Головна

Меню сайту

Корисні посилання

 


https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/03/%D0%AE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F.jpg

http://rda-hm.gov.ua/upload/images/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B4%D0%B0/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/kab-elektron-service.png

Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Сплатив податки – забудь про податкову
••Понеділок•, 12 •грудня• 2011, 10:00•

До підприємців, які вчасно та у повному обсязі розраховуватимуться з державою, митарі навідуватимуться рідко. Особливо із позаплановими перевірками. Утім довіру працівників ДПС доведеться заслуговувати щонайменше три роки. З'явиться спеціальна база даних - податкова історія. Для сумлінних бізнесменів уже в другій половині 2012-го відкриється так званий "зелений коридор". А от ті, хто державу дуритиме, потрапить у "чорний список". Найзліснішим митарі обіцяють часті ревізії та відкриття карних справ. Наразі, як зауважує голова ДПС України Олександр Клименко, частина цієї системи вже працює, частина – напрацьовується.

 
Сила рад усіх рівнів у їх єдності!
••П'ятниця•, 09 •грудня• 2011, 16:02•

Днями христинівчани зібралися на урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування працівників органів місцевого самоврядування, депутатів, сільських, селищного, міського голів, активістів самоврядних органів. Будинок рад привітно зустрічав обранців всіх рад Христинівщини та гостей свята чудовою виставкою картин та малюнків, виконаних вихованцями міської школи мистецтв.

Урочисто відкрив захід голова районної ради Микола Передрій. У своєму виступі він привітав громаду району та акцентував увагу на тому, що першою і обов’язковою умовою плідноїроботи всіх гілок районної влади – це взаєморозуміння і спільна праця задля покращення добробуту.

– Тільки разом представницькі органи влади і виконавчі можуть зробити те, за що ми ратували, коли нас обирали. Сила рад усіх рівнів у їх єдності, - підкреслив Микола Передрій.

•Детальніше...•
 
Подбали про забезпечення населення автобусом
••Середа•, 07 •грудня• 2011, 15:59•

Нещодавно голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук провів нараду з перевізниками пасажирського транспорту, які працюють на приміських автобусних сполученнях.

Нарада відбулася за участі заступників голови райдержадміністрації, міського голови, представника державної автомобільної інспекції, начальників управління економіки та розвитку інфраструктури, відділу у справах містобудування і архітектури, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Основною метою зустрічі було вирішення питання щодо забезпечення населення району підвозом до центральної районної лікарні, до того ж в цьому напрямку вже проведена певна робота – повністю відремонтована вулиця Фрунзе, що веде до ЦРЛ, облаштовано автобусну зупинку.

•Детальніше...•
 
За розвиток рослинництва в районі
••Середа•, 07 •грудня• 2011, 15:55•

6 грудня в приміщенні Христинівської райдержадміністрації відбулася нарада з питань розвитку галузі рослинництва, ініційована управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації.

З вступним словом до учасників наради звернувся керівник району Володимир Сидорчук.

На нараді були присутні керівники та спеціалісти сільськогосподарських формувань району, представники фірм, які реалізують насіннєвий матеріал, доцент кафедри генетики та селекції Уманського національного університету садівництва Віктор Сегеда.

Були підведені підсумки роботи сільськогосподарських підприємств району за цей рік та намічені основні напрямки розвитку галузі рослинництва в 2012 році.

•Детальніше...•
 
Інваліди – це не просто категорія людей, це окремі життя
••П'ятниця•, 02 •грудня• 2011, 15:52•

3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Заходи спрямовані на залучення уваги до їх проблем, захист їх гідності, прав і благополуччя. На Христинівщині також пройшла низка заходів, приурочених Міжнародному дню інвалідів.

Так, в Христинівському районному будинку дитячої та юнацької ворчості відбувся районний фестиваль «Повір у себе», ініційований управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації На зустріч були запрошені близько 50-ти дітей з обмеженими можливостями. У програмі фестивалю – вікторини, логічні задачі, декламування віршів, різноманітні рухливі ігри, змагання з дартсу, виступ вихованців районної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Олег Логінов), концертна програма. Всі учасники отримали подарунки, іграшки, солодощі, призери змагань з дартсу були нагороджені подарунками та Грамотами відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Почесними гостями фестивалю були голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, міський голова Микола Наконечний, заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Гура, методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації Лариса Дейдиш, представники районних ЗМІ. Керівництво району, діти, їхні батьки вдячні усім, хто є небайдужим до життя дітей, що мають проблеми зі здоров’ям та потребують допомоги й підтримки. Окрема подяка директору Валентині Рачинській та колективу районного будинку дитячої та юнацької творчості за змістовну та цікаву святково-розважальну програму.

•Детальніше...•
 
Відбулася нарада директорів шкіл загальноосвітніх навчальних закладів Христинівського району
••Середа•, 30 •листопада• 2011, 21:00•

30 листопада в малій залі Будинку рад, під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Маргарити Білецької, відбулась планова нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. В нараді взяли участь голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук та голова районної ради Микола Передрій. У своїх виступах шановані запрошені ознайомили аудиторію з соціально-економічним станом району, зупинилися на основних показниках, на які вийшли у 2011 році.

Під час подальшої роботи наради було розглянуто низку питань поточної діяльності освітніх закладів. Зокрема, було проаналізовано проведення першої сесії районної олімпіадної школи «Інтелектуальний резерв Христинівщини», обговорено хід ІІ-го етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Слушним був розгляд питання щодо посилення виконавської дисципліни як у районному відділі освіти, так і в загальноосвітніх навчальних закладах району. Також на нараді були озвучені результати ревізії обласного КРУ.

•Детальніше...•
 
Тісна співпраця влади та громади
••Понеділок•, 28 •листопада• 2011, 20:54•

У Христинівському районі вже стало традицією двічі на місяць зустрічатися з головами територіальних громад району під гаслом «Діалог влади заради громади». Тож і цього понеділка перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, заступники голови райдержадміністрації Юрій Коцюба та Тетяна Строга, заступник голови районної ради Микола Єременко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідних служб району зустрілися, щоб обговорити проблемні питання.

На обговорення було винесене питання розгляду результатів комплексної ревізії виконання бюджету району, проведеної працівниками контрольно-ревізійного управління у Черкаській області за участю фахівців Головного фінансового управління облдержадміністрації та Головного управління Держкомзему у Черкаській області за період з 1 вересня 2006 року до 31 серпня 2011 року.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Строга детально проаналізувала ряд порушень, виявлених під час перевірки, та озвучила заходи щодо їх усунення, затверджені розпорядженням райдержадміністрації від 25 листопада 2011 року.

•Детальніше...•
 
Провели засідання колегії
••П'ятниця•, 25 •листопада• 2011, 20:51•

25 листопада у малому залі адмінбудинку відбулося засідання колегії Христинівської райдержадміністрації під керівництвом її голови Володимира Сидорчука.

У роботі колегії взяв участь голова районної ради Микола Передрій.

На обговорення було винесене питання про розгляд результатів комплексної ревізії виконання бюджету Христинівського району, проведеної працівниками контрольно-ревізійного управління у Черкаській області за участю фахівців Головного фінансового управління Черкаської облдержадміністрації та Головного управління Держкомзему у Черкаській області за період з 01.09.2006 до 31.08.2011 роки.

•Детальніше...•
 
Ніхто не змусить Україну пустити роки в забуття, які поклали в домовину народ, що так любив життя...
••П'ятниця•, 25 •листопада• 2011, 20:48•

Щороку наприкінці листопада весь народ України низько схиляє голову в знак жалоби перед пам’яттю невинних жертв далеких 1932-1933-х років. Голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова Христинівської районної ради Микола Передрій, міський голова Микола Наконечний спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади у районі, органів місцевого самоврядування, лідерами районних організацій політичних партій, старшокласниками міських шкіл, представниками ЗМІ та широкої громадськості взяли участь у траурному мітингу-реквіємі з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та поминальній панахиді, які пройшли на міському кладовищі біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору.

Учасники скорботних заходів своєю присутністю висловили свій глибокий біль і шану закатованим українцям, поклали до підніжжя Пам’ятного знака вінки та квіти, запалили свічки й лампадки.

Мільйони людей, які загинули голодною смертю, не можуть безслідно розчинися у часі й просторі. Про них пам'ятатимуть ті, хто вижив, їх діти та онуки.

•Детальніше...•
 
Засідання Форуму Місцевого розвитку Христинівського району
••Понеділок•, 21 •листопада• 2011, 20:45•

Нещодавно в сесійній залі райдержадміністрації відбулося засідання Форуму Місцевого розвитку (ФМР) Христинівського району, основною функцією якого є координація впровадження на районному рівні спільного проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ».

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 461 462 463 464 465 466 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 463 з 466•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.071 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.082 seconds, 8.08 MB
Application afterDispatch: 2.482 seconds, 11.30 MB
Application afterRender: 2.573 seconds, 12.92 MB

•Використання пам'яті•

13602168

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '4kj3c8m3e7ra56cbipsr83p1i2'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1550725061' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '4kj3c8m3e7ra56cbipsr83p1i2'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '4kj3c8m3e7ra56cbipsr83p1i2','1550725961','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:12:41' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:12:41' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4620, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:12:41' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:12:41' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='100'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='36'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='35'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='34'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='33'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='32'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='31'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='30'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='29'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='28'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•