Головна Прес-центр Новини З любов'ю до праці

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

З любов'ю до праці
••Четвер•, 16 •листопада• 2017, 16:27•

З давніх-давен Христинівщина славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наш район був і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям усі працівники сільського господарства, працівники підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України святкують своє професійне свято – День працівників сільського господарства.

Сьогодні в Христинівському районному Будинку культури урочисто привітали з професійним святом працівників сільського господарства. Привітати прийшли голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун та начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Тетяна Терещук. З вітальним словом до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Людмила Денисюк - "Теплий подих осені сьогодні вітає всіх аграріїв зі святом. Мені приємно вітати сьогодні тих хто знає всі секрети землі, тих людей, які душею і серцем виробляють хліб, які знають ціну хліба, вирощують овочі і фрукти, виробляють м'ясо і молоко, які займаються бджільництвом та риборозведенням, тих хто працює в галузі сільського господарства і є основою економіки країни. Які є соціальними партнерами освіти, медицини, культури...У цей святковий день зичу вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Добра вам і радості! Хай буде хліб і до хліба на вашому столі!"

Також Людмила Миколаївна згадала досягнення Христинівських аграріїв: Загалом намолочено 153,0 тис. тонн зернових культур при середній урожайності 61,0 ц/га. Приємно відзначити , що це найвища урожайність серед районів Черкащини. Вдалося виростити високий урожай основної зернової культури - озимої пшениці, валовий збір якої по району склав  46,1 тисячі тонн із середньою врожайністю 49,7 ц/га. За період проведення жнив з полів району зібрано 64 тис.тонн ранніх зернових та зернобобових культур, середня врожайність при цьому склала 46,5 ц/га. В 2017 році соняшник в районі вирощувався на площі 8400 гектарів і намолочено 23200 тонн з середньою урожайністю – 27,6 ц/га. Рекордної врожайності соняшника досягнуто в ФГ "РОМ" – 40,5 ц/га. Урожайність важливої технічної культури сої по району склала 20,7 ц/га, а валовий збір – 8300 тонн,  урожайність озимого ріпаку становить 26,2 ц/га, а валовий збір – 1375 тонн. Працівники ФГ "Голден" та СТОВ "Обрій" виростили озимого ріпаку по 32,0 ц/га, що є кращими показниками в районі.

Тваринництво - надзвичайно відповідальна частка роботи, яка працює цілодобово і круглий рік, де всі виробничі процеси повинні працювати чітко, як часовий механізм. За 10 місяців 2017 року вироблено 24903 тонн молока. Продуктивність корів становить 5846 кг. На кінець року надій на корову очікується на рівні 6820 кг. З високими трудовими здобутками підійшли до свята працівники молочно-товарної ферми ДП "Умань-Агро", ДП ДГ "Нива", СТОВ "Верхняка-Агро" та ДП ДГ "Христинівське", де надій на корову на кінець року складе більше 6000 кг. За 10 місяців поточного року м'яса вироблено 43028 тонни.

За оренду паїв у 2017 році сільськогосподарськими підприємствами району нараховано 76,8 млн. грн. орендної плати, виплачено -  56,0 млн. грн., що складає 77 %. До кінця року орендна плата буде повністю сплачена.

Не стоять осторонь сільських проблем аграрії. З початку року сільськогосподарськими підприємствами надано соціальної допомоги територіальним громадам на суму більше ніж на 2,5 млн. грн. Найбільш активно із року в рік допомагають громадам ФГ "Базис", ФГ "РОМ", Корпорація "Украгротех", СТОВ "Маяк-Агро", ДП "Умань-Агро", ТОВ "Кузьмина Гребля", Кобрин В.І., КСП "Ягубець", ФГ "Голден", СТОВ "Розсішки", ГФ ПрАТ "Зернопродукт МХП".

Найкращі підприємства були відзначені грамотами районної державної адміністрації: лідер розвитку аграрного виробництва - ДП ДГ "Нива", директор – Мітіогло Лариса Василівна; лідер виробництва високоякісного насіння зернових культур Черкаського регіону - Верхняцька дослідно-селекційна станція, директор – Вакуленко Микола Олександрович; лідер по вирощуванню племінного тваринництва ВРХ - ДП ДГ "Христинівське", директор – Передрій Микола Миколайович; лідер - Агро Перспектива - Корпорація "Украгротех", генеральний директор - Омельяновський Ростислав Сергійович; лідер багатогалузевого сільськогосподарського підприємства району - ФГ "Голден", директор – Миронюк Микола Михайлович; лідер по вирощуванню зернових - Гайсинська філія ПрАТ "Зернопродукт МХП", директор філії – Січкар Анатолій Олегович; лідер з багаторічними традиціями ведення сільського господарства - СТОВ "Верхнячка-Агро", директор – Грушовенко Григорій Петрович; лідер у співпраці з місцевим самоврядуванням - СТОВ "Маяк-Агро", засновник – Хливнюк Сергій Іванович; лідер у підтримці та розвитку соціальної сфери села - ФГ «Агрофірма «Базис», голова – Осадчий Володимир Олексійович; лідер інновацій та новітніх технологій в рослинництві - Дочірнє підприємство «Умань-Агро», директор – Куліков Володимир Віталійович; лідер активної позиції у підвищенні якості життя односельчан - ТОВ "Кузьмина Гребля ", директор – Ткачук Анатолій Васильович; лідер тваринницької галузі району по виробництву та експорту м’яса великої рогатої худоби - ТОВ "ЕіМ Красива Земля", директор – Хуссам Мбайдін; лідер інвестицій з розвитку власного виробництва - ПП "Агротрейд-Групп", директор – Полиця Ігор Валерійович; лідер-новатор - ПП "Хутірець", директор – Бойко Володимир Трохимович; лідер-фермер  - запорука розвитку села - ФГ "РОМ", голова – Рак Микола Миколайович; лідер сімейного фермерського господарства - ФГ «Бобик», голова – Бобик Віктор Миколайович; лідер регіону з виробництва хлібо-булочної продукції - ФОП "Плужник В.М.", директор – Плужник Володимир Миколайович; лідер підтримки державних стандартів - Філія ПАТ "ДПЗКУ" "Хлібна база №86", директор – Передрій Олександр Миколайович; лідер регіону по переробці сільськогосподарської  продукції - ТОВ "Христинівка-продтовари", директор – Поліщук Олег Миколайович; лідер по прийому та первинній переробці зернової продукції - ТОВ "Христинівське ХПП", директор – Цуркан Олексій Іванович; лідер з розвитку інноваційних технологій в галузі вирощування овочів в закритому ґрунті - «Уманський тепличний комбінат», директор  – Гордій Микола Васильович.

З теплими і щирими словами привітань звернулися до присутніх голова районної ради Анатолій Бордун, військовий комісар Анатолій Стуженко, голова спілки воїнів АТО "Черкащани" Олексій Жданов та вручили грамоти і подяки.

Начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Тетяна Терещук привітала усіх зі святом і виразили вдячність усім працівникам агропромисловому розвитку, адже завдяки їх наполегливій праці цього року досягнуто високих показників у зборі врожаїв та побажав їм сімейного затишку, щастя та благополуччя.

Кращих працівників було нагороджено грамотами за сумлінну працю, досягнення високих показників у виробництві та з нагоди професійного свята, вручено пам'ятні сувеніри заслуженим працівникам сільського господарства, а також відзначено ветеранів аграрної галузі району, які приклали багато зусиль для розвитку району.

Присутні мали змогу насолодитися прекрасними виступами дитячого танцювального колективу «Барви», вокальними номерами Віктора Свіщенко та Наталії Лизун, а також ансамблем "Водограй".

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату РДА

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.099 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.118 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.205 seconds, 10.85 MB
Application afterRender: 0.304 seconds, 12.49 MB

•Використання пам'яті•

13146672

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '5oaid40actm375j04dmob0d7d6'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1540167816' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '5oaid40actm375j04dmob0d7d6'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '5oaid40actm375j04dmob0d7d6','1540168716','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 6)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 5147
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-10-22 00:38:36' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-10-22 00:38:36' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5147'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='5147'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 6 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•