Головна Звернення громадян Звернення до Христинівської районної державної адміністрації від громадян приймаються через приймальну громадян

Меню сайту

Корисні посилання

 


https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/03/%D0%AE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F.jpg

http://rda-hm.gov.ua/upload/images/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B4%D0%B0/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/kab-elektron-service.png

Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Звернення до Христинівської районної державної адміністрації від громадян приймаються через приймальну громадян
••Четвер•, 12 •липня• 2018, 16:43•

Адреса

20001, вул. Соборна,30

Телефон

(04745)6-17-89

факс

(04748)6-17-83

Електронна адреса

•Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду•

Розклад роботи

 

Понеділок- четвер з 08-00 до 17-15,

п'ятниця з 08-00 до 16-00
Обідня перерва: з 13-00 -14-00

Процедура звернення

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» громадяни мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Вимоги до звернення відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян»

У зверненні має бути зазначено: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги . Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі), чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи, особисто, чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства (згідно доручення). Звернення може бути подано, як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне). Письмове звернення повинне бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями, не пізніше як через десять днів. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Особистий прийом громадян та звернення на телефонну «гарячу» лінію

Особистий прийом громадян головою, заступником голови,  керівником апарату та керівниками структурних підрозділів Христинівської районної державної адміністрації проводиться відповідно до затверджених головою райдержадміністрації графіків.

Попередній запис громадян проводиться в робочий час при особистій зустрічі з громадянином, представником громадянина, повноваження якого оформлені в установленому порядку, або особою, яка перебуває у родинних відносинах з громадянином. Для запису на особистий прийом до голови райдержадміністрації громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу, представник – документ про уповноваження, оформлений в установленому порядку. Під час попереднього запису на особистий прийом громадянин, або уповноважена особа надають документи ( матеріали щодо розгляду порушеного питання), що підтверджують необхідність особистої зустрічі з керівництвом РДА для розгляду порушеного питання.

На особистий прийом громадян до голови райдержадміністрації запис за телефоном не здійснюється.

Терміни розгляду звернень громадян

Звернення розглядаються і вирішуються в термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, -невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх отримання. Якщо у місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо - приймається рішення про подовження терміну розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. Загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів. На обґрунтовану письмову вимогу громадянина, термін розгляду звернення може бути скорочений.

Графік  прийому відвідувачів у районній державній адміністрації

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Дні тижня

Години

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації

Денисюк Людмила Миколаївна

Щопонеділка

9.00-13.00

Перший заступник

голови райдержадміністрації

Валюк Володимир Григорович

Щовівторка

9.00-13.00

14.00-17.15

Заступник голови райдержадміністрації

Терещук Тетяна Сергіївна

Щосереди

9.00-13.00

14.00-17.15

Керівник апарату райдержадміністрації

Пилипишин Станіслав Петрович

Щочетверга

9.00-13.00

14.00-17.15

 

ЗВЕДЕНИЙ ГРАФІК
особистого прийому громадян головою, першим заступником та
заступником голови районної державної адміністрації
протягом І кварталу 201
9 року

№п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Особистий прийом в РДА

Особистий прийом за місцем проживання

Особистий прийом у вихідні дні

 

 

1.

Денисюк Людмила Миколаївна

голова районної державної адміністрації

 

Щопонеділка

 

9.00-13.00

Перша та третя середа місяця

(10.00-13.00)

16.01. Ботвинівка

06.02. с. Зоряне

20.02.  с. Мала Севастянівка

06.03. с. Синиця

20.03. с. Велика Севастянівка

1-ша субота місяця :

(10.00 -13.00)

05.01.2019

02.02.2019

02.03.2019

2.

Валюк Володимир Григорович

перший заступник голови районної державної адміністрації

 

Щовівторка

 

9.00-13.00

14.00-7.15

Другий та четвертий четвер місяця

(10.00-13.00)

10.01. с. Вербувата

24.01. с. Заячківка

14.02.смт Верхнячка

28.02. с. Івангород

14.03. с. Кузьмина Гребля

28.03. с. Ліщинівка

2-га

субота місяця:

(10.00 -13.00)

12.01.2019

09.02.2019

09.03.2019

3.

Терещук Тетяна Сергіївна

Заступник голови районної державної адміністрації

 

Щосереди

 

9.00-13.00

14.00-7.15

Перша та третя п’ятниця місяця

(10.00-13.00)

04.01. с. Орадівка

18.01. с. Осітна

01.02. с. Розсішки

15.02. с. Сичівка

01.03.с. Талалаївка

15.03. с. Углуватка

3-тя

субота місяця:

(10.00 -13.00)

19.01.2019

16.02.2019

16.03.2019

 

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівниками  структурних підрозділів райдержадміністрації

 

Посада

 

Дні місяця

 

Години прийому

 

Місце проведення прийому, телефон для довідок

Начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації

 

щовівторка

 

 

 

 

за окремим графіком

 

8.00-13.00

14.00-17.00

 

 

 

м. Христинівка

вул. Соборна, 30

 

тел.6-02-22

 

виїзні прийоми

Начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

 

щопонеділка, щочетверга

 

 

за окремим графіком

08.00-13.00

14.00-17.00

 

 

м. Христинівка

вул. Соборна, 30

 

тел.6-02-32

виїзні прийоми

Начальник управління  соціального захисту населення райдержадміністрації

щопонеділка

щосереди

щоп’ятниці

 

 

за окремим графіком

08.00-13.00

14.00-17.00

 

 

м. Христинівка

вул. Соборна, 47

 

тел.6-13-87

 

виїзні прийоми

Начальник відділу освіти райдержадміністрації

щопонеділка

 

 

 

за окремим графіком

 

10.00-13.00

14.00-17.00

 

 

 

 

м. Христинівка

вул. Соборна, 47

 

тел.6-02-31

виїзні прийоми

Начальник відділу

містобудування,

архітектури та житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації

 

щопонеділка

щосереди

щоп ятниці

 

 

 

за окремим графіком

9.00-13.00

 

 

м. Христинівка

вул. Соборна, 30

 

тел.6-17-91

 

 

виїзні прийоми

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

щосереди

щоп’ятниці

 

за окремим графіком

9.00-13.00

 

 

м. Христинівка

вул. Соборна, 30

тел.6-02-47

виїзні прийоми

Начальник відділу культури, молоді і спорту  райдержадміністрації

щовівторка

щочетверга

 

 

за окремим графіком

8.00-13.00

14.00-17.00

 

м. Христинівка

вул. Шевченка, 54

 

тел.6-02-56

виїзні прийоми

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.087 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.102 seconds, 8.08 MB
Application afterDispatch: 0.167 seconds, 10.91 MB
Application afterRender: 0.313 seconds, 12.56 MB

•Використання пам'яті•

13222256

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 't6f3s5ltqr860p1l0nt517qrd3'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1550725049' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 't6f3s5ltqr860p1l0nt517qrd3'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 't6f3s5ltqr860p1l0nt517qrd3','1550725949','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 24)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 5556
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:12:29' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:12:29' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5556'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='5556'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 24 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•