Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Чергова виїзна нарада з актуальних питань
••Понеділок•, 11 •березня• 2013, 13:59•

Особистим планом роботи голови Христинівської районної державної адміністрації запроваджено щотижневе проведення виїзних нарад з актуальних питань безпосередньо у виробничих підрозділах, на сільськогосподарських та промислових підприємствах, установах та організаціях району, в ході яких відбуваються зустрічі з їх трудовими колективами.
Цього тижня керівник району Богдана Тихоневича за участю свого заступника Тетяни Строгої провів виїзну нараду на ПАТ «Христинівський молокозавод» по питанню збільшення обсягів виробництва та реалізації промислової продукції, підвищення рівня заробітної плати, своєчасної сплати податків до бюджету та єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України. Детально обговорено питання якості продукції, використання потужностей заводу, закупівлі молока у місцевих сільгоспвиробників з метою випуску та реалізації цільномолочної продукції для забезпечення населення та закладів соціальної сфери продуктами харчування власного виробництва.
В ході наради генеральний директор ПАТ «Христинівський молокозавод» Лариса Куліш провела екскурсію по виробничих підрозділах заводу, ознайомила з виробничим процесом, окреслила досягнення та поділилася планами на майбутнє.

•Детальніше...•
 
Христинівський ЦОПП чекає громадян, які бажають задекларувати свої доходи
••Понеділок•, 11 •березня• 2013, 13:10•

Податківці Христинівського району запрошують громадськість побачити, які умови створено для подання декларацій про доходи створено для громадян у центрі обслуговування платників податків. Головний державний податковий ревізор – інспектор відділу оподаткування фізичних осіб Лариса Ступак зазначила, що декларувати свої доходи не тільки є проявом людської свідомості, але й на сьогодні дуже престижно. Оскільки кращого життя гідне те суспільство, у якому кожен громадянин шанує закон незалежно від свого статусу.
З першого січня 2013 року розпочалась деклараційна кампанія, пов’язана з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб вимог Податкового кодексу, згідно з положеннями якого платники податків у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані ними протягом 2012 року.

•Детальніше...•
 
В слайдах і на практиці повідомляли Христинівським платникам про зниження ставки податку на прибуток
••Понеділок•, 11 •березня• 2013, 12:59•

У 2013 році підприємства сплачуватимуть 19 відсотків податку на прибуток. І це третє пониження ставки податок на прибуток, передбачене Податковим кодексом України, - звернула увагу учасників тематичного семінару головний державний податковий інспектор по зв’язках з громадськістю Леся Найда.
За словами інспектора, держава і надалі дбатиме про значне зниження фіскального тиску і пільги для галузей, що потребують підтримки для розвитку. «Адже мінімізація контактів податківців з платниками податків – це першочергове завдання податкової служби – відмітила Леся Найда.  З цією метою ДПС України  удосконалює вже існуючі електронні сервіси («Єдина база податкових знань», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Реєстр платників ПДВ»,«Акредитований центр сертифікації ключів» і «Електронна звітність», антикорупційний проект «Пульс податкової») і впроваджує нові».

•Детальніше...•
 
Свято жінки, ніжності й тепла
••Четвер•, 07 •березня• 2013, 15:32•

Жінка! Яке це глибоке, важливе і чуттєве поняття! Своєю мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою, життєвою силою, наснагою та довготерпінням жінка продовжує рід людський. Матір, кохана, донька - жіночий першопочаток, який рятує світ, адже перетворює його на можливість жити, любити, творити.
Вкотре вшанувати Жінку вирішили цьогоріч христинівчани, зібравшись на великий святковий концерт, присвячений Дню 8 Березня, у районному будинку культури.
Море квітів, посмішок, вдячних та вітальних слів лунали з головної сцени райцентру від голови райдержадміністрації Б.І.Тихоневича, голови районної ради М.А.Передрія, в.о.міського голови М.І.Кревсуна, молодих і знаних, маловідомих і досвічених артистів - учасників художньої самодіяльності, учнів обох міських, Синицької, Розсішської сільської шкіл, а також Христинівської музичної школи та міської школи мистецтв.
В кожному слові ведучих - Віктора Свіщенка та Євгена Горобця, в кожному концертному номері відчувалася безмежна любов до Мами, Жінки, Бабусі.
Скільки теплоти і доброти випустили зі сцени найменші учасники концерту - вихованці ДНЗ №5 "Мальва", зворушивши серця глядачів. А як сподобалися присутнім виступи вихованців Галини Громової, Наталії Лизун, Наталії Сокуренко, Оксани Брицької ансамблі "Мрія", "Джерельце", "Синичанка", "Фортуна".

•Детальніше...•
 
Христинівщина салютувала воїнам-визволителям
••Четвер•, 07 •березня• 2013, 13:09•

Покладанням квітів до пам’ятних місць від керівництва райдержадміністрації, районної та міської рад, ради ветеранів, учасників бойових дій, громадськості розпочалися заходи з відзначення 69-ї річниці визволення Христинівського району від фашистської навали.
Біля Братської могили, під чистим мирним небом, ця подія зібрала багатьох христинівчан, які вважають своїм боргом вшанувати героїв Великої Вітчизняної війни. Від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на заходах були присутні голова райдержадміністрації Богдан Тихоневич, його заступники, голова районної ради Микола Передрій, в.о. міського голови, секретар міської ради Микола Кревсун, а також представники громадських організацій, трудових колективів, релігійної громади, ветерани війни, військовослужбовці та громадськість міста.

•Детальніше...•
 
Вшанували генія українського народу!
••Четвер•, 07 •березня• 2013, 12:59•

Урочистості з нагоди 199-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка святкуються в кожному населеному пункті нашої могутньої держави та й далеко за її межами.
Сьогодні, колона, яку очолили голова Христинівської адміністрації Богдан Тихоневич, голова районної ради Микола Передрій, в.о. міського голови, секретар міської ради Микола Кревсун та їх заступники вирушила до погруддя Т.Г.Шевченка, аби вшанувати генія українського народу.
За традиційним покладанням квітів перед громадськістю виступила директор Христинівської централізованої бібліотечної системи Раїса Шумовська.

•Детальніше...•
 
Відбулася чергова сесія районної ради
••Середа•, 06 •березня• 2013, 17:06•

6 березня в залі засідань будинку рад відбулася чергова ХІХ сесія райради VІ скликання, яку провів голова районної ради Микола Передрій. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, заступник голови районної ради Микола Єременко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Строга, керівники підприємств, організацій структурних підрозділів РДА, голови територіальних громад, директори шкіл, ЗМІ району.
На порядку денному розглядалося 21 питання, попередньо ретельно вивчені постійними комісіями.

•Детальніше...•
 
Богдан Тихоневич привітав христинівчанок-довгожительок із 90-річчям
••Понеділок•, 04 •березня• 2013, 12:02•

4 березня голова Христинівської райдержадміністрації Богдан Тихоневич разом із головою районної ради Миколою Передрієм, в.о. міського голови, секретарем міської ради Миколою Кревсуном, начальником управління соціального захисту населення Світланою Ісаковою привітали жительок м. Христинівка, ветеранів війни та праці Катерину Грищенко та Лідію Кучеренко з їх 90-річчям.
– У родині я була найстаршою з восьми дітей, пережила голод 33-го, втративши брата. Пізніше війна відібрала й батька, а в 1942 році потрапила до Мюнхена, згодом направили в Кілінкірхе, де пропрацювала три роки на «хазяїна». Та все ж я вірила в перемогу, в те, що повернусь до рідної домівки, – згадувала Катерина Федотівна під час розмови з представниками районної влади.

•Детальніше...•
 
Голова Христинівської РДА зустрівся жителями села Ягубець
••Субота•, 02 •березня• 2013, 11:22•

2 березня в с. Ягубець Христинівського району відбулися загальні збори жителів села, у яких взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Тихоневич, голова районної ради Микола Передрій, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Строга, начальник відділу Держкомзему в Христинівському районі Віталій Бабій, начальник управління Пенсійного фонду України у Христинівському районі Людмила Козінська, начальник юридичного відділу апарату РДА Станіслав Пилипишин, заступник головного лікаря ЦРЛ Ольга Калініна.
Перед громадою про роботу за 2012 рік по забезпеченню сільською радою і виконкомом повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітувала в.о.сільського голови, секретар сільської ради Тетяна Андрієвська.

•Детальніше...•
 
Відбулося засідання колегії Христинівської райдержадміністрації
••П'ятниця•, 01 •березня• 2013, 16:55•

1 березня у великому залі адмінбудинку відбулося засідання колегії Христинівської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Тихоневича. На засіданні були присутні члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також голови територіальних громад району, керівники окремих сільськогосподарських підприємств та представники засобів масової інформації.
На засіданні заслуховувалося питання про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2012 рік та хід виконання завдань, передбачених указами Президента України, відповідних рішень Кабінету Міністрів України у І кварталі 2013 року.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 382 з 407•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.001 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.078 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.089 seconds, 8.03 MB
Application afterDispatch: 2.454 seconds, 11.26 MB
Application afterRender: 2.578 seconds, 12.84 MB

•Використання пам'яті•

13516112

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '8vcru1s59430t095j9je7dbqn7'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1526939565' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '8vcru1s59430t095j9je7dbqn7'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '8vcru1s59430t095j9je7dbqn7','1526940465','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-05-21 22:07:45' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-05-21 22:07:45' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 3810, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2018-05-21 22:07:45' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2018-05-21 22:07:45' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='450'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='455'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='454'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='447'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='443'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='442'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='441'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='440'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='439'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='437'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•