Головна Сільське господарство Про підготовку підприємств агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт у 2018 році

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Про підготовку підприємств агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт у 2018 році

Похожее изображение Для забезпечення успішного проведення комплексу весняно-польових робіт відділом агропромислового розвитку управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури розроблено план практичного здійснення в розрізі сільськогосподарських підприємств району. Планом передбачено закріплення керівників районних структур за агроформуваннями для сприяння в організації проведення весняних робіт та здійснення оперативного контролю за дотриманням технологічних операцій.

 

Згідно прогнозованої структури посівних площ на 2018 рік озимі зернові культури посіяно та отримано сходи на  площі 8738 гектарів, в тому числі 8160 гектарів пшениці і 536 га ячменю та 46 га жита. Найбільші площі озимої пшениці в КСП "Ягубець" - 636 га, ДП ДГ "Нива" – 560 га, Корпорації "Украгротех" – 478 га, ТОВ "ЛатАгроІнвест" – 450 га, ДП ДГ "Христинівське" – 420 га, СТОВ "Верхнячка-Агро" – 383 га, СТОВ "Розсішки" – 329 га. На даний час всі посіви знаходяться в доброму  стані.

Ярий ячмінь займе вагоме місце в структурі посівних площ району серед ярих зернових культур, площа якого очікується 2450 гектарів, що на 200 га більше від минулого року. Найбільші площі ярого ячменю планується посіяти в Корпорації "Укагротех" - 177 га,  ФГ "Базис", ПП "Дніпро" та Верхняцькій ДСС по 100 га.

Провідне місце серед зернових культур займатиме кукурудза – 11100 гектарів. Площа її зменшилась порівняно з минулим роком на 200 га. Найбільші площі займатиме в ГФ ПрАТ "Зернопродукт МХП" – 1508 га, Корпорації "Украгротех" – 975 га, КСП "Ягубець" – 718 га, СТОВ "Розсішки" - 690 га, ТОВ "Зоря" – 520 га.

Останніми роками спостерігається тенденція до розширення площ посіву зернобобових культур – гороху і нуту. Проти шести господарств, що висівали зернобобові в минулому році, цьогоріч сіятимуть 10 підприємств. Це такі як ДП "Умань-Агро" – 276 га, ПП "Дніпро" – 242 га,  Верхняцька ДСС – 210 га, СТОВ "Розсішки" – 121 га, СТОВ "Верхнячка-Агро" -121 га, ФГ "Базис" – 90 га, ТОВ "Агротрейд Груп"- 88 га, ДП ДГ "Нива" - 60 га, СТОВ "Заячківка" -55 га, ТОВ "Кузьмина Гребля" – 50 га.

Загалом зерновими в районі буде зайнято 23,1 тис.га, що становить майже половину посівних площ. Порівняно з минулим роком за прогнозом ця площа зменшиться на 2000 гектарів за рахунок збільшення посіву озимого ріпаку. Найбільше  зерновими культурами буде зайнято в Корпорації "Украгротех" - 1630 га, ГФ ПрАТ"Зернопродукт" – 1536 га, КСП "Ягубець"- 1354 га, СТОВ "Розсішки" - 1140 га. Значні площі зернових у межах 700 - 900 гектарів будуть засіяні в ФГ "Голден", ТОВ "Агровіт", СТОВ "Верхнячка-Агро" і ДП ДГ "Нива". Всі господарства займуть зерновими культурами площі в межах оптимального співвідношення культур в сівозміні.

Провідною технічною культурою в господарствах району залишається соняшник, площі  якого  перевершують межу науково–обґрунтованих  норм насичення сівозмін як культура, яка найбільше висушує та виснажує грунт. Однак в 2018 році його площа зменшиться на 400 га і становитиме 7980 га. Найбільші площі соняшника будуть висіватися в Корпорації "Украгротех" – 1007 га (30 %), ДП "Умань-Агро" - 602 га (37 %), ТОВ "Орадівка" – 300 га (33 %) від посівної площі, а в таких підприємствах як КСП "Ягубець", СТОВ "Верхнячка-Агро", СТОВ АФ "Заячківка", СТОВ "Розсішки", ТОВ "Кузьмина Гребля", ФГ "РОМ", ФГ "Степівське" і ФГ "Голден", СТОВ "Маяк-Агро", ПП."Дніпро", ТОВ "Агротрейд Групп" планують зайняти даною культурою від 20 до 26 відсотків посівних площ, що недопустимо при раціональному веденні рослинництва..

Площа озимого ріпаку становить 3010 гектарів і відповідно до минулого року збільшилася на 2600 га. Найбільші площі розміщені в ТОВ "Агровіт" - 633 га, ГФ ПрАТ "Зернопродукт" - 566 га, ФГ "Степівське" - 270 га і СТОВ АФ "Заячківка" – 234 га.  На даний час посіви знаходиться в доброму стані. Провідними  виробниками сої в районі є ГФ ПрАТ "Зернопродукт МХП" і ТОВ ПК "Зоря Поділля", які висіватимуть її відповідно на площах 549 і 586 гектарів. Загалом площа сої становитиме 3540 гектарів. Потрібно сказати, що досвід вирощування сої передовими господарствами району свідчить про її прибутковість та можливість вирощування  ранніх сортів як попередника для озимих культур.

Нажаль, через занепад бурякової галузі та цукропереробної промисловості  незначну площу займуть цукрові буряки, площа їх посіву становитиме в 2018 році 295 гектарів. Висіватися буряки будуть в ДП "Умань-Агро" - 195 га, ФГ "Базис" – 50 га та Верхняцькій ДСС – 50 га. Для забезпечення сільськогосподарських тварин повноцінною годівлею в поточному році площі кормових культур залишаться на рівні минулого року, разом з тим продуктивність кормового клину планується підвищити за рахунок поліпшення агротехніки їх вирощування.        Найбільші площі кормової групи буде розміщено в СТОВ "Розсішки", ДП ДГ "Нива", Корпорації "Украгротех", СТОВ "Верхнячка-Агро", ДП "Умань-Агро", СТОВ АФ "Заячківка", СТОВ "Маяк–Агро", ФГ "Голден", ДП ДГ "Христинівське".

Важливими  культурами, які поліпшують родючість ґрунтів і використовуються на кормові цілі являються багаторічні бобові трави. Нажаль сільськогосподарські підприємства разом з відмовою від тваринництва перестали їх висівати. Маючи вагомі показники за результатами господарської діяльності в минулому році сільськогосподарські підприємства Христинівського району провели відповідну роботу по підготовці до проведення комплексу весняно – польових робіт.

Ні для кого не секрет, що потенціал врожаю, закладений в районованих сортах і гібридах, можливо використати лише за умови доведення до посівних кондицій насіння високих репродукцій. Хотілося б  відзначити Верхняцьку дослідно–селекційну станцію, де щороку виробляється елітне сертифіковане насіння ранніх зернових культур, яким можна забезпечити не лише господарства району, а також значну частину Черкащини. Поряд з підготовкою насіння власного виробництва сільськогосподарськими підприємствами закуплено насіння ранніх зернових культур для сортооновлення та сортозаміни пізніх зернових і технічних культур, а саме кукурудзи, соняшника, сої і інших. На даний час господарствами придбано 86 % до потреби насіння зернової кукурудзи, 89 % соняшника та 73 % сої.

Для якісного проведення комплексу весняно–польових робіт потреба сільськогосподарських підприємств в мінеральних добривах становить 8780 тонн, в тому числі азотних - 3950 і комплексних - 4950 тонн. На сьогоднішній день добрив всього заготовлено 92 % до потреби, в тому числі азотних – 94 % та комплексних – 91 %. Сільськогосподарські підприємства, які мають потужних інвесторів і ведуть високоінтенсивне землеробство вносять ­­­левову частку мінеральних добрив від загальнорайонного показника. Це такі як ГФ ПрАТ "Зернопродукт МХП", ТОВ ПК "Зоря Поділля", ТОВ "Умань-Агро", ТОВ "Агровіт", Корпорація "Украгротех", СТОВ "Верхнячка-Агро", СТОВ "Розсішки", ТОВ "Кузьмина Гребля", ТОВ "Зоря", СТОВ АФ "Заячківка", ФГ "Базис", ФОП "Кобрин", ФГ "РОМ", ПП "Агротрейд Групп".

Для захисту сільськогосподарських культур від бур’янів, шкідників та хвороб в сільськогосподарських підприємствах різних форм власності в 2018 році орієнтована технологічна потреба хімічних засобів захисту рослин на весняний комплекс робіт складатиме 76,7 тонн. На даний час господарствами вже заготовлено: гербіцидів – 85 %, інсектицидів - 90 %, фунгіцидів - 93 %, протравників – 96 %. Крім застосування хімічного обробітку сільськогосподарських культур буде  використаний біологічний метод боротьби зі шкідниками, це випуск трихограми та затравка мишовидних гризунів із застосуванням препарату  родентабіо.

Згідно графіків ремонту техніки механізаторам району потрібно поставити на лінійку готовності 370 тракторів, 182 культиваторів, 180 сівалки і 154 плуги. Фактично підготовлено 95 % тракторів, 96 % культиваторів, 95 % сівалок, 100 % плугів. Аналіз проведеної роботи по підготовці техніки до весняно – польових робіт показує, що кращих результатів досягають господарства, які дбайливо експлуатують та зберігають техніку. До таких господарств належать: СТОВ "Ліщинівське", СТОВ "Обрій", СТОВ "Маяк–Агро", ФГ "Голден", Верхняцька ДСС,  ДП ДГ "Нива", ДП ДГ "Христинівське", ФГ "РОМ". Готовність техніки в даних господарствах складає 100 відсотків.

Господарствами всіх форм власності району придбано дизельного палива – 869 тонн, бензину - 280 тонни, мастила - 48 тонн, що становить до потреби  відповідно: дизпалива 92 %, бензину 90 %, мастила 95 %.

Для проведення комплексу весняно-польових робіт заплановано  використати  114,64 млн.грн., в тому числі власних коштів – 99,34 млн.грн і 15,3 млн.грн. – запозичені кошти. Незважаючи на пізню весну польові роботи вже розпочато і на сьогоднішній день в районі підживлено 3800 га озимої пшениці, 500 га озимого ячменю, 2000 га озимого ріпаку і 300 га багаторічних трав. Особливу увагу керівників необхідно звернути на охорону праці та дотримання санітарних норм і правил при проведенні весняно-польових робіт.

Охорона праці це - перш за все, створення безпечних умов праці, проходження працівниками медичних оглядів, отримання дозволів на виконання небезпечних робіт, своєчасне проходження технічних оглядів сільгосптехніки, забезпечення засобами індивідуального захисту. Є сподівання, що за доброї організації праці агроформування району якісно, своєчасно та в стислі агротехнічні терміни проведуть комплекс весняно–польових робіт та достойно виконають свій хліборобський обов’язок.

Управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.090 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.101 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.146 seconds, 10.84 MB
Application afterRender: 0.239 seconds, 12.48 MB

•Використання пам'яті•

13136584

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'nt9imm7plcf6sv7u7ideiqjvr4'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547875174' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'nt9imm7plcf6sv7u7ideiqjvr4'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'nt9imm7plcf6sv7u7ideiqjvr4','1547876074','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 12)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 5346
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:34:34' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:34:34' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5346'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='5346'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 12 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•