Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Байдужі душею в соціальній сфері не працюють
••Понеділок•, 07 •листопада• 2011, 20:07•

4 листопада в сесійній залі Христинівської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери. Голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій та міський голова Микола Передрій звернулися до присутніх зі словами вітання та вручили кращим працівникам грамоти за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята.

В своєму виступі начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Ісакова наголосила, що держава високо цінує роль соціальних працівників, які є, по суті, її «правою рукою», сполучною ланкою між державою і мільйонами тих, хто потребує опіки і підтримки.

− Усі ви небайдужі до людських проблем, – додала Світлана Петрівна. – Ви ті, хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто не відвертається, а прагне допомогти. Сотні людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуєте активну соціальну політику держави. Байдужі душею в цій сфері не працюють.

•Детальніше...•
 
Творіння добра – духовне піднесення
••Понеділок•, 07 •листопада• 2011, 20:05•

Днями відбулася знакова подія не лише в житті села  Мизинівки, а й  всієї України, кожного свідомого її громадянина, адже на  відкриття Храму Святого Георгія Переможця з’їхалися з усіх куточків нашої країни.

Мизинівка розкинулася у мальовничій долині річки Неморож. У центрі Мизинівки стоїть дерев’яна церква, збудована у 1908-1909 роках. У ХІХ столітті в селі стояла інша церква, але парафіяни звернулися до церковної влади за дозволом збудувати значно більшу й отримали такий дозвіл. Новозбудована церква була освячена як Свято-Георгіївська. Вона мала гарні висотні пропорції та декоративне оздоблення, була досить компактною і гарно вписувалась у ландшафт. Але радянські чиновники так не вважали. Спочатку церкву закрили, потім скинули хрести і дзвони. Приміщення храму використовували як комору.

Під час Корсунь-Шевченківської битви дзвіниця церкви стала опорно-спостережний пунктом для німців. У повоєнні часи у мизинівському храмі знову зберігали збіжжя.

•Детальніше...•
 
СТОП інсульт!
••Понеділок•, 31 •жовтня• 2011, 19:54•

У рамках проведення Міжнародного дня боротьби з інсультом, Христинівська районна організація Товариства Червоного Хреста провела днями широкомасштабну акцію серед населення «Потоваришуй з тонометром». Медичні сестри Товариства відвідали організації та підприємства міста, де провели бесіди про основні симптоми інсульту, яку екстрену допомогу надати хворому, щоб врятувати життя та збільшити шанси на одужання. Були роздані листівки, в яких докладно описано, на що кожен із нас, в першу чергу, повинен звертати увагу, тим самим попередити біду. Медичними сестрами було наглядно продемонстровано, як правильно користуватись тонометром для вимірювання тиску.

•Детальніше...•
 
Валерій Черняк взяв участь у сесії Христинівської районної ради
••Понеділок•, 31 •жовтня• 2011, 19:51•

Нещодавно у залі засідань Будинку рад відбулася 9 сесія районної ради шостого скликання під головуванням голови райради Миколи Передрія.

У роботі сесії взяв участь голова обласної ради Валерій Черняк, голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, його заступники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники апарату районної ради, служб та організацій району, фермерських та сільськогосподарських підприємств, сільські та селищні голови, директори шкіл.

На розгляд сесії виносилися питання внесення змін до районного бюджету на 2011 рік, районних програм «Турбота» на 2009-2013 роки, «Дзвони Чорнобиля» на 2011 рік, утворення цільового фонду соціально-економічного розвитку району, реорганізації комунального підприємства «Христинівська дирекція кіновідеомережі».

•Детальніше...•
 
У граніті, в бронзі, у серцях!
••П'ятниця•, 28 •жовтня• 2011, 19:45•

Вогняний вал, що двічі прокотився нашою Вітчизною, звірства нелюдського окупаційного режиму залишили за собою спалену землю. Лежали в руїнах 714 міст, понад 28 тисяч сіл, десятки тисяч підприємств та господарств. Загальне число людських втрат України – до 10 мільйонів, це кожний п'ятий-шостий із загиблих у Другій світовій війні.

У день 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників до Братської могили, що в центрі міста, вшанувати пам’ять загиблих у боях прийшли голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, його заступники, заступник голови районної ради Микола Єременко, міський голова Микола Наконечний, ветерани Великої Вітчизняної війни, громадськість. До підніжжя пам’ятника лягли квіти. Загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Делегації від підприємств, установ та організацій міста відвідали пам’ятні місця – Братську могилу, де поховані воїни, які загинули в боях при обороні міста 1941 року та обеліск Слави.

Працівниками центральної районної бібліотеки проведено годину історії «Тільки пам’ять не старіє».

•Детальніше...•
 
Відбулося засідання колегії Христинівської райдержадміністрації
••Четвер•, 27 •жовтня• 2011, 11:25•

27 жовтня у великому залі адміністративного будинку відбулося засідання колегії Христинівської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука.

Очільник району виступив із доповіддю про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців цього року та хід виконання завдань, передбачених указами Президента України, відповідними актами Кабінету Міністрів України.

У своєму виступі Володимир Іванович детально зупинився на роботі агропромислового комплексу району, зокрема охарактеризував хід завершення збирання пізніх зернових культур (кукурудзи та сої), озвучив очікувані показники врожайності.

– Наразі урожайність зернових культур становить 48,8 ц/га, це 3-й показник в області. Урожайність кукурудзи – 96 ц/га, сподіваємося, що вийдемо на 100 ц/га. Валове виробництво зерна очікуємо на рівні 140 тис. тонн, що на 10 тис. тонн більше проти минулого року, – зазначив Володимир Сидорчук.

•Детальніше...•
 
Перші діалоги з громадами
••Четвер•, 27 •жовтня• 2011, 02:53•

На початку цього тижня в Христинівському районі відбулися перші діалоги з громадами селища Верхнячка, сіл Ліщинівка, Орадівка та Христинівка, які стали учасниками другої фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -ІІ».
На зборах активу цих сіл координатори Черкаського обласного підрозділу впровадження проекту Наталя Белюкіна та Ганна Бабкова яскраво продемонстрували можливості, які пропонує проект сільським громадам у своїй другій фазі, докладно зупинилися на найближчих кроках – це вибори лідерів, згуртування жителів сільських територій, які повинні самоорганізуватися в громадські організації, в основі яких лежить принцип належного врядування, а також подальше функціонування новоствореної організації, планування її діяльності, і, головне, обрання пріоритетів для своїх проектів.

•Детальніше...•
 
Тваринництву – особлива увага
••Вівторок•, 25 •жовтня• 2011, 02:50•

Особлива увага в корпорації «Украгротех», що базується в селі Углуватка Христинівського району, приділяється розвитку галузі тваринництва. Днями після планової реконструкції тут введено в експлуатацію новий об’єкт – молочно-товарну ферму.

На урочистому відкритті були присутні представники Головного управління АПК Черкаської області, представник одного із найбільших виробників молочної продукції в Україні виробничого заводу ТОВ «Люстдорф», який знаходиться в місті Іллінці Вінницької області, голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, керівники сільськогосподарських підприємств району, керівники підприємств, які брали участь в реконструкції приміщення ферми, керівництво корпорації «Украгротех» та працівники господарства.

•Детальніше...•
 
У зиму без проблем
••Вівторок•, 25 •жовтня• 2011, 02:46•

– Щороку на початку опалювального сезону як прості споживачі тепла, так й органи влади перебувають у стані тривожного очікування: як перезимуємо? Цього року, виконуючи розпорядження голови облдержадміністрації № 119 від 15.04.2011 року «Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 року», ми зробили все, щоб у районі готовність була стовідсотковою і опалювальний сезон розпочався вчасно, – говорить голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук.

•Детальніше...•
 
Зустріч фахівців у галузі молочного тваринництва
••Вівторок•, 25 •жовтня• 2011, 02:43•

На базі господарства ТОВ «Агровіт» (с. Велика Севастянівка Христинівського району) був проведений семінар на тему «Рентабельність виробництва молока залежить від ефективного управління виробничими та технологічними процесами», який зібрав фахівців у галузі молочного тваринництва».

Ініціатором семінару виступила німецька фірма «Шауманн» («Schaumann»), яка, за оцінкою Німецького сільськогосподарського товариства (DLG), очолює десятку кращих виробників кормів, кормових добавок та ветеринарних препаратів для тварин.

У семінарі взяли участь керівники та спеціалісти ТОВ «Агровіт» с. Леськово, ТОВ «Агровіт» с. Бачкуріно, представники інших виробничих підрозділів ТОВ «Агрейн менеджмент» із Черкаської, Полтавської, Харківської областей. Управління агропромислового розвитку Христинівської райдержадміністрації представляли заступник начальника управління Василь Товстоніс та головний спеціаліст Дмитро Гордієнко.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 451 452 453 454 455 456 457 458 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 457 з 458•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.103 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.114 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 3.306 seconds, 11.31 MB
Application afterRender: 3.437 seconds, 12.93 MB

•Використання пам'яті•

13607720

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'pb50425n9k2tjghoo4na5t3f00'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1547874797' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'pb50425n9k2tjghoo4na5t3f00'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'pb50425n9k2tjghoo4na5t3f00','1547875697','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:28:17' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:28:17' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4560, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-01-19 05:28:17' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-01-19 05:28:17' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='21'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='20'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='18'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='17'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='16'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='15'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='14'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='13'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='12'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='11'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•