Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Відбулася нарада з головами ОСББ та ЖБК
••Вівторок•, 17 •січня• 2012, 08:32•

16 січня на виконання витягу з протоколу №92 засідання Кабінету Міністрів України від 14.12.2011 року за участі голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Строгої, начальника відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Костянтина Галети, державного реєстратора Віти Киби, начальника районного відділу статистики Олександра Надточія, заступника міського голови Олександра Кучеренка, начальника ВУЖКГ Павла Гончаренка відбулася нарада з головами об`єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) щодо шляхів розв’язання проблем, пов’язаних з утворенням та функціонуванням ОСББ, в ході якої надана правова консультація з їх реєстрації і звітування та проведений обмін досвідом з питань функціонування об’єднань.

•Детальніше...•
 
Про боротьбу з наркоманією
••Понеділок•, 16 •січня• 2012, 17:49•

16 січня голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук провів нараду з питань виконання районного плану заходів щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.11.2010 №2140-р “Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з назаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки”.

На нараді були присутні:

Прокурор району – Менчинський С.В.
Начальник РВ УМВС України в Черкаській області- Гирик В.І.
Начальник фінансового управління РДА – Невшупа М.М.
Начальник відділу освіти РДА – Білецька М.В.
Начальник служби у справах дітей РДА – Піддубняк Н.В.
Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА- Гура С.О.
Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА – Драмарецький П.Т.
Директор РЦСССДМ – Чернявська Т.В.
Лікар нарколог – Засаднюк О.А.

•Детальніше...•
 
Конференція освітян на Христинівщині
••П'ятниця•, 13 •січня• 2012, 18:51•

11 січня відбулася учительська конференція працівників освіти Христинівського району. Ця методична зустріч була присвячена організації виховної роботи у навчальних закладах, новітнім технологіям виховання, ролі та функції адміністрації школи та класного керівника в управлінні системою виховної роботи. Перед присутніми з доповіддю про справи в освітянській галузі району виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Маргарита Білецька, яка глибоко проаналізувала стан виховної роботи в районі, визначила ключові проблеми та накреслила шляхи їх подолання. Зокрема, вона зазначила, що багато класних керівників працює натхненно й творчо, досягаючи помітних успіхів у справі навчання й виховання молодого підростаючого покоління та все ж переконана, що час визначає нові вимоги до класного керівника, його функцій, завдань, напрямків і змісту його діяльності.

- Роль класного керівника є значущою у формуванні особистості дитини. Саме він проводить левову частку роботи з учнівським колективом та має індивідуальний підхід до кожної дитини, враховуючи її нахили, смаки та уподобання.

Слово на конференції взяв голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, який наголосив, що районна влада робить все можливе, щоб піднімати престиж професії вчителя, сприяти якісному оновленню і розвитку освітянської галузі в районі і завжди тримати на контролі вирішення всіх назрілих проблем, закликав до співпраці та конструктивного діалогу.

•Детальніше...•
 
Різдвяний подарунок Ліщинівському територіальному центру обслуговування самотніх, непрацездатних пенсіонерів
••Четвер•, 05 •січня• 2012, 10:03•

4 січня до стаціонарного відділення Ліщинівського територіального центру обслуговування самотніх, непрацездатних пенсіонерів що знаходиться в селі Ліщинівка Христинівського району, завітали шановані й почесні гості – голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук і його перший заступник Сергій Іваненчук привітали колектив зі святами та виконали приємну місію – передали від директора фермерського господарства «Ладіс» села Попудня Монастирищенського району, депутата обласної ради, Заслуженого працівника сільського господарства України, переможця у номінації «Аграрій року» загальнодержавної програми «Людина року–2010» Андрія Крохмаля благодійний подарунок – крупи, цукор.

Директор закладу В.Ю.Дорошенко висловив від імені пацієнтів та їхнього дружнього колективу щиру подяку за особливу увагу, що приділяє влада людям, які її потребують.

– Ми щиро вдячні за те, що керівництво району переймається нашими проблемами. Це справжня турбота – не на словах, а на ділі. І вдвічі приємно, що до представників влади можна звернутися за будь-яких потреб і розраховувати на допомогу. Наша спільна мета – допомогти людям провести останні роки гідно, створити звичне для них середовище, як в рідній домівці, – зазначив директор закладу.

•Детальніше...•
 
Олександр Клименко: мораторій на перевірки малого бізнесу подовжено
••Вівторок•, 03 •січня• 2012, 10:36•

Державна податкова служба подовжить мораторій на перевірки малого бізнесу. Дрібних підприємців не турбуватимуть не тільки у першому, а й у другому кварталі 2012 року. Про це повідомив Голова ДПСУ Олександр Клименко. Він підкреслив, що діючий мораторій безумовно виконується.
«Жоден інспектор чи податковий міліціонер не відвідав жодного ринку або інше місце, де працюють підприємці. Малий бізнес взяв участь у створенні нової спрощеної системи оподаткування, а згодом отримав адаптаційний період для впровадження у своїй роботі нових вимог закону», - зазначив Олександр Клименко.
Крім того, продовжується скорочення кількості перевірок інших суб’єктів господарювання. План на перший квартал передбачає, що перевірятимуть тільки 2 тис. підприємств. Позаминулого року в Україні відбулося 23 тисячі перевірок.
У минулому – 12 тис. У 2012 році, за попередніми розрахунками, їх буде близько 8 тис.
«Тобто за рік фіскальний контроль зменшився майже втричі, і при цьому став якіснішим. Впроваджена система пошуку суб’єктів тіньової економіки дозволяє знаходити порушників дистанційно, виключно аналітичними методами. Не турбуючи при цьому сумлінних платників. І надалі ми будемо розвивати, в першу чергу, безконтактні способи моніторингу», - зауважив Олександр Клименко.

(За матеріалами сайту ДПС України)

 
Запроваджено новий механізм сплати ПДВ
••Середа•, 28 •грудня• 2011, 10:50•

З 1 січня 2012 року запроваджено новий механізм сплати податку на додану вартість переробними підприємствами, шляхом його розподілу на дві частини та зарахування як до спецфонду держбюджету, так і на спецрахунки, відкриті в органах державної казначейської служби (пункт 1 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України).
Окрім того, зменшено мінімальний розмір суми податку на додану вартість в одній податковій накладній, яка підлягає реєстрації платниками податку на додану вартість – продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних, зі 100 до 10 тисяч гривень.
З 1 січня поточного року податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.

 
Голова обласної ради Валерій Черняк та депутат обласної ради Микола Плужник відзвітували перед громадськістю Христинівщини
••Понеділок•, 26 •грудня• 2011, 16:29•

23 грудня у великому залі адмінбудинку відбулося засідання колегії Христинівської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука. В роботі колегії взяли участь голова обласної ради Валерій Черняк та депутат обласної ради Микола Плужник.

На засіданні також були присутні члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також голови територіальних громад району, керівники сільськогосподарських підприємств та представники засобів масової інформації.

На порядок денний було винесені питання:

1. Про проект програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік та внесення змін до Стратегії розвитку Христинівського району до 2015 року.

2. Про проект бюджету району на 2012 рік.

З Проектом Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік познайомила начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Лариса Дубашевська, яка означила на наступний рік основні напрямки діяльності райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, інших органів державної виконавчої влади в районі.

•Детальніше...•
 
У 2011 році Христинівські податківці забезпечили у гаманець держави близько 46 млн.грн.
••Понеділок•, 26 •грудня• 2011, 10:27•

Торік до бюджетів усіх рівнів Христинівщини надійшло понад 45,9 млн. гривень. Додатково у державну скарбницю надійшло 3,7 млн. грн. Це на 8,7 % більше ніж за 2010 рік. Про це, під час підбиття підсумків роботи ДПІ у Христинівському за 2011 рік зазначив голова комісії з проведення реорганізації ДПІ в Христинівському районі Сергій Головченко. По основним джерелам до Державного бюджету надійшло понад 3,6 млн. гривень податку на додану вартість та майже 1,2 млн. гривень податку на прибуток.
Місцевий бюджет поповнився на 40 мільйонів 235 тис. грн. Таких показників вдалося досягти завдяки зростанню надходжень від підприємств обробної промисловості (на 0,4 млн. грн.), сільськогосподарських підприємств (на 4,6 млн. грн.).
Найбільший внесок у наповнення доходів зведеного бюджету у 2011 році забезпечили такі галузі: обробна промисловість – 83,3 %, державне управління – 11,5%, сільське господарство – 45,5%, виробництво електроенергії, газу та води – 7,8 %, відсотка.
За січень-грудень 2011 року платниками податків до місцевих бюджетів перераховано на 6,9 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року.
У розрізі податків і платежів за  цей період в цілому по району до місцевих бюджетів надійшло 32,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб (на 18% більше); плати за землю – 5,1 млн. грн. (на 45,1% більше); єдиного податку із суб'єктів малого підприємництва - 1 млн. грн. (на 36,6% більше).
В 2012 році стратегічними напрямами роботи податківців району залишається удосконалення системи адміністрування податків та зборів, стійке наповнення державного та місцевого бюджетів, підвищення податкової культури населення та стабілізація податкового законодавства.

 
Відбулася сесія Христинівської районної ради
••Четвер•, 22 •грудня• 2011, 16:25•

21 грудня відбулося засідання десятої позачергової сесії Христинівської районної ради VI скликання.

На пленарному засіданні розглянуто сім питань порядку денного і прийнято відповідні рішення: про зміни до районної Програми «Дзвони Чорнобиля» на 2011 рік; про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 30 грудня 2010 року № 4-7/VI, а також, депутати погодили призначення директорів загальноосвітніх шкіл сіл Веселівка, Орадівка та директора навчально-виховного комплексу села Пеніжкове. В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Плужник, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району. Голова районної ради Микола Передрій, закриваючи засідання сесії, зосередив увагу депутатів на підготовці питань, які заплановано розглянути на наступній сесії районної ради.

•Детальніше...•
 
Наші боксери – знову переможці
••Четвер•, 22 •грудня• 2011, 16:20•

Протягом трьох днів на початку грудня в м. Тальне проводився відкритий чемпіонат з боксу на призи майстра спорту СРСР В.І.Стеценка. Учасниками змагань були близько 150-ти боксерів з Черкас, Чигирина, Шполи, Умані, Жашкова, Ставищ Київської області та столиці Молдови Кишенеу.

Місто Христинівку представляли боксери міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Олімп».

За словами тренера Руслана Куника, команда виступила на відмінному технічному рівні:

– За підсумками турніру всі наші боксери здобули призові місця у своїх вагових та вікових категоріях: І місце - Янковий Сергій (майстер спорту, вагова категорія – до 64 кг), Смірнов Андрій (вагова категорія – до 57 кг), Базалук Владислав (вагова категорія – до 36 кг); ІІ місце - Календа Антон (вагова категорія – до 57 кг), ІІІ місце - Коломієць Руслан (вагова категорія – до 42 кг). Нелегкими були перемоги, які здобули Сергій та, наймолодший у команді, Владислав, зустрівшись на рингу з досвідченішими суперниками. Приємно відзначити, що поїздка на чемпіонат відбулася завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей, які постійно опікуються спортивним життям Христинівщини. В перспективі на майбутнє плануємо позмагатися на найвищому рівні на Чемпіонаті України. Потенціал є. Залишилося докласти спільних зусиль.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 418 з 423•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.074 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.085 seconds, 8.05 MB
Application afterDispatch: 3.500 seconds, 11.28 MB
Application afterRender: 3.592 seconds, 12.89 MB

•Використання пам'яті•

13572384

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'nr5dtlma1ir03c85dtaob0s9a7'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1534388815' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'nr5dtlma1ir03c85dtaob0s9a7'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'nr5dtlma1ir03c85dtaob0s9a7','1534389715','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-08-16 03:21:55' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-08-16 03:21:55' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4170, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-08-16 03:21:55' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-08-16 03:21:55' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='55'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='62'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='53'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='47'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='106'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='107'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='44'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='105'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='43'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='42'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•