Головна Звернення громадян Звіт "Про роботу органів виконавчої влади району щодо реалізації вимог чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян за 2017 рік."

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Звіт "Про роботу органів виконавчої влади району щодо реалізації вимог чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян за 2017 рік."
••Четвер•, 08 •лютого• 2018, 17:13•

В Христинівській районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування району робота із зверненнями громадян ведеться відповідно до Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 8 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення в органи державної влади та органи місцевого самоврядування" та інших нормативно-правових актів.

Загалом, за 2017 рік Христинівською райдержадміністрацією розглянуто 322 звернення, за 2016 рік було розглянуто 513 звернень. Із них 171 звернення - це Урядова гаряча лінія Контактний центр, 151 письмове звернення, за 2016 рік Урядова гаряча лінія Контактний центр - 320 звернень, 193 письмових звернень. На особистих прийомах у керівництва райдержадміністрації було подано 27 звернень, за 2016 рік - 26 звернень. Протягом 2017 року 167 звернень вирішено позитивно, на 145 звернень дано роз’яснення, а ще 2 перебувають у стадії розгляду. За звітний період відповіді на звернення були надані вчасно, без порушення терміну розгляду.

На всі звернення громадян, що надходять до райдержадміністрації, надаються вичерпні відповіді та роз’яснення щодо шляхів вирішення питань, які у них порушуються. Безпідставна передача розгляду звернень іншим органам райдержадміністрацією не допускається.

При надходженні повторних звернень громадян, приділяється значна уваги з’ясуванню причин, які спонукали заявників до повторного звернення, хоча, в основному, повторність викликана тим, що деякі громадяни, не зважаючи на вичерпні відповіді та вжиті заходи щодо вирішення їх питань по суті, звертаються з одного і того ж питання в різні інстанції, звернення яких потім надходять на розгляд до райдержадміністрації.

За 2017 рік до райдержадміністрації надійшло 8 повторних звернень.

З метою викорінення такої практики, райдержадміністрацією періодично надаються роз’яснення на сторінках районної газети щодо порядку подачі звернень до органів виконавчої влади (згідно Закону України «Про звернення громадян»), а також друкуються роз’яснення чинного законодавства щодо питань, які найчастіше порушують громадяни у своїх зверненнях (питання виплати соціальної допомоги, розірвання договорів оренди, перерахунку пенсії тощо).

За 2017 рік до райдержадміністрації надійшло 1 колективне звернення, яке було більш рекомендаційного характеру. Звернення розглянуто, зауваження взяті до відома, відповідь заявникам надіслано.

Відповідно до розпорядження райдержадміністрації  від  12.03.2008  № 40 “Про заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”зі змінами від 19.04.2017 р. №73, розгляд звернень жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, осіб з інвалідністю в наслідок Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України проводяться виключно головою райдержадміністрації та забезпечується їх першочерговий особистий прийом.

За звітний період звернення від зазначеної категорії громадян не надходило.

Райдержадміністрацією приділяється особлива увага вирішенню проблем стосовно звернень ветеранів війни та праці, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших верств населення, які потребують соціального захисту і підтримки.

За 2017 рік від зазначених категорій громадян до райдержадміністрації надійшло 45 звернень. В основному ними порушуються питання надання матеріальної допомоги на лікування, поліпшення житлових умов та надання роз’яснень щодо правильності нарахування соціальної допомоги.

З питань надання матеріальної допомоги на лікування надійшло 90 звернень.

Стан роботи зі зверненнями громадян в районі перебуває на постійному контролі у голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та у відділі організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 27.07.2017  №127 “Про порядок організації особистого прийому громадян в районній державній адміністрації”, затверджуються Графіки особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації та Графік особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Вказані графіки щоквартально оновлюються та розміщуються на сторінках районної газети.

Райдержадміністрацію забезпечується функціонування прямого телефонного зв’язку «Гаряча лінія» та «Телефон довіри» відповідно до графіків, які розробляються щоквартально, затверджуються головою райдержадміністрації та друкуються для широкого ознайомлення у районній газеті “Трибуна хлібороба”. Відповідно до цих графіків, телефонний зв'язок «Гаряча лінія» з керівництвом райдержадміністрації та керівниками її структурних підрозділів функціонує щопонеділка, а «Телефон довіри» зі спеціалістами юридичного відділу – щоденно.

За 2017 рік проведено 10 засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень у Христинівській райдержадміністрації:

 

 

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та

взаємодії з громадськістю апарату райдержадміністрації                                                                      Л.Дубашевська

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.082 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.092 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.146 seconds, 10.83 MB
Application afterRender: 0.236 seconds, 12.46 MB

•Використання пам'яті•

13117048

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'fmkfipgsn8k6nsdian7m6hse32'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547874852' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'fmkfipgsn8k6nsdian7m6hse32'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'fmkfipgsn8k6nsdian7m6hse32','1547875752','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 24)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 5273
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:29:12' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:29:12' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5273'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='5273'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 24 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•