Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Христинівський район повністю забезпечений шкільними автобусами
Середа, 12 вересня 2012, 14:26

Цього року, завдяки програмі «Шкільний автобус», можливість безперешкодно добиратися до своєї школи отримали учні Христинівського району із таких населених пунктів, як Козаче, Вільшанка та Талалаївка. Це 85 школярів.
12 вересня в дворі школи с. Мала Севастянівка відбулася урочиста церемонія передачі ключів представникам Малосевастянівської ЗОШ І-ІІІ ст. від одного із 43 шкільних автобусів, презентованих головою облдержадміністрації, Героєм України Сергієм Тулубом у рамках реалізації Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».
Варто зазначити, що в 2012 році завдяки Урядовій програмі Черкаська область і, зокрема, Христинівський район стовідсотково забезпечені шкільними автобусами.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання Христинівського району!
Вівторок, 11 вересня 2012, 16:37

Христинівська райдержадміністрація, відповідно до листа Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, пропонує Вам взяти участь у V Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність 2012».
Виставка відбудеться 6-9 листопада 2012 року у м. Києві, ст. метро «Лівобережна», Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр.
Виставка проходитиме в рамках IV Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму, присвяченого питанням енергоефективності та відновлювальної енергетики, де буде проведено «Біржу контактів» і кожен бажаючий матиме змогу презентувати бізнес-плани та проекти безпосередньо потенційному інвестору.
З питань участі у виставці звертатись в управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації за тел.:2-25-66. Детальна програма Форуму та умови участі у виставці розміщені на офіційній сторінці агентства www.saee.gov.ua.

 
Для людей, для громади
Вівторок, 11 вересня 2012, 14:23

Восени минулого року наш район, в числі дев'яти районів Черкащини, став учасником спільного проекту Євросоюзу та програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, що задіяний в селах, селищах та малих містах з населенням до 10 тис. осіб. Мета цього проекту — спільно визначити пріоритети розвитку сільських територій, співфінансувати та впроваджувати ініціативи для покращення умов проживання, а також разом утримувати ці інфраструктурні об'єкти. Проект підтримує сільські громади у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку, допомагаючи їм у самоорганізації, розбудові та впровадженні невеликих за обсягом громадських ініціатив у таких сферах, як - охорона здоров'я, навколишнє природне середовище, енергозбереження, водопостачання.

Детальніше...
 
Відбулося районне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту
Понеділок, 10 вересня 2012, 14:07

Друга субота вересня щорічно стає святковою для любителів спорту, прихильників здорового, активного способу життя. Так і цієї суботи в Христинівці відбулося районне фізкультурно-спортивне свято. Його організаторами виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприяння міського голови Миколи Наконечного, який постійно та послідовно підтримує талановитих й обдарованих спортсменів, створює в місті умови для розвитку різних видів спорту.
Привітали учасників свята голова районної ради Микола Передрій, заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба, міський голова Микола Наконечний. Крім того, керівники району і міста нагородили кращих спортсменів, тренерів, ветеранів фізичної культури та спорту району грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад та вручили грошові винагороди.

Детальніше...
 
43 нові автобуси отримали школи Черкаської області
П'ятниця, 07 вересня 2012, 13:32

Вперше за роки незалежності України одночасно 43 нові автобуси сьогодні було передано сільським школам Черкащини, у рамках виконання Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».
Уряд Віктора Януковича затвердив Державну цільову соціальну програму «Шкільний автобус» ще 2003 року. Упродовж 9 років її дії, в область було поставлено  77 автобусів, винятком стали лише 2008-2009 рр., коли попередньою  владою поставки автобусів взагалі було припинено. І лише 2010 року, за дорученням Президента України Віктора Януковича, реалізацію програми було відновлено.
«Сьогодні це ще один приклад того, що ми завжди виконуємо свої обіцянки, – вітаючи присутніх, підкреслив Сергій Тулуб. – Для нас важлива кожна дитина! Тож для мене, як і для кожного черкащанина дуже важливо знати, що кожна дитина не буде долати кілометри дороги до школи пішки. Адже ще декілька років тому ця проблема стояла досить гостро».За словами голови ОДА, відтепер на Черкащині всі 8 тисяч дітей та 2 тисячі педагогів, які того потребують, стовідсотково безкоштовно підвозяться до шкіл, хоча далеко не всі – спеціалізованим автотранспортом: «За два  останні роки на умовах співфінансування ми придбали для шкіл області 44 автобуси, плюс сьогодні передали ще 43. Безумовно, це шлях у майбутнє, адже те, що ми сьогодні закладаємо в освіту і наших дітей – ми закладаємо в розвиток Черкащини і всієї України!»

Детальніше...
 
Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом
Середа, 05 вересня 2012, 10:25

В усі часи в людині найбільше цінувалися почуття доброти, благородства, щире співчуття та готовність прийти на допомогу тим, хто страждає, хто потрапив у біду.
У сучасному світі створено чимало доброчинних організацій, які сповідують ідеї гуманізму. Серед них наймасовіша – Товариство Червоного Хреста, яка завжди керувалася ідеями миру, злагоди, милосердя та людяності.
Ще у V столітті до Різдва Христового китайський філософ Конфуцій писав про те, що потрібно виховувати в собі людяність та доброзичливість. Отож, бути людяним – це означає опановувати мистецтво спілкування та навички взаємодопомоги, радіти успіхам ближніх, любити та жертвувати, плакати та сміятися, переживати.
Христинівська районна організація Товариства Червоного Хреста, як громадська організація, проводить роботу по наданню благодійної допомоги людям, які потрапили в скрутну ситуацію, залишились на узбіччі життя.

Детальніше...
 
Питання запровадження нових сучасних методів адаптації першокласників до навчання сьогодні є одним з пріоритетним в освітній галузі району
Вівторок, 04 вересня 2012, 13:27

2012 рік є особливим для початкової школи. Адже, саме з 1 вересня у початковій школі в перших класах розпочинається поступове впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 462 від 20.04.2011 року.
Як забезпечуватиметься нормальний навчальний процес, виходячи з реалій сьогодення, стало зрозуміло під час спілкування з начальником відділу освіти Христинівської РДА Маргаритою Білецькою:
- Цього року за парти сіли триста сорок двоє першачків, що становить 100 % дітей 6-річного віку. У зв’язку з тим, що згідно державного стандарту змінюється методика викладання та виховання першокласників, особлива увага приділяється належній підготовці вчителів початкових класів, з якими проводяться відповідні семінари, тренінги, круглі столи. Для наймолодших школярів облаштовані прекрасні класні кімнати, кімнати відпочинку, ігрові куточки, придбано необхідні меблі, спортобладнання, підручники та навчально-методичні комплекти, оформлено інформаційні стенди для батьків майбутніх першокласників. Як показав районний огляд готовності закладів освіти до нового навчального року, в кожній школі знайшло своє відображення проведення Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!». До акції залучались місцеві органи виконавчої влади, підприємці, спонсори, батьки. В кожній школі району для наймолодших школярів провели Свято першокласника.

Детальніше...
 
День народження христинівського хліба
Субота, 01 вересня 2012, 16:09

Здавалося б, що може бути рідніше від хліба, такого звичного і традиційного. Ми звикли до його вигляду, смаку, запаху. Проте хліб дорогий нам не тільки як продукт харчування. Він дорогий нам всім, що є людського в нас. Хліб вносять в новий дім, хлібом-сіллю зустрічають гостей, хліб беруть діти в далеку дорогу як материнське благословення. Відношенням до хліба перевіряється душевна щедрість людини. Жовтий колір на нашому національному прапорі – це пшеничний лан, символ багатства української землі, символ праці.
Саме хлібу та всім причетним до його народження було присвячене святкове дійство, організоване пекарнею ФОП «В.М.Плужник». Вже п’ять років, як над Христинівкою щоденно стелиться аромат свіжоспеченого хліба, який за смаковими якостями не поступається навіть столичним хлібозаводським виробам.

Детальніше...
 
Навчальний тренінг для журналістів
П'ятниця, 31 серпня 2012, 15:51

Інформаційно-навчальний тренінг під назвою “Демократія.Вибори.ЗМІ.Україна-2012” відбувся в обласному центрі 28-29 серпня нинішнього року за сприяння ВГО “Демократична дія” посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та Черкаської обласної державної адміністрації.

У відкритті заходу взяли участь заступник голови облдержадміністрації Т.Ф.Прітченко і начальник управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації ОДА Т.С.Калиновська.
Президент ВГО “Демократична дія” С.Ф.Джердж, як модератор тренінгу, представив його учасників, коротко ознайомив з тематикою сесійних занять і запросив до слова заступника голови облдержадміністрації Т.Ф.Прітченко.

Детальніше...
 
У Христинівському районі зареєстровано 1411 підприємців
П'ятниця, 31 серпня 2012, 14:06

Відкриття власної справи діло ризикове, адже підводних каменів в підприємницькій діяльності чимало. Проте, сміливці знаходяться і за підтримки владних структур мають чималі фінансові досягнення, покращують рівень життя району.
Традиційно у першу неділю вересня, згідно з указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. В залі засідань Будинку рад Христинівського району керівники служб вітали підприємців з наступаючим професійним святом.

Першим, знавців своєї справи, вітав голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук. Він подякував підприємцям за плідну співпрацю з районною владою, за допомогу в проведенні різних заходів. Побажав їм здоров’я, достатку, здійснення мрій та задумів.– На сьогоднішній день значимість малого бізнесу в сучасній економіці є суттєвою і без його розвитку вже неможливо уявити подальший розвиток багатьох сфер життя району, – зазначив керівник району. – Це наповнення ринку товарами промислової і продовольчої групи, надання побутових, медичних, юридичних та інших послуг, розвиток інфраструктури району. Результатом розвитку підприємницької діяльності є створення нових робочих місць, а значить – підвищення рівня зайнятості працездатного населення району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 377 з 395

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting