Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Фестиваль «Червона рута» відкриває майбутні зірки
Четвер, 15 березня 2012, 18:10

У 2012 -2013 роках відбудеться ХІІІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», який протягом своєї діяльності сформував українську національну музичну масову культуру і є основним постачальником нових імен для української естради. Фестиваль складається з двох етапів – відбіркового та фінального. У 2012 році з 31 березня по 9 грудня по всій Україні пройдуть 27 відбіркових конкурсів ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута - 2013» згідно з Планом роботи Міністерства культури України. Переможці отримають право виступати у фіналі «Червоної рути».
Черкаський обласний відбірковий конкурс відбудеться 31 березня 2012 року у Черкаському міському палаці молоді.

Детальніше...
 
Творча освіта Христинівського краю
Середа, 14 березня 2012, 16:42

На цьому тижні в районному Будинку дитячої та юнацької творчості було відкрито районну виставку педагогічних технологій «Освіта Христинівщини», ініціатором якої став відділ освіти Христинівської райдержадміністрації.
Урочистості з нагоди відкриття виставки освітянських робіт розпочала начальник відділу освіти райдержадміністрації Маргарита Білецька, яка виступила перед гостями та запрошеними із вступним словом. Серед запрошених були голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, їх заступники.

Детальніше...
 
Проведено сесію Христинівської районної ради
Середа, 14 березня 2012, 13:52

14 березня в залі засідань Будинку рад відбулося 13 пленарне засідання сесії Христинівської районної ради. Перед початком розгляду питань, внесених до розгляду на черговій сесії, голова районної ради Микола Передрій привітав депутатів районної ради Світлану Ісакову, Віктора Мітасова, Ларису Мітіогло з Днем народження, а також вручив Почесну Грамоту Христинівської районної ради за багаторічну, плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди 60-річного ювілею від Дня народження депутату районної ради Миколі Гуральнику.

В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Плужник, голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району, голови територіальних громад.

Детальніше...
 
На порядку денному питання врегулювання цін в районі
Вівторок, 13 березня 2012, 17:37

В приміщенні Христинівської районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи по перевірці формування цін на основні продовольчі товари суб’єктами підприємництва усіх форм власності, які здійснюють торгівельну діяльність на території району. На засіданні робочої групи працівниками управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації доведено результати проведеного аналізу рівня цін на продовольчі товари в Христинівському районі, Черкаській області та в цілому по Україні, а також визначено перелік закладів торгівельної мережі для проведення перевірки рівня цін по основних групах продовольчих товарів.

Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії з питань прав дитини Христинівської райдержадміністрації
Вівторок, 13 березня 2012, 16:15

Днями у малому залі засідань Будинку рад відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Христинівської райдержадміністрації, яку очолює голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук. В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба та члени комісії.
На порядку денному розглядалося багато питань, зокрема, про визначення днів та годин побачення одного з батьків з дітьми, про позбавлення батьківських прав, про надання дозволу на купівлю, продажу житла, користувачами якого є малолітні/неповнолітні діти, про стан утримання та виховання дітей. З усіх цих питань комісією були прийнятті відповідні рішення та підготовлені відповідні розпорядження.

Детальніше...
 
Відзначення 198-ї річниці від дня народження величного українського поета
П'ятниця, 09 березня 2012, 10:24

Для нас українців Шевченко є не просто поет, а взірець духовності та патріотизму, любові до рідного народу. Заходи із вшанування Тараса Шевченка проводитимуть чи не в кожному населеному пункті Христинівщини.
В самій Христинівці у рамках проведення заходів, присвячених відзначенню 198-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, відбулися урочистості з покладанням квітів до погруддя Великого Кобзаря, яке встановлене в парку ім. Шевченка.
Учні міської загальноосвітньої школи підготували тематичну літературну композицію.

Детальніше...
 
День визволення у Христинівці відзначили мітингом та спогадами
П'ятниця, 09 березня 2012, 09:34

7 березня в м. Христинівка на честь 68-ї річниці визволення Христинівського району від німецько-фашистських загарбників відбулися урочисті заходи. Делегація на чолі з головою райдержадміністрації Володимиром Сидорчуком поклали вінки та квіти до Братської могили, що за містом, до Обеліска Слави.
Хода-уклін розпочалася від Будинку рад. Ветерани, представники від підприємств, організацій, установ, широке коло громадськості пройшли під Державним Прапором до місця проведення заходів.
Мітинг пам’яті біля Братської могили відкрив районний військовий комісар Сергій Березюк:
- Навесні 1944-го року на нашу рідну землю прийшло довгоочікуване, вистраждане в кровопролитних битвах визволення. У найжорстокішій в історії людства війні сини й дочки України захистили Вітчизну від ненависного ворога, вигнали його з нашої рідної землі. Схилімо ж голови перед світлою пам'яттю співвітчизників, полеглих у боротьбі за світле майбутнє, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

Детальніше...
 
8 Березня – Міжнародний жіночий день
Вівторок, 06 березня 2012, 15:01

Дорогі наші жінки!

Щиро вітаю вас з прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем! – святом Весни, Кохання і Краси.
У ці перші весняні дні до вас звернуті наші погляди, вам – наша увага, квіти й подарунки.
Адже саме ваші посмішки надихають нас на нові звершення, заряджають творчою енергією, зігрівають душу теплом.
Споконвіків ми схиляємося перед жінкою – берегинею домашнього вогнища, сімейного щастя й любові. Ми уклінно дякуємо Матері, яка подарувала кожному з нас життя. Виявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність і старанність, наші жінки працюють без утоми в усіх сферах життєдіяльності. Вони успішні в освіті і в культурі, на виробництві і в медицині, в науці і на державній службі.

Низький вам уклін за це!

Нині, на Черкащині, завдяки злагодженій співпраці всіх гілок влади, єдності краян, забезпечується комплексний економічний та соціальний розвиток нашої області. Успішно реалізується програма «Будуємо нову Черкащину». У загальнодержавному рейтингу соціально-економічного розвитку наша область посідає шосте місце. Вона входить у десятку найбільш розвинених промислових регіонів держави. Займає чільне місце в аграрному секторі економіки країни. У цьому є і ваша значна заслуга! Адже, хто, як не ви, дбає про добробут родини, долю своїх  дітей. А, відтак, про наш край і Україну.

Детальніше...
 
Відбулася нарада з аграріями
Понеділок, 05 березня 2012, 17:54

5 березня у малому залі Будинку рад Христинівської райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств за участі голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука та його першого заступника Сергія Іваненчука.

– Із настанням весни у аграріїв настає гаряча пора, адже керівник як добрий господар має думати про покращення фінансового стану свого господарства, але не зайве нагадати, що варто не забувати й про допомогу соціальній сфері, – саме такими словами розпочав нараду очільник району.

Відзвітувався про стан посівів озимих зернових культур у Христинівському районі начальник відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління АПР Володимир Прокопчук.

Детальніше...
 
Весняну радість – у серце кожної людини
Субота, 03 березня 2012, 17:35

Уже другий рік поспіль христинівчани зустрічають весну зі святковим концертом від учнів та вчителів дитячої музичної школи, солістів та танцювальних колективів районного будинку культури. Ось чому, і цього разу, зал РБК був цілком заповнений, що свідчить про захоплюючий виступ в минулому році та про те, як усі чекали на це дійство. Присутні могли насолоджуватися не лише музикою, співами та танцями, а й уміло підібраними відеосюжетами до кожного номеру. Також усіх порадували сценічні костюми, оздоблення самої сцени.
Артисти представили як сьогодення музичної школи, так і невеличку ретроспективу її надбань. Організатори зуміли зібрати сузір’я юних талантів – перед глядачами виступили діти різних вікових категорій. Всі були приємно здивовані тим, що малеча не поступалась в своїй майстерності дорослим.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Сторінка 386 з 395

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting