Головна Прес-центр Новини Обласне свято «Мистецька толока» в с.Кузьмина Гребля

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Обласне свято «Мистецька толока» в с.Кузьмина Гребля
••Понеділок•, 25 •вересня• 2017, 12:49•

Село Кузьмина Гребля з давніх часів славиться гостинними людьми та співучими талантами. Отож не дивно, що саме тут в гостинному  і мальовничому куточку нашого району 24 вересня відбувся другий регіональний тур  обласного  мистецького свята «Мистецька толока», на яке з’їхалися понад  45  аматорських колективів та окремих виконавців Тальнівського, Катеринопільського, Маньківського, Уманського, Монастирищенського та Христинівського районів.

У фойє Кузьминогребельського СБК  гостинно зустрічали та пригощали всіх гостей смачними варениками, пирогами , наливкою,  борщем з пампушками та різними смаколиками  працівники культури сіл району. Із вітальними  словами до всіх учасників мистецького дійства та жителів села звернулися голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун, начальник відділу культури молоді та  спорту Христинівської РДА  Галина Кошель , депутат Черкаської  обласної ради Олег Баштан , сільський голова  Ніна Осітнянко та директор КУ «ОЦНТ та КОР» Таміла Іванова . Саме їй, як господині великого святкового дійства , від хліборобів славної Христинівської землі був піднесений запашний коровай , а Таміла Василівна всім колективам та окремим учасникам свята вручила почесні грамоти. Концертну програму розпочав хор працівників культури сіл Христинівського району з піснею «Привітальна» (керівник Р. Ковбасюк). А потім один за одним  піднімалися на сцену учасники , які показували високу майстерність виконання. І зазвучала над селом музика …Пісня то злітала високо в небо , то палахкотіла жагучим вогнем , то шелестіла гіллям берези , здіймаючи у серцях людей бурі почуттів: сум і радість, кохання і зраду, оптимізм і розпач, світлий промінчик надії на щасливе майбутнє. Глядачі в захопленні від виступу хореографічних колективів. На високому професійному рівні виступили колективи Христинівського району :  вокальний жіночий ансамбль «Надія» (керівник О.Росада), солістка Олена Росада Сичівського СБК, хоровий колектив , вокальний чоловічий ансамбль, вокальний жіночий ансамбль (керівник М.Іваненчук) , соліст Валерій Банар Кузьминогребельського СБК, хоровий колектив, вокальний чоловічий ансамбль, вокальний жіночий ансамбль Синицького СБК (керівник В.Дядюра), вокальний жіночий ансамбль «Черемшина» Малосевастянівського СБК (керівник С.Ковбасюк), вокальний жіночий ансамбль «Калинонька» Ягубецького СБК (керівник Л.Корольова), вокальний жіночий колектив «Дивоцвіт» Заячківського СБК (керівник Л.Магдичанська). Хореографічні колективи:   «Синичанка» Синицького СБК (керівник Н.Сокуренко),  «Надія»( Ягубецького СБК(керівник Н.Яковенко) «Розсішські молодички» с.Розсішки(керівник П.Олейнікова) , танцювальний колектив Кузьминогребельського СБК (керівник В.Дядура). Працівники Черкаського КУ «ОЦНТ та КОР» зазначили що Христинівський район виступив на високому  професійному  рівні. За останні роки рівень виконавської майстерності значно  виріс . Виступи колективів  художньої самодіяльності сіл Христинівського району були на рівні,  а то і вище виступів районних будинків культури області.

Цікавою складовою «Мистецької толоки» була і презентація виробів майстрів-аматорів декоративно-вжиткового мистецтва Христинівщини.      Найоригінальніші вироби представили  : Гоцуляк Ірина Вадимівна – вишивка бісером , Прищак Ольга Гаврилівна – художня вишивка  с. Сичівка, Манюшкіна Поліна Петрівна – вишивка с.Осітна, Балазюк Марія Кирилівна – вишивка с.Мала Севастянівка  , Мельник Віктор Васильович – майстер з художньої обробки деревини ,Кіщук Галина Петрівна – Квілінг  , Кирпа Людмила  Петрівна – вишивка бісером ,Кабанюк Олена Володимирівна – Петриківський     розпис   с .Кузьмина Гребля. Ткач Лідія  Олександрівна – вишивка с. Ягубець, Артеменюк Інна Миколаївна – вишивка с. Заячківка, Марченко Олександр Дмитрович – майстер  з художньої обробки деревини  с.Шельпахівка,  Страдецька Олександра  , Видай Єльвіра  , Куц Олександр  учині  Шельпахівської ЗОШ  I-III cт. На завершення свята привітні господарі всім колективам-учасникам та окремим виконавцям вручили пам’ятні українські сувеніри (оригінальні мішечки достатку).

Відділ культури, молоді та спорту Христинівської РДА

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.001 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.102 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.112 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.156 seconds, 10.82 MB
Application afterRender: 0.265 seconds, 12.45 MB

•Використання пам'яті•

13107872

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'tktuo464tosp4mhni86cjkqms4'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1540120980' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'tktuo464tosp4mhni86cjkqms4'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'tktuo464tosp4mhni86cjkqms4','1540121880','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 6)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 5048
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-10-21 11:38:00' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-10-21 11:38:00' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='5048'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='5048'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 6 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•