Головна

Меню сайту

Корисні посилання

 


https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/03/%D0%AE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F.jpg

http://rda-hm.gov.ua/upload/images/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B4%D0%B0/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/kab-elektron-service.png

Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ: СКАСОВАНО 83 ДОКУМЕНТИ ДОЗВІЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ
••Вівторок•, 06 •травня• 2014, 13:55•

26 квітня 2014 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» від 09.04.2014 № 1193. Ним скасовано 83 документи дозвільного характеру та 10 документів дозвільного характеру, сфера дії яких обмежується. Інформуємо про перелік найбільш актуальних дозвільних документів у Христинівському районі: дозвіл на проведення спеціальних робіт із спорудження експлуатаційних свердловин на воду (п. 59 Закону України «Про Перелік  документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності») (далі Закон), дозвіл на розміщення відходів (п. 62 Закону), погодження клопотання водокористувачів з обґрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування»(п. 96 Закону), погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів (п.107 Закону), погодження розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг  (п. 110 Закону), сертифікат якості зерна та продуктів його переробки (п.126 Закону), дозвіл на експлуатацію об'єкта поводження з небезпечними відходами (п. 151 Закону), атестат оцінки відповідності вимогам нормативних документів санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного та технічного стану виробництва молока, молочної сировини і молочних продуктів (був скасований у вересні 2013 року, разом з тим норма залишилась в статті 23 Закону України «Про молоко та молочні продукти»), погодження та затвердження проектів землеустрою сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, особистих селянських, фермерських господарств (п. 111 Закону).

•Детальніше...•
 
Відбулася телефонна розмова в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Федеральним Канцлером Федеративної Республіки Німеччина Ангелою Меркель
••Понеділок•, 05 •травня• 2014, 15:18•

У ході розмови Сторони обговорили ситуацію, що склалася в Україні, майбутні президентські вибори 25 травня та питання активізації двосторонньої співпраці.
За словами О.Турчинова, влада робить все, щоб стабілізувати ситуацію на Сході України.
«Ми готові спілкуватись з тими людьми на Сході, які готові обговорювати свою позицію, але дискусії з тими, хто піднімає та застосовує зброю проти громадян України – неможливі», - сказав він.
Керівник Парламенту наголосив, що зараз відпрацьовуються зміни до Конституції, які передбачають кроки щодо децентралізації влади, «щоб регіони отримали більшу самостійність».

•Детальніше...•
 
За останній тиждень на грип та ГРВІ в області захворіло 2773 особи
••Понеділок•, 05 •травня• 2014, 14:05•

За повідомленням Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області з початку епідемічного сезону 2013-2014 років в області захворіло 152 487 осіб, що становить 12 % від загальної кількості населення. Із захворілих 96 924 – діти віком до 17 років (63,6 %). Госпіталізовано 12 015 осіб, з них дітей до 17 років – 8358.
За останній тиждень (з 26.04.-30.04.) цього року в області захворіло 2773 особи, що становить 0,2% від загальної кількості населення. З кількості захворілих – 1806  дітей віком до 17 років (65,1 %). Показник загальної захворюваності на 10 тис. населення – 21,8. Госпіталізовано  250 осіб  (9, % від захворілих). З госпіталізованих – 171 дітей (68,4 %).

•Детальніше...•
 
Юрій Ткаченко висловлює співчуття у зв’язку із загибеллю людей в Одесі
••Субота•, 03 •травня• 2014, 15:44•

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Олегович Ткаченко висловлює щире співчуття одеситам  з приводу загибелі людей 2 травня.
- Від імені усіх черкащан та від себе особисто висловлюю співчуття родинам загиблих у Одесі. Дуже хочеться вірити, що у жодному регіоні більше не буде людських жертв, - висловив сподівання Юрій Ткаченко.

•Детальніше...•
 
Вітаємо!
••Четвер•, 01 •травня• 2014, 07:56•

Шановні христинівчани!


Щиро вітаємо вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. 
Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Щиро дякую усім людям праці за щоденну напружену роботу, відданість обраній справі, здоровий економічний прагматизм, діловитість, уміння реалізовувати задумане на благо рідної країни.
Дорогі христинівчани, Ваша продуктивна праця, спрямована на досягнення економічної та політичної стабільності в державі, стане запорукою успішного розв’язання усіх проблем сьогодення, створить грунт для майбутнього розквіту України.

•Детальніше...•
 
Відтепер кожен виборець зможе перевірити себе в електронній базі даних Державного реєстру виборців
••Середа•, 30 •квітня• 2014, 08:11•

На сайті Центральної виборчої комісії створено розділ «Державний реєстр виборців», де кожен виборець може перевірити себе в базі даних, заповнивши відповідну форму в «Особистому кабінеті виборців».
У Черкаській області питаннями ведення Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) займаються 27 відділів.
Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною централізованою базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України.

•Детальніше...•
 
У травневі свята на Черкащині дощитиме
••Середа•, 30 •квітня• 2014, 08:09•

З середини квітня на Черкащині утримується тепла погода. Упродовж більшості діб середній температурний фон перевищував кліматичну норму на 2-6°. У найтепліші дні максимальна температура повітря досягала +20+25°. Протягом цього періоду по області спостерігались дощі різної інтенсивності, місцями з грозами. Однак останні декілька діб на переважній частині території нашого краю істотних опадів не спостерігалось, що вплинуло на зменшення кількості вологи у верхньому шарі ґрунту. Про це повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

•Детальніше...•
 
У Черкасах пройде національно-патріотичний фестиваль, де встановлять рекорд України
••Середа•, 30 •квітня• 2014, 08:06•

У День Всесвітньої солідарності трудящих , 1 травня, о 17:00 на Соборній площі Черкас відбудеться фестиваль здоров’я «Пліч-о-пліч», де буде встановлений новий рекорд України. Одночасно більше 2000 чоловік із різних куточків України, взявшись за руки, встановлять рекорд  з колективного присідання.
Ініціатива такого заходу належить голові Черкаської облдержадміністрації Юрію Ткаченку та президенту Фонду волонтерів України Тимофію Нагорному.

•Детальніше...•
 
В Христинівці обговорили питання охорони праці на підприємствах
••Вівторок•, 29 •квітня• 2014, 16:03•

Щороку 28 квітня у понад 100 країнах світу відзначають Всесвітній День охорони праці. Ідея проведення Всесвітнього Дня охорони праці бере початок від Дня вшанування пам'яті американських та канадських працівників у 1989 року, що постраждали на робочих місцях.
Тільки в Україні за 2013 рік сталося 9221 нещасних випадків на виробництві, з них: 528 зі смертельним наслідком та зареєстровано 5861 професійне захворювання. Не уникнув біди і наш район: 4 працівників загинуло на виробництві, ще одного травмовано.

•Детальніше...•
 
Відбулась телефонна розмова Олександра Турчинова з Броніславом Коморовським
••Вівторок•, 29 •квітня• 2014, 14:50•

Відбулась телефонна розмова в. о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським.
У ході розмови, яка відбулась за ініціативою Польської Сторони, Сторони обговорили питання, які розглядалися на зустрічі глав держав і дипломатів у рамках програми «Східне партнерство» 24 квітня 2014 року у Празі, де, зокрема, йшлося щодо перспективи розвитку ініціатив Східного партнерства.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 377 з 466•

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.074 seconds, 6.81 MB
Application afterRoute: 0.086 seconds, 8.08 MB
Application afterDispatch: 3.062 seconds, 11.29 MB
Application afterRender: 3.155 seconds, 12.91 MB

•Використання пам'яті•

13591312

•21 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'sbt0j4l5ebkuouhiq6ksiv1gr4'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1550724801' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'sbt0j4l5ebkuouhiq6ksiv1gr4'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'sbt0j4l5ebkuouhiq6ksiv1gr4','1550725701','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 1)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:08:21' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:08:21' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 3760, 10
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email, cc.title AS category, s.title AS SECTION, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_content_frontpage AS f
    ON f.content_id = a.id
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.state = 1
    AND (( cc.published = 1
    AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0
    AND a.sectionid = 0 ) )
    AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2019-02-21 05:08:21' )
    AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2019-02-21 05:08:21' )
    ORDER BY  a.created DESC
 11. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1424'
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1423'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1422'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1421'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1420'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1419'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1418'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1417'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1416'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1415'
 21. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 1 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•