Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
День народження христинівського хліба
••Субота•, 01 •вересня• 2012, 16:09•

Здавалося б, що може бути рідніше від хліба, такого звичного і традиційного. Ми звикли до його вигляду, смаку, запаху. Проте хліб дорогий нам не тільки як продукт харчування. Він дорогий нам всім, що є людського в нас. Хліб вносять в новий дім, хлібом-сіллю зустрічають гостей, хліб беруть діти в далеку дорогу як материнське благословення. Відношенням до хліба перевіряється душевна щедрість людини. Жовтий колір на нашому національному прапорі – це пшеничний лан, символ багатства української землі, символ праці.
Саме хлібу та всім причетним до його народження було присвячене святкове дійство, організоване пекарнею ФОП «В.М.Плужник». Вже п’ять років, як над Христинівкою щоденно стелиться аромат свіжоспеченого хліба, який за смаковими якостями не поступається навіть столичним хлібозаводським виробам.

•Детальніше...•
 
Навчальний тренінг для журналістів
••П'ятниця•, 31 •серпня• 2012, 15:51•

Інформаційно-навчальний тренінг під назвою “Демократія.Вибори.ЗМІ.Україна-2012” відбувся в обласному центрі 28-29 серпня нинішнього року за сприяння ВГО “Демократична дія” посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та Черкаської обласної державної адміністрації.

У відкритті заходу взяли участь заступник голови облдержадміністрації Т.Ф.Прітченко і начальник управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації ОДА Т.С.Калиновська.
Президент ВГО “Демократична дія” С.Ф.Джердж, як модератор тренінгу, представив його учасників, коротко ознайомив з тематикою сесійних занять і запросив до слова заступника голови облдержадміністрації Т.Ф.Прітченко.

•Детальніше...•
 
У Христинівському районі зареєстровано 1411 підприємців
••П'ятниця•, 31 •серпня• 2012, 14:06•

Відкриття власної справи діло ризикове, адже підводних каменів в підприємницькій діяльності чимало. Проте, сміливці знаходяться і за підтримки владних структур мають чималі фінансові досягнення, покращують рівень життя району.
Традиційно у першу неділю вересня, згідно з указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. В залі засідань Будинку рад Христинівського району керівники служб вітали підприємців з наступаючим професійним святом.

Першим, знавців своєї справи, вітав голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук. Він подякував підприємцям за плідну співпрацю з районною владою, за допомогу в проведенні різних заходів. Побажав їм здоров’я, достатку, здійснення мрій та задумів.– На сьогоднішній день значимість малого бізнесу в сучасній економіці є суттєвою і без його розвитку вже неможливо уявити подальший розвиток багатьох сфер життя району, – зазначив керівник району. – Це наповнення ринку товарами промислової і продовольчої групи, надання побутових, медичних, юридичних та інших послуг, розвиток інфраструктури району. Результатом розвитку підприємницької діяльності є створення нових робочих місць, а значить – підвищення рівня зайнятості працездатного населення району.

•Детальніше...•
 
На Христинівщині відбулась традиційна серпнева нарада освітян
••Четвер•, 30 •серпня• 2012, 16:31•

Серпневі конференції є своєрідними педрадами вчителів, де обговорюються питання розвитку освіти, визначаються орієнтири на навчальний рік, перспективні напрямки роботи, підводяться підсумки.
Для участі у заході районного масштабу запрошено голову Христинівської райдержадміністрації Володимира Сидорчука, голову районної ради Миколу Передрія та їхніх заступників, народного депутата Верховної Ради України Антона Яценка, начальників управлінь та відділів райдержадміністрацій, директорів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, голів батьківських об’єднань та ін.
Звертаючись до освітян, Володимир Сидорчук подякував їм за сумісні зусилля, спрямовані на розвиток освіти району, за якісну підготовку усіх навчально-виховних закладів до нового навчального року, порозуміння у викликах часу.Він наголосив, що тільки єдиною командою можливо реалізувати в районі великі інфраструктурні та освітні проекти та запевнив, що влада завжди готова надати допомогу.

•Детальніше...•
 
Обмін досвідом, як важливий аспект розвитку та вдосконалення виробничого процесу аграрних господарств
••Четвер•, 30 •серпня• 2012, 15:22•

30 серпня в залі засідань Будинку рад відбувся семінар, ініційований Христинівською райдержадміністрацією, управлінням агропромислового розвитку Христинівської РДА та ТОВ «Седна-Агро» (м. Монастирище).
У роботі семінару взяли участь голова Христинівської районної державної адміністрації Володимир Сидорчук, перший заступник голови Сергій Іваненчук, начальник управління агропромислового розвитку РДА Віктор Підвальний, начальник відділу організації виробництва управління АПР, начальник районної насіннєвої інспекції Петро Кірган, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри генетики, селекції рослин і та біотехнології Уманського національного університету садівництва Віктор Сигида, представники від компаній «Седна - Агро», «Євраліс Семенс», «Лімагрейн», «Монсанто», «Сингента» та керівники аграрних підприємств Уманського, Христинівського й Монастирищенського районів.

•Детальніше...•
 
Квітни, незалежна Україно, талантом народу свого
••Вівторок•, 28 •серпня• 2012, 12:56•

Україно! Мій духовний дивоцвіт,
Голубінь над чистим золотом колосся,
Через терни йшла до волі стільки літ.
І настав той світлий день, коли збулося!

Жителі Христинівщини відзначили 21-у річницю Незалежності України. На початку урочистостей за участі керівництва району відбулась святкова хода, покладання квітів до Пам’ятного знаку борцям за незалежність України, Братської могили та погруддя Т.Г.Шевченку.
На площі перед районним будинком культури святкування цьогоріч розпочалося «Молитвою за Україну» – урочистим музичним твором, який ще називають Духовним гімном України та відомим також під назвою «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» (сл. Олександра Кониського, муз. Миколи Лисенко). Учасники народного театру представили театралізоване дійство «Коліївщина».

•Детальніше...•
 
Виїзні консультації: крок назустріч
••П'ятниця•, 17 •серпня• 2012, 10:39•

16 серпня спеціалісти Христинівської МДПІ на чолі з начальником Наталією Міняйло провели виїзну зустріч із жителями с. Кузьмина Гребля Христинівського району.
У ході зустрічі в рамках сервісу «Швидка податкова допомога» кузьминогребельцям було надано консультації з питань застосування пільг на земельний податок. Також громадян цікавив порядок застосування коефіцієнту індексації на 2012 рік, спрощена системи оподаткування, ведення Книги обліку доходів та витрат, отримання безкоштовних ключів.
У цей же день податківці побували на зборах сільської громади, де, згідно порядку денного, заслухали звіт голови Кузьминогребельської сільської ради Ніни Осітнянко. Взяли участь у обговоренні питання про земельну реформу та реформу соціально-економічного розвитку села.

•Детальніше...•
 
В економіку району за рахунок будівництва об’єктів до кінця року буде впроваджено не менше 33,0 млн. грн.
••Вівторок•, 14 •серпня• 2012, 09:01•

Відповідно до плану соціально-економічного розвитку району на 2012 рік, в Христинівському районі передбачено побудувати 3100 м2 житла, з них за рахунок індивідуальних забудовників – 1780 м2, за рахунок завершення недобудованого чотириповерхового житлового будинку в смт. Верхнячка Христинівського району – 1320 м2.

Станом на 1 липня 2012 року по району введено в експлуатацію 9 житлових будинків, загальною площею 898,4 м2, вартістю – 2964,4 тис. грн., в т.ч. в м. Христинівка – 4 об’єкти, в смт. Верхнячка – 1 об’єкт, в селах району – 4 об’єкти.

Порівняно з таким періодом 2011 року загальна площа введеного житла збільшилась на 496,1 м2, обсяг інвестицій вкладених в житлове будівництво збільшився на 1435,6 тис. грн.

До 1 серпня 2012 року в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Черкаській області з Христинівського району уже перебувають на перевірці 5 декларацій на введення індивідуальних житлових будинків в експлуатацію, загальною площею 521,6 м2. Для виконання річних показників введення в експлуатацію індивідуального житлового фонду необхідно до кінця року ввести в експлуатацію 4-5 будинків, загальною площею 360,0 м2.

•Детальніше...•
 
У Верхнячці очільник області поспілкувався одразу з трьома прийомними родинами
••Четвер•, 02 •серпня• 2012, 08:55•

Під час своєї робочої поїздки до Христинівського району голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб завітав у гості до прийомної родини Валентини Котоніної. Валентина Миколаївна має двох власних дорослих синів, які проживають у Києві і нині виховує прийомну доньку Ірину Цитоловську.
У 2007 році Валентина Миколаївна виявила бажання взяти на виховання у свою сім’ю дівчинку. Пройшла навчання, відвідала дитячий будинок м.Черкаси та з першого разу встановила контакт з Іринкою. Поки готувались документи на влаштування дівчинки в сім’ю, Валентина Миколаївна оселилась у Черкасах і відвідувала Іринку щодня. Зараз дівчинка навчається у Верхняцькому навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей» у 5 класі, відвідує музичну школу, займається вокалом.

•Детальніше...•
 
Немає спочинку в хлібороба
••П'ятниця•, 27 •липня• 2012, 16:02•

Завершується важлива і чи не надзвичайно відповідальна пора для хліборобів – збирання ранніх зернових культур.
На сьогоднішній день практично всі господарства району обмолотили хлібні лани. Виключення становить відділок агроцеху ДП "Ілліч-Агро-Умань" с. Синиця, де по організаційним причинам на даний час залишається незібраною  частина площі озимої  пшениці. Є сподівання, що вона буде зібрана в найближчі 2-3 дні.
За темпами проведення жнив Христинівський район на обласному фоні є одним із лідерів , тому й закінчив збирання  ранніх зернових в числі перших.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 416 з 433•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.084 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.095 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 2.713 seconds, 11.34 MB
Application afterRender: 2.806 seconds, 12.95 MB

•Використання пам'яті•

13638216

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '09ck0lq2ek5jslkcqi97f13vp4'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1537926386' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '09ck0lq2ek5jslkcqi97f13vp4'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '09ck0lq2ek5jslkcqi97f13vp4','1537927286','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-09-26 02:01:26' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-09-26 02:01:26' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4150, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-09-26 02:01:26' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-09-26 02:01:26' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='263'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='262'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='259'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='255'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='258'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='254'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='251'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='249'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='238'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='233'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•