Головна

Меню сайту

Корисні посилання

 


https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/03/%D0%AE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F.jpg

http://rda-hm.gov.ua/upload/images/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B4%D0%B0/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/kab-elektron-service.png

Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
На колегії Христинівської райдержадміністрації
••П'ятниця•, 18 •листопада• 2011, 20:41•

17 листопада у великому залі адмінбудинку відбулося засідання колегії Христинівської РДА під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука. На засіданні були присутні члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також голови територіальних громад району, керівники окремих сільськогосподарських підприємств та представники засобів масової інформації.

На засіданні заслуховувалося питання про хід виконання завдань Президента України щодо захисту прав та інтересів дітей, які потрапляють у складні життєві обставини. Доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Піддубняк В своєму виступі Наталія Василівна наголосила:

– Пріоритетним у роботі служби у справах дітей залишається питання влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання. Протягом останніх трьох років вдається влаштувати переважну більшість посиротілих дітей в сім’ї громадян, а не до інтернатних закладів. На сьогодні в районі функціонує 11 прийомних сімей в яких виховується 21 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. В порівнянні з 2006 роком кількість прийомних сімей в районі зросла в 10 разів. Загалом в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу влаштовано 22% посиротілих дітей при середньообласному показнику 14%. Опіка та піклування є найбільш традиційною формою сімейного виховання. Станом на 15 листопада 2011 року кількість дітей, які перебувають під опікою та проживають в Христинівському районі становить 80 осіб. Разом з тим, в районі поряд з позитивом є проблема. Викликає тривогу частка дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що перевищує допустимий 1% від усього дитячого населення району, оскільки цей показник становить  1,9 %. На думку служби основними «постачальниками» проблем дитинства є «неблагополучні» сім’ї, тому своєчасне виявлення й облік неблагополучних сімей, а також подальша ефективна робота з ними, спільна стратегія діяльності окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчих комітетів сільських, селищної й міської рад дасть можливість знизити відсоток соціального посиротіння дітей.

•Детальніше...•
 
В Христинівці відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства
••П'ятниця•, 18 •листопада• 2011, 20:39•

18 листопада в районному Будинку культури м. Христинівка зібралася громада району, щоб вшанувати справжній трудовий подвиг села, підсумувати здобутки в полі і на фермі. На свято були запрошені трудові колективи сільськогосподарських підприємств району та тих підприємств, з якими вони співпрацюють.

Перший заступник голови рда Сергій Іваненчук виступив з промовою в якій детально зупився на роботі агропромислового комплексу району. Крім того, зазначив:

– Досягнення селян у цьому році стали загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції рослинництва й тваринництва поєдналося з підвищенням її конкурентноспроможності. Тому така самовідданість сільських трударів району, їх досвід і професіоналізм, значний внесок у продовольчу безпеку як області, так і країни вселяють тверду впевненість у тому, що здобутки за належної підтримки держави будуть примножуватись і надалі.

•Детальніше...•
 
У Христинівському районі відкрито ще один соціальний аптечний пункт
••Четвер•, 10 •листопада• 2011, 20:36•

Торік обласна влада поставила за мету зробити ліки доступними для всіх прошарків населення, особливо для ветеранів, пенсіонерів та малозабезпечених громадян. За ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Тулуба було впроваджено програму «медичний кошик». Це один з найважливіших кроків, які зроблено в напрямку поліпшення медикаментозного забезпечення населення. Переконатися у доцільності відкриття соціальної аптеки уже мали добру нагоду христинівчани.

З кінця 2010 року на базі центральної районної лікарні міста Христинівка функціонує структурний підрозділ аптеки № 84 КП «Христинівська центральна районна аптека», який обслуговує усіх бажаючих.

Протягом року в районі продовжувалася робота щодо розширення мережі соціальних аптек на базі лікувально-профілактичних закладів. І ось на початку листопада запрацював ще один соціальний аптечний заклад у дільничній лікарні смт. Верхнячка Христинівського району.

Наразі в аптеках представлено близько півтори тисячі найменувань медпрепаратів. Дефіциту соціального переліку ліків немає, а асортимент постійно поновлюється.

За словами завідуючої центральною районною аптекою Людмили Ямкової, торговельні надбавки тут не перевищують 10% закупівельної ціни на вітчизняні лікарські засоби та 15% на імпортні медпрепарати, в інших аптеках – від 20% до 40%. Зробити медичні препарати доступнішими вдалося завдяки оптовим закупівлям ліків на вітчизняних заводах та й орендна плата за використання приміщень символічна. І, найголовніше, що повинен розуміти споживач – соцаптеки несуть соціальну відповідальність за якість продукції.

•Детальніше...•
 
Діалог влади заради громади
••Вівторок•, 08 •листопада• 2011, 20:27•

7 листопада голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук спільно з головою районної ради Миколою Передрієм провели чергову зустріч із головами територіальних громад району під гаслом «Діалог влади заради громади».

На початку зустрічі голова РДА ознайомив присутніх із питаннями, які голова облдержадміністрації Сергій Тулуб підняв на нараді 3 листопада в м. Монастирище.

На обговорення були винесені наступні питання:

- про аналіз переукладання договорів оренди земель;
- про укладання соціальних угод, передачу водогонів у комунальну власність та ситуацію у сфері поводження з відходами;
- про питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини;
- про створення інформаційних куточків у приміщеннях міської, селищної та сільських радах;
- про впровадження програми «Маєток» з відродження свинарства на основі;
- само зайнятості населення;
- про співпрацю з ОРСП «Шувар» з виходом на проблему зберігання продукції;про вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

•Детальніше...•
 
Христинівщина відсвяткувала День залізничника
••Вівторок•, 08 •листопада• 2011, 20:13•

Сьогодні у колективах підприємств залізничного транспорту міста Христинівка працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі працюють в чіткому безперебійному ритмі щодо виконання поставлених завдань.

Нещодавно працівники залізничного транспорту України відзначали своє професійне свято – День залізничника.

Урочистості з нагоди святкування Дня залізничника у місті Христинівка відбувалися у районному будинку культури.

Впродовж всього свята всіх залізничників вітали почесні гості свята – голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, міський голова Микола Наконечний, головний лікар залізничної лікарні Георгій Матвійчук. Вони висловили щирі вітання з професійним святом та зазначили, що залізниця – стрижень вітчизняної транспортної системи, побажали працівникам залізничного транспорту подальших вагомих здобутків, міцного здоров'я, миру, злагоди, прихильної долі та зеленого світла на всіх життєвих і професійних перехрестях! А також  зауважили: «Наше життя – одна довга дорога, а залізниця – засіб, що завжди допоможе прямувати у правильному напрямку».

•Детальніше...•
 
Міська влада в дії
••Вівторок•, 08 •листопада• 2011, 20:10•

8 листопада голова Христинівської міської ради Микола Наконечний провів нараду за участі керівників установ, організацій, підприємств, структурних підрозділів райдержадміністрації, місквиконкому, представників місцевих ЗМІ.

На нараді йшлося про запланований на цей тиждень благоустрій території міста. Міським головою були поставлені задачі щодо проведення осіннього прибирання вулиць міста, поліпшення санітарного стану.

– Звертаюся до всіх керівників, а через вас до всіх мешканців міста з проханням прибрати свої території від опалого листя та сміття, аби увійти в зимовий період чистим містом, – закликав Микола Петрович.

З настанням осінньо-зимового періоду не менш важливим є питання підготовки комунальних підприємств до роботи в зимку. За інформацією директора виробничого управління житлово-комунального господарства Павла Гончаренка на сьогодні всі заходи з підготовки проводяться згідно  з запланованого графіку.

•Детальніше...•
 
Байдужі душею в соціальній сфері не працюють
••Понеділок•, 07 •листопада• 2011, 20:07•

4 листопада в сесійній залі Христинівської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери. Голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій та міський голова Микола Передрій звернулися до присутніх зі словами вітання та вручили кращим працівникам грамоти за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята.

В своєму виступі начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Ісакова наголосила, що держава високо цінує роль соціальних працівників, які є, по суті, її «правою рукою», сполучною ланкою між державою і мільйонами тих, хто потребує опіки і підтримки.

− Усі ви небайдужі до людських проблем, – додала Світлана Петрівна. – Ви ті, хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто не відвертається, а прагне допомогти. Сотні людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуєте активну соціальну політику держави. Байдужі душею в цій сфері не працюють.

•Детальніше...•
 
Творіння добра – духовне піднесення
••Понеділок•, 07 •листопада• 2011, 20:05•

Днями відбулася знакова подія не лише в житті села  Мизинівки, а й  всієї України, кожного свідомого її громадянина, адже на  відкриття Храму Святого Георгія Переможця з’їхалися з усіх куточків нашої країни.

Мизинівка розкинулася у мальовничій долині річки Неморож. У центрі Мизинівки стоїть дерев’яна церква, збудована у 1908-1909 роках. У ХІХ столітті в селі стояла інша церква, але парафіяни звернулися до церковної влади за дозволом збудувати значно більшу й отримали такий дозвіл. Новозбудована церква була освячена як Свято-Георгіївська. Вона мала гарні висотні пропорції та декоративне оздоблення, була досить компактною і гарно вписувалась у ландшафт. Але радянські чиновники так не вважали. Спочатку церкву закрили, потім скинули хрести і дзвони. Приміщення храму використовували як комору.

Під час Корсунь-Шевченківської битви дзвіниця церкви стала опорно-спостережний пунктом для німців. У повоєнні часи у мизинівському храмі знову зберігали збіжжя.

•Детальніше...•
 
СТОП інсульт!
••Понеділок•, 31 •жовтня• 2011, 19:54•

У рамках проведення Міжнародного дня боротьби з інсультом, Христинівська районна організація Товариства Червоного Хреста провела днями широкомасштабну акцію серед населення «Потоваришуй з тонометром». Медичні сестри Товариства відвідали організації та підприємства міста, де провели бесіди про основні симптоми інсульту, яку екстрену допомогу надати хворому, щоб врятувати життя та збільшити шанси на одужання. Були роздані листівки, в яких докладно описано, на що кожен із нас, в першу чергу, повинен звертати увагу, тим самим попередити біду. Медичними сестрами було наглядно продемонстровано, як правильно користуватись тонометром для вимірювання тиску.

•Детальніше...•
 
Валерій Черняк взяв участь у сесії Христинівської районної ради
••Понеділок•, 31 •жовтня• 2011, 19:51•

Нещодавно у залі засідань Будинку рад відбулася 9 сесія районної ради шостого скликання під головуванням голови райради Миколи Передрія.

У роботі сесії взяв участь голова обласної ради Валерій Черняк, голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, його заступники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники апарату районної ради, служб та організацій району, фермерських та сільськогосподарських підприємств, сільські та селищні голови, директори шкіл.

На розгляд сесії виносилися питання внесення змін до районного бюджету на 2011 рік, районних програм «Турбота» на 2009-2013 роки, «Дзвони Чорнобиля» на 2011 рік, утворення цільового фонду соціально-економічного розвитку району, реорганізації комунального підприємства «Христинівська дирекція кіновідеомережі».

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 461 462 463 464 465 466 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 464 з 466•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.072 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.084 seconds, 8.08 MB
Application afterDispatch: 2.721 seconds, 11.32 MB
Application afterRender: 2.811 seconds, 12.95 MB

•Використання пам'яті•

13631824

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'qucacdno7rvrp0g6fc6avr06u5'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1550725054' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'qucacdno7rvrp0g6fc6avr06u5'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'qucacdno7rvrp0g6fc6avr06u5','1550725954','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:12:34' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:12:34' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4630, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:12:34' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:12:34' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='27'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='26'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='25'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='24'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='23'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='22'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='21'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='20'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='18'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='17'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•