 MB
Application afterRender: 0.213 seconds, 12.50 MB

•Використання пам'яті•

13157568

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'j776o9u6di9s0bcmmipqo7ro24'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547874814' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'j776o9u6di9s0bcmmipqo7ro24'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'j776o9u6di9s0bcmmipqo7ro24','1547875714','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 34)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 5675
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:28:34' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:28:34' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5675'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='5675'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 34 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•