Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
На території Христинівського району проходять загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак»
••П'ятниця•, 06 •липня• 2012, 09:23•

Наприкінці травня поточного року на території Христинівщини стартувала загальнореспубліканська операція органів внутрішніх справ під умовним найменуванням «Мак». Вона проводиться по всій Україні впродовж всього літнього періоду і завершиться восени. Звичайно, що при виявленні фактів посіву наркомістких рослин, догляду за ними і збору урожаю співробітники Христинівського РВ УМВС приймають і надалі прийматимуть заходи по їх документуванню, з подальшим притягненням винних до адміністративної та кримінальної відповідальності.

На рівні пересічного громадянина склався стереотип, що пік активності міліції по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин припадає на кінець літа і початок осені, коли завершується дозрівання наркомістких рослин, і кримінальні «аграрії» в цей час приступають до збору свого зловісного врожаю. Насправді ж, починаючи з весни і до початку осені, ми постійно в рамках операції «Мак» займаємося виявленням і документуванням фактів аграрного наркобізнесу на території нашого району. Іншими словами, у разі виявлення ділянки, на якій засіяно «зілля», і його паростки тільки що пробилися на декілька сантиметрів над землею, ми не чекаємо, поки вони виростуть і остаточно дозріють. Працівники міліції негайно приймають заходи, щоб знищити таку нелегальну плантацію.

•Детальніше...•
 
То є щастя, то є доля — жити в рідному краю
••Вівторок•, 03 •липня• 2012, 12:30•

Без перебільшення можна сказати, що христинівчани щороку з нетерпінням чекають свого свята - День міста. Адже це привід не лише для гучного святкування, а нагода зустрітися із зірками естради, насолодитися їх талантом. Напевно, не кожне велике місто може похизуватися такою кількістю виступів народних, заслужених, як їх приймає наше провінційне містечко. Та й свято вже вийшло далеко за межі Христинівщини. До нас їдуть не лише із сусідніх районів Черкащини, а й з інших областей України. І ми гордимося, що наше місто зуміло віднайти стільки прихильників.

А започатковане свято з легкої руки міського голови Миколи Петровича Наконечного. І вже шість років поспіль воно набирає обертів, коло приїжджих щороку збільшується. Але такого розмаху святкування, що відбулося минулої суботи, мабуть, не пам'ятають ні городяни, ні гості. Насичена концертна програма за участю художніх колективів, різноманітні конкурси, виставки, ігри, а родзинкою свята стало музичне шоу “Караоке” з його незмінним ведучим Ігорем Кондратюком.

•Детальніше...•
 
У будні і у свята податкова служба району не зупиняє своєї роботи на шляху до перетворень від фіскального органу до сервісної служби
••Понеділок•, 02 •липня• 2012, 11:31•

“Сила держави - у бюджеті» - з цим постулатом сперечатися неможливо. Головне завдання податківців - не допустити втрат державного бюджету та забезпечити його якісне виконання. – З такими словами звернулася під час робочої наради до підлеглих начальник Христинівської МДПІ Наталія Міняйло, – я пишаюсь тим, що для податкової служби Христинівщини стало доброю традицією зустрічати професійне свято – День працівника податкової служби України, здобутками у праці і, сьогодні уже досягнуто значних показників по надходженнях до бюджетів усіх рівнів. Слід зазначити, що з кожним роком податковою службою забезпечується зростання надходжень до бюджету. Незважаючи на складніші економічні умови, ніж були у минулих роках, завдання по доходах І півріччя 2012 року Христинівською МДПІ виконані. Так, за 6 місяців поточного року Христинівською міжрайонною державною податковою інспекцією забезпечено надходжень до Зведеного бюджету України 24,5 млн.грн., планові завдання виконано на 106,6 відсотка, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету збільшено на 4,6 млн.грн.. З них до Державного бюджету направлено близько 3,8 млн.грн, відповідно до місцевого бюджету надійшло 20,7 млн.грн. Значні суми надходжень до бюджетів складають податок з доходів фізичних осіб – 15,8млн.грн., податок на прибуток 1,7 млн.грн., ПДВ – 1,9 млн.грн., плата за землю – 3,4 млн.грн тощо. Це означає, що наша робота дає можливість вчасно забезпечувати соціальні виплати, цим самим захищати інтереси кожного громадянина нашої держави.

•Детальніше...•
 
Урочистості з нагоди Дня Конституції
••Середа•, 27 •червня• 2012, 10:43•

Сьогодні, у переддень 16-ї річниці прийняття Конституції України у залі засідань Христинівського Будинку рад відбулися урочистості з нагоди відзначення цієї дати.

В урочистих зборах взяли участь голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, заступники голови райдержадміністрації, керівники установ та організацій, громадськість району, місцеві ЗМІ.

Здається, ніби зовсім нещодавно відбувся цей історичний день. А вже шістнадцять років минуло з тої пам’ятної «конституційної ночі», коли після доби гострих дебатів, 28 червня, у сесійній залі Верховної Ради України, виражаючи суверенну волю громадян всіх національностей народними депутатами було прийнято Основний Закон. Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Закону, що має найвищу юридичну силу. Це одне із самих «молодих» свят сучасної України. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Свято Конституції України — свято волі, цивільного миру й доброї згоди всіх людей на основі закону й справедливості – це завжди уважний погляд в історію, це врахування сучасних реалій та нових завдань. – Такими словами відкривав урочисті збори начальник Христинівського районного управління юстиції Андрій Бородій.

•Детальніше...•
 
Громадськість повинна знати, який рівень заробітної плати у трударів!
••Вівторок•, 26 •червня• 2012, 10:02•

Під таким лозунгом 22 червня відбулась прес – конференція у приміщенні головного офісу Христинівської МДПІ у якій взяли участь в.о. начальника податкової інспекції Сергій Головченко та голова спілки підприємців району Олександр Коваль, журналісти місцевих ЗМІ.

Головним питанням порядку денного стояла виплата працівникам заробітної плати нижче або на рівні мінімальної. Особливо у тих галузях економіки, де важка людська праця повинна цінитися на вагу золота.

Хоча тільки 6 підприємств промисловості та 1 с/г товаровиробник Христинівського району платять заробітну плату менше мінімального розміру, але вже ці цифри є недопустимими. Такими є результати аналізу податкової звітності за формою 1-ДФ за І квартал 2012 року, в якій суб’єкти господарювання відображають всю інформацію про нараховані та виплачені фізичним особам доходи, - зазначив  в.о. начальника податкової інспекції Сергій Головченко.

•Детальніше...•
 
Жнивну кампанію розпочато
••Вівторок•, 26 •червня• 2012, 09:58•

26 червня на базі ТОВ «Верхнячка – Агро» відбулася нарада з приводу початку, надзвичайно важливого для аграріїв та для всієї країни події, періоду жнив, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук. На нараді були присутні начальник управління агропромислового розвитку Віктор Підвальний, начальники відділів та керівники с/г підприємств.

За словами Сергія Яковлечива, цей рік виявився важким для аграріїв України із-за несприятливих погодних умов. Проте, обмолот озимого ячменю, який розпочали ряд господарств, дає змогу сподіватися на минулорічні показники 35 – 40 ц/га.

•Детальніше...•
 
За сумлінну працю, високий професіоналізм…
••Понеділок•, 25 •червня• 2012, 10:26•

День державної служби України зібрав у залі засідань будинку рад держслужбовців зі всього району - представників служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, посадових осіб місцевого самоврядування.

Відкриваючи зібрання, керівник органу управління державною службою в райдержадміністрації - керівник апарату РДА Борис Карпов зробив короткий екскурс в історію становлення держслужби в Україні.

У своєму зверненні до присутніх представників державної служби головний держаслужбовець району - голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук визначив головні пріоритети діяльності, які повинні базуватися на визначальних загальнолюдських та професійних якостях: відповідальності, компетентності, чесності, ініціативності, професійності, принциповості, сумлінності та небайдужості.

•Детальніше...•
 
З візитом до будинку для людей похилого віку
••П'ятниця•, 22 •червня• 2012, 15:33•

У рамках відзначення у Христинівському районі Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні голова райдержадміністрації  Володимир Сидорчук відвідав Ліщинівське стаціонарне відділення територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Христинівському районі.

Цей заклад опікується 29-ма людьми, які потребують медичного догляду, уваги, даху над головою. З них майже 15 осіб – лежачі хворі, одна учасниця бойових дій.

Разом із Володимиром Івановичем будинок для престарілих відвідали: голова Христинівської ветеранської організації Олена Титюченко, голова Товариства Червоного Хреста Тетяна Савченко та заступник директора пекарні ФОП «Плужник» Тетяна Чорноконь.

•Детальніше...•
 
День скорботи
••П'ятниця•, 22 •червня• 2012, 14:40•

22 червня 2012 року – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 71-річниця початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. З приводу цієї скорботної дати на Христинівщині відбулося ряд заходів.
Сумний день, хвилиною мовчання було пом’януто загиблих і тих, хто пропав безвісти, в усіх населених пунктах району, а на будинках – приспущено державні прапори з жалобною стрічкою.
Опісля покладання представниками влади квітів та вінків до Братської могили, що в центрі міста, перед громадою виступив отець Василій Української православної церкви Московського патріархату, за його словами фашисти недаремно обрали саме цей день для злочину проти люду, тому, що день літнього сонцестояння (коловороту), коли ніч найкоротша, вважається дещо язичницьким і, взагалі, німецька армія не рідко оперувала іменем Бога прикриваючи свої підступні діяння – вони вважали це перевагою над радянськими «безбожниками», тому і свято вірили в те, що роблять добру справу, яка приведе їх до перемоги. Після цих слів отець Василій відправив поминальну панахиду за убієнними.

•Детальніше...•
 
Сесія районної ради
••Четвер•, 21 •червня• 2012, 09:48•

Днями, в сесійній залі адмінбудинку відбулася ХV чергова сесія Христинівської районної ради VІ скликання, яку провів голова райради Микола Передрій. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, міський голова Микола Наконечний, заступник голови районної ради Микола Єременко, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств та установ, ЗМІ району.

Уже, за доброю традицією, перед початком роботи сесії від голови райради Миколи Архиповича прозвучали вітання депутатів іменинників з Днем народження, а голову Кузьминогребельської сільської ради із зайнятим третім місцем на обласному етапі конкурсу «На кращу сільські раду». Натомість Микола Архипович отримав від воїнів інтернаціоналістів пам’ятну медаль «50 років військово-стратегічної операції Анадир», яку вручив Сергій Олійник.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 417 з 432•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.072 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.083 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 2.965 seconds, 11.33 MB
Application afterRender: 3.054 seconds, 12.95 MB

•Використання пам'яті•

13633216

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'pcmfgtbphr6d5opkh0mnskc7c5'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1537749813' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'pcmfgtbphr6d5opkh0mnskc7c5'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'pcmfgtbphr6d5opkh0mnskc7c5','1537750713','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-09-24 00:58:33' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-09-24 00:58:33' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4160, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-09-24 00:58:33' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-09-24 00:58:33' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='217'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='211'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='215'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='206'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='200'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='203'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='204'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='205'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='201'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='202'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•