Головна Статистика Записка відділу статистики у Христинівському районі до паспорту району на 1 квітня 2014р.

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Записка відділу статистики у Христинівському районі до паспорту району на 1 квітня 2014р.
••Понеділок•, 14 •квітня• 2014, 08:22•

Промисловість.

За січень – березень 2013р. промисловими підприємствами вироблено  олії соєвої нерафіновано – 10т. що на 16,7% (2т) менше відповідного періоду минулого року , масла  вершкового жирністю до 85% – 6т. що на 87,2% (41т) менше відповідного періоду минулого року, спредів та сумішей жирових 1373т. що на 6,3% (81т.) більше відповідного періоду минулого року, кормів готових для тварин, що утримують на фермах – 2077 т  що на  8,5% (193т.) менше відповідного періоду минулого року, пари та води гарячої (тепло енергії виробленої і відпущеної) – 100% (1,0тис. Гкал).
За січень–березень  2013р. промисловими підприємствами реалізовано промислової продукції, товарів, послуг у відпускних цінах (без ПДВ та акцизу) на суму 23304,4 тис.грн. У структурі реалізованої промислової продукції частка реалізованої продукції підприємствами переробної промисловості становила 94,6% (22035,0 тис.грн). Обсяг реалізованої продукції на одну особу населення склав – 654,3 грн.
Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг)  без ПДВ та акцизу за січень–лютий 2014р. склав 12891,2тис.грн.  із неї переробна промисловість 12162,3 тис.грн. Обсяг  реалізованої промислової продукції на одну  особу  населення – 363,4 грн.

Рослинництво.

Сільськогосподарські  підприємства, що складають оперативну звітність, станом на 1 квітня 2014 року  ярі культури посіяли на площі 1422 га ( з урахуванням пересіву загиблих озимих і багаторічних трав).
Підживлено озимих та внесено під посів ярих культур у сільськогосподарських підприємствах  мінеральних добрив 1420 ц  (у перерахунку на 100% поживних речовин),  внесено 99,9 кг на 1 га посівної площі.
Органічні добрива не  вносились.
Станом на 1 квітня 2014р. в районі загинуло 194 га багаторічних трав, які пересіяні зерновими та зернобобовими культурами.

Тваринництво

За січень–березень  2014р.  сільськогосподарськими  підприємствами всіх форм  власності вироблено 6475 тонн молока, порівняно з січнем–березнем 2013р  обсяг збільшився  на 6,3% ; реалізовано на забій 370 тонн худоби в живій вазі, на 42,7%  менше відповідного періоду минулого року.
Обсяг вирощування худоби та птиці зменшився на 12,4%, що зумовлено зменшенням обсягів вирощування свиней – на 86,7%. Обсяг вирощування великої рогатої худоби збільшився  на 6,4 %. Відсоток вирощування до обсягів реалізації тварин на забій становив 121,9%, в тому числі великої рогатої худоби вирощено 437 т (120,2% до реалізації), свиней – 13 т (211,1%). Середньодобові прирости великої рогатої худоби на вирощуванні, відгодівлі та нагулі зменшились на 0,8%, свиней – на 38,7% та відповідно становили 596г та 206г (проти 546г та 396г до середньообласного).
Cередній надій молока на одну корову (по середньому поголів’ю) збільшився проти  відповідного періоду минулого року  на 37 кг і становив 1583 кг, що займає 2 місце серед міст та районів області. У населення  молоко в 2014р. не купувалося.
Станом на 1 квітня 2014р. в сільськогосподарських підприємствах чисельність поголів’я основних видів тварин характеризувалася такими показниками:

великої рогатої худоби  11965 голів (101,6% до 01.04.2013р)

в т.ч. корів        4131 голів (104,5%)

свиней                   1041 голів (32,9 %)

коней                     136   голів  (86,1%)

овець                     243 голів  (20,2 %)

Станом на 1 квітня 2014р.   сільськогосподарські підприємства мали  в наявності 17507 т кормів в кормових одиницях, що на 78,9 % більше обсягу 1 квітня 2013р. У розрахунку на 1 умовну голову припадало по 18,8 ц.к.од. (проти 9,9 ц.к.од. в 2013р.). Наявність концентрованих кормів склала 3898 т в кормових одиницях , що більше відповідного періоду минулого року у 2,6 рази, у розрахунку на одну умовну голову великої худоби –4,2 ц.к.од. (проти 1,5 ц.к.од. в 2013р.).
В січні–березні 2014р. сільськогосподарські підприємства  отримали     49,5 тис.грн. бюджетної тваринницької дотації  за реалізоване молоко.
В сільськогосподарських підприємствах, порівняно з відповідним періодом  2013р. збільшилось загальне надходження приплоду телят на 1,6%,
а  зменшилось поросят – на 79,8%, ягнят – на 49,4%,. В середньому на 100 корів (які були на початок року) вихід телят від корів становив 18 голів (у 2013р. – 19), поросят – 180 голів (360).
Порівняно з відповідним періодом минулого року падіж  великої рогатої худоби збільшився  на 4,8 %, а свиней зменшився – на 97,2%. Відсоток падежу до обороту стада великої рогатої худоби становив 0,3%, свиней –0,2%, у 2013р., відповідно 0,3 %, 1,8%.
За січень–березень 2014р. сільськогосподарськими підприємствами продано та видано населенню, включаючи продаж молодняку на ринку, порівняно з відповідним періодом 2013р. більше великої рогатої худоби  – на 0,9%, а свиней  менше на 69,1%.

Реалізація сільськогосподарської продукції.

Загальний обсяг реалізованої продукції сільськогосподарськими підприємствами за січень–березень 2014р. порівняно з січнем–березнем 2013р. зменшився на 0,2%  і становив 31572,1 тис.грн.  Частка продукції тваринництва у загальній вартості  реалізованої продукції склала 81,5% і становила  25744,4 тис.грн.
За січень-березень 2014р реалізовано 1750 т зернових та зернобобових культур, що на 1327 т або 43,1% менше ніж за відповідний період минулого року, реалізації продукції переробним підприємствам у січні-березні  не було,  в тому числі пшениці, відповідно, 124 т на 147 т або 54,4% менше.

Реалізовано:

 • 211 т насіння соняшнику, що на 447 т або 67,9% менше відповідного періоду минулого року;
 • 204 т худоби, що на 166 т або 44,9% менше, ніж за відповідний період минулого року:  201 т великої рогатої худоби, що на 5 т або 2,4% менше, ніж за відповідний період минулого року;  3 т свиней,  що на 161 т або 98,2% менше, ніж за відповідний період минулого року;
 • 5435 т молока, що на 491 т або 9,9% більше, ніж за відповідний період минулого року.


На переробні підприємства надійшло 61т насіння соняшнику (28,9% загального обсягу реалізації), 192 т (95,5% )  худоби , 5416 т (99,7%) молока.
Найбільша частина зернових реалізована сільськогосподарськими підприємствами за іншими каналами (90,9% загального обсягу реалізації).
За іншими каналами в січні-березні 2014р. було також реалізовано 71,1% насіння соняшнику, 3,9% – худоби, 0,1% – молока та молочних продуктів.
Реалізація за іншими каналами залишається домінуючою для більшості видів продукції рослинництва.
За січень-березень 2014р.  пайовикам в рахунок  орендної  плати за землю та майнових паїв (часток) реалізовано 0,3%– зернових. Населенню в рахунок оплати праці продано 8,8 % зернових, 0,5 % – худоби, 0,3 % – молока.
Ціни на основні види сільськогосподарської продукції в середньому за всіма напрямками реалізації за січень-березень становили:

зернові та зернобобові 2026 грн. за т (92,2% до січня-березня 2013р),

у т.ч. пшениці 1501 грн. за т (86,0%),

насіння соняшнику 3025 грн. за т (73,5%),

худоба та птиця (у живій вазі) 10300 грн. за т (86,5%),

у т.ч. велика рогата худоба  10320 грн. за т (95,5%),

свині 8900 грн. за т (67,1%)

молоко  4350 грн. за т (131,8%).

Станом на 1 квітня 2014р. в сільськогосподарських  підприємствах (крім малих) та на підприємствах, що займаються зберіганням та переробкою зернових культур, було в наявності  8383 т зернових культур (що 28,6% менше 1 квітня 2013р.), у т.ч. пшениці 2628 т (на 14,5% менше відповідного періоду минулого року), кукурудзи – 4472 т (на 37,5% менше.); насіння соняшнику – 13624 т, цукру – 5 т. Із загальної кількості зерна безпосередньо в аграрних підприємствах було в наявності 3494 т, у тому числі 1558 т пшениці.

Послуги

Обсяг реалізованих послуг за січень – лютий  2014 року становив 43406,8 тис. грн., що на 5,7% більше січня – лютого 2013 року (у фактичних цінах).
Абсолютний приріст (зниження) обсягу реалізованих послуг порівняно з січнем 2013 роком становив – 14303,4 тис.грн. У розрахунку на одну особу населення приріст склав –404,1 грн.
Обсяг послуг, реалізованих населенню за січень – лютий 2014 року становив 652,9 тис.грн. що в 2,3рази (у фактичних цінах) менше відповідного періоду минулого року. Обсяг послуг, реалізованих населенню, у розрахунку на одного жителя району за січень – лютий 2014 року становив 18,4 грн.

Ціни

Індекс споживчих цін по Україні за січень–лютий 2014 року становив 100,8%, по Черкаській області – 100,4%, за лютий – 100,6% та 100,7%, відповідно.

Транспорт

Автомобільним транспортом (за оперативними даними з урахуванням вантажних комерційних перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) у січні – лютому 2014 р. доставлено замовникам 3 тис.т вантажів та виконано вантажооборот в обсязі 483 тис.ткм, що, відповідно, на 11,8% та на 21,2% менше ніж у січні – лютому 2013 р.
Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами – підприємцями) за січень–лютий 2014 р. скористалися 66,7 тис. пасажирів, виконана при цьому пасажирська робота дорівнює 1322,5 тис.пас.км., що, відповідно, менше на 21,7%, та на 21,3% відповідного періоду попереднього року.

Ринок праці

На обліку державної служби зайнятості зареєстрованих безробітних на 1 січня 2014 р. перебувало 1053 осіб, що на 6,7% (71 особу) менше ніж за 2012 рік.
Потреба підприємств у працівниках для заміщення вільних робочих місць (вакантних посад) на кінець місяця становила 20 осіб.
Навантаження незайнятого населення, яке звернулося за сприянням у працевлаштуванні до державної служби зайнятості, на кінець грудня становило 53 особи на одне вільне робоче місце (вакантну посаду), що у 7,4 рази (339 осіб) менше відповідного періоду 2012 року.
За сприянням державної служби зайнятості за 2013 р. було працевлаштовано 1005 осіб, що на 59,2 % менше, ніж за 2012 рік. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних за 2013 р. склав 35,3%. Середня тривалість зареєстрованого безробіття на кінець грудня становила 4 місяці.

Основні показники праці

За 2013 рік середньооблікова кількість штатних працівників становила 7085 осіб, що на 6,2% (436 осіб) менше, ніж за відповідний період 2012 року. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за 2013 рік склала 2608 грн., що на 6,8% (167 грн.) більше, ніж за 2012 рік.
За повідомленнями підприємств, установ та організації, за 2013 рік прийнято працівників 1384 осіб, рівень прийому склав 17,8%. Вибуло працівників 1504 особи, рівень вибуття працівників склав 21,2%.
В середньому штатним працівником відпрацьовано 1637 годин. Кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 1384 особи.

Демографічна ситуація

Загальна чисельність наявного населення району станом на 1 квітня 2013 року становила 35,5 тис. осіб, в т.ч. міського населення – 14,7 (41,4%), сільського – 20,8 тис.осіб (58,6%). Упродовж січня–березня  2013 року кількість населення зменшилось на 96 особи: за рахунок природного скорочення зменшилось на 107 осіб, а за рахунок міграційних процесів збільшилось на 11 осіб.
За січень–березень   2013 р. число зареєстрованих народжень склало 76 осіб, в т.ч. в міських поселеннях – 29, в сільській місцевості – 47 осіб.За січень–березень  2013р. померло 183 особи. В міських поселеннях померли 73 особи, в сільській місцевості – 110 осіб. Кількість померлих порівняно з січнем –березнем    2012 р. збільшилась на 16 осіб (9,6%).
Число прибулих у район за січень–березень 2013 р. становили 103 особи, число вибулих – 92. У міські поселення прибули 37 осіб, в сільську місцевість – 66, вибули, відповідно – 46 і 46 осіб. Число прибулих проти січня–березня   2012 року зменшилось на 53 особи (34,0%), а число вибулих  збільшилось на 1 особу (1,1%).
За січень–березень   2013 р. у районі зареєстровано 25  шлюбів і 9 розлучень. Кількість шлюбів порівняно з січнем–березнем  2012 роком збільшилась на 20,0% (5), розлучень  зменшилось на 44,4%(4).

Начальник відділу статистики
О.С. Надточій

 

 

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.075 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.086 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.137 seconds, 10.87 MB
Application afterRender: 0.240 seconds, 12.52 MB

•Використання пам'яті•

13179872

•13 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '7aj3roup15gndgp7j7h6o6q5p1'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547800309' )
 3. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547800309' )
 4. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '7aj3roup15gndgp7j7h6o6q5p1'
 5. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '7aj3roup15gndgp7j7h6o6q5p1','1547801209','','0','1','0' )
 6. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 7. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 8. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 9. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 74)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT a.*, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, s.title AS SECTION, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, g.name AS groups, s.published AS sec_pub, cc.published AS cat_pub, s.access AS sec_access, cc.access AS cat_access  
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = cc.SECTION
    AND s.scope = "content"
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE a.id = 1368
    AND (  ( a.created_by = 0 )    OR  ( a.state = 1
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-18 08:46:49' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-18 08:46:49' )   )    OR  ( a.state = -1 )  )
 11. UPDATE jos_content
    SET hits = ( hits + 1 )
    WHERE id='1368'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1368'
 13. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 74 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•