Головна Прес-центр Новини ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ВИДАТНИХ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ВИДАТНИХ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ
Понеділок, 16 жовтня 2017, 11:55

10-11 жовтня в м.Христинівка пройшли змагання дитячо-юнацького турніру з футболу на Кубок пам’яті відомих залізничників - Михайла Артемовича Гур’єва та Федора Антоновича Загризлого. Привітати юних футболістів прийшли в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, голова міської ради Микола Наконечний.

Гур’єв М.А. з 1986 по 1997 рр. очолював Одеську залізницю, з особливим почуттям ставився до представників христинівського залізничного вузла. В результаті плідної співпраці вдалося реконструювати комплекс підприємств залізничного вузла, локомотивного, моторвагонного депо, розпочати масштабне будівництво житла для залізничників і газифікувати північну частину м.Христинівка. Через відсутність електротяги на ст.Христинівка стояла загроза закриття залізничного вузла, але М.А.Гур’єв знайшов вихід з цієї ситуації та зберіг станцію.

Загризлий Ф.А. в локомотивному депо пропрацював 40 років, з них 34 роки - начальником депо, Заслужений працівник залізничного транспорту. Завдяки його вмілому керівництві локомотивне депо відбудовувалося, розширялося, неодноразово визнавалося кращим не тільки на Одеській залізниці, але й по всій Україні. Саме працівникам локомотивного депо довірили проводити капітальний ремонт дизель-поїздів. Завдання було відповідальним не лише для Укрзалізниці, а й всієї країни, тому перебувало під контролем Адміністрації Президента. І христинівські залізничники успішно впоралися з цим завданням, отримавши відмінну оцінку від Президента країни.

10 жовтня в гості до христинівських юних футболістів приїхали дитячо-юнацькі команди (2009-2010 р.н.) «Явір» (м.Сміла, ст.Шевченко), ДЮСШ (м.Васильків, Київська обл.), ДЮСШ (смт.Маньківка, ст.Поташ) та 2007-2008 р.н. «Явір» (м.Сміла, ст.Шевченко), «Юність» (м.Умань), ДЮСШ (смт.Маньківка, ст.Поташ).

Турнір був одноденний, за коловою системою у віковій категорії (2009-2010 р.н.) ФК «Фортуна» виграла всі ігри і стала переможцем турніру, друге місце посіла команда «Явір», третє - ДЮСШ (смт.Маньківка). Серед футболістів 2007-2008 р.н. перше місце завоював «Явір», друге – «Юність», третє - ДЮСШ (смт.Маньківка).

«Фортуна» поступилася уманським і маньківським спортсменам та володарям кубка України з футзалу «Явір» з мінімальною кількістю м'ячів, відповідно 1:2, 2:3 і 0:2. Не зважаючи на те, що команда в такому складі грає   більше 3 місяців і це лише другий турнір в їхньому спортивному житті.

14 жовтня відбувся заключний етап Кубка пам’яті М.А.Гур’єва та Ф.А.Загризлого, в якому взяли участь команди, 2005-2006 р.н., «Фортуна» (м.Христинівка, 4 команди), «Явір» (м.Сміла) та «Юність» (м.Умань, 2 команди). В результаті перше місце виборола «Фортуна-1», вигравши всі матчі, друге – «Явір», третє – «Фортуна-2», четверте – «Юність-1», п'яте – «Юність-2», шосте – «Фортуна-4», сьоме – «Фортуна-3».

Цей турнір відбувся завдяки підтримці директора Одеської залізниці В.В.Єрьоміна, екс-начальника та екс-заступника начальника Одеської залізниці І.Ю.Левицького та І.С.Луценка, інструктора ОФСК «Локомотив» І.В.Невкритого, начальників локомотивного і моторвагонного депо Христинівка - І.В.Радіонова та О.А.Кучерука, голів профспілкових комітетів цих підприємств В.Ю.Мельника та В.В.Савченка, головного інженера, головного механіка, головного бухгалтера локомотивного депо Б.В.Білика, Ю.М.Сокура, І.М.Висоцької, головного інженера Христинівської дистанції колії В.С.Паламарчука, екс-бухгалтера моторвагонного депо Л.В.Руденко.

В.МІТАСОВ, головний тренер ДЮСШ, ФОК «Колос» та команди «Фортуна».

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting