Головна Територіальні громади Талалаївська сільська рада

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Талалаївська сільська рада
••Понеділок•, 04 •лютого• 2013, 11:36•

ТАЛАЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
ХРИСТИНІВСЬКИЙ РАЙОН

Назва органу місцевого самоврядування   Талалаївська сільська рада
Адреса ради:     20031 , вул..Жовтнева, 26 а, село Талалаївка Христинівський район Черкаська область.
Код АМТС :      04745
Телефон приймальної:  93-3-19
Факс приймальної    ----
Електронна адреса    ----
Веб-сторінка             ----
Загальний склад ради 12 депутатів

Історична довідка
На тому місці де зараз розташоване село Талалаївка, було колись місто Чубей.
Лежало воно між двома річками, одна з яких називалась Свинаркою і омивала місто з півночі, а друга річка Удич протікала на півдні міста. Обидві річки з’єднувались на східній околиці і утворювали щось подібне до півострова. На цьому півострві і був центр міста Чубей.
В ті часи населенню треба було завжди готовим до захисту від нападу ворогів, бо на Україну, особливо на її околиці, а такою була Христинівщина, часто нападали татари і турки. Чубіївці не раз героїчно захищали своє місто від татар, але сили були не рівні.
Місто Чубей не раз руйнувалось, грабувалось та обезлюднювалось татарами та турками. Не витримавши частих жорстоких нападів ворогів, чубеївці переселились за річку Дністер. Кажуть що й тепер існує село, засноване переселенцями – чубеївцями і носить ту ж назву.
Так зникло місто Чубей на Христинівщині, через деякий час на тому місті, де був Чубей, поселився пан Фалалей, біля нього почали оселятися втікачі-кріпаки і утворилось село, яке назвали іменем Фалалея- ТАЛАЛАЇВКА.
Село Талалаївка утворилось десь наприкінці Х\/І і на початку Х\/ІІ століття, тому що в книзі антіолійського патріарха Макарія, який в 1654 році робив подорож з Молдавії до Москви , вже згадується Талалаївка.
Подільський перепис 1664 року показує, що в Талалаївці вже жила поміщиця Ізабела Чарторійська, яка мала в своєму володіні 20 дворів кріпаків.
В адміністративному відношенні Талалаївка тоді належала до Уманського полку. Талалаївка як і Чубей теж неодноразово зазнавали ворожих нападів, особливо польської шляхти.
В 1674 році Талалаївка була зруйнована турками, яких привів на Україну турецький наймат гетьман Дорошенко.Населення розбігалось, тікало на лівобережну Україну, яка була тоді вже воз’єднана з Росією, Селяни Талалаївка були весь час кріпаками польських і українських кріпосників-феодалів. Калиновські, Потоцькі, Синські,Опочинські, Мощинські експлуатували селян.
В 1900 році Мощинський володів у Талалаївці 632 десятинами землі, які орендував у нього пан Сукк, а 186 селянських дворів мали лише 440 десятин. Кращі землі в селі належали пану Сукку, який жив у селі аж до 1917 року.
В 1929-1930 роках жителі села Талалаївка заснували колективне господарство «Червона Зірка». Мали в господарстві 70 коней,30 корів,4 свиноматки, 3 трактори ХТЗ , будинків не було.
В 1934 почали перше будівництво, ферми,конюшню.До початку Великої Вітчизняної війни колгосп був уже багатогалузевий.
Мирну працю селян перервав у 1941 році віроломний напад німецьких фашистів на нашу країну. Багато жителів села стали на захист своєї Батьківщини .
В липні місяці німецькі загарбники ввійшли в село, колгосп був повністю розграбований, на місці колгоспного господарства німецькі загарбники створили концентраційний табір для військовополонених, які під силою зброї працювали на гравійному та кам’яному кар’єрах.
Багато молоді села було силоміць вивезено до Німеччини.
В 1944 році німецькі окупанти в Талалаївському яру розстріляли велику групу людей десь більше 200 осіб, діти, жінки, чоловіки, це були євреї зРумунії, які були  на роботі в лагерах.
Після визволення села знову виникли великі  проблеми. З руїн  треба було відбудовувати рідний колгосп.
В 1950 році до колгоспу «Червона Зірка» було приєднано колгосп «Газета Правда». Свинарки з землею 400га.
В 1956 році були побудовані школа, дитячий садок, контору з бібліотекою і клубом, конюшню . два корівники, водонапірну башню, насосну станцію, дві комори, фельшерсько-акушерський пункт.
В 1959 році колгосп «Червона Зірка» об’єднався з колгоспом ім..Кірова с.Мала Севастянівка. Укрупнений колгосп став називатись «Україна».
В 1994 році село Талалаївка знову відділилось  і стало КСП «Талалаївське» під керівництвом Дрозденко Григорієм Івановичем. Було відновлено роботу сільської школи, дитячого садочку. Построєні нові зерносховища, комори.
На даний час в селі створене СГ ТОВ «Обрій» - директор Баштан Олег Васильович.
Дитячий садочок та школа на даний час не працюють. В селі функціонують магазин, сільський клуб, бібліотека, фельдшерський пункт та сільська рада.
На території села має розпочати роботу гранітний кар’єр.

Відстань до районного центру
шосейним шляхом 12 км.

Територія

Всього 1441,0  га
В т.ч. земель державної власності 463.1896
Земель комунальної власності       ------ га
Земель приватної власності            977,8104  га
Площа населених пунктів               241,6га
В т.ч.: державна власність              131,4896га
Комунальної власності                    ------га
Приватна власність                         110,1104

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА
ІСЬКО СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ
Число, місяць і рік народження – 09 лютого 1965 року.
Службовий телефон                  -   93 – 3 – 19
Освіта                                       -   вища
Спеціальнісь за освітою               -   агроном
СЕКРЕТАР РАДИ
ЯКОВЕНКО ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА
Число, місяць рік народження     - 03 квітня 1970 року
Службовий телефон                  - 93-3-19
Освіта                                       - середня спеціальна
Спеціальнісь за освітою               - агроном

СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РАДИ ( крім голови та секретаря ради)
№ з/п                 П.І.Б.                                         Посада та місце роботи
1.       Макуха Людмила Василівна                   молодша медсестра, Талалаївський ФАП.
2.      Кривий Аркадій Валентинович               механізатор, СГ ТОВ «Обрій» с.Талалаївка
3.      Плахотнюк Ірина Григорівна                  зав.сільською їдальнею села Талалаївка СГ ТОВ «Обрій»

СКЛАД ДЕПУТАТІВ РАДИ
1. ВО «Батьківщина» Чорний Василь Іванович 03.07.1963 голова комісії з з питань депутатської діяльності та етики, дотримання правопорядку
2.  -  Шевчук Ольга Іванівна                   21.08.1954  секретар комісії
3. -   Ткач Віктор Володимирович           08.11.1974  член комісії
4. -   Драговоз Володимир Миколайович 10.04.1974   член комісії
5. -  Назарець Лідія Володимиорівна       06.11.1963   голова комісії  з питань планування бюджету та фінансів
6.  -   Маковійчук Лариса  Юріївна            21.03.1970  секретар комісії
7.  -   Ліліченко Василь  Борисович         22.12.1964   член комісії
8.  -   Паскал Олена  Станіславівна          15.03.1969    член комісії
9.  -   Макуха Людмила Анатоліївна          10.08.1964    голова   комісії  у справах сім’ї і молоді
10.-   Пізняк Віталій  Олександрович       23.03.1983    секретар комісії
11. КПУ Манелюк Андрій  Іванович         03.12.1968     член комісії
12.-   Яковенко Валентина Іванівна         03.04.1970     член комісії

СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РАДИ ( крім голови та секретаря ради)
№ з/п                 П.І.Б.                                         Посада та місце роботи
1.       Макуха Людмила Василівна                   молодша медсестра, Талалаївський ФАП.
2.      Кривий Аркадій Валентинович               механізатор, СГ ТОВ «Обрій» с.Талалаївка
3.      Плахотнюк Ірина Григорівна                  зав.сільською їдальнею села Талалаївка


СТРУКТУРА ЗЕМЕЛЬНОГО ФОНДУ
Територія всього – 1475 га.
У тому числі:
1.Сільськогосподарські угіддя – 1068,5 га
2.Рілля -1068,5 га.
3.Ліса і інші лісо вкриті площі – 6,9 га
4.Забудовані землі   - 16,0 га
5.Ставки які знаходяться
- на території села – 16,6107га
- за територією села – 6.2823 га

ДОГОВОРИ ОРЕНДИ- водний фонд
1.    3,0483 га – з 01.04.2005 по 01.04.2015
2.    3,0874 га – з 18.07.2006 по 18.07.2016
3.    0,9101 га – з 24.11.2004 по 24.11.2029
4.    0,2531 га – з 26.12.2005 по 26.12.2025
5.    2,0317 га – з 10.12.2007 по 10.12.2032
6.    6,0651 га -  з 10.12.2007 по 10.12.2032
7.    1,8730 га -  з 06.10.2006 по 06.10.2026
8.    7,4979 га -  з 18.07.2006 по 18.07.2036

 

 

ТАЛАЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ХРИСТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 26.12.2012 № 20 -1/VI

Про сільський бюджет на 2013 рік.

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, статті 61 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2013 рік у сумі 478251 гривень.
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 451911 гривень, спеціального фонду бюджету 26340 гривень, в тому числі бюджету розвитку 15000 гривень (додаток 1).
У складі доходів сільського бюджету на 2013 рік врахувати обсяг:
дотації вирівнювання, що одержується з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення)бюджетів у сумі 38024 гривень;
субвенції по спеціальному фонду з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 10840 гривень.
2. Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2013 рік у сумі 478251гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 422455 гривень та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 55796 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).
У процесі виконання сільського бюджету надати право виконавчому комітету сільської ради за обґрунтованим поданням сільського голови та погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та комунальної власності,  здійснювати перерозподіл видатків за тимчасовою класифікацією видатків в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу його бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах. Перерозподіл бюджетних призначень за тимчасовою класифікацією видатків у межах загального обсягу видатків, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання та навпаки по загальному та спеціальному фондах здійснюються лише за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, комунальної власності та житлово-комунального господарства з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради.
3. Установити профіцит загального фонду сільського бюджету у сумі 29456 гривень, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 6).
4. Установити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі 29456гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 29456 гривень (додаток 6).
5.
Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 1820 гривень.
6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2013 рік (додатки 4.1, 4.2):
дотації вирівнювання, що одержується з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів у сумі 38024 гривень;
субвенції по спеціальному фонду з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 10840 гривень;
субвенція Малосевастянівському сільському бюджету на утримання об’єктів спільного користування (дошкільний заклад освіти) у сумі 25000 гривень;
субвенції районному бюджету на проведення  видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів районному бюджету у сумі  52000 гривень , в тому числі: на покращення надання послуг закладами охорони здоров’я району у сумі 50000 гривень, на покращення навчального процесу закладами освіти району у сумі 2000 гривень.
Надати право виконавчому комітету сільської ради за обґрунтованим поданням сільського голови та погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та комунальної власності з послідуючим затвердженням на черговій сесії сільської ради у разі уточнення річних обсягів трансфертів (дотацій та субвенцій) з державного та місцевих бюджетів відповідно до актів законодавства і рішень про місцеві бюджети, вносити відповідні зміни до розпису сільського бюджету.
7. Установити, що до доходів загального фонду сільського бюджету у 2013 році зараховуються:
25 відсотків податку з доходів фізичних осіб;
плата за землю;
плата за торговий патент на здійснення деяких видів підприємницької діяльності, за винятком плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами), що справляється виконавчими органам ради;
інші доходи, що підлягають зарахуванню до сільського бюджету відповідно до статті 64, 69 Бюджетного кодексу України.
8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету у 2013 році є:
власні надходження бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів сільського бюджету;
надходження до цільового фонду, утвореного сільською радою;
надходження коштів до бюджету розвитку відповідно до статті 71 Бюджетного кодексу України;
інші доходи, що підлягають зарахуванню до сільського бюджету відповідно до  статті 71 Бюджетного кодексу України.
Кошти спеціального фонду сільського бюджету витрачаються на заходи, передбачені законодавством.
Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені додатком 3 до цього рішення, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.
У разі, якщо відсутня така заборгованість, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:
50 відсотків коштів на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;
50 відсотків коштів на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною програмою (функцією).
При цьому розпорядник бюджетних коштів здійснює коригування обсягів взятих бюджетних зобов’язань по загальному фонду бюджету для проведення видатків по цих зобов’язаннях із спеціального фонду бюджету.
9. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 7), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.
10. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2013 рік за їх економічною структурою:
оплата праці  (код 2110);
нарахування на оплату праці (код 2120);
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код2220);
забезпечення продуктами харчування (2230);
оплата комунальних послуг та енергоносіїв (2270);
трансферти місцевим бюджетам (код 2620);
трансферти населенню (код 2700).
11. Розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг. У разі наявності у розпорядників бюджетних коштів простроченої кредиторської заборгованості з оплати комунальних послуг та енергоносіїв, управління Державної казначейської служби України у Христинівському районі Черкаської області здійснює платежі загального фонду за видатками (крім захищених статей бюджету) лише після погашення такої заборгованості. Затвердити до 01.02.2013 року ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, передбачених розпорядникам бюджетних коштів на 2013 рік у додатку 3 до цього рішення.
12. Доручити виконавчому комітету, у разі необхідності отримувати позики в управління Державної казначейської служби України у Христинівському районі Черкаської області для покриття тимчасових касових розривів, що виникають у процесі виконання сільського бюджету.
13. Дозволити виконавчому комітету розміщувати тимчасово вільні кошти сільського бюджету на депозитах відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.
14. Затвердити у складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію державних регіональних галузевих програм на загальну суму  29173 гривень (додаток 5).
15. Додатки 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Сільський голова :                                                                                               С.А.Ісько.

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.071 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.082 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.122 seconds, 10.91 MB
Application afterRender: 0.254 seconds, 12.56 MB

•Використання пам'яті•

13222536

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '4e8oao9ecnlqtvgcrebahte4g2'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547875306' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '4e8oao9ecnlqtvgcrebahte4g2'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '4e8oao9ecnlqtvgcrebahte4g2','1547876206','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 27)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 395
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:36:46' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:36:46' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='395'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='395'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 27 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•