Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Адміністративні послуги Христинівської РДА
••Вівторок•, 24 •червня• 2014, 14:56•

Найменування суб'єкта надання адміністративної послуги

Назва адміністративної послуги

Розмір плати (адміністративний збір) за надання адміністративної послуги (у разі її надання на платній основі)

Результат надання адміністративної послуги

Правові підстави для надання адміністративної послуги та встановлення розміру плати за її надання

Архівний відділ Христинівської районної державної адміністрації

Надання архівної довідки на запити фізичних та юридичних осіб

Безоплатно

Довідка

1. Закон України від 05.07.2012 № 5068 "Про національний архівний фонд та архівні установи" ст.18, 35. 2. Положення про архівний відділ Христинівської райдержадміністрації (розпорядження РДА від 03.12.2007 № 269 п. 4, пп. 13).

Архівний відділ Христинівської районної державної адміністрації

Надання архівного витягу на запити фізичних та юридичних осіб

Безоплатно

Витяг

1. Закон України від 05.07.2012 № 5068 "Про національний архівний фонд та архівні установи" ст.18, 35. 2. Положення про архівний відділ Христинівської райдержадміністрації (розпорядження РДА від 03.12.2007 № 269 п. 4, пп. 13).

Архівний відділ Христинівської районної державної адміністрації

Надання архівної копії на запити фізичних та юридичних осіб

Безоплатно

Копія

1. Закон України від 05.07.2012 № 5068 "Про національний архівний фонд та архівні установи" ст.18, 35. 2. Положення про архівний відділ Христинівської райдержадміністрації (розпорядження РДА від 03.12.2007 № 269 п. 4, пп. 13).

Відділ економічного розвитку і торгівлі Христинівської районної державної адміністрації

Видача актів обстеження спеціалізованих металургійних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам законодавства

Безоплатно

Акт обстеження

1. Закон України  від 10.02.2001 №1212 «Про металобрухт» ч. 4, ст. 4, ст. 12, 13.

Відділ   містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Христинівської районної державної адміністрації

Погодження проекту відведення земельної ділянки

Безоплатно

Висновок

1.Земельний кодекс України    п. 7 ст. 151, п. 3 ст. 186-1.

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Надання дитині повної цивільної дієздатності

Безоплатно

Розпорядження райдержадміністрації

1. Цивільний кодекс України, ст. 35 2. Постанова КМУ від 24.09.2008 № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини", п. 28

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Дублікат витягу з обліково-статистичної картки дитини-сирти або дитини, позбавленої батьківського піклування

Безоплатно

Дублікат витягу

1. Закон України "Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ст. 12

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Надання висновку про можливість створення прийомної сім’ї

Безоплатно

Висновок органу опіки та піклування.

1. 1.Закон України «Про місцеві державні адміністрації»п. 1 ст. 23, ч. 3 ст. 39 
2.Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю» п. 5.
3.Наказ Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 18.06.2008 №82 «Про удосконалення роботи»

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Надання висновку про можливість бути   усиновлювачами

Безоплатно

Висновок про можливість бути усиновлювачами

1. Закон України  від 13.01.2005  № 2342-IV „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” ст. 12,14.   
2. Постанова КМУ від 08.10.2008  № 905 „Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей”  п. 27,
3.Постанова КМУ від  24.09.2008 № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”     п. 35 .
4.Наказ Мінсім’ямолодьспорту від 18.11.2008 № 4580 „Про єдину електронну систему обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та осіб, які бажають взяти їх на виховання”.

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Встановлення опіки (піклування) над малолітньою (неповнолітньою) дитиною

Безоплатно

Розпорядження райдержадміністрації.

1.Закон України від 9.04.1999 №586-ХІV «Про місцеві державні адміністрації» п. 1 ст. 23
2.Закон України від 13.01.2005  № 2342-IV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального-захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»ст. 12.
3.Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»    п. 40, 42, 44.

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Надання дозволу на зміну прізвища дитини

Безоплатно

Розпорядження райдержадміністрації.

1.Закон України від 9.04.1999 №586-ХІV«Про місцеві державні адміністрації» п. 1 ст. 23 
2.Сімейний Кодекс України, п. 4 ст. 148
3.Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»,   п. 71

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Направлення на контакт з дитиною

Безоплатно

Направлення на контакт з дитиною

1. Закон України  від 13.01.2005  № 2342-IV „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” ст. 12,16.   
2. Постанова КМУ від 08.10.2008  № 905 „Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей”, п.58
3. Постанова КМУ від  24.09.2008 № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”,    п. 35.
4.Наказ  Мінсім’ямолодьспорту від 18.11.2008 № 4580 „Про єдину електронну систему обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та осіб, які бажають взяти їх на виховання”.

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина .

Безоплатно

Розпорядження райдержадміністрації

1.Закон України від 9.04.1999 №586-ХІV«Про місцеві державні адміністрації» п. 1 ст. 23 
2.Цивільний Кодекс України, ст. 56
3.Сімейний Кодекс України,ст. 177
4.Закон України «Про охорону дитинства», ст. 17
5.Закон України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей»    ст. 12
6.Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»,    п. 67

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Визначення місця проживання дитини.

Безоплатно

Висновок органу опіки та піклування

1.Закон України від 9.04.1999 №586-ХІV«Про місцеві державні адміністрації» п. 1 ст. 23 
2.Сімейний Кодекс України ст. 160, 161
3.Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»    п. 72.

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Встановлення опіки над майном дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Безоплатно

Розпорядження райдержадміністрації

1.Закон України від 9.04.1999 №586-ХІV «Про місцеві державні адміністрації» п. 1 ст. 23
2.Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»     п. 73.
3.Закон України від 13.01.2005  № 2342-IV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального-захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» ст. 32.

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Надання дозволу на побачення батьків з дітьми

Безоплатно

Висновок органу опіки та піклування

1.Сімейний Кодекс України, п. 2, 3 ст. 157,   ст. 158
2.Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»,   п. 73.

Служба у справах дітей Христинівської районної державної адміністрації

Припинення опіки, піклування

Безоплатно

Розпорядження райдержадміністрації

1.Закон України від 9.04.1999 №586-ХІV«Про місцеві державні адміністрації», п. 1 ст. 23 
2.Сімейний Кодекс України, ст. 169
3.Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»,    п. 50
4.Закон України від 13.01.2005  № 2342-IV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального-захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 12.

Відділ освіти Христинівської районної державної адміністрації

Видача цільових направлень випускникам загальноосвітніх   навчальних закладів  у ВНЗ педагогічного профілю

Безоплатно

Цільове направлення

1.Постанова КМУ №1159 від 29.06.1999 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»  п. 1,8,12.

Христинівська райдержадміністрація

Повідомлення про погодження наміру суб'єкта господарювання отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Безоплатно

Повідомлення

1. Закон України "Про місцеві державні адміністрації" ст. 21.          2. Закон України "Про охорону атмосферного повітря" ст. 3,11.       3. Постанова КМУ від 13.02.2002   № 302 "Про затвердження Проекту проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повіьтря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такий дозвіл".

Управління  соціального захисту населення Христинівської районної державної адміністрації

Надання одноразової матеріальної допомоги

Безоплатно

Виплата грошової компенсації

1. Постанова КМУ від 28.02.2011       № 158 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам"

Управління  соціального захисту населення Христинівської районної державної адміністрації

Призначення державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам.

Безоплатно

Рішення

1.Закон України від         16.11.2000р. № 2109-111 «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» ст.1-18.

Управління  соціального захисту населення Христинівської районної державної адміністрації

Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам

Безоплатно

Розпорядження райдержадміністрації

1. Закон України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам" № 1727 від 18.05.2004, ст. 4,5.          2. Постанова КМУ "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які на мають права на пенсію та інвалідам" від 02.04.2005 № 261.                              3. Постанова КМУ "Про внесення змін до  Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які на мають права на пенсію та інвалідам" від 21.03.2013 № 232.                              4. Наказ "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги №486/202/524/455/3370 від 15.11.2001.

Управління  соціального захисту населення Христинівської районної державної адміністрації

Призначення державної соціальної допомоги особам у зв'язку з витратами, зумовленими похованням

Безоплатно

Відшкодування витрат на проведення безоплатного поховання учасників бойових дій та інвалідів війни на рахунок заявника.

1. Постанова  Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 №1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги  перед Батьківщиною,  і учасників бойових  дій”.                                     2. Закон України “Про поховання та похоронну справу”.
3. Постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 №256 “Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з Державного бюджету”.
4. Закон України від 22.10.1993 № 3551-ХІІ “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
5. Закон України від 16.12.1993 № 3721-XII “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”.

Управління  соціального захисту населення Христинівської районної державної адміністрації

Встановлення  статусу  та видача посвідчення «Ветеран праці»

Безоплатно

Посвідчення

1.Закон України від 16.12.1994 № 3724-XII «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» ст. 6.
2. Постанова КМУ від 29.07.1994 № 521 «Про порядок видачі посвідчення і нагрудного знака «Ветеран праці».

 

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.073 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.084 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.128 seconds, 10.88 MB
Application afterRender: 0.219 seconds, 12.53 MB

•Використання пам'яті•

13198584

•12 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'jpd9dfu0qjfend0m2vg38homk7'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1540168001' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'jpd9dfu0qjfend0m2vg38homk7'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'jpd9dfu0qjfend0m2vg38homk7','1540168901','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 0)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 1586
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-10-22 00:41:41' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-10-22 00:41:41' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 10. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='1586'
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1586'
 12. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 32 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•