Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Право на гідний рівень життя!
••Понеділок•, 01 •жовтня• 2012, 15:38•

Вже традиційним для нашого району є відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. Цьогоріч голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, секретар міської ради Микола Кревсун, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Христинівському районі Наталія Кашкатюк відвідали підопічних відділення та привітали зі святом і вручили їм продуктові набори. Найвищою винагородою за проявлену увагу для посадовців були щасливі посмішки на обличчях стареньких, бо окрім соціальних працівників, які є незамінними помічниками та розрадниками, їх оселі мало хто відвідує.
Артисти районного будинку культури в цей день завітали до підопічних Ліщинівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування у Христинівському районі з концертом.

•Детальніше...•
 
Допомога самотнім, як один з пріоритетів державної політики
••П'ятниця•, 28 •вересня• 2012, 15:58•

Саме тоді, коли на заміну літньому пейзажеві приходить осінній і все навкруги покривається «позолотою». в світі відзначається день осені життя – Міжнародний день людей похилого віку й кожен має турбуватися про те, аби осінь життя також сяяла золотом. Пам’ятаємо з дитинства, як приємно погостювати у дідуся і бабусі та з задоволеною усмішкою на обличчі отримати гостинця, як подяку за навіть маленьку допомогу. І тільки наші батьки розуміли, як було приємно їхнім татам і мамам, помічали їх піднесений настрій і той молоднечий запал у очах, щойно внуча бігло обійматись чи цілувати зморшкуваті обличчя. По статурі стареньких та їх погляду читалося «…ця мить вартує життя».
За статистичними даними в Україні шоста частина людей похилого віку є самотніми, догляд за ними забезпечується соціальними службами та небайдужими людьми. Тож, уважно ставлячись до стареньких, ми відаємо їм частинку світла своєї душі, яке запалює в їхніх серцях почуття радості і дяки.

•Детальніше...•
 
Зоряний газ
••П'ятниця•, 28 •вересня• 2012, 15:18•

Проблему газифікації у с. Зоряне Христинівського району останні роки визнавали першочерговою. В рамках районної програми по завершенню газифікації населених пунктів Христинівського району планувалося ще у 2005 році розпочати будівництво об’єкту. В наступному 2006 році навіть була розроблена проектно-кошторисна документація. Та на шляху до газифікації трапилося чимало перешкод і проблем, які гальмували процес. Тільки після введення у 2010 році в експлуатацію підвідного газопроводу до с. Углуватка, що був вихідною точкою будівництва Зорянського газопроводу, з’явилась і була реалізована у 2011 році можливість завершити будівельні роботи. На жаль, через недофінансування виконаних робіт, газопровід не був введений в експлуатацію вчасно.
Завдячуючи постійному контролю та особистому сприянню керівництва нашої області, а саме, голові державної адміністрації Сергію Борисовичу Тулубу та голові обласної ради Валерію Петровичу Черняку будівництво підвідного газопроводу до села завершилося.
Сьогодні, 28 вересня, нарешті настав довгоочікуваний момент. На святковому майданчику біля газорозподільного пункту зібралися жителі Зоряного, запрошені.

•Детальніше...•
 
За батьківщину! За перемогу!
••П'ятниця•, 21 •вересня• 2012, 18:10•

День партизанської слави – це ще одне свято, яке дає привід задуматись над історією нашого народу, над величчю та непоборністю слов`янського духу, це ще одна нагода скласти глибоку шану всім учасникам війни – живим і загиблим, хто пройшов фронтові дороги та партизанські стежки, концтабори та повоєнну розбудову країни, аби лише наступники на зазнали лихоліття.
21 вересня, в рамках відзначення заходів до Дня партизанської слави, у селищі Верхнячка Христинівського району відбувся мітинг Пам’яті. Участь у ньому взяли голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, його заступник Юрій Коцюба, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Ісакова, голова районної ради ветеранів Олена Титюченко, Верхняцький селищний голова Микола Наконечний, голова Верхняцького осередку ветеранів війни і праці Юрій Нечаєв, ветерани – колишні партизани та підпільники у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років: Микола Мазурик та Віра Рога-Дерманчук, представники трудових колективів, школярі, ЗМІ, громадськість селища.

•Детальніше...•
 
Служба 101 на варті безпеки христинівчан
••Понеділок•, 17 •вересня• 2012, 16:19•

12 вересня 2008 року Президент України своїм Указом встановив День рятівника. Відтоді, свято є не лише професійним, його відмічають також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.
Сьогодні у залі засідань Будинку рад районна влада вітала працівників 15 ДПРЧ ТУ МНС України в Черкаській області з їх професійним святом.
Першим з вітальним словом звернувся до своїх колег начальник державної пожежно-рятувальної частини Територіального управління МНС України в Черкаській області, підполковник служби Олександр Дубенець, окресливши всі ті завдання, які стоять перед службою, яку він очолює.

•Детальніше...•
 
Христинівський район повністю забезпечений шкільними автобусами
••Середа•, 12 •вересня• 2012, 14:26•

Цього року, завдяки програмі «Шкільний автобус», можливість безперешкодно добиратися до своєї школи отримали учні Христинівського району із таких населених пунктів, як Козаче, Вільшанка та Талалаївка. Це 85 школярів.
12 вересня в дворі школи с. Мала Севастянівка відбулася урочиста церемонія передачі ключів представникам Малосевастянівської ЗОШ І-ІІІ ст. від одного із 43 шкільних автобусів, презентованих головою облдержадміністрації, Героєм України Сергієм Тулубом у рамках реалізації Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».
Варто зазначити, що в 2012 році завдяки Урядовій програмі Черкаська область і, зокрема, Христинівський район стовідсотково забезпечені шкільними автобусами.

•Детальніше...•
 
До уваги суб’єктів господарювання Христинівського району!
••Вівторок•, 11 •вересня• 2012, 16:37•

Христинівська райдержадміністрація, відповідно до листа Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, пропонує Вам взяти участь у V Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність 2012».
Виставка відбудеться 6-9 листопада 2012 року у м. Києві, ст. метро «Лівобережна», Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр.
Виставка проходитиме в рамках IV Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму, присвяченого питанням енергоефективності та відновлювальної енергетики, де буде проведено «Біржу контактів» і кожен бажаючий матиме змогу презентувати бізнес-плани та проекти безпосередньо потенційному інвестору.
З питань участі у виставці звертатись в управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації за тел.:2-25-66. Детальна програма Форуму та умови участі у виставці розміщені на офіційній сторінці агентства www.saee.gov.ua.

 
Для людей, для громади
••Вівторок•, 11 •вересня• 2012, 14:23•

Восени минулого року наш район, в числі дев'яти районів Черкащини, став учасником спільного проекту Євросоюзу та програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, що задіяний в селах, селищах та малих містах з населенням до 10 тис. осіб. Мета цього проекту — спільно визначити пріоритети розвитку сільських територій, співфінансувати та впроваджувати ініціативи для покращення умов проживання, а також разом утримувати ці інфраструктурні об'єкти. Проект підтримує сільські громади у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку, допомагаючи їм у самоорганізації, розбудові та впровадженні невеликих за обсягом громадських ініціатив у таких сферах, як - охорона здоров'я, навколишнє природне середовище, енергозбереження, водопостачання.

•Детальніше...•
 
Відбулося районне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту
••Понеділок•, 10 •вересня• 2012, 14:07•

Друга субота вересня щорічно стає святковою для любителів спорту, прихильників здорового, активного способу життя. Так і цієї суботи в Христинівці відбулося районне фізкультурно-спортивне свято. Його організаторами виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприяння міського голови Миколи Наконечного, який постійно та послідовно підтримує талановитих й обдарованих спортсменів, створює в місті умови для розвитку різних видів спорту.
Привітали учасників свята голова районної ради Микола Передрій, заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба, міський голова Микола Наконечний. Крім того, керівники району і міста нагородили кращих спортсменів, тренерів, ветеранів фізичної культури та спорту району грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад та вручили грошові винагороди.

•Детальніше...•
 
43 нові автобуси отримали школи Черкаської області
••П'ятниця•, 07 •вересня• 2012, 13:32•

Вперше за роки незалежності України одночасно 43 нові автобуси сьогодні було передано сільським школам Черкащини, у рамках виконання Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».
Уряд Віктора Януковича затвердив Державну цільову соціальну програму «Шкільний автобус» ще 2003 року. Упродовж 9 років її дії, в область було поставлено  77 автобусів, винятком стали лише 2008-2009 рр., коли попередньою  владою поставки автобусів взагалі було припинено. І лише 2010 року, за дорученням Президента України Віктора Януковича, реалізацію програми було відновлено.
«Сьогодні це ще один приклад того, що ми завжди виконуємо свої обіцянки, – вітаючи присутніх, підкреслив Сергій Тулуб. – Для нас важлива кожна дитина! Тож для мене, як і для кожного черкащанина дуже важливо знати, що кожна дитина не буде долати кілометри дороги до школи пішки. Адже ще декілька років тому ця проблема стояла досить гостро».За словами голови ОДА, відтепер на Черкащині всі 8 тисяч дітей та 2 тисячі педагогів, які того потребують, стовідсотково безкоштовно підвозяться до шкіл, хоча далеко не всі – спеціалізованим автотранспортом: «За два  останні роки на умовах співфінансування ми придбали для шкіл області 44 автобуси, плюс сьогодні передали ще 43. Безумовно, це шлях у майбутнє, адже те, що ми сьогодні закладаємо в освіту і наших дітей – ми закладаємо в розвиток Черкащини і всієї України!»

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 414 з 432•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.071 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.082 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 2.698 seconds, 11.31 MB
Application afterRender: 2.790 seconds, 12.93 MB

•Використання пам'яті•

13608712

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'ldqsohfgvm3f1rk9s35prprit7'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1537749829' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'ldqsohfgvm3f1rk9s35prprit7'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'ldqsohfgvm3f1rk9s35prprit7','1537750729','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-09-24 00:58:49' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-09-24 00:58:49' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4130, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-09-24 00:58:49' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-09-24 00:58:49' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='288'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='286'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='285'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='282'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='275'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='272'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='271'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='270'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='269'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='265'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•