Головна Відділ ведення державного реєстру виборців Про нормативні вимоги до приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та..

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Про нормативні вимоги до приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та..
••Середа•, 09 •вересня• 2015, 10:12•

ПОСТАНОВА

10 серпня 2015 року № 161

Про нормативні вимоги до приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення цих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види робіт і послуг, які територіальні виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету, виділених на підготовку і проведення місцевих виборів

З метою забезпечення належних умов роботи територіальних і дільничних виборчих комісій під час підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ, відповідно до частини першої статті 18, частини четвертої статті 19, пункту 3 частини першої статті 24, статей 73, 76 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись статтями 11 – 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Встановити:

нормативні вимоги до приміщень територіальних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ (додаток 1);

перелік та норми забезпечення територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями (додаток 2);

види робіт і послуг, які територіальні виборчі комісії з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ можуть закуповувати за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету, виділених на підготовку і проведення місцевих виборів (додаток 3).

2. Встановити, що Вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування, встановлені постановою Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року № 5, застосовуються до приміщень дільничних виборчих комісій з місцевих виборів.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 26 серпня 2010 року № 324 "Про нормативні вимоги до приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення цих виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, перелік видів послуг та робіт, що можуть надаватися територіальним і дільничним виборчим комісіям за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України на підготовку та проведення місцевих виборів".

4. Цю постанову надіслати обласним, Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома територіальних виборчих комісій після сформування їх нового складу, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії   М. ОХЕНДОВСЬКИЙ

Додаток 1

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 серпня 2015 року № 161

НОРМАТИВНІ ВИМОГИ
до приміщень територіальних виборчих комісій
з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ

1. Територіальні виборчі комісії з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ (далі – територіальні виборчі комісії) забезпечуються приміщеннями, що складаються не менш як з трьох робочих кімнат, які розміщенні в одній будівлі, відповідають встановленим законодавством України вимогам щодо санітарних і технічних норм, забезпечені електропостачанням, телефонним зв’язком, обладнані засобами протипожежної безпеки.

2. Кімнати територіальних виборчих комісій повинні мати таку площу:

– виборчої комісії Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної у місті виборчих комісій: кімната для проведення засідань комісії – не менше 80 кв. м, інші окремі кімнати – не менше 20 кв. м кожна;

– сільської, селищної виборчих комісій: кімната для проведення засідань комісії – не менше 40 кв. м, інші окремі кімнати – не менше 15 кв. м. кожна.

3. Приміщення територіальних виборчих комісій повинні бути:

– обладнані не менш як 4 установленими та підключеними телефонними лініями з окремими телефонними номерами;

– придатні для розміщення в них обладнання (робочих столів, стільців, оргтехніки тощо) за встановленим нормами та переліком;

– придатні для зберігання виборчих бюлетенів відповідно до вимог закону.

 

Секретар

Центральної виборчої комісії                                                             Т. ЛУКАШ

Додаток 2

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 серпня 2015 року № 161

ПЕРЕЛІК ТА НОРМИ

забезпечення територіальних і дільничних виборчих комісій

з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями

1. Для забезпечення роботи виборчих комісій органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування надають транспортні засоби, засоби зв’язку, обладнання, інвентар, оргтехніку, інші матеріальні цінності:

 

територіальній виборчій комісії:

Державний Прапор України

– 1;

легковий автомобіль

– 1;

столи

– не менше 7;

стільці

– для виборчої комісії Автономної
Республіки Крим, обласної, районної,
міської, районної у місті виборчої
комісії – не менше 65;

– для сільської, селищної виборчої
комісії – не менше 30;

телефонні апарати

– не менше 3;

факсовий апарат

– 1;

копіювальний апарат (монохромний, придатний для друкування
30 – 40 копій формату А4 за хвилину та до 200 тисяч аркушів на місяць)

– 1;

комп’ютери з оптичним дисководом та можливістю запису (CD/DVD-RW)

– не менше 2;

принтер

– 1;

сейф або металева шафа для зберігання
виборчої документації

– 1;

аварійне освітлення (ліхтарі, лампи тощо)

– 1 комплект;

медична аптечка

– 1 комплект;

засоби протипожежної безпеки

– 1 комплект;

стенд для розміщення офіційних матеріалів комісії

– 1;

дільничній виборчій комісії:

Державний Прапор України

– 1;

легковий автомобіль

– 1;

столи

– не менше 7;

столи для видачі бюлетенів під час голосування

– із розрахунку 2 столи
на 500 виборців;

стільці в приміщеннях для роботи комісії та у приміщенні для голосування

– для великої виборчої дільниці –
не менше 40, середньої – не менше 33,
малої – не менше 28;

телефонні (факсимільні) апарати

– відповідно до кількості обладнаних
телефонних ліній;

комп’ютер з оптичним дисководом та можливістю запису (CD/DVD-RW)

– 1;

принтер

– 1;

сейф або металева шафа для зберігання виборчої документації

– 1;

аварійне освітлення (ліхтарі, лампи тощо)

– 1 комплект;

медична аптечка

– 1 комплект;

засоби протипожежної безпеки

– 1 комплект;

стенд для розміщення офіційних матеріалів комісії

– 1.

 

2. Виборчі комісії для підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету на підготовку і проведення місцевих виборів забезпечуються такими матеріальними цінностями:

територіальна виборча комісія:

вивіска

– 1;

печатка

– 1;

Закон України "Про місцеві вибори"

– 5;

виборча документація

– згідно з вимогами Закону України
"Про місцеві вибори";

канцелярське приладдя

– відповідно до затверджених середніх
норм видатків на проведення виборів
депутатів Верховної Ради Автономної
Республіки Крим, обласних, районних,
міських, районних у містах, сільських,
селищних рад, сільських, селищних,
міських голів та старост сіл, селищ;

дільнична виборча комісія:

вивіска

– 1;

печатка

– 1;

штамп "ВИБУВ"

– 1;

Закон України "Про місцеві вибори"

– 3;

виборча документація

– згідно з вимогами Закону України
"Про місцеві вибори";

канцелярське приладдя

– відповідно до затверджених середніх 
норм видатків на проведення виборів 
депутатів Верховної Ради Автономної
Республіки Крим, обласних, районних,
міських, районних у містах, сільських,
селищних рад, сільських, селищних,
міських голів та старост сіл, селищ;

кабіни для таємного голосування
для виборчих дільниць із чисельністю:

до 500 виборців (малі)

– не менше 2;

від 500 до 1500 виборців (середні)

– не менше 4;

понад 1500 виборців (великі)

– не менше 6;

виборчі скриньки для голосування
для виборчих дільниць із чисельністю:

 

до 500 виборців (малі)

– не менше 2 великих (стаціонарних)
та 2 малих (переносних);

від 500 до 1500 виборців (середні)

– не менше 4 великих (стаціонарних)
та 2 малих (переносних);

понад 1500 виборців (великі)

– не менше 6 великих (стаціонарних)
та 2 малих (переносних).

Для забезпечення голосування виборців з обмеженими фізичними можливостями в приміщенні для голосування облаштовується одна кабіна для таємного голосування з шириною входу до неї 110 см, усередині якої встановлюється столик або поличка висотою не більше 75 см з простором знизу не менше 67 см для можливості розташування інвалідного візка.

3. Після припинення повноважень виборчих комісій матеріальні цінності, які надавалися їм у користування органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підлягають поверненню відповідним органам.

4. Після припинення повноважень виборчих комісій матеріальні цінності, придбані за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи    коштів    відповідного місцевого бюджету на підготовку і проведення    місцевих виборів передаються на зберігання до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відповідно до
Порядку зберігання матеріальних цінностей, придбаних виборчими комісіями, комісіями з всеукраїнського референдуму за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів Президента України, народних депутатів України та всеукраїнського референдуму, встановленого Центральною виборчою комісією.

 

Секретар

Центральної виборчої комісії                                                             Т. ЛУКАШ

Додаток 3

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 серпня 2015 року № 161

ВИДИ РОБІТ І ПОСЛУГ,
які територіальні виборчі комісії з виборів депутатів
Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних,
міських голів та старост сіл, селищ можуть закуповувати за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція
з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету, виділених на підготовку і проведення місцевих виборів

1. Для забезпечення виконання територіальними виборчими комісіями з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ визначених законодавством повноважень ними за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету, виділених на підготовку і проведення місцевих виборів, можуть закуповуватися лише такі послуги:

1) з транспортного обслуговування;

2) з фіксованого телефонного зв’язку (місцевого, міжміського, факсимільного, абонентної плати), крім установлення та підключення телефонних ліній;

3) з оренди та утримання приміщень;

4) із залучення відповідних фахівців, технічних працівників;

5) з передачі виборчої та іншої документації до місцевих державних архівних установ;

6) оприлюднення рішень територіальних виборчих комісій у місцевих засобах масової інформації.

2. Для забезпечення виконання дільничними виборчими комісіями з місцевих виборів визначених законодавством повноважень їм за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету, виділених на підготовку і проведення місцевих виборів, можуть закуповуватися лише такі послуги:

1) з транспортного обслуговування;

2) з фіксованого телефонного зв’язку (місцевого, міжміського, факсимільного, абонентної плати), крім установлення та підключення телефонних ліній;

3) з оренди та утримання приміщень;

4) із залучення відповідних фахівців, технічних працівників;

5) облаштування кабін для таємного голосування.

Секретар

Центральної виборчої комісії                                                              Т. ЛУКАШ

 

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.123 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.138 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.208 seconds, 10.92 MB
Application afterRender: 0.310 seconds, 12.57 MB

•Використання пам'яті•

13234528

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'llagpifb3efnm21k2i4tuhdmc3'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547874646' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'llagpifb3efnm21k2i4tuhdmc3'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'llagpifb3efnm21k2i4tuhdmc3','1547875546','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 33)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 3023
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:25:46' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:25:46' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='3023'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='3023'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 33 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•