Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Свято козацької слави
Понеділок, 15 жовтня 2012, 16:48

З різних куточків Черкащини раннього ранку 13 жовтня до славного Чигирина з’їжджалися делегації, щоб відсвяткувати День українського козацтва. 50 делегатів з Христинівки влилися в загальне святкове дійство, яке вирувало в центрі Чигирина.
Святкування розпочалося урочистою ходою та покладанням квітів до Монумента в ознаменування боротьби українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Разом з керівництвом області вшанували пам’ять Великого Гетьмана перші особи Христинівського району – голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій. Потому в каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, що розташована біля підніжжя Замкової гори відбувся молебень за Україну та український народ.

Детальніше...
 
Стартував опалювальний сезон
Понеділок, 15 жовтня 2012, 12:16

Опалювальний сезон 2012-2013 років в установах соціальної сфери та житлово-комунального господарства Христинівського району розпочато з 15 жовтня 2012 року. Відповідне розпорядження підписав голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук. Проте в усіх дитячих садках міста подача тепла розпочалась ще з 9 жовтня, так, як температура в приміщеннях досягала критичного для таких закладів рівня.
Відтак, опалювальний сезон в районі проходить стабільно, нарікань не надходить.

Детальніше...
 
На Христинівщині облаштовують реабілітаційний центр для інвалідів-чорнобильців та воїнів-інтернаціоналістів
Середа, 10 жовтня 2012, 11:54

У залі засідань Христинівського будинку рад голова районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Іван Стародуб провів зібрання з членами організації. У ході зустрічі Іван Степанович повідомив присутнім, що повноваження представляти інтереси христинівських «чорнобильців» перед Міністерством соціальної політики України доручено голові Монастирищенської районної організації «Союз Чорнобиль України» Григорію Королю.
Також під час наради учасники говорили про затяжну процедуру оформлення інвалідності, надання груп інвалідності «липовим» ліквідаторам, на не толерантне ставлення громадськості до ліквідаторів.
На зустріч було запрошено начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Світлану Ісакову. Вона відповідала на всі хвилюючі питання присутніх, це і, зокрема, збільшення видатків у 2012 році на придбання лікарських засобів для громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...
 
Славимо вчителя ім’я
П'ятниця, 05 жовтня 2012, 16:49

У всі часи праця вчителя була надзвичайно складною і шанованою в суспільстві, бо вона потребує неабияких знань, духовності та людського тепла.
Напередодні свого професійного свята освітяни Христинівщини зібралися на загальнорайонний захід. Зі сцени районного будинку культури христинівських педагогів привітали голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, секретар міської ради Микола Кревсун, начальник районного відділу освіти Маргарита Білецька, голова районної організації профспілки працівників освіти Анатолій Шпанко.

Детальніше...
 
Відбулася сесія Христинівської районної ради
Четвер, 04 жовтня 2012, 08:37

3 жовтня в великому залі засідань будинку рад відбулося 16 пленарне засідання сесії Христинівської районної ради. Сесію проводив голова районної ради Микола Передрій. Розпочалось чергове засідання хвилиною мовчання – данина пам’яті депутату районної ради VI скликання Любчичу Володимиру Фотійовичу, серце якого зупинилося одного серпневого дня.
В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, його заступники, депутат обласної ради Микола Плужник.

Детальніше...
 
Право на гідний рівень життя!
Понеділок, 01 жовтня 2012, 15:38

Вже традиційним для нашого району є відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. Цьогоріч голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, секретар міської ради Микола Кревсун, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Христинівському районі Наталія Кашкатюк відвідали підопічних відділення та привітали зі святом і вручили їм продуктові набори. Найвищою винагородою за проявлену увагу для посадовців були щасливі посмішки на обличчях стареньких, бо окрім соціальних працівників, які є незамінними помічниками та розрадниками, їх оселі мало хто відвідує.
Артисти районного будинку культури в цей день завітали до підопічних Ліщинівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування у Христинівському районі з концертом.

Детальніше...
 
Допомога самотнім, як один з пріоритетів державної політики
П'ятниця, 28 вересня 2012, 15:58

Саме тоді, коли на заміну літньому пейзажеві приходить осінній і все навкруги покривається «позолотою». в світі відзначається день осені життя – Міжнародний день людей похилого віку й кожен має турбуватися про те, аби осінь життя також сяяла золотом. Пам’ятаємо з дитинства, як приємно погостювати у дідуся і бабусі та з задоволеною усмішкою на обличчі отримати гостинця, як подяку за навіть маленьку допомогу. І тільки наші батьки розуміли, як було приємно їхнім татам і мамам, помічали їх піднесений настрій і той молоднечий запал у очах, щойно внуча бігло обійматись чи цілувати зморшкуваті обличчя. По статурі стареньких та їх погляду читалося «…ця мить вартує життя».
За статистичними даними в Україні шоста частина людей похилого віку є самотніми, догляд за ними забезпечується соціальними службами та небайдужими людьми. Тож, уважно ставлячись до стареньких, ми відаємо їм частинку світла своєї душі, яке запалює в їхніх серцях почуття радості і дяки.

Детальніше...
 
Зоряний газ
П'ятниця, 28 вересня 2012, 15:18

Проблему газифікації у с. Зоряне Христинівського району останні роки визнавали першочерговою. В рамках районної програми по завершенню газифікації населених пунктів Христинівського району планувалося ще у 2005 році розпочати будівництво об’єкту. В наступному 2006 році навіть була розроблена проектно-кошторисна документація. Та на шляху до газифікації трапилося чимало перешкод і проблем, які гальмували процес. Тільки після введення у 2010 році в експлуатацію підвідного газопроводу до с. Углуватка, що був вихідною точкою будівництва Зорянського газопроводу, з’явилась і була реалізована у 2011 році можливість завершити будівельні роботи. На жаль, через недофінансування виконаних робіт, газопровід не був введений в експлуатацію вчасно.
Завдячуючи постійному контролю та особистому сприянню керівництва нашої області, а саме, голові державної адміністрації Сергію Борисовичу Тулубу та голові обласної ради Валерію Петровичу Черняку будівництво підвідного газопроводу до села завершилося.
Сьогодні, 28 вересня, нарешті настав довгоочікуваний момент. На святковому майданчику біля газорозподільного пункту зібралися жителі Зоряного, запрошені.

Детальніше...
 
За батьківщину! За перемогу!
П'ятниця, 21 вересня 2012, 18:10

День партизанської слави – це ще одне свято, яке дає привід задуматись над історією нашого народу, над величчю та непоборністю слов`янського духу, це ще одна нагода скласти глибоку шану всім учасникам війни – живим і загиблим, хто пройшов фронтові дороги та партизанські стежки, концтабори та повоєнну розбудову країни, аби лише наступники на зазнали лихоліття.
21 вересня, в рамках відзначення заходів до Дня партизанської слави, у селищі Верхнячка Христинівського району відбувся мітинг Пам’яті. Участь у ньому взяли голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, його заступник Юрій Коцюба, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Ісакова, голова районної ради ветеранів Олена Титюченко, Верхняцький селищний голова Микола Наконечний, голова Верхняцького осередку ветеранів війни і праці Юрій Нечаєв, ветерани – колишні партизани та підпільники у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років: Микола Мазурик та Віра Рога-Дерманчук, представники трудових колективів, школярі, ЗМІ, громадськість селища.

Детальніше...
 
Служба 101 на варті безпеки христинівчан
Понеділок, 17 вересня 2012, 16:19

12 вересня 2008 року Президент України своїм Указом встановив День рятівника. Відтоді, свято є не лише професійним, його відмічають також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.
Сьогодні у залі засідань Будинку рад районна влада вітала працівників 15 ДПРЧ ТУ МНС України в Черкаській області з їх професійним святом.
Першим з вітальним словом звернувся до своїх колег начальник державної пожежно-рятувальної частини Територіального управління МНС України в Черкаській області, підполковник служби Олександр Дубенець, окресливши всі ті завдання, які стоять перед службою, яку він очолює.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 376 з 395

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting