Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Архівний відділ райдержадміністрації провів семінар
Середа, 12 жовтня 2011, 11:54

За ініціативи архівного відділу райдержадміністрації та з метою належної організації роботи з підготовки документів Національного архівного фонду для передавання на постійне державне зберігання проведено семінар з відповідальними за діловодство та архівні підрозділи сільських, селищної, міської рад, інших установ, які упорядковують документи у 2011 році. Начальник архівного відділу РДА Валентина Скоробрещук детально зупинилася на питанні впровадження правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій та довела до слухачів вимоги, які ставляться до умов зберігання і обліку документів в архівному підрозділі установи. З правилами підготовки та передавання справ структурними підрозділами в архів установи з подальшим передаванням документів НАФ на державне зберігання познайомила архівіст госпрозрахункової групи Світлана Колісніченко.

Детальніше...
 
Зустріч із орендарями земель водного фонду
Середа, 12 жовтня 2011, 11:51

Днями перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук провів нараду з орендарями земель водного фонду.

У ході наради начальник Держкомзему Віктор Бабій надав детальний аналіз орендної плати за землі водного фонду в розрізі кожної сільської ради району та звернув увагу на стан використання водойм. Старший державний інспектор ГУ Держрибоохорони в Черкаській області Костянтин Черниш довів необхідність оформлення документації для орендарів, які користуються земельними ділянками водного фонду понад 10 га – режиму риборозведення, а з меншою площею – біологічного обґрунтування. Головний спеціаліст державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області Руслан Капітонов дав роз’яснення щодо виготовлення документації на спецводокористування відповідно норм, встановлених Водним законом України.

Детальніше...
 
На Христинівщині відбулася нарада з питань розвитку тваринництва
Субота, 08 жовтня 2011, 11:42

5 жовтня в Христинівському районі на базі ДП ДГ «Нива» відбулася нарада за підсумками розвитку галузі тваринництва за 9 місяців поточного року та перспективах її розвитку.

В роботі наради взяли участь голова Христинівської районної державної адміністрації Володимир Сидорчук, начальник та спеціалісти управління АПК, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств району.

Учасники наради оглянули тваринницьку ферму для утримання великої рогатої худоби та свинопоголів’я. Після завершення огляду відбулася пленарна частина наради, на якій обговорювався стан підготовки до зимово-стійлового утримання худоби в цьому господарстві. Ділилися досвідом ведення тваринництва директор ТОВ «Агровіт» Григорій Троян (с. В.Севастянівка), директор СТОВ «Агросвіт» Володимир Білецький (с. Ліщинівка).

Детальніше...
 
«Роки людині до лиця»
Субота, 08 жовтня 2011, 11:32

Генеральною Асамблеєю ООН проголошено 1 жовтня Міжнародним днем громадян похилого віку. Україна, як повноважний член ООН, підтримала цю ініціативу. В Україні 1 жовтня відзначаємо ще й День ветерана. Тому цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Напередодні свята в приміщенні терцентру відбулася зустріч з підопічними закладу та благодійний концерт «Роки людині до лиця», підготовлений силами працівників районного будинку культури. Перед пенсіонерами виступили народний самодіяльний театр (керівник Катерина Собова), аматорський хор ветеранів війни та праці (керівник Таїсія Сімоник), вокалісти.

Детальніше...
 
Будівництво зупинок на автошляху «Христинівка-Монастирище»
П'ятниця, 30 вересня 2011, 18:06

Працювати на благо громади може лише та влада, яка повністю занурюється у світ потреб жителів, проблем регіону і просто плідно працює.

Про необхідність будівництва зупинок на автошляху «Христинівка-Монастирище» в районі села Шукайвода давно наголошували жителі територіальної громади. І ось прохання, спрямовані на адресу районної державної адміністрації, не тільки були почуті, а й втілені в життя.

– У багатьох громадах накопичилося чимало проблем, чи то з ремонту, чи то будівництва необхідних об’єктів соціального спрямування. Це і школи, і ФАПи, і будинки культури. Тож робота кипить, благоустрій району не стоїть на місці: ось і питання по зупинках уже вирішено, – прокоментував цю подію голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук.

Детальніше...
 
Острівці добра
П'ятниця, 30 вересня 2011, 11:17

Цими днями святкувалося нове загальнонаціональне свято - День вихователя і всіх дошкільних працівників. Вихователь любить дітей, сприяє їх фізичному розвитку, охороняє фізичне і психічне здоров’я, він вчить дітей любити рідну мову, виховує інтерес і шану до народних звичаїв та обрядів, виховує у дітей шанобливе ставлення до природи. Вихователь покликаний підготувати дитину до активного життя і подальшого навчання. Бо саме сьогоднішні дошкільнята утверджуватимуть і розвиватимуть омріяну нами Україну.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Маргарита Білецька, завідуюча районним методкабінетом Тетяна Терещук, методист дошкільного виховання Наталя Поліщук, представники міської ради цими днями побували в усіх колективах міських дитячих садочків, щиро вітали зі святом, бажали всіляких гараздів. Зазвичай на такі заходи без подарунків не ходять. Діти отримали іграшки, вихователі - солодощі до святкового столу. Коментуючи подію, Маргарита Володимирівна, зокрема сказала:

Детальніше...
 
Влада контролює виконання ряду важливих питань для населення району
П'ятниця, 30 вересня 2011, 11:11

На початку цього тижня голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук спільно з головою районної ради Миколою Передрієм провели робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади в районі. Нарада стосувалася підсумків засідання регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, яку провів голова облдержадміністрації Сергій Тулуб за участю голови обласної ради Валерія Черняка, що відбулася 23 вересня цього року.

Під час наради йшлося про розгляд ряду питань, розв’язання яких входить до компетенції управлінь і служб та які необхідно і надалі жорстко контролювати. А це – аналіз стану виконання в районі програмних завдань Президента, соціально-економічна ситуація, стан надходжень до місцевого бюджету, готовність об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетних установ до опалювального сезону, налагодження роботи дозвільних центрів тощо.

За результатами наради було дано ряд доручень.

Детальніше...
 
У Христинівському районі вшанували пам'ять загиблих воїнів
П'ятниця, 30 вересня 2011, 09:42

Нещодавно ветерани Великої Вітчизняної війни – партизани і підпільники відзначають День партизанської слави. З нагоди 70-ї річниці партизанського руху в смт. Верхнячка Христинівського району відбулися урочистий мітинг та покладання квітів до Братської могили, де поховані члени партизанської групи, яка діяла тут у роки Великої Вітчизняної війни.

На заході були присутні начальник відділу освіти райдержадміністрації Маргарита Білецька, начальник відділу культури райдержадміністрації Михайло Валюк, селищний голова Микола Наконечний, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник партизанського руху Микола Мазурик, голова районної організації ветеранів України Олена Титюченко, члени селищного осередку організації ветеранів України, учнівська молодь, громадськість.

Микола Павлович звернувся зі словами привітання до учасників мітингу та розповів про партизанський рух на окупованій території в роки Великої Вітчизняної війни, пригадав події, пов’язані з діяльністю Верхняцької підпільної групи, яку очолював П.Г.Теліченко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 Наступна > Кінець >>

Сторінка 386 з 386

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting