Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Влада існує для людей і насамперед аби їм допомагати
Вівторок, 17 квітня 2012, 12:54

17 квітня у малому залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Христинівської райдержадміністрації, яку очолив її голова Володимир Сидорчук.
Про роботу щодо профілактики алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління серед неповнолітніх доповідала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Далі розглядалися питання порядку призначення пенсії дітям по втраті годувальника, доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, доцільності повернення батькам їх малолітніх дітей, які перебувають у дитячих закладах,  про визначення днів та годин побачення батьків із дітьми, що проживають окремо.

Детальніше...
 
Проведено оперативну нараду з аграріями
Вівторок, 17 квітня 2012, 12:23

Відбулася виробнича нарада з питання проведення посівної кампанії під керівництвом голови Христинівської райдержадміністрації Володимира Сидорчука та за участі його першого заступника Сергія Іваненчука.

На нараді була заслухана інформація про стан проведення весняно-польових робіт у районі станом на 16 квітня цього року.

В оперативному порядку розглядалося питання, що знаходиться на контролі голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, а саме: розміщення посівів соняшника у структурі посівних площ.

Кожному сільськогосподарському підприємству рекомендовано оптимізувати площу посівних площ, в якій соняшник займатиме не більше 9%.

Наразі визначені конкретні максимально-дозволені площі посіву соняшника, виходячи з відношення кількості землі, яка перебуває в обробітку підприємства.

Детальніше...
 
У Христинівці визначили переможця зонального етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників
П'ятниця, 13 квітня 2012, 15:18

Ще з давніх часів говорять, що вогонь добрий помічник, але поганий господар. Цьому навчають ще в дитячих садочках, далі в школах. Як свідчать статистичні дані, щорічно в Україні під час пожеж та надзвичайних ситуацій різного характеру гине більше сотні безневинних дітей. І саме тому, щоб вчасно попередити біду і зберегти життя та здоров’я наших дітей, для школярів щорічно організовується фестиваль дружин юних пожежників.
13 квітня в Христинівському районному будинку культури відбувся зональний етап 18 Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Почесним гостем на заході був перший заступник голови Христинівської райдержадміністрації Сергій Іваненчук, який гостинно привітав усіх учасників та побажав усім цікавої і натхненної гри.

Детальніше...
 
Голова Христинівської райдержадміністрації переймається проблемами населення району
Вівторок, 10 квітня 2012, 14:42

9 квітня голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук провів нараду з перевізниками, котрі працюють на автобусних маршрутах приміського сполучення.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Строга, заступник міського голови Олександр Кучеренко, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Лариса Дубашевська, начальник відділу у справах містобудування і архітектури Іван Рябоконь, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова, представник державної автомобільної інспекції.

В основу зібрання покладено вирішення питання щодо забезпечення населення району підвезенням до центральної районної лікарні (ЦРЛ), шляхом домовленості з перевізниками, щодо та оформленням всіх необхідних документів для зміни графіку руху маршруту.

Детальніше...
 
Новий оптово-роздрібний ринок «Фермерський» – відкрито!
П'ятниця, 06 квітня 2012, 12:46

«Великодній кошик від черкаських аграріїв найсмачніший!» – під таким гаслом сьогодні відбулось відкриття нового оптово-роздрібного ринку «Фермерський». На урочистостях був присутній і голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб.

«Сьогоднішня подія є знаковою не лише для Черкащини, але й для країни в цілому. Адже відкриття оптово-роздрібного ринку – це ще одне переконливе свідчення реалізації в нашому регіоні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича», – зазначив Сергій Тулуб.

Крім того, саме Сергію Борисовичу, який  знайшов охочих долучитись до будівництва такого необхідного для Черкас об’єкта, і належить ідея створення сучасного оптово-роздрібного ринку.  Адже створення «Фермерського» спрямоване на поліпшення ефективності сільськогосподарського виробництва області, формування цінової політики, посилення контролю за якістю продуктів харчування, наповнення бюджету, створення конкуренції на споживчому ринку, швидке просування продукції до споживачів, появу нових робочих місць і, як наслідок, підвищення рівня життя населення.

Детальніше...
 
Боротьба зі стихійною торгівлею!
Четвер, 05 квітня 2012, 14:37

Сьогодні в малому залі Христинівського Будинку рад відбулася оперативна нарада ініційована головою Христинівської райдержадміністрації Володимиром Сидорчуком, у засіданні якої взяли участь міський голова Микола Наконечний, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Строга, заступник міського голови Олександр Кучеренко, начальник сектору  взаємодії із правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Петро Драмарецький, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Христинівської РДА Лариса Дубашевська, лікар з гігієни харчування Тетяна Крижанівська, начальник ДАІ Сергій Євко, директор ринку «Аграрник», Заступник начальника РВ УМВС України в Черкаській області по громадській безпеці Дмитро Чекаленко, начальник управління ветеринарної медицини в Христинівському районі Василь Бурлака та його заступник Олександр Черненко.

Присутні обговорювали питання про залучення органів місцевого самоврядування та представників Христинівського РВ УМВС України в Черкаській області щодо вжиття заходів по недопущенню фактів вуличної торгівлі із порушенням чинного законодавства.

Детальніше...
 
Христинівка підтримує спортивні ініціативи МОН!
Понеділок, 02 квітня 2012, 11:44

1 квітня в м. Христинівка на мініфутбольному майданчику, що у парку ім. Т.Г.Шевченка відбулися фінальні змагання районного етапу Національного Кубку шкільного футболу – це наймасовіший в історії України футбольний турнір серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячений чемпіонату Європи -2012.

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, міський голова Микола Наконечний, заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Гура, начальник відділу освіти райдержадміністрації Маргарита Білецька, голова постійної комісії районної ради з питань формування бюджету, фінансів, комунальної власності і житлово-комунального господарства Віктор Мітасов та ЗМІ району.

Детальніше...
 
У рамках робочої поїздки до с. Шельпахівка відбувся особистий прийом громадян
П'ятниця, 30 березня 2012, 15:02

 

29 березня 2012 року заступник голови Христинівської районної державної адміністрації Тетяна Строга здійснила робочу поїздку до с. Шельпахівка, в ході якої проведено особистий прийом громадян за місцем проживання, оглянуто умови перебування, навчання та харчування дітей в дошкільному навчальному закладі та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Шельпахівка, з керівниками закладів проведено співбесіду, обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

На зустрічі з головою територіальної громади с. Шельпахівка Віктор Обараз обговорено питання подальшого соціально-економічного розвитку населеного пункту; участі громадськості в щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів 5 квітня та 21 квітня 2012 р.; видалення дерев, кущів, вражених омелою; проведення позачергової перевірки димовентиляційних каналів.

За інформацією сільського голови Віктора Обараза в 2012 році заплановано видатки сільського бюджету на благоустрій населеного пункту на загальну суму 61,4 тис. грн., зокрема: оплата електроенергії за освітлення вулиць - 10,1 тис. грн., поточний ремонт доріг – 29,0 тис. грн., капітальний ремонт системи вуличного освітлення – 15,0 тис. грн. тощо.

Детальніше...
 
На засіданні колегій РДА розглянули ряд важливих питань
Середа, 28 березня 2012, 10:57

28 березня у великому залі Будинку рад  проводилося розширене засідання колегії Христинівської райдержадміністрації під керівництвом її голови Володимира Сидорчука та за участі голови районної ради Миколи Передрія, голови міської ради Миколи Наконечного.

У засіданні також взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів РДА, керівники окремих районних установ, представники засобів масової інформації.

На порядок денний виносилося чотири питання.

Першим розглядалося найактуальніше з них, яке є проблемою не лише Христинівського району, а й України в цілому, а саме, стан виконання заходів у боротьбі зі злочинністю, протидії наркоманії, рецидивній і підлітковій злочинності правоохоронними органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району. Доповідали  прокурор Христинівського району Сергій Менчинський та начальник Христинівського РВ УМВС України в Черкаській області Валентин Гирик.

Детальніше...
 
Засідання комісії Христинівської райдержадміністрації з питань якості продукції
Понеділок, 26 березня 2012, 16:23

26 березня в приміщенні Христинівської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань якості продукції. В якому взяли участь заступник начальника управління, начальник відділу бухгалтерського обліку, фінансового забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Товстоніс, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Лариса Дубашевська, лікар з гігієни харчування Тетяна Крижанівська, заступник начальника управління ветеринарної медицини Олександр Черненко, заступник голови правління Христинівського РайСТ Надія Кожевнікова, спеціаліст І категорії управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Наталія Саранчук.

На засіданні комісії було заслухано інформацію лікаря з гігієни харчування Христинівської районної санітарно-епідеміологічної станції Тетяни Крижанівської щодо якості продуктів харчування, які реалізуються через торгівельну мережу та заклади громадського харчування.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 376 з 386

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting