Головна Податкова інформує Про майновий стан і доходи 23.12.2016

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Про майновий стан і доходи 23.12.2016
••Четвер•, 29 •грудня• 2016, 15:23•

Відповіді на запитання про подання оновленої декларації про майновий стан і доходи 23.12.2016

Запитання

Відповідь

Де потрібно відображати в декларації авансові платежі, що сплачувались приватним підприємцем, та  відображається передплата з ПДФО ?

 

Авансові платежі, що сплачувались приватним підприємцем протягом звітного року, зазначаються в рядку 1.2 Розділу ІІ Додатка Ф2. В самій Декларації авансові платежі та переплата по ПДФО не вказується.

Якщо я працюю у 2016 році за основним місцем роботи  та сумісництвом, чи потрібно мені подавати декларацію ?

 

Ні, не потрібно. Відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу.

Якщо при продажу автомобіля  я сплатив податок, а потім з’ясувалося, що мені не потрібно було сплачувати податок при продажу легкового автомобіля. Як  повернути зайво сплачені кошти ?

 

Згідно з п. 5 Порядку взаємодії територіальних органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань, затвердженого наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2015 № 1146 (далі – Порядок), повернення помилково та/або надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб здійснюється на підставі поданої платником податків Декларації до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) помилково та/або надміру сплачених сум. Тобто потрібно подати до ДПІ за місцем проживання декларацію, в якій вказати отриманий доход та помилково сплачену суму ПДФО та військового збору, а також зазначити реквізити банківського рахунку для перерахування коштів.

Я громадянка Росії,  успадкувала квартиру моїх батьків, які проживали у Черкасах, чи потрібно сплачувати податки і складати  декларацію, оскільки я є членом сім’ї першого ступеня споріднення ?

 

Фізична особа - нерезидент, яка отримала спадщину (подарунок) від фізичної особи - резидента, зобов’язана сплатити податок на доходи фізичних осіб до нотаріального оформлення успадкованого (подарованого) об’єкта, за ставкою 18 відсотків. (п.п. 174.2.3 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України Податкового кодексу України). Тобто податок повинен бути сплачений до оформлення спадщини. Декларація в такому випадку не подається. Разом з тим, громадянин іншої країни може бути резидентом України. У такому разі податки з отриманої спадщини від родичів першого ступеня споріднення не сплачуються.

Чи змінилися терміни подання Декларації про майновий стан та доходи?

Терміни подання Декларації про майновий стан та доходи не змінилися. Для фізичних осіб-підприємців – 40 днів після закінчення календарного року. Граничний термін подання Декларації про майновий стан і доходи для таких підприємців 9 лютого 2017 року, а термін сплати податку на доходи фізичних осіб 17 лютого 2017 року.

Що ставити в Додатку 2 до декларації про майновий стан та доходи щодо авансових внесків?

У рядку 1.2 Додатку Ф2 зазначається загальна сума авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб, що розраховані платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат кожного календарного кварталу (крім четвертого) та сплачені до бюджету протягом звітного (податкового) року згідно з підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 розділу IV Податкового кодексу України.

Чи потрібно подавати Декларацію про майновий стан і доходи, якщо отримував з/п від двох та більше податкових агентів?

У зв’язку із впровадженням ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18 відсотків та скасуванням п.п. «є» п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України, у платників податку, які отримували доходи від двох та більше податкових агентів у розмірі, що визначався п.п. «є» п. 176.1 ст. 176 Кодексу), за результатами 2016 року не виникає обов’язку щодо подання декларації

Якщо підприємець має власне рухоме та нерухоме майно, але використовує його лише для власних цілей, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю, чи обов’язково заповнювати розділи  VII та VIII  Декларації про майновий стан та доходи?

Графа «Відомості про власне нерухоме (рухоме) майно та/або майно, яке надається в оренду (суборенду)» заповнюється лише тоді, коли є доходи від надання такого майна в оренду. При цьому також заповнюється рядок 10.3 Розділу ІІ Декларації. Якщо належне на правах власності нерухоме (рухоме) майно в оренду не здається, то у графі «Відомості про власне нерухоме (рухоме) майно та/або майно, яке надається в оренду (суборенду)» ставиться прочерк.

Чи потрібно подавати декларацію про майновий стан і доходи за попередній звітний період громадянину, який не мав доходів від самостійного обробітку земельного паю?

Відповідно до п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України Податкового кодексу України не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари. Якщо розмір земельних ділянок перевищує 2 гектари, але фізична особа не вирощувала сільгосппродукцію та не здійснювала у звітному році продаж такої продукції, декларація також не подається.

Чи переноситимуться останній термін подання оновленої Декларації про майновий стан та доходи, а також останній термін сплати  коли строки попадають на вихідний день в 2017 році?

9 лютого та 17 лютого 2017 року не є вихідними днями, тому останній термін подання Декларації про майновий стан та доходи, а також останній термін сплати ПДФО та військового збору переносити не будуть.

Чи зобов’язаний директор приватного підприємства подавати декларацію про доходи (в зв’язку з прийняттям антикорупційних законів), якщо його підприємство виграє тендер на поставку робіт, послуг  підприємству, яке має державне фінансування?

Податкову декларацію подавати не потрібно. Відповідно до п. 179.2 ст. 179 ПКУ обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу. Надання роз’яснень щодо антикорупційного законодавства не належить до компетенції органів ДФС.

Який дохід можна віднести до інвестиційного прибутку та де його відображати в декларації?

Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу, та його вартістю, що визначається із суми витрат на придбання такого активу з урахуванням норм підпунктів 170.2.4 - 170.2.6 цього пункту (крім операцій з деривативами). Термін "інвестиційний актив" означає пакет цінних паперів, деривативів чи корпоративні права, виражені в інших, ніж цінні папери, формах (наприклад, частина в уставному фонді підприємства), випущені одним емітентом. Прибуток розраховується у Додатку Ф1 (зазначається доход від продажу інвест.активу та витрати на його придбання) та зазначається у рядку 10.4 Розділу ІІ Декларації. Якщо протягом календарного року громадянин отримав інвестиційний збиток, декларація про доходи також заповнюється, при цьому у рядку 10.4 ставиться «0», а у Додатку Ф1 зазначається загальна сума інвестиційного доходу, сума витрат на придбання інвестиційного активу та фінансовий результат. Розрахунок податку на доходи та військового збору з отриманого прибутку від здійснення незалежної професійної діяльності проводиться у  Розділі ІІ Додатку Ф1, а також зазначається у рядку 10.4 Декларації та графі  VI Декларації.

За якою формою потрібно подавати  декларацію фізичним особам - підприємцям що перебувають на загальній системі оподаткування за 2016 рік?

Декларацію за 2016 рік фізичним особам-підприємцям необхідно подавати за формою, затвердженою Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859».

Яким наказом затверджено оновлену декларацію про майновий стан і доходи і коли він набуває чинності?

Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859». Він набуває чинності 31 грудня 2016 року.

Які додатки до декларації про майновий стан і доходи заповнюються при отриманні доходів від двох і більше податкових агентів?

У зв’язку із впровадженням ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18 відсотків та скасуванням п.п. «є» п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України, у платників податку, які отримували доходи від двох та більше податкових агентів у розмірі, який  визначався п.п. «є» п. 176.1 ст. 176 Кодексу), за результатами 2016 року не виникає обов’язку щодо подання декларації.

Чи подається декларація про майновий стан і доходи СПД, якщо доходи не отримувались ?

Так, подається. (п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України)

Який додаток до декларації повинні подавати фізичні особи - підприємці?

Додаток Ф2.

Яким наказом затверджено оновлену декларацію про майновий стан і доходи і коли він набуває чинності?

Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859». Він набуває чинності 31 грудня 2016 року.

Чи потрібно вказувати фізичній особі - підприємцю, який перебуває на загальній системі оподаткування, у декларації про майновий стан і доходу суму отриманої у 2016 році пенсії, якщо так, то у якому розділі декларації?

Відповідно до п.п. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються суми пенсій (за виключенням якщо їх місячний  розмір перевищує десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність). Тому у декларації про доходи фізичної особи-підприємця сума отриманих пенсій не зазначається.

Податкові декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік подаватимуться по старій чи по новій формі?

По новій формі, затвердженій Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859».

Який граничний термін подання Декларації про майновий стан і доходи для  підприємців.

Граничний термін подання Декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб -  підприємців 9 лютого 2017 року, а термін сплати податку на доходи фізичних осіб 17 лютого 2017 року

Який термін сплати податку на доходи фізичних осіб.

Для фізичних осіб -  підприємців термін сплати податку на доходи фізичних осіб до 17 лютого 2017 року.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то  коли потрібно подавати декларацію.

 

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 Податкового кодексу України). 9 лютого 2017 року не є вихідним, тому останній термін подання Декларації про майновий стан та доходи переноситись не буде.

Порядок подання річної декларації, фізичною особою, яка проводить незалежну професійну діяльність.

Граничний термін подання Декларації про майновий стан і доходи для платників податку фізичних осіб – незалежників 3 травня 2017 року, а термін сплати податку на доходи фізичних осіб до 1 серпня року, що настає за звітним (останній день сплати 31 липня 2017 року). Доходи, отримані від здійснення незалежної професійної діяльності, та пов’язані з нею витрати зазначаються у Розділі ІІІ Додатку Ф2. Прибуток від здійснення НПД зазначається  у рядку 10.8 Декларації. Розрахунок податку на доходи та військового збору з отриманого прибутку від здійснення незалежної професійної діяльності проводиться у  Розділі ІІІ Додатку Ф2, а також зазначається у рядку 10.8 Декларації та графі  VI Декларації.

Яку декларацію та в який термін подають ФОП, які протягом року здійснили перехід зі спрощеної системи оподаткування на загальну.

ФОП, які протягом року здійснили перехід зі спрощеної системи оподаткування на загальну подають декларацію про доходи, форма якої затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859». При цьому у рядку 2 Розділу І («Звітний (податковий) період») вказується номер кварталу, з якого підприємець перейшов на загальну систему оподаткування. Доходи від здійснення підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування зазначаються у рядку 11.1 Розділу ІІІ Декларації. Доходи від здійснення підприємницької діяльності на загальній системі зазначаються у Додатку Ф2. Прибуток від підприємницької діяльності вказується у рядку 10.7 Розділу ІІ Декларації.

Чи змінилися терміни подачі звітності?

Терміни подання декларації про майновий стан і доходи не змінились. Для громадян граничний термін подання Декларації про майновий стан і доходи 3 травня 2017 року, а термін сплати податку на доходи фізичних осіб до 1 серпня року, що настає за звітним (останній день сплати 31 липня 2017 року).

Чи потрібно авансові суми сплачені протягом року враховувати при обрахунку податку?

Авансові суми сплачені протягом року потрібно враховувати при розрахунку податку на доходи. Загальна сума авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб, що розраховані платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат кожного календарного кварталу (крім четвертого) та сплачені до бюджету протягом звітного (податкового) року згідно з підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 розділу IV Податкового кодексу України зазначається у рядку 1.2 Розділу ІІ Додатка Ф2, та враховується при розрахунку суми податку на доходи, що підлягає до сплати.

Як правильно заповнити додаток Ф2 «Звітний податковий період», якщо у 1 кварталі перебував на загальній системі, а з 2-го кварталу перейшов на спрощену систему?

У разі якщо фізична особа-підприємець у 1 кварталі перебував на загальній системі, а з 2-го кварталу перейшов на спрощену систему оподаткування, у рядку «Звітний податковий період» зазначається звітний (2016) рік. Позначка «квартал» залишається пустою. Крім того, подається податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи – підприємця за 2016 рік.

Зареєструвався як підприємець у травні 2016 року, з 1 червня – на 2 групі спрощеної системи оподаткування. Як правильно заповнити додаток Ф2 «Звітний податковий період»?

Якщо фізична особа-підприємець зареєструвалася у травні 2016 року, з 1 червня – на 2 групі спрощеної системи оподаткування, то у рядку «Звітний податковий період» Додатка Ф2 зазначається рік (2016) та номер кварталу «2» - номер звітного кварталу, в якому розпочата господарська діяльність. Так же заповнюється відповідний рядок у Декларації. Крім того, подається податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи – підприємця за 2016 рік.

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.074 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.085 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.128 seconds, 10.91 MB
Application afterRender: 0.252 seconds, 12.56 MB

•Використання пам'яті•

13223816

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '5un6nctb1l5j7llapnr01f1537'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547874650' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '5un6nctb1l5j7llapnr01f1537'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '5un6nctb1l5j7llapnr01f1537','1547875550','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 34)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 4394
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:25:50' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:25:50' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='4394'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='4394'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 34 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•