Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Волонтерський рух – вияв доброти
••П'ятниця•, 24 •лютого• 2012, 16:42•

Уже минуло 15 років від часу, коли було започаткований волонтерський рух пенсіонерів України. Радує, що в Черкаській області існує розгорнута мережа волонтерських структур, їх налічується 2224 – це приблизно 40 тисяч осіб області. У Христинівському районі налічується близько 12 тис. добровольців. Започаткувала й організувала волонтерський рух в нашому краї ветеран війни та праці, нині покійна  Софія Полішвайко та пенсіонери-активісти. Нещодавно обласна організація ветеранів підвела підсумки роботи волонтаріату в усіх районах області. Відрадно, що Христинівську районну організацію відзначили серед кращих за злагоджену і плідну працю з розвитку волонтерського руху на Христинівщині. Знаково, що на зустрічі ветеранів із головою облдержадміністрації, Героєм України Сергієм Тулубом серйозно йшла мова про удосконалення, розширення та координацію волонтерського руху в області.

•Детальніше...•
 
Про стан розрахунків за спожиті енергоносії
••П'ятниця•, 24 •лютого• 2012, 14:42•

24 лютого заступник голови Христинівської райдержадміністрації Т.В.Строга провела засідання комісії з питань контролю за станом розрахунків за спожиті енергоносії. На засіданні комісії були розглянуті питання стану розрахунків споживачів району за використані енергоносії, житлово-комунальні послуги та погашення заборгованості, яка виникла на 1 лютого 2012 року.

Керівникам енергопостачаючих підприємств запропоновано протягом лютого 2012 року організувати роботу щодо повного стягнення плати за поточне споживання електроенергії та природного газу по всіх категоріях споживачів там погашення наявної заборгованості попередніх років протягом І кварталу 2012 року.

В засіданні комісії взяли участь начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Л.В.Дубашевська та головний спеціаліст цього ж управління Н.П.Клименко, начальник фінансового управління райдержадміністрації М.М.Невшупа, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Ю.Підвальний, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації К.І.Галета, заступник директора Христинівського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» І.П.Марченко, начальник Христинівського ВУЖКГ П.О.Гончаренко, майстер Христинівської дільниці ПАТ «Уманьгаз» Н.А.Руда, головний спеціаліст Христинівського відділення страхової компанії «Оранта» О.Л.Скляренко, голова територіальної громади с. Велика Севастянівка В.П.Поліщук.

•Детальніше...•
 
На многая лєта...
••Четвер•, 23 •лютого• 2012, 14:37•

Про трудовий героїзм Марфи Мусіївни Лемещук неодноразова писала громадсько-політична газета «Трибуна хлібороба». Марфа Мусіївна в 1946 році очолила молодіжну ланку в радгоспі “Дубинка” (нині ДП ДГ “Христинівське”). Відомі ланкові Марфа Мусіївна Лемещук та Ганна Мусіївна Гук, які змагалися в соціалістичному змаганні, і прославили христинівський край на всю країну. Ланкові молодіжних ланок виростили небувалий на той час урожай озимої пшениці та елітного насіння цукрового буряка.

За високі досягнення Указом Президії Верховної Ради СРСР в травні 1948 року ланковим було присвоєно почесне звання Героя Соціалістичної праці. Молоді, завзяті, беручкі до роботи, обидві отримали Зірку Героя.

Ніби недавно це було, а сьогодні на життєвому килимі шанованої Марфи Мусіївни з'явилося 90. Вже давно на пенсії, але руки не знають спочинку. Така ж метушлива, говірка, приязна. Її обожнюють діти, люблять онуки, правнуки, шанують сусіди.

Подружжя Лемещуків - Марфа Мусіївна і Роман Степанович не потребують до себе надмірної уваги, живуть розміреним, тихим життям.

•Детальніше...•
 
Районний конкурс читців поезії Траса Григоровича Шевченка
••Четвер•, 23 •лютого• 2012, 14:34•

Щороку, ближче до Шевченківських днів, відділ освіти Христинівської райдержадміністрації проводить конкурс серед декламаторів віршів Шевченка.

На запрошення взяти участь в конкурсі цього разу відгукнулися учні з 18 шкіл району.

На першому конкурсному етапі учні 9-11-х класів читали вірші Шевченка на довільну тему.

З оригінальним баченням підходу до декламування віршів виявилися учениця Сичівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ст.» Ольга Мудранинець, яка виступила під акапельний супровід своєї вчительки Тетяни Федорчук.

Між етапами організатори влаштували вікторину. Конкурсанти змагалися на кращого знавця життя і творчості українського Кобзаря.

У другому етапі конкурсу, до якого ввійшли учениці Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст.Тетяна Ковбасюк,  Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Анастасія Солодка, Івангородського НВК Діана Ряба, Шукайводської ЗОШ І-ІІІ ст. Альона Войнаровська та Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Анастасія Волошина. Дівчата декламували твори для обов’язкового читання. Це – «Пророк» та «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм».

•Детальніше...•
 
Проведений день інформування у Христинівському районі
••Четвер•, 23 •лютого• 2012, 14:29•

23 лютого в Христинівському районі відбувся «День інформування» на тему: «Їхня професія - Батьківщину захищати. 23 лютого 2012 року Україна відзначає День захисників Вітчизни».

Інформаційні матеріали були розіслані серед лекторів та голів територіальних громад району. Виступаючі побували на мітингах в зазначених у графіку селах району та приєдналися до урочистих привітань, які проводилися на підприємствах та в установах міста.

Голова Христинівської райдержадміністрації спільно зі своїм заступником Тетяною Строгою провели день інформування серед працівників райдержадміністрації.

– У нашому колективі працюють чоловіки зі званнями від рядового до підполковника. Переконаний, що їх високий потенціал при повній мобілізації всіх сил забезпечить успішне виконання всіх державних завдань, – сказав Володимир Сидорчук.

•Детальніше...•
 
На Христинівщині відсвяткували День захисника Вітчизни
••Четвер•, 23 •лютого• 2012, 12:35•

23 лютого у м. Христинівка та населених пунктах району відбулися урочисті заходи та святкові концерти з нагоди Дня захисника Вітчизни.
У цей день містом під супровід оркестру пройшла святкова колона, яку очолили голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій та секретар міської ради Микола Кревсун. Також до участі в ході були запрошені – районний військовий комісар Сергій Березюк, особовий та командний склад військової частини А-1588, голови громадських ветеранських організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни та ветерани праці, воїни-інтернаціоналісти, делегації трудових колективів.
Відбулося покладання вінків та квітів до Братської могили, «Гармати», Пам’ятних знаків воїнам-інтернаціоналістам, борцям за волю та незалежність України.

•Детальніше...•
 
Волейбольний турнір пам’яті Михайла Гриба
••Субота•, 18 •лютого• 2012, 10:04•

18 лютого в Христинівській спеціалізованій школі І-ІІІступенів   №1 ім. О.Є.Корнійчука відбувся щорічний турнір на Кубок району з волейболу, присвячений пам’яті колишнього голови КСП «Перемога» (с. Шельпахівка), члена збірної команди району з волейболу Михайла Гриба.

Турнір започаткований відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Христинівської райдержадміністрації  ще у 2000 році.

Ініціаторами турніру виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та директор Орадівської ЗОШ І–ІІІ ст. Сергій Шпанко, який і провів урочисте відкриття турніру.

Учасників змагань вітали перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, депутат районної ради Віктор Мітасов та дочка Михайла Гриба – Тетяна. Виступаючі згадали Михайла Даниловича добрим словом і вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

•Детальніше...•
 
Чудотворна «Дубенська ікона» – від зла й біди всім оборона
••Четвер•, 16 •лютого• 2012, 12:26•

15 лютого, коли православні віруючі відзначали Стрітення Господнє, в храмі Святої Троїці, що в м. Христинівка, перебував привезений з Чернігова древній Чудотворний образ Божої матері «Дубенська».

Ця ікона належала з давніх часів до сімейних святинь знаменитого роду князів Острозьких. Доблесний захисник православ'я князь Костянтин Острозький пожертвував свою благоговійно шановану ікону Пресвятої Богородиці в Спасо-Преображенский монастир, побудований його предками в місті Дубно, що на Волині. Дубенська ікона по своєму живописі не уступає кращим творам іконопису. Дорогоцінна перлова риза прикрашає святу ікону.

У день привезення ікони в храмі Святої Троїці протоієреєм Геннадієм у співслужінні з духовенством Христинівського благочиння була відслужена Божественна літургія на честь Чудотворного образу та здійснений подячний молебень.

•Детальніше...•
 
Відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств
••Середа•, 15 •лютого• 2012, 17:49•

15 лютого голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району та орендарями землі щодо питання законодавчого врегулювання вартості орендної плати за земельні паї та земель державної власності.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Підвальний, голова комісії з реорганізації ДПІ в Христинівському районі Сергій Головченко, начальник фінансової інспекції Олег Ярошевич та начальник відділу Держкомзему в Христинівському районі Віталій Бабій.

•Детальніше...•
 
Пекельна рана – Афганістан
••Середа•, 15 •лютого• 2012, 16:34•

Щорічно 15 лютого ми віддаємо данину пам'яті та поваги воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов'язок. Біля їхніх могил лунають промови, звучать клятви, молитви. Майже в кожному українському місті і селі їм встановлено пам’ятники, пам'ятні знаки, у храмах служать по них панахиди.

Саме цього дня, традиційно, у м. Христинівка відбулася святкова хода, покладання вінків та квітів до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та урочисті заходи в районному будинку культури.

За проявлений героїзм присутнім у залі ветеранам дякували голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, заступник голови районної ради Микола Єременко, секретар Христинівської міської ради Микола Кревсун. Багатьом учасникам бойових дій були вручені грамоти райдержадміністрації, райради, міськради та медалі.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 411 412 413 414 415 416 417 418 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 411 з 418•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.072 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.083 seconds, 8.05 MB
Application afterDispatch: 2.492 seconds, 11.28 MB
Application afterRender: 2.584 seconds, 12.88 MB

•Використання пам'яті•

13564752

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'a3oubeqkhvkctdpo6lb1frtaj5'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1532193657' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'a3oubeqkhvkctdpo6lb1frtaj5'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'a3oubeqkhvkctdpo6lb1frtaj5','1532194557','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-07-21 17:35:57' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-07-21 17:35:57' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 4100, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-07-21 17:35:57' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-07-21 17:35:57' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='93'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='88'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='87'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='86'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='85'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='84'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='83'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='82'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='80'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='78'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•