Головна Громадянське суспільство Літня школа для громадських рад

Меню сайту

Корисні посилання

 


https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/03/%D0%AE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F.jpg

http://rda-hm.gov.ua/upload/images/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B4%D0%B0/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/kab-elektron-service.png

Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Літня школа для громадських рад
••Середа•, 03 •червня• 2015, 11:12•

м. Черкаси – с. Чубівка
Ресурсний центр АНГО запрошує прийняти участь у трьохденній літній школі на тему «Ефективна діяльність громадської ради».
До участі запрошуються члени громадських рад при районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах міських рад Черкаської та Кіровоградської областей. Також розглядатимуться заявки від організацій, які не мають своїх представників у громадських радах, але зацікавлені у діяльності таких рад та планують делегувати свого представника для участі у роботі ради в майбутньому.
1 школа: 27-29 червня 2015 р. (кінцевий термін подання заявки: 15 червня 2015 р., 18:00)
2 школа: 23-25 липня 2015 р. (кінцевий термін подання заявки: 13 липня 2015 р., 18:00)


Пропонуємо Вам:
– Отримати інформацію про те, як покращити роботу громадської ради.
– Спілкування з досвідченими тренерами та експертами.
– Оплачуваний проїзд, харчування, чай/кава. Проживання в наметах на території агросадиби.
Участь у навчанні дасть вам можливість підвищити свій професійний рівень та отримати знання з таких тем:
– Механізми контролю влади та органів місцевого самоврядування;
– Ознайомлення з діяльністю центру надання адміністративних послуг м. Черкаси;
– Активізація громадських та координаційних рад при органах влади;
– Регіональний розвиток та державна регіональна політика. Роль та місце в цьому процесі громадських рад;
– Механізми підтримки економічної самоорганізації мешканців в сільській місцевості.
Навчання проводять:
– Микола Макуха, керівник обласної гомадянської мережі «Опора»;
– Даниїл Майоров, заступник голови Громадської ради при Черкаській ОДА із зв’язків з громадськістю;
– Анатолій Рекун, заступник голови Громадської ради при Черкаській ОДА з питань експертизи нормативно-правових актів.
Щоб взяти участь у навчанні претендент має:
– бути членом однієї з громадських рад при районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах міських рад або
– представляти громадську організацію, яка має свого представника у громадській раді або
– представляти громадську організацію, яка не має представників у громадських радах, але планує делегувати свого представника для участі у роботі ради в майбутньому.
Умови участі у навчанні:
- навчання безкоштовне;
- організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами, харчуванням та проживанням у наметах;
- учасникам з інших міст оплачується проїзд за наявності квитків (автобус або потяг не вище плацкарту).Для участі у школі необхідно подати коротку заявку (додається).
Заявки надсилати за адресою (бажано електронною поштою):
Ресурсний центр АНГО
вул. Благовісна. 262, м. Черкаси, 18007
тел./ факс: (0472) 37-00-75, ел. пошта: •Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду•
Якщо ви не отримали підтвердження про отримання вашої заявки на протязі 3 днів, зателефонуйте нам.
Кінцевий термін прийому заявок
:
Перша школа – 15 червня 2015 р., 18:00
Друга школа – 13 липня 2015 р., 18:00
УЧАСТЬ У ЛІТНІЙ ШКОЛІ  – НА КОНКУРСНИХ ЗАСАДАХ. КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОБМЕЖЕНА. ТІЛЬКИ ВІДІБРАНІ УЧАСНИКИ БУДУТЬ ПОВІДОМЛЕНІ ПРО МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГУ.
Тренінг проводиться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США.
КОНТАКТИ: (063) 400-70-37 (Андрій); (093) 504-25-85 (Ольга), (050) 380-32-34 (Анатолій), (067) 472-12-00 (загальний)

Літня школа для громадських рад

«ЕФЕКТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ»

м. Черкаси – с. Чубівка


1 школа: 27-29 червня 2015 р.

 

2 школа: 23-25 липня 2015 р.

 

(відмітьте необхідне)

АНКЕТА УЧАСНИКА

1. П.І.П. потенційного учасника повністю:


2. Контактна інформація (телефон, мобільний телефон, ел. пошта):

 

3. Ви: є членом громадської ради, вкажіть, якої:

 

представляєте громадську організацію, що має представника у громадській раді, вкажіть:

 

представляєте громадську організацію, яка не має представників у громадських радах, але планує делегувати свого представника для участі у роботі ради в майбутньому, вкажіть

 

4. Дата народження:

 

5. Коротке (до 50 слів) мотиваційне обґрунтування (чому ви хочете взяти участь у навчанні і як плануєте використати отриманні знання):

 

6. Вкажіть ваше місце проживання та приблизний час вашого приїзду та від’їзду. Врахуйте, що приїхати потрібно до м. Черкаси в перший день школи до 10.00. Від’їзд – з м. Черкаси в останній день школи після 13.00.

 

7. Вкажіть приблизну вартість проїзду в обидва кінці до м. Черкаси:


8.  Зобов`язуюсь бути присутнім всі три дні навчання:

 

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.078 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.092 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.161 seconds, 10.90 MB
Application afterRender: 0.267 seconds, 12.55 MB

•Використання пам'яті•

13209632

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '0uju0kg71r7dfh69nm9aaj4d25'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1550502994' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '0uju0kg71r7dfh69nm9aaj4d25'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '0uju0kg71r7dfh69nm9aaj4d25','1550503894','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 76)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 2726
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-18 15:31:34' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-18 15:31:34' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='2726'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='2726'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 76 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•