Головна Територіальні громади Синицька сільська рада

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Синицька сільська рада
••Понеділок•, 04 •лютого• 2013, 11:34•

Синицька сільська рада
Христинівського району
Черкаської області


Назва органу місцевого самоврядування Синицька сільська рада
Адреса ради: вул. Леніна, 64 село Синиця Христинівського району Черкаської області 20050
Код   047-45
Телефон приймальної 99-3-49
Факс приймальної
Електронна адреса

Історична довідка

Село Синиця розташоване за 27 км від районного центру Христинівка та за 12 км від міста Умань . Назва села походить від семи витоків річки Синиці - семиріччя та , ніби-то від першого поселенця - козака Синиці.

На території та поблизу села виявлено залишки поселення трипільської культури , двоє поселень доби пізньої бронзи , дев"ять ранньослов"янських поселень ( зарубинецької і черняхівської культур та УІ-ІХ століть )

Село Синиця відоме з ХУП століття .у 1633 році , як згадують російські посли , що побували того ж року в Умані, Синиця біла містечком і мала укріплення .

З півночі і північного сходу оточене лісом . На початку XIX століття село належало польському магнату Потоцькому , який в 20-х роках того ж століття продав Синицю поміщикові Яловіцькому. Яловіцький брав участь у відомому польському повстанні в 1830 році проти царської влади . Царський уряд засудив Яловіцького заочно до страти . Про рішення уряду Яловіцького повідомили його родичі і він вимушений був утікати за кордон , продавши перед цим маєток у селі Синиця з землею і селянами дідові барона Корфа . Таким чином , аж до Великої Жовтневої соціалістичної революції село належало сім"ї Корфів . Корф мав тут близько 1500 десятин землі . Він нещадно ставився до селян - бідняків .

За Теодором Яловіцьким в мальовничому куточку села був закладений парк , відбулося це в 1736 році , тоді ж було викопано став . За переказами ставок копали цигани , які пророкували , що в ньому втопиться п"ять чоловіків .

Рідкісні дерева (пірамідальний дуб , тюльпанове дерево , платани , модрина , кримська сосна , різні породи і види ясенів та інші ) обрамляють ставок у більше 5 гектарів з штучними , раніше плавучими островами та красивим арочним містком ( нещодавно реставрованим ). Парк з усіх сторін було обнесено цегельною огорожею , яка частково залишилась до наших днів , а в загальному зруйнована силами нащадків тих , хто його будував . Цеглу для муру синичани виробляли в себе в селі самі , таку , що будь який сучасний цегельний завод позаздрив би її якості та технології виготовлення . До цього часу південно-західну частину села називають „Цегельнею „ Парк і нині є одним з наймальовничіших куточків не тільки села , а й Христинівського району . В ньому у 1923 році було відкрито будинок відпочинку для командного складу 2-го кавалерійського корпусу , яким командував Г.І.Котовський . Легендарний вершник червоної кінноти проводив своє дозвілля між боями у будинку відпочинку синицького парку .

Зразу після перемоги Великої Жовтневої соціалістичної революції селяни Синиці повстали проти Корфа , але каральні загони розправились з учасниками повстання . Друге велике повстання відбулося в 1918 році, під час якого селяни спалили маєток . Але обстановка в країні склалась так , що селянам потрібно було вести боротьбу і проти кайзерівської Німеччини і проти військ гетьмана Скоропадського . Керівником революційних виступів селян в боротьбі проти поміщиків був громадянин села Демченко Пилип Фокович , який загинув під селом Ягубець 8 листопада 1918 року .

Цього ж 1918 року в селі було організовано волосний ревком , головою якого був громадянин села Осітної Соколов Ф.М. . Так у селі почала утверджуватись Радянська влада , соціалізм і люди на кінець зрозуміли , що вони стали господарями   свого села , своєї землі.

Після Великої Жовтневої соціалістичної революції у 1918 році в селі Синиця було організовано комнезам , головою якого було обрано Нянька Никифора Даниловича , а членом комнезаму Струць Гаврила Федоровича . В 1923 році виник гурток незаможних селян , на чолі яких став Завірюха Корній . До нього ввійшли 13 дворів , а ще через два роки створена група спільного обробітку земель , де вже було 20 сімей.

Проте основна частина одноосібних господарств не була охоплена громадськими об"єднаннями . Перший колгосп під назвою „Червоний переможець „ , який організувався у 1928 році об"єднав близько 200 господарств . Тоді головою було обрано Фому Поповиченка , якого пізніше змінив П.К. Мартинюк.

На початку організації колгоспів у селі Синиця нараховувалось 1800 гектарів орної землі . У 1932 році після проведення землевпорядкування 50 гектарів із земельного масиву виділено селу Паланка.

Основною тяговою силою у той період були коні, яких колгосп  мав 240 голів . Для обробітку землі було 22 кінських сівалки , 50 плугів , 95 комплектів борін , 3 кінні молотарки . Спочатку в господарстві власних приміщень не було . Тому коней доводилось утримувати по домівках , а зібрані врожаї зберігали в усуспільнених приміщеннях , в тому числі, колишнього барона Корфа .

В 1931 році в селі організувалась друга сільгоспартіль під назвою „Тесоавіхім „ , її головою був В.П. Даниленко . Через кілька років його змінив Г.К.Миколайчук , який у повоєнні роки керував господарством до 1957 року .

У 1949 році обидва колгоспи було об"єднано , а в 1956 році колгосп названо іменем Шевченка .

До війни колгосп вирощував різні сільськогосподарські культури , досягнув певних здобутків , але тимчасова окупація гітлерівцями зруйнувала його економіку , завдала великих збитків .

В даний час на території села Синиця функціонує сільськогосподарське підприємство - ДП «Ілліч - Агро Умань » ВАТ ММк.ім.Ілліча

В роки Великої Вітчизняної війни майже 350 жителів села пішли на фронт , з них 168 чоловік не повернулося з поля бою. На честь загиблих воїнів-односельчан в центрі села споруджено обеліск Слави . Батьківщина високо оцінила ратні подвиги наших воїнів, 128 з них нагороджені були орденами і медалями . Нині їх залишилося дуже мало .

Страшний , незагойний рубець на тілі нашого села залишив Голодомор 1932-1933 років , понад 350 його жителів загинули у ці страшні роки . З метою вшанування пам"яті невинно загиблих наших односельчан за ініціативи депутатів сільської ради було зібрано кошти та установлено пам"ятний знак Жертвам Голодомору 1932-1933 років на України , який урочисто відкрито у листопаді 2007 року

Село пережило багату життєву історію : революційні зворушення , колективізацію , Голодомор , Велику Вітчизняну війну , сучасні зміни , але головним його досягненням є його люди , слава про яких розходиться далеко за його межі, а деяких і за межі країни .

Сьогодення села Синиці має багато проблем , одна з найважливіших - витік молоді , адже середній вік наших жителів 55 років . Село має статус 4 зони радіоактивного забруднення внаслідок аварії  на ЧАЕС і як єдине в районі , яке має посилений радіоактивний контроль ще не газифіковане .

Відстань до районного центру шосейним шляхом  27 км

Територія
Всього га
В т.ч. : земель державної власності 251 га
Земель комунальної власності____ га
Земель приватної власності_____ га
Площа населених пунктів 350 га
В т.ч.: державна власність______ га
Комунальної власності_____ га
Приватна власність_____ га

Сільський голова
Малярчук Петро Васильович
Число , місяць , рік народження    12.07.1961
Службовий телефон 99-3-49
Освіта   середня-спеціальна
Спеціальність за освітою технік - будівельник

Секретар ради
Шевчук Оксана Григорівна
Число , місяць , рік народження               17.06.1974
Службовий телефон 99-3-49
Освіта    вища
Спеціальність за освітою українська філологія , українознавство

Склад депутатів ради
1.    Партія регіонів    Білан Валентин Сергійович    23.05.1977    
2.    самовисунення    Вихватнюк Віктор Григорович    28.07.1968    
3.    СПУ    Гудкова Людмила Михайлівна    03.11.1959    
4.    самовисунення    Жовтюк Оксана Андріївна    01.09.1972    
5.    Партія Регіонів    Кизима Сергій Сергійович    08.06.1980    
6.    Партія регіонів    Мельник Віра Дмитрівна    01.05.1952    
7.    КПУ Руда Алла Володимирівна    20.12.1972   
8.    КПУ   Рудий Олександр Анатолійович    10.04.1967   
9.    СПУ    Цимбал Людмила Дмитрівна    05.06.1968
10.  самовисунення    Шевчук Григорій Миколайович    01.09.1952
11.  самовисунення    Шевчук Оксана Григорівна    17.06.1974    Секретар ради

Склад виконавчого комітету ради (крім голови та секретаря ради)
1. Білан Наталія Вікторівна - заступник сільського голови - директор Синицької ЗОШ І-ІІІ ст.
2 . Мельничук Ольга Віталіївна - директор сільського будинку культури
З.Мурашко Наталія Степанівна - завідуюча ДНЗ «Калинка» с.Синиця
4.Танасійчук Олеся Афанасіївна - завідуюча ФАПом с.Синиця
5.Лебідь Наталія Андріївна - завідуюча бібліотекою с.Синиця
б.Цимбал Іван Михайлович

Структура земельного фонду

Договори оренди
Оренда 1343,16 га
з 20.03.2007 по 20.03.2017   14,65 га
з 05.02.2007 по 05.02.2017 32,65 га

Територія , всього________ га
у тому числі :
1 .Сільськогосподаські угіддя  1781,05 га
2. Рілля 1781,05 га
З.Ліси і інші лісовкрнті площі 32,00 га
4.Забудовані землі _______ га
5. Ставки , які знаходяться
-  на території села 7,8 га
-  за територією села 18,9 га

 

СИНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Христинівський район Черкаська область

сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від "27" грудня 2012 року № 21-2/

Про сільський бюджет на 2013 рік

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, статті 61 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2013 рік у сумі 585 437 гривень.
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 557 530 гривень, спеціального фонду бюджету – 27 907 гривень (додаток 1), в тому числі бюджет розвитку –4 000 грн.
У складі доходів сільського бюджету на 2013 рік врахувати обсяг:
дотації вирівнювання, що одержується з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів у сумі 280 972 гривень;
субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 11 207 гривень.
2. Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2013 рік у сумі.
585 437 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 557 530 гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 27 907 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).
У процесі виконання сільського бюджету надати право виконавчому комітету сільської ради за обґрунтованим поданням сільського голови та погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та комунальної власності,  здійснювати перерозподіл видатків за тимчасовою класифікацією видатків в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу його бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах. Перерозподіл бюджетних призначень за тимчасовою класифікацією видатків у межах загального обсягу видатків, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання та навпаки по загальному та спеціальному фондах здійснюються лише за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, комунальної власності та житлово-комунального господарства з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради.
3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 2 991 грн.
4.
Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2013 рік (додатки 4):
дотації вирівнювання, що одержується з районних та міських ( міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення ) бюджетів у сумі 280 972 гривні;
субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 11 207 грн.
субвенція районному бюджету на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначені обсягу міжбюджетних трансфертів по загальному фонду на покращання  надання послуг закладами охорони здоров`я району у сумі 500 грн.
Надати право виконавчому комітету сільської ради за обґрунтованим поданням сільського голови та погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та комунальної власності з послідуючим затвердженням на черговій сесії сільської рад  у разі уточнення річних обсягів трансфертів (дотацій та субвенцій) з державного та місцевих бюджетів відповідно до актів законодавства і рішень про місцеві бюджети, вносити відповідні зміни до розпису сільського бюджету.
5. Установити, що до доходів загального фонду сільського бюджету у 2013 році зараховуються:
25 відсотків податку з доходів фізичних осіб;
плата за землю;
плата за торговий патент на здійснення деяких видів підприємницької діяльності (за винятком плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами), що справляється виконавчими органам ради;
інші доходи, що підлягають зарахуванню до сільського бюджету відповідно до статті 64, 69 Бюджетного кодексу України.
6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету у 2013 році є:
власні надходження бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів сільського бюджету;
надходження до цільового фонду, утвореного  сільською  радою;
надходження коштів до бюджету розвитку відповідно до статті 71 Бюджетного кодексу України;
інші доходи, що підлягають зарахуванню до сільського бюджету відповідно до статті 71 Бюджетного кодексу України.
Кошти спеціального фонду сільського бюджету витрачаються на заходи, передбачені законодавством.
Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені додатком 3 до цього рішення, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.
У разі, якщо відсутня така заборгованість, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:
50 відсотків коштів на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;
50 відсотків коштів на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною програмою (функцією).
При цьому розпорядник бюджетних коштів здійснює коригування обсягів взятих бюджетних зобов’язань по загальному фонду бюджету для проведення видатків по цих зобов’язаннях із спеціального фонду бюджету.
7. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 7), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.
8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2013 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);
нарахування на заробітну плату (код 2120);
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);
забезпечення продуктами харчування (2230);
оплата комунальних послуг та енергоносіїв (2270);
трансферти місцевим бюджетам (код 2620);
трансферти населенню (код 2700).
9. Розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг. У разі наявності у розпорядників бюджетних коштів простроченої кредиторської заборгованості з оплати комунальних послуг та енергоносіїв управління Державного казначейства служби України в Христинівському районі здійснює платежі загального фонду за видатками (крім захищених статей бюджету) лише після погашення такої заборгованості. Затвердити  ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, передбачених розпорядникам бюджетних коштів на 2013 рік у додатку 3 до цього рішення.
10. Доручити виконавчому комітету, у разі необхідності отримувати позики в Головному управлінні Державного казначейства служби України в Черкаській області для покриття тимчасових касових розривів, що виникають у процесі виконання сільського  бюджету.
11. Дозволити виконавчому комітету розміщувати тимчасово вільні кошти сільського бюджету на депозитах відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.
12. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію державних та  регіональних  галузевих програм на загальну суму 10 593 грн. (додаток 5).
13. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Сільський голова:                                                                        П.В. Малярчук

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.109 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.136 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.214 seconds, 10.91 MB
Application afterRender: 0.312 seconds, 12.56 MB

•Використання пам'яті•

13222600

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'efmhiq9k8g8o2bleis9t6mhq95'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547874909' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'efmhiq9k8g8o2bleis9t6mhq95'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'efmhiq9k8g8o2bleis9t6mhq95','1547875809','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 27)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 393
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:30:09' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:30:09' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='393'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='393'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 27 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•