Головна Територіальні громади Ягубецька сільська рада

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Ягубецька сільська рада
••Понеділок•, 04 •лютого• 2013, 11:39•

Ягубецька сільська рада


20042
вул. Леніна, 2
с. Ягубець
Христинівський район
Черкаська область
Код АМТС – 0 47 45
Телефон приймальної – 9 – 13 – 31
Факс приймальної –
Електронна адреса –
Веб-сторінка  –
Загальний склад ради – 14 депутатів


Історична довідка
Легенди стверджують, що в 15 ст. кримчаки часто нападали на Уманщину, так спустошували її, що швидко з неї стала «Гуманська пустиня». Люди тікали звідси. І до сьогоднішнього дня  багаточисленні  підземні ходи під Уманню ховають в собі безліч таємниць, які ще потрібно відкрити краєзнавцям. Відомо, що один з таких ходів вів у район так званих  Жовтих Вод. Саме тут, де простяглась гірська місцевість і починається лісок, розкинулось містечко Обозівка (тепер с.Ягубець).Містечко, в якому розміщувались військова і продовольча бази, за першим покликом готові були вирушити в похід обози, запряжені кіньми і завантажені продукцією: фуражем, зброєю. Здавалось, нічого не загрожувало Обозівці. Вона була добре схована від стороннього ока самим природнім ландшафтом. Але трапилось нещастя. В 1653-55 рр. на Умань наступали поляки з татарами. Вогнем і мечем діяла шляхта, не шкодуючи ні дітей, ні похилих. В 1653 році гетьман польський Черницький  ганяючись за малоросійським полковником Богуном і знищуючи навколо Умані села, в день  святого Христового воскресіння, ввійшовши обманом в Обозівку, знищив у ньому всіх людей, перебивши і старих, і дітей. За переказами, священик, який у цей день відправляв літургію, тікав з тайнами христовими в церковному одязі в ближній ліс, але поляки догнали його.  Не витримавши катувань, священик розказав про розташування уманського війська. Кажуть, що слово «Я – губець» вилетіло з уст нещасного священика, який, знаючи про свій тяжкий гріх , впав навколішки і простягнув до неба руки, прохаючи Бога захистити людей, яких він продав. З тих пір містечко  Обозівка  переіменовано  на  Ягубець.

На початку 20-го ст. селом  Ягубець з полями, лісами володів граф  Маендорф.  З двох тисяч десятин землі, що належала селу, 775-ма десятинами розпоряджався граф.  Він із сім’єю  проживав у Петрограді, а маєток здавав в оренду поміщику – німцю Карлу Мартіну. В селі було тоді 169 дворів, а населення складало 1420 чоловік.

З приходом до влади більшовиків першим головою ревкому було обрано Хлівнюка Миколу, жителя села Ягубець, людину, яка виділялась надзвичайною силою і ростом. Тому в селі ревком називали «великим комітетом».   У 1922 році в селі було обрано сільську раду, першим головою якої було обрано Безносюка Миколу, який незабаром помер від тифу, і головою було обрано Галамаджія Якима. Восени 1923 року в селі Ягубець  Уманським облземвідділом була організована агробаза. В 1925 році в Ягубці було 487 господарств, 2050 чоловік населення, з них  2041 -  українців, 6 –росіян, 9 – інших національностей.

У 1929 році в с.Ягубець було створено перший колгосп «Борці Жовтня», в 1930р. – ще один колгосп «9 січня». В колгоспах тоді було 300 коней, 150-180 плугів, до 200 борін.

Чорною хмарою по всій Україні пройшов голод 1932 – 33 років. Великі жертви мав і Ягубець. Голод стукав у кожну селянську хату. Рятувався від голоду теж хто як міг. «Дід  мого чоловіка,  Грабарчук Кирило, –  розповідає учитель історії Ягубецької зош І – ІІІ ст. Грабарчук Н.І.  –  виїхав у Дніпропетровськ, влаштувався на завод. Харчувався в робітничій їдальні. До себе в гуртожиток, де він жив, забрав свою дочку Тоню, якій було на той час 8 років. Дівчинка жила з батьком нелегально. Виходити і появлятися на людях не можна було з боязні бути поміченою. Зате з якою радістю зустрічала вона батька, який приносив їй гостинці, приховані недоїдені ним з їдальні кусочки хліба, булки, а іноді навіть м’яса чи котлети.  І це тоді, коли в селі люди їли лободу, кропиву, мерзлу картоплю». Чи це не політика винищення селянства?

Показовою в цьому відношенні може бути історія сім’ї Тихонюка Якова Сидоровича, освіченого чоловіка, що закінчив Київську семінарію. В 1930 р. він продав корову. За виручені гроші купив деяку одежину на зиму дітям (їх було п’ятеро), решту грошей вирішив вкласти в купівлю книжок, яким був фанатично відданий. Час ішов, а товар не надходив. От і зібрався в дорогу Яків, щоб дізнатися про долю своїх грошей і літератури. Та так і залишився на роботі в передмісті Ленінграду. Згодом до себе викликав свою сім’ю. Жили добре. Чоловік і жінка працювали на відгодівельному свинарнику. Ферма забезпечувала м’ясом їдальні партійної номенклатури Ленінграда. Доволі часто на ферму  привозили  черствий хліб, булки, які розмочували свиням. Траплялося, що такий, ще зовсім якісний хліб працівники забирали додому. Це тривало до тих пір, поки однієї зимньої  ночі на початку 1933 року до квартири Тихонюка Якова С. не під’їхав «чорний ворон» і люди в чорному змусили родину у супроводі військового їхати до Києва. Ось так приїхала сім’я в с. Ягубець в напівспалену пусту хату, без крихти хліба, будучи приреченою на голодну смерть. Скоро родина дізналася, що родичі із с. Шельпахівки написали їм листа, в якому по доброму заздрили, що Тихонюки вчасно виїхали з села, що не знають який на Україні голод.   Цей лист і став причиною виселення їх з передмістя Ленінграда. То чи не був це геноцид проти українського народу? Очевидці стверджують, що кожного дня  в селі помирали від голоду діти, літні люди.

В роки Великої Вітчизняної війни більше 200 чоловік односельчан воювали на фронтах проти німецько-фашистиських загарбників, 154 з них не повернулись до рідних домівок. Багато жителів села за участь у боях отримали державні нагороди, серед них – Герой Радянського Союзу  Дмитрик Петро Тодосійович.

В післявоєнні роки в селі було два колгоспи – «Борці жовтня» і «Перше Травня» і радгосп. Викликають подив і захоплення продуктивність праці, ентузіазм наших односельчан. Важка виснажлива праця без вихідних, відпусток, а часто і без нічного відпочинку  дали можливість відбудувати післявоєнне село і вивести у передові  колгоспи і радгосп.

В1960 році було об’єднано  колгоспи і радгосп у одне господарство, в якому налічувалось 2613  га землі  3270 свиней, 1283 голови великої рогатої худоби, в тому числі 446 корів.

В 1963 році господарство очолив Андрієнко Михайло Васильович. В 1965 році побудовано свинарник на 2000 голів, в 1966 – свинарник-маточник на 2 відділення на 100 голів. У 1968 році радгосп побудував нову сільську раду, медпункт. У 1969 році почалась добудова школи на 8 класних кімнат, почалось будівництво побут комбінату, закінчилось будівництво  двоповерхового будинку на 8 квартир.    Поступово невпізнанно змінювалося обличчя села, прикрашене новою греблею, новим Будинком Культури, Обеліском Слави, прикрашене радгоспівськими садами, які в 70 – х роках кільцем оточували село.Відстань до районного центру
шосейним шляхом  12 км.
залізницею – (залізнична дорога через село і поблизу села не проходить)

Територія
Всього –  2796.6 га
в т. ч. : земель державної власності – 2116.27 га в ДП «СГП «Ягубець»
Земель комунальної власності – 36.5 га,
з них дороги – 28 км, заклади освіти, будинок культури, стадіон, ФАП – 8.5 га
Земель приватної власності – 78, 5 га
Площа населеного пункту – 294, 3 га
В т.ч.: державна власність – 110.8 га (землі запасу)
комунальна власність – 28 га (дороги)
приватна власність – 78, 5 га  (державні акти на присадибні земельні ділянки)

В.о.голови сільської ради, секретар ради
Андрієвська Тетяна Василівна
число, місяць, рік народження – 30 червня 1655 року
Службовий телефон  –  9 – 13 – 31
Освіта – вища
Спеціальність за освітою –  учитель хімії з додатковою спеціальністю учитель біології

Склад виконавчого комітету
1    Андрущак Володимир Олександр.    Директор Ягубецької ЗОШ  І –  ІІІ ст.
2    Андрущак Юлія Іванівна    Пенсіонер
3    Бондарчук Лариса Петрівна    Завідуюча ФАПом с. Ягубець
4    Гаврилюк Віталій Володимирович    Директор ДП «СГП «Ягубець»
5    Гаркавенко Антін Лаврентійович    Пенсіонер
6    Галичанко Людмила Борисівна    Учитель початкових класів Ягубецької ЗОШ І – ІІІ ст.
7    Мельник Тамара Петрівна    Пенсіонер
8    Павлик Ірина Володимирівна    Інженер-землевпорядник Ягубецької сільської ради
9    Остапчук Андрій Антонович    Пенсіонер
10    Корольова Людмила Степанівна    Директор будинку культури
11    Шаповалова Віта Василівна    Завідуюча ДНЗ «Берізка» с.Ягубець

Склад депутатів ради
1    Соціалістична партія України    Андрієвська Тетяна Василівна    30.06.1955    Секретар, член комісії з питань депутатської діяльності і етики та дотримання правопорядку
2    Позапартійна    Балченко Валентина Миколаївна    27.05.1963    Голова комісії у справах молоді та з питань освіти і культури
3    Соціалістична партія України    Грабарчук Наталія Іванівна    12.07.1958    Член комісії з питань планування бюджету і фінансів та соціальних питань
4    ВО «Батьківщина»    Горенко Оксана Миколаївна    Член  комісії у справах молоді та з питань освіти і культури
5    позапартійна    Довгань Валентина Юріївна    17.12.1963    Голова комісії з питань планування бюджету і фінансів та соціальних питань
6    позапартійна    Куник Валентина Василівна    08.03.1959    Член комісії з питань депутатської діяльності і етики та дотримання правопорядку
7    Соціалістична партія України    Лисиця Олена Василівна    14.04.1957    Член комісії з питань планування бюджету і фінансів та соціальних питань
8    Комуністична партія України    Лещенко Тетяна Федорівна    17.09.1956    Член комісії з питань екології та раціонального землекористування
9    ВО «Батьківщина»    Кривошия Юрій Васильович    27.11.1974    Голова  комісії з питань екології та раціонального землекористування
10    ВО «Батьківщина»    Мельничук Людмила Миколаївна    05.10.1977    Член комісії у справах молоді та з питань освіти і культури
11    ВО «Батьківщина»    Синиця Антоніна Юхимівна    03.03.1967    Член комісії у справах молоді та з питань освіти і культури
12    Комуністична партія України    Швець Ольга Анатоліївна    14.01.1977    Голова комісії з питань депутатської діяльності і етики та дотримання правопорядку
13    ВО «Батьківщина»    Ткач Олена Павлівна    29.01.1958    Член комісії з питань екології та раціонального землекористування
14    Позапартійний    Сон Василь Ін-Собі    12.06.1958    Член комісії з питань екології та раціонального землекористування

Структура земельного фонду
№з/п    
Територія ради    
Га    
Оренди    
Договори оренди

з_____ по______

Територія всього
у тому числі    294.30    
110,8    
Фермерське господарство «Сонексімс» на 31,3026га з 27.04.2006 по 27.04.2026

1    Сільськогосподарські угіддя    235.5   
2    Рілля    135.53   
3    Ліса і інші лісовкриті площі    –   
4    Забудовані землі   
5    Ставки, які знаходяться    
- на території села    
1,4339    
1,4339    
Полонський Т.П. з 13.10.2009 по 13.10.2009
- за територією села    
0,8496    
0,8493    
Святецька Л.В. з 19.04.2006 по 19.04.2031

ЯГУБЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ХРИСТИНІВСЬКИЙ РАЙОН ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

№ 22 -3 сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від "27" грудня 2012 року

Про сільський бюджет на 2013 рік

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, статті 61 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада вирішила:
1. Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2013 рік у сумі  473766 гривень, в тому числі обсяг доходів загального фонду у сумі 452969 гривень , спеціального фонду у сумі  20797 гривень  в тому числі бюджету розвитку 600 гривень (додаток 1).
У складі доходів сільського бюджету на 2013 рік врахувати обсяг:
дотації вирівнювання, що одержується з районних та міських ( міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення ) бюджетів у сумі  311510 гривень;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво , реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної  власності  у населених пунктах  у сумі 10197 гривень.
2. Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2013 рік у сумі 473766 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 452969 гривень та видатків спеціального фонду бюджету 20797 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).
У процесі виконання сільського бюджету надати право виконавчому комітету сільської ради за обґрунтованим поданням сільського голови та погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та комунальної власності,  здійснювати перерозподіл видатків за тимчасовою класифікацією видатків в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу його бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах. Перерозподіл бюджетних призначень за тимчасовою класифікацією видатків у межах загального обсягу видатків, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання та навпаки по загальному та спеціальному фондах здійснюються лише за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, комунальної власності та житлово-комунального господарства з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради.
3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 3052 гривень.
4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2013 рік (додатки 4.1, 4.2):
дотації вирівнювання, що одержується з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів у сумі 311510 гривень;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  у сумі 10197 гривень;
субвенції  районному бюджету на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів на покращення послуг закладами охорони здоров`я району у сумі 300 гривень.
Надати право виконавчому комітету сільської ради за обґрунтованим поданням сільського голови та погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та комунальної власності з послідуючим затвердженням на черговій сесії сільської ради у разі уточнення річних обсягів трансфертів (дотацій та субвенцій) з державного та місцевих бюджетів відповідно до актів законодавства і рішень про місцеві бюджети, вносити відповідні зміни до розпису сільського бюджету.
5. Установити, що до доходів загального фонду сільського бюджету у 2013 році зараховуються:
25 відсотків податку з доходів фізичних осіб;
плата за землю;
плата за торговий патент на здійснення деяких видів підприємницької діяльності (за винятком плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами), що справляється виконавчими органам ради;
інші доходи, що підлягають зарахуванню до сільського бюджету відповідно до статті 64, 69 Бюджетного кодексу України.
6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету у 2013 році є:
власні надходження бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів сільського бюджету;
адходження до цільового фонду, утвореного сільською радою;
надходження коштів до бюджету розвитку відповідно до статті 71 Бюджетного кодексу України
інші доходи, що підлягають зарахуванню до сільського бюджету відповідно до законодавства.
Кошти спеціального фонду сільського бюджету витрачаються на заходи, передбачені законодавством.
Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені додатком 3 до цього рішення, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.
У разі, якщо відсутня така заборгованість, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:
50 відсотків коштів на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;
50 відсотків коштів на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною програмою (функцією).
При цьому розпорядник бюджетних коштів здійснює коригування обсягів взятих бюджетних зобов’язань по загальному фонду бюджету для проведення видатків по цих зобов’язаннях із спеціального фонду бюджету.
7. Затвердити у складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних, галузевих програм (додаток 5).
8. Затвердити перелік об’єктів фінансування яких буде здійснюватись за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 7).
9. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2013 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);
нарахування на заробітну плату (код 2120);
забезпечення продуктами харчування (2230);
оплата комунальних послуг та енергоносіїв (2270);
трансферти органам державного управління (код 2620);
соціальне забезпечення (код 2700).
10. Розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг. У разі наявності у розпорядників бюджетних коштів простроченої кредиторської заборгованості з оплати комунальних послуг та енергоносіїв управління Державної казначейської  служби України в Христинівському районі здійснює платежі загального фонду за видатками (крім захищених статей бюджету) лише після погашення такої заборгованості. Затвердити до 01.02.2013 року ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, передбачених розпорядникам бюджетних коштів на 2013 рік у додатку 3 до цього рішення.
11. Доручити виконавчому комітету, у разі необхідності отримувати позики в Головному управлінні Державної  казначейської  служби України в Черкаській області для покриття тимчасових касових розривів, що виникають у процесі виконання  сільського  бюджету.
12. Дозволити виконавчому комітету розміщувати тимчасово вільні кошти сільського бюджету на депозитах відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.
13. Додатки 1-7  до цього рішення є його невід’ємною частиною.

В. о сільського голови                                                                    Т. В. Андрієвська

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.076 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.087 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.137 seconds, 10.92 MB
Application afterRender: 0.227 seconds, 12.57 MB

•Використання пам'яті•

13235488

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '5f1bl3h6r4bnck3jdd3rpnl5h7'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547874809' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '5f1bl3h6r4bnck3jdd3rpnl5h7'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '5f1bl3h6r4bnck3jdd3rpnl5h7','1547875709','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 27)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 398
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:28:29' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:28:29' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='398'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='398'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 27 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•