Головна

Меню сайту

Корисні посилання

 


https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/03/%D0%AE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F.jpg

http://rda-hm.gov.ua/upload/images/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B4%D0%B0/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/kab-elektron-service.png

Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
До 150-річчя з Дня перепоховання Т.Г.Шевченка Лине над Дніпром Тарасове слово...
••Середа•, 23 •травня• 2012, 12:12•

Нескінченним потоком йшли віддати шану Тарасу Григоровичу Шевченку багаточисленні делегації, дорослі і діти, земляки і чужинці.
Кожна подорож до Канева - місця, де знайшов свій останній спочинок Великий Кобзар - викликає багато емоцій, адже завжди сповнена незабутніми враженнями, неповторними моментами, цікавими знайомствами.
Так і день 22 травня цього року, був сповненим духу патріотизму, адже до Чернечої гори з усіх-усюд з'їхалися українці, об'єднані спільною метою - вклонитися світлій пам'яті великого земляка.
Площа під Тарасовою горою та майданчик навколо підніжжя пам'ятника Кобзарю, гостинно чекали численних майстрів народного ужиткового та декоративного мистецтва - художників, різб'ярів, чеканщиків, вишивальниць, ковалів, гончарів, майстрів національного костюму, плетіння з бісеру та лозоплетіння, квіткарів та інших митців з кожного району Черкащини. Тільки тут, у цьому різнобарв'ї кольорів, українських народних костюмів, етнічних виробів можна побачити майстер-класи чи не з кожного виду представленого мистецтва. До речі, роботи христинівської майстрині-вишивальниці - В.Ф.Валюк дуже сподобалися глядачам, адже такі вишиті картини (немов намальовані), були представлені тільки нашим районом.

•Детальніше...•
 
А пам'ять про нього жива ще й досі, не згасне вона через вік
••Вівторок•, 22 •травня• 2012, 16:05•

22 травня 151 рік тому відбулося перепоховання духовного наставника українського люду – Тараса Григоровича Шевченка. З Петербургу, де він був спочатку захоронений, за клопотанням Михайла Лазаревського домовину було переправлено до Канева та поховано на Чернечій горі, як і просив у своєму вірші поет:

 

 

 

 

«Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути…»

 

•Детальніше...•
 
У Христинівці діє центр обслуговування платників податків
••Понеділок•, 21 •травня• 2012, 15:05•

В Україні створення сервісних центрів для обслуговування платників податків відбувається в рамках стратегічного реформування податкової із фіскального відомства у сервісну службу. Основні функції, які покладені на подібні центри — створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повної і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів; надання їм комплексу послуг з отримання дозвільних документів, довідок, податкових консультацій; удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб'єктів господарювання; забезпечення швидкого доступу платника до інформації.
Завдячуючи підтримці районній владі, реформи, намічені керівництвом держави, вже втілена в життя. Місцевих платників податків приємно порадує комфортний і оперативний сервіс, які вони відтепер тут отримуватимуть.

•Детальніше...•
 
Мистецька зустріч
••Субота•, 19 •травня• 2012, 14:42•

Кожна весна – пора звітів у художній самодіяльності. Творчий вечір самодіяльного композитора Василя Максимовича Стригуна зібрав у районному будинку культури шанувальників музично-пісенного мистецтва.
Ведуча Ірина Яковенко під гучні оплески запрошує митця на сцену - усміхненого, талановитого музиканта, поета і співака, гортає сторінки його біографії.
Народився Василь Стригун у 1941 році, саме на Різдво, в селі Голяківці (нині – село Веселівка Христинівського району) в родині колгоспників. Музично обдарований змалку Василь ще підлітком навчився грати на гармошці, балалайці. Визнання як майстерного гармоніста прийшло у 10 класі, після того, як Василь (вже як сільський музика) відіграв весілля у Верхнячці. А далі хлопець вдосконалювався, грав постійно і повсюдно. Після закінчення курсів у Жашкові пішов вчителювати в рідне село, викладаючи співи. По закінченню Канівського культосвітнього училища за спеціальністю хормейстр-баяніст, Василь працював в Сичівській середній школі та Ліщинівському клубі.
На запрошення директора Верхняцького цукрозаводу А.І.Карчевського створює хор у місцевому Будинку культури. І вже в 1980 році хор стає народним самодіяльним, активно гастролює. Побували в Плютах Київської області, на Івано-Франківщині, Черкасах. За активну пропаганду хорового мистецтва колектив нагороджувався поїздками – в Москву, Одесу та інші міста колишнього Союзу.

•Детальніше...•
 
Робоча поїздка голови Черкаської обласної ради Валерія Черняка в Христинівський район
••П'ятниця•, 18 •травня• 2012, 12:29•

17 травня з робочою поїздкою район відвідав голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк.
По приїзду в місто Христинівку Валерій Петрович насамперед зустрівся з головою райдержадміністрації Володимиром Сидорчуком, головою райради Миколою Передрієм, керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. Потім в приміщенні адмінбудинку голова обласної ради провів особистий прийом громадян. Із різними проблемами записувалися на прийом до Валерія Петровича жителі Христинівщини. Зі своїм проханням до голови обласної ради звернувся ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій, інвалід-війни Григорій Підопригора, який у своєму зверненні просив посприяти у виділенні йому автомобіля. Валентина Тімохова (смт. Верхнячка) прийшла по допомогу у виділенні житла онукам-сиротам 1991 р.н., опікуном яких вона є і які знаходяться на квартирному обліку. Депутати районної ради звернулися з питаннями про виділення субвенцій з обласного бюджету на капітальний ремонт даху РБК та на ремонт актового залу міської музичної школи. Користуючись нагодою, начальник відділу освіти Христинівської райдержадміністрації Маргарита Білецька просила вирішити фінансову сторону проблеми ремонту теплотраси у Христинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

•Детальніше...•
 
Розглядалися актуальні питання, що забезпечують добробут району
••Середа•, 16 •травня• 2012, 12:31•

16 травня в Будинку рад Христинівського району відбулася чергова зустріч з головами територіальних громад під гаслом «Діалог влади заради громади». На ній були присутні голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова Христинівської районної ради Микола Передрій, міський голова Микола Наконечний, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів, ЗМІ району.
На розгляд виносилося 8 питань.
Про екологічну ситуацію на об’єктах водного фонду району інформував інспектор Державного управління охорони навколишнього середовища в Черкаській області Юрій Харенко. Він повідомив, що інспекторами, затвердженими за Христинівським та Монастирищенським районами, будуть проводитися огляди щодо виявлення порушень у користуванні водними об’єктами. Усі зафіксовані порушення будуть розглядатися обласною комісією та головою облдержадміністрації. Згідно чинного законодавства та в установленому порядку на орендарів-порушників накладатимуться штрафи, а якщо порушення нестимуть масштабний характер, то договір з такими орендарями буде розірвано в суді.

•Детальніше...•
 
Оперативна нарада в районному відділі міліції
••П'ятниця•, 11 •травня• 2012, 15:00•

11 травня в учбовому класі Христинівського районного відділу УМВС в Черкаській області відбулася оперативна нарада працівників відділу з представниками влади, яку провів начальник Христинівського РВ УМВС України в Черкаській області В.І.Гирик. До участі в засіданні були запрошені голова Христинівської райдержадміністрації В.І.Сидорчук, голова районної ради М.А.Передрій, начальник сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації П.Т.Драмарецький.
У ході зустрічі були обговорені наступні питання:
- підведення підсумків роботи районного відділу міліції за 4 місяці 2012 року;
- шляхи підвищення результативності в боротьбі зі злочинністю, забезпечення стабільного правопорядку на території району та розкриття злочинів минулих років;
- про стан дотримання законності та транспортної дисципліни працівниками міліції, недопущення виникнення надзвичайних та інших резонансних діянь;
- про професійну підготовку працівників правоохоронних органів.

•Детальніше...•
 
Запобігти, врятувати, допомогти!
••П'ятниця•, 11 •травня• 2012, 14:45•

10 травня на базі Христинівського районного відділу УМНС України у Черкаській області пройшли міжрайонні зональні збори-змагання юних рятувальників всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».
Головна мета зборів – популяризація серед дітей та молоді здорового і активного способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних та надзвичайних ситуаціях, професійна орієнтація та популяризація професії рятувальника, а також поширення дитячого руху «Школа безпеки».
У своєму виступі на урочистому відкритті заходу начальник районного відділу управління МНС України у Черкаській області Олександр Сергійович Дубенець підкреслив:
- «Школа безпеки» вчить навичкам орієнтації в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, вчить долати труднощі та перешкоди. Це не лише напружені тренування, учбові вправи, змагання і перемоги. Це, перш за все, виховання морально і фізично здорової молодої людини – патріота і захисника, який в будь-яку хвилину зможе прийти на допомогу, і зробить це кваліфіковано та вміло. Той, хто пройшов «Школу безпеки», може по праву називати себе «рятувальником» і завжди зможе «запобігти, врятувати, допомогти».

•Детальніше...•
 
Підготувалися ретельно
••П'ятниця•, 11 •травня• 2012, 11:07•

День Перемоги викликає в нас водночас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркого суму за мільйонами втрачених і скалічених людських доль. В цей святий день ми доземно вклоняємося ветеранам, які сьогодні поруч з нами, за їх героїзм, за мирне сьогодення, низько схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих, чиї імена викарбувані на гранітних обелісках і пам'ятних стелах. В цей знаменний день ветерани зустрічаються з молоддю, щоб розповісти сувору правду про війну та важкі повоєнні роки. Так, Велика Перемога кувалася і в бою, і в тилу.
До 9 Травня на Христинівщині ретельно впорядковувалися пам'ятні місця, могили солдатів Великої Вітчизняної, які доглядаються і прибираються не лише до свят. Народна тропа до них не заростає впродовж року.

•Детальніше...•
 
Ви в пам’яті нашій, солдати війни!
••Середа•, 09 •травня• 2012, 11:12•

Як і в усій Україні 9 травня у Христинівському районі в 67-й раз відзначили свято Великої Перемоги. Керівники району, міста, військовий комісар, ветерани, салютна група поклали вінки до Братської могили в районі залізничного водозабору, до обеліска Слави.
Наймасовіший захід пройшов біля Братської могили в центрі міста. В урочистому мітингу взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, міський голова Микола Наконечний, голова районної ради ветеранів Олена Титюченко, ветерани Великої Вітчизняної війни, а також делегації від установ, організацій, підприємств міста, представники молодого покоління. Тут, біля святого місця зібралися всі, хто небайдужий до рідної історії, ті, які пам’ятають про подвиг радянських воїнів-визволителів. В промовах звучали слова подяки ветеранам за їхній подвиг, побажання переможцям тієї страшної війни здоров’я та довголіття, а також найголовнішого — мирного неба над головою.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 453 з 466•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.074 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.085 seconds, 8.08 MB
Application afterDispatch: 2.736 seconds, 11.33 MB
Application afterRender: 2.825 seconds, 12.95 MB

•Використання пам'яті•

13638288

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'deos8jb02td48pq339g87s04c1'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1550724822' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'deos8jb02td48pq339g87s04c1'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'deos8jb02td48pq339g87s04c1','1550725722','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:08:42' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:08:42' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4520, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:08:42' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:08:42' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='183'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='176'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='175'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='190'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='172'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='171'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='167'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='166'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='170'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='164'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•