Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!
••П'ятниця•, 07 •грудня• 2018, 08:44•

На данном изображении может находиться: цветокПрийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
Становлення місцевого самоврядування в Україні має багату історію та глибокі традиції, що заклали міцні підвалини для сучасного розвитку громадянського суспільства й демократії.
Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.
На працівників місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан району та за добробут його жителів. Кожен зокрема й усі разом, кого обрали представляти інтереси Христинівщини та приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.
Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці ваших громад.
Переконана, що лише наша спільна злагоджена щоденна праця, ініціатива та енергія всіх без винятку територіальних громад, ефективне поєднання загальнодержавних та місцевих інтересів перетворять нашу країну на заможну європейську державу.
Тож щиро бажаю всім депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування творчої наснаги, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави та рідної Христинівщини.

З повагою,
Голова Христинівської РДА
Л.М.Денисюк

 
Дякуємо захисникам
••Четвер•, 06 •грудня• 2018, 17:53•

День збройних сил України відзначають усі війська нашої країни: сухопутні, повітряні та військово-морські. У різні роки президентами були засновані професійні свята для кожного з цих родів військ (День Сухопутних військ, День авіації, День Військово-Морського Флоту), але «День Збройних сил України» має особливе значення, бо в цей день скріплюється бойове братерство між усіма військовослужбовцями нашої країни. Постановою Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року встановлено щорічно відзначати 6 грудня День збройних сил України. І ось уже 25 років Збройні Сили України стоять на сторожі територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі, доби Козацтва до Другої світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України, Добровольчі військові формування гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Вони достойно захищають свою Батьківщину, в гібридній війні, яку називають антитерористична операція чи організація об’єднаних сил. Цього дня в районному Будинку культури відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України.

•Детальніше...•
 
На Христинівщині замайорів прапор Військово-морських сил України
••Четвер•, 06 •грудня• 2018, 15:59•

Сьогодні христинівчани зібрались на Соборній площі міста, аби урочисто підняти прапор Військово-морських сил України на знак підтримки і гордості за нашого земляка, старшини броньованого артилерійського катеру "Нікополь" Владислава Костишина та всіх українських моряків, підступно захоплених озброєними російськими спецпризначенцями у Керченській протоці. Цей прапор є символом вільної України і готовності боротись за неї. Нагадаємо, що 25 листопада, росіяни стріляли на ураження по кораблях військово-морських сил України, коли ті виходили із Керченської протоки. Броньовані артилерійські катери "Бердянськ", "Нікополь" та рейдовий буксир "Яни Капу" російські силовики захопили, а військових взяли у полон.

•Детальніше...•
 
Військовослужбовців військової частини А 1588 привітали з Днем Збройних Сил України
••Четвер•, 06 •грудня• 2018, 11:41•

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора. Традиційно День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня.

Сьогодні голова райдержадміністрації Людмила Денисюк та перший заступник голови Володимир Валюк завітали до військової частини А 1588 в с. Розсішки Христинівського району для привітання особового складу зі святом.

•Детальніше...•
 
Волонтер – це поклик серця, спосіб життя
••Середа•, 05 •грудня• 2018, 13:13•

Сьогодні в районній центральній бібліотеці відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера. В заходах взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» Олексій Жданов, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, активісти – волонтери району та громадськість району.

Волонтер – це поклик серця, спосіб життя. Ці люди, крім основної діяльності, знайшли своє покликання у допомозі тим, хто цього потребує. Вони виявили бажання та спроможність бути корисними.  В Україні волонтерський рух розвився у період Революції Гідності у 2013 році, коли народ повстав проти тодішньої влади, вийшовши на Майдан Незалежності у Києві. Небайдужі жителі країни забезпечували мітингарів найнеобхіднішими речами. Особливо складно переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. З початком окупації Криму у березні 2014 року та антитерористичної операції на сході України у квітні 2014 року в Україні активізувався рух волонтерів, який мав на меті допомогу бійцям українських силових структур та добровольчих батальйонів в отриманні сучасного обмундирування, амуніції, технічних засобів, транспорту, продуктів харчування. В той час, коли наша армія була незабезпечена навіть найнеобхіднішим, саме прості українці підтримали хлопців на фронті. Діти передавали на фронт малюнки, писали вірші та листи підтримки сповнені захисною енергетикою.

•Детальніше...•
 
Продовжуються штабні тренування
••Середа•, 05 •грудня• 2018, 12:40•

5 грудня відбувся третій етап штабного тренування виконання заходів органами управління ЄДСЦЗ за зашифрованим сигналом, мета якого вдосконалення злагодженості та оперативності роботи органів управління цивільного захисту з питань організації виконання заходів щодо переведення єдиної державної системи цивільного захисту (далі - ЄДСЦЗ) з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

•Детальніше...•
 
Увага конкурс!
••Середа•, 05 •грудня• 2018, 09:31•

Христинівська районна державна адміністрація оголошує відкритий конкурс з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району:

Об’єкт № 1 :

•Детальніше...•
 
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
••Вівторок•, 04 •грудня• 2018, 09:25•

В період з 4 по 5 грудня в області проходить штабне тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДС ЦЗ), щодо переведення ЄДС ЦЗ з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період. В ході навчання, під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Денисюк,  проведено районну комісію ТЕБ та НС, на якій прийнято рішення розпорядженням райдержадміністрації переведено Христинівську ланку територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ функціонування в режим підвищеної готовності.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА

 
Міжнародний день людей з особливими потребами
••Понеділок•, 03 •грудня• 2018, 16:41•

Сьогодні в районному будинку дитячої та юнацької творчості за підтримки управління соціального захисту населення райдержадміністрації було організовано святковий захід для діток з обмеженими фізичними можливостями.

В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, фахівцем з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Наталією Прокопенко, директор Інклюзивно-ресурсного центру Тетяна Падченко та вчитель – логопед Ольга Польова.

•Детальніше...•
 
«Це – дорожня карта розвитку Черкащини», – Олександр Вельбівець про Перспективний план розвитку області на 2019-2021 роки
••Понеділок•, 03 •грудня• 2018, 12:29•

_DSC0219Чіткі позиції та реальні кроки з розвитку територій Черкащини пропишуть у Перспективному плані розвитку регіону. Роботу над ним розпочали в області. Основні напрямки та пропозиції при роботі над цим стратегічним документом окреслили сьогодні за засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням очільника області Олександра Вельбівця. Нагадаємо, на засіданні Ради регіонального розвитку у Києві Президент України дав доручення регіонам розробити плани перспективного розвитку територій на 2019 – 2021 роки. Після широкого обговорення їх мають затвердити на регіональному рівні.

– Сьогоднішнє зібрання по суті є наміром відпрацювати дорожню карту, яка дасть можливість сформувати чіткі позиції у частині розвитку територій Черкаської області, – наголосив голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець. – Ми маємо уже кілька таких стратегічних документів. Серед основних – Стратегія розвитку Черкащини-2020. Втім життя не стоїть на місці. Враховуючи нові державні програми, які запроваджуємо на місцях, виклики сьогодення, маємо оновити напрямки розвитку наших територій.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 6 з 458•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.091 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.101 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 3.559 seconds, 11.30 MB
Application afterRender: 3.652 seconds, 12.92 MB

•Використання пам'яті•

13602408

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '71uskoh89aa3vnugnd9q9sv854'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547874673' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '71uskoh89aa3vnugnd9q9sv854'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '71uskoh89aa3vnugnd9q9sv854','1547875573','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:26:13' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:26:13' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 50, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:26:13' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:26:13' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6065'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6062'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6061'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6060'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6059'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6058'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6057'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6054'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6055'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='6053'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•