Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
USAID відкриває програму грантів
Вівторок, 22 серпня 2017, 08:00

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., оголошує про початок надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій згідно з Річним програмним запитом (APS) №01. Зацікавлені підприємства можуть надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Детальніше...
 
Оголошення
Понеділок, 21 серпня 2017, 08:18

Шановні жителі міста та району

24 серпня 2017 року  на площі ім. Т.Г. Шевченка (біля Районного будинку культури) відбудуться святкові заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України.

У програмі:

10.00 - Чемпіонат району та Кубок району з великого футболу на стадіоні «Колос».

11.00 - турнір з міні-футболу, присвячений Дню незалежності України.

15.00- виставки робіт умільців народного мистецтва, майстер-класи з петриківського розпису, вишивки, художньої обробки матеріалів, роботи з дерева, канзаші, плетіння кіс.

15.30 - урочиста частина: виступи керівників району та міста; покладання квітів до пам'ятних місць; концертна програма за участю місцевих аматорів сцени.

16.30 - презентація українських світлиць "Світлице моя - ти краплина душі України".

17.30- богатирські ігри в рамках фестивалю здорового способу життя.

18.0     - виступ тріо "Гонта".

19.0     - виступ заслуженого артиста України Василя Волощука.

20.00 - дискотека для молоді.

 

Оргкомітет

 
Чергове засідання спостережної комісії Христинівської районної державної адміністрації
П'ятниця, 18 серпня 2017, 14:27

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням керівника апарату Станіслава Пилипишина, відбулося чергове засідання спостережної комісії Христинівської районної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли: секретар комісії - заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Прокопенко, головний спеціаліст режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Сергій Яковенко, директор Христинівського районного центру зайнятості  Василь Ковальський, директор РЦСССДМ Тетяна Маріщак, голова Христинівської районної громадської організації інвалідів (Союз Чорнобиль Україна) – Володимир  Салецький, голова Христинівської районної спілки офіцерів та прапорщиків Збройних сил та органів внутрішніх справ України Володимир Валюк, уповноважений координатор Президії Ради «Христинівського міськрайонного об’єднання «Майдан» - Юрій Киричатий, начальник Христинівського районного сектору з питань пробації Максим Галкін, начальник сектору превенції Христинівського відділу поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олександр Судома.

Детальніше...
 
Навчання для прийомних батьків
Четвер, 17 серпня 2017, 16:28

Сьогодні в малому залі Будинку рад, Черкаським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Христинівським РЦСССДМ проведено навчання прийомних батьків та батьків – вихователів. Підвищення кваліфікації пройшли 15 прийомних батьків та 2 батьки – вихователі.

Детальніше...
 
Черкащан запрошують на Фестиваль льону
Четвер, 17 серпня 2017, 08:44
images (1)

3-й Фестиваль Льону  – кіннотрюковий перфоманс, авіашоу та ярмарок “Органічна їжа” цього року проходитиме у селі Стремигород Коростенського району Житомирської області та стане потужним джерелом натхнення і гарного настрою для гостей, а також – стартовим майданчиком для нових творчих ідей у галузі льонарства та органічного виробництва. Головні родзинки фестивалю – три виходи кіннотрюкового перфомансу рицарів “Княжої конюшні”, захоплююче дух авіашоу та ярмарок “Органічна їжа”. Також на гостей фестивалю чекає багато музики – від етнічної української до сучасної танцювальної. І, звичайно, зі сцени глядачів потішать зірки – Арсен Мірзоян та гурт The Вйо. Нагородження льонарів, розгорнутий показ модного одягу з льону; етнозона з майстер-класами; ярмарок продукції з льону.

Детальніше...
 
Перший заступник голови облдержадміністрації В.Коваль на Христинівщині
Середа, 16 серпня 2017, 16:55

В цілях робочої поїздки Христинівщину відвідав перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль. В поїздці його супроводжували голова районної державної адміністрації Людмила Денисюк, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації - начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Тетяна Терещук, головний спеціаліст відділу освіти Людмила Марченко, директор ТОВ «Тепломережа» Микола Плужник. Робоча поїздка розпочалася з відвідування закладів соціальної сфери.

Детальніше...
 
Відбулася розширена нарада з головами територіальних громад
Середа, 16 серпня 2017, 11:42

В малому залі Будинку рад, під головуванням в.о. першого заступника голови – начальника управління регіонального розвитку та інфраструктури Тетяни Терещук, відбулася розширена нарада з головами територіальних громад. В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники сільських клубних установ. Начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель ознайомила присутніх з планом заходів щодо відзначення в районі 26-ї річниці Незалежності України та запропонувала головам територіальних громад взяти участь в презентації українських світлиць «Світлиця моя – ти краплина душі України».

Детальніше...
 
Шановні жителі м.Христинівка та району
Вівторок, 15 серпня 2017, 10:17

Громадська організація «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» проводить онлайн-опитування підлітків та молоді віком     13-24 роки (у тому числі з груп ризику) з різних регіонів України «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування (КІТ)» за методологією Всесвітньої організації охорони здоров'я. Дослідження проводиться за технічної підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Науковий супровід та підтримка національної відповіді щодо забезпечення прав підлітків та покращення їх доступу до медико-соціальних послуг»

Детальніше...
 
Безкоштовна онлайн технологія щодо вивчення англійської мови під назвою «Lingva Skills»
Вівторок, 15 серпня 2017, 10:16

З метою покращення знань та навичок володіння іноземними мовами працівників підприємств, установ, організацій у відповідності до стандартів ЄС Міністерство соціальної політики України повідомляє про реалізацію соціального проекту щодо безкоштовного вивчення англійської мови онлайн   «Lingva Skills» (www.lingva.ua) від «Академії навичок».

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ
Вівторок, 15 серпня 2017, 10:15

ТОВ «Компанія «Метал Інвест» запрошує на роботу учасників АТО на наступні посади:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 374

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting