Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Засідання комісії Христинівської райдержадміністрації з питань якості продукції
Понеділок, 26 березня 2012, 16:23

26 березня в приміщенні Христинівської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань якості продукції. В якому взяли участь заступник начальника управління, начальник відділу бухгалтерського обліку, фінансового забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Товстоніс, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Лариса Дубашевська, лікар з гігієни харчування Тетяна Крижанівська, заступник начальника управління ветеринарної медицини Олександр Черненко, заступник голови правління Христинівського РайСТ Надія Кожевнікова, спеціаліст І категорії управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Наталія Саранчук.

На засіданні комісії було заслухано інформацію лікаря з гігієни харчування Христинівської районної санітарно-епідеміологічної станції Тетяни Крижанівської щодо якості продуктів харчування, які реалізуються через торгівельну мережу та заклади громадського харчування.

Детальніше...
 
Здолаємо туберкульоз разом!
Понеділок, 26 березня 2012, 12:30

24 березня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Туберкульоз – проблема соціальна, яка віддзеркалює соціально-економічний стан країни, культурно-освітній рівень та благополуччя населення, ступінь розвитку охорони здоров’я, у тому числі й фтизіатричної служби.

Днями у центрі міста Христинівка районною організацією Товариства Червоного Хреста була проведена широкомасштабна акція протидії туберкульозу під гаслом «Здолаємо туберкульоз разом». Мета – привернути увагу громадськості до проблем туберкульозу та надання необхідних знань профілактики хвороби.

В акції брали участь працівники культури, освіти, журналісти газет «Трибуна Хлібороба» та «Христинівська сорока», представники громадських організацій, жителі міста.

Під час заходу було розповсюджено тематичну літературу (буклети, пам’ятки). Також волонтери вимірювали тиск всім бажаючим. Крім цього, проводився благодійний збір коштів, та було зібрано 238 грн.

Детальніше...
 
Засідання комісії Христинівської райдержадміністрації з питань контролю за станом розрахунків за спожиті енергоносії
Четвер, 22 березня 2012, 13:00

Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулося засідання комісії Христинівської райдержадміністрації з питань контролю за станом розрахунків за спожиті енергоносії.

У засіданні взяли участь голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова комісії – заступник голови райдержадміністрації Тетяна Строга, заступник голови комісії – начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Лариса Дубашевська, секретар комісії – головний спеціаліст управління економіки та розвитку інфраструктури Наталія Клименко, а також члени комісії.

Комісією райдержадміністрації розглядалося питання про стан розрахунків за використані енергоносії та житлово-комунальні послуги споживачами району та погашення заборгованості, яка виникла станом на 01.03.2012 року.

Детальніше...
 
Урочисте жеребкування І етапу Національного Кубку шкільного футболу серед юнаків
Середа, 21 березня 2012, 12:45

21 березня в малому залі Христинівського Будинку рад було проведено урочисте жеребкування І етапу Національного Кубку шкільного футболу серед юнаків 1996 року народження і молодших.

В урочистостях взяли участь голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, міський голова Микола Наконечний, заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба та начальник відділу у справах сім’ї,  молоді та спорту Сергій Гура. Спеціальним гостем був голова постійної комісії районної ради з питань формування бюджету, фінансів, комунальної власності і житлово-комунального господарства Віктор Мітасов – любитель футболу та активний вболівальник. На зібрані також були присутні тренери шкільних футбольних команд із своїми вихованцями.

Захід проводила начальник відділу освіти Христинівської райдержадміністрації Маргарита Білецька.

 

Детальніше...
 
Проведено чергову зустріч керівників району з головами територіальних громад
Середа, 21 березня 2012, 12:38

З метою кращої поінформованості голів територіальних громад, 21 березня в малому залі Будинку рад Христинівської райдержадміністрації проведено чергову зустріч з керівниками району «Діалог влади заради громади».

У засіданні взяли участь голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, заступники голови райдержадміністрації Юрій Коцюба, Тетяна Строга та Борис Карпов.

Під час наради розглядалося питання сприяння органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування роботі відділу ведення Державного реєстру виборців і виборчим комісіям при підготовці та проведенні чергових виборів депутатів Верховної Ради України та про забезпечення тимчасової зміни місця голосування без зміни його виборчої адреси (Роз’яснення норм постанови ЦВК від 1 квітня 2011 року № 57).

Детальніше...
 
Постійний контроль за дотриманням державної дисципліни в торгівлі продовольчими товарами
Понеділок, 19 березня 2012, 15:35

19 березня в приміщенні Христинівської районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи по перевірці формування цін на основні продовольчі товари суб’єктами підприємництва усіх форм власності, які здійснюють торгівельну діяльність на території району. В засіданні робочої групи взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Строга, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Лариса Дубашевська, головний державний податковий ревізор-інспектор з питань стягнення податкового боргу Христинівської МДПІ Андрій Царук, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Товстоніс, голова постійної комісії районної ради з питань праці, соціального захисту, охорони здоров’я та захисту прав споживачів Василь Поляцко, головний економіст відділу по плануванню доходів та фінансування установ виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації Неля Кіщук, заступник міського голови Олександр Кучеренко, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, лікар з гігієни харчування Тетяна Крижанівська.

Детальніше...
 
В Христинівці відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті Анатолія Бойка
Неділя, 18 березня 2012, 17:03

Протягом трьох днів з 16 по 18 березня 2012 року в м.Христинівка проводився Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті тренера А.П.Бойка на призи Христинівського міського голови М.П.Наконечного.
Анатолій Петрович Бойко пішов з життя у 43 роки, 20 з яких він присвятив улюбленій тренерській роботі в міському спортивному клубі «Олімп». У свій час входив до десятки найкращих тренерів Черкащини. Серед його вихованців понад 50 стали призерами та переможцями Першості України та міжнародних турнірів.
На думку засновників турніру, Анатолій Бойко був не тільки добрим спортивним тренером, а й педагогом, батьком для своїх учнів.
Почесними гостями турніру були міський голова Микола Наконечний, заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Гура, син А.П.Бойка Антон.

Детальніше...
 
Фестиваль «Червона рута» відкриває майбутні зірки
Четвер, 15 березня 2012, 18:10

У 2012 -2013 роках відбудеться ХІІІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», який протягом своєї діяльності сформував українську національну музичну масову культуру і є основним постачальником нових імен для української естради. Фестиваль складається з двох етапів – відбіркового та фінального. У 2012 році з 31 березня по 9 грудня по всій Україні пройдуть 27 відбіркових конкурсів ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута - 2013» згідно з Планом роботи Міністерства культури України. Переможці отримають право виступати у фіналі «Червоної рути».
Черкаський обласний відбірковий конкурс відбудеться 31 березня 2012 року у Черкаському міському палаці молоді.

Детальніше...
 
Творча освіта Христинівського краю
Середа, 14 березня 2012, 16:42

На цьому тижні в районному Будинку дитячої та юнацької творчості було відкрито районну виставку педагогічних технологій «Освіта Христинівщини», ініціатором якої став відділ освіти Христинівської райдержадміністрації.
Урочистості з нагоди відкриття виставки освітянських робіт розпочала начальник відділу освіти райдержадміністрації Маргарита Білецька, яка виступила перед гостями та запрошеними із вступним словом. Серед запрошених були голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, їх заступники.

Детальніше...
 
Проведено сесію Христинівської районної ради
Середа, 14 березня 2012, 13:52

14 березня в залі засідань Будинку рад відбулося 13 пленарне засідання сесії Христинівської районної ради. Перед початком розгляду питань, внесених до розгляду на черговій сесії, голова районної ради Микола Передрій привітав депутатів районної ради Світлану Ісакову, Віктора Мітасова, Ларису Мітіогло з Днем народження, а також вручив Почесну Грамоту Христинівської районної ради за багаторічну, плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди 60-річного ювілею від Дня народження депутату районної ради Миколі Гуральнику.

В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Плужник, голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району, голови територіальних громад.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Сторінка 382 з 391

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting