Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Голова Христинівської районної державної адміністрації та його заступники оприлюднили декларації про доходи за минулий рік
Субота, 28 квітня 2012, 09:13

На виконання Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” оприлюднюємо відомості, зазначені в деклараціях про майно, доходи, витарати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік, подані головою Христинівської районної державної адміністрації та його заступниками.

Голови райдержадміністрації
Сидорчука Володимира Івановича та членів його сім’ї

Члени сім’ї декларанта: дружина - Сидорчук Н.А.;
син – Сидорчук С.В.

Відомості про доходи:
Загальна сума сукупного доходу Сидорчука В.І., одержаного (нарахованого) з усіх джерел в Україні, склала 77079 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї, одержаного (нарахованого) з усіх джерел в Україні, склала 49147.

Відомості про нерухоме майно:
У власності Сидорчука В.І. перебуває земельна ділянка площею 1000 кв.м., житловий будинок площею 98 кв.м., квартира загальною площею 57 кв.м., гараж площею 24 кв.м.

Відомості про транспортні засоби:
У власності Сидорчука В.І. перебуває автомобіль ВАЗ 21061-10 1991 року випуску.

Детальніше...
 
Свято розуму і таланту
Субота, 28 квітня 2012, 08:27

27 квітня в районному будинку культури відбулось щорічне свято вшанування обдарованих дітей Христинівського району під девізом «Обдарована дитина – золотий фонд країни».
В урочистому зібранні з відзначення обдарованих дітей та творчих, талановитих учителів взяли участь голова районної ради Микола Передрій, заступник голови районної ради Микола Єременко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, Тетяна Строга, керівник апарату райдержадміністрації Борис Карпов, секретар міської ради Микола Кревсун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Маргарита Білецька, начальник відділу культури і туризму Михайло Валюк, директор районного центру зайнятості Василь Ковальський, депутати міської та районної ради.

Детальніше...
 
Проведено засідання «круглого столу» з керівниками та відповідальними за стан охорони праці
Субота, 28 квітня 2012, 08:23

27 квітня в залі засідань Корпорації «Украгротех» відбулася нарада у форматі «круглого столу», приурочена до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначають щорічно з 2002 року понад 50 країн світу.
Указом Президента Україні від 18 серпня 2006 року № 685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний і в Україні – 28 квітня, наша держава разом з усім світом відзначає його.
За 2011 рік в Черкаській області сталося 182 нещасні випадки, з них 31 із смертельним наслідком. В Христинівському районі зросла кількість нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, до 3 проти 1 в 2010 році.
З 22 по 28 квітня 2012 року в районі з нагоди Дня охорони праці проводився Тиждень охорони праці. Щороку визначається нова тема проведення Тижня. В цьому році за рекомендацією МОП тиждень проходив під гаслом: «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці».

Детальніше...
 
Христинівщина вшанувала подвиг героїв Чорнобиля
Четвер, 26 квітня 2012, 15:12

Сьогодні громадськість району вшановувала пам'ять героїв Чорнобиля. 26 років тому сталася аварія на атомній станції, але про події тих часів ще довго будуть згадувати наступні покоління. У важкий час загальнонародної біди близько 400 христинівчан з честю і гідністю виконали свій професійний і громадський обов’язок. Жертвуючи своїм життям, здоров’ям вони захистили рідну землю, народ від непоправимого.
Центральною подією на Христинівщині стала урочиста хода крізь «живий коридор», влаштований учнями міської школи, та мітинг-реквієм біля Пам’ятного знаку «Христинівчанам-чорнобильцям, які врятували світ». Від влади до присутніх громадян міста та району звернулися голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, секретар міської ради Микола Кревсун.

Детальніше...
 
Відбулася колегія Христинівської райдержадміністрації
Четвер, 26 квітня 2012, 13:40

26 квітня в залі засідань Будинку рад відбулася колегія районної державної адміністрації, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука.
До розгляду учасникам колегії пропонувався наступний порядок питань: про роботу комісії Христинівської райдержадміністрації по легалізації робочих місць, забезпеченню виплати заробітної плати та вжиті заходи по недопущенню утворення заборгованості, про стан виконання районної програми зайнятості населення на 2012-2013 роки, про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2012 року та завдання з його виконання у ІІ кварталі 2012 року, про хід реалізації програми розвитку свинарства та молочного тваринництва на 2010-2020 роки та про підсумки проведення опалювального сезону 2011-2012 року на об’єктах соціально-культурного призначення та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.
Про легалізацію заробітної плати виступила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова, яка доповіла, що для упередження виникнення заборгованості із виплати заробітної плати проведено зустрічі членів робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з керівництвом 6 підприємств сільськогосподарської галузі, 4 підприємств переробної галузі, 16 закладів торгівлі та харчування та іншими установами і закладами, проведено співбесіди з 38 приватними підприємствами щодо підвищення заробітної плати працівникам та її вчасної та не меншої за установленим законодавством розміром виплати, чинного законодавства в питаннях укладення трудових договорів з найманими працівниками, ведення розрахункових відомостей, оформлення трудових книжок, графіків, забезпечення надходжень до бюджету податків з доходу фізичних осіб.

Детальніше...
 
Стандарти майбутнього - уже сьогодні
Середа, 25 квітня 2012, 16:11

25 квітня на базі Корпорації «Украгротех», що на Христинівщині, проведено практичний семінар-навчання для спеціалістів сільгосппідприємств України на тему «Технологія годівлі молочної худоби. Стандарти майбутнього вже сьогодні».
Ініціаторами заходу виступили SILOKING Mayer Maschinenbau Gmbh (Німеччина), ПрАТ «Успіх – Східна Україна» (м. Харків), ТОВ «Резон» (смт.Гребінки Васильківського району Київської обл.), ТМ «Молочка.ком» (м.Харків), Корпорація «Украгротех» (с.Углуватка Христинівського району).
За планом семінар було розділено на дві частини.
В залі засідань Будинку рад м. Христинівка зібралися аграрії з Черкаської, Київської, Чернігівської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Сумської, Кіровоградської, Запорізької та Херсонської областей. Це головні агрономи-технологи господарств, спеціалісти відділів тваринництва, багато запрошених колег, партнерів, науковців.

 

Детальніше...
 
Доступні та якісні продовольчі товари – одне із завдань районної влади
Вівторок, 24 квітня 2012, 16:02

24 квітня у приміщенні Христинівської райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з перевірки формування цін на основні продовольчі товари суб’єктами підприємництва усіх форм власності, які здійснюють торгівельну діяльність на території району. Засідання провів голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук.
У робочому порядку розглядалося питання про проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються реалізацією продовольчих товарів широкого вжитку.
Про дотримання граничних рівнів торгівельних надбавок у магазинах роздрібної торгівлі продовольчими товарами згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації доповідала секретар робочої групи Наталія Саранчук. Зокрема, вона проінформувала, що в першому кварталі 2012 року було проведено рейдову перевірку продовольчих магазинів та ринку у м. Христинівка.

Детальніше...
 
Весняна толока
Понеділок, 23 квітня 2012, 16:01

На Христинівщині триває акція «За чисте довкілля», яка проводиться з 26 березня по 5 травня.
За дорученнями голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука протягом цього періоду планується прибрати території, прилеглі до підприємств, організацій і установ усіх форм власності, сектори приватної забудови, внутрішньобудинкові та прибудинкові території, а також ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, улаштувати квітники, висадити квіти, виконати побілку бордюрного каменю, дерев, обрізку гілля дерев, очистити зелену зону від листя, облаштувати зони відпочинку, привести в належний естетичний вигляд пам’ятники, Пам’ятні знаки, Братські могили та обеліски Слави тощо.
У Христинівському районі акція «За чисте довкілля» набула масового характеру. Дух турботи за навколишнє середовище відчувається протягом всього її періоду. Лише силами навчальних закладів району прибрано і упорядковано території школи та прилеглі території, улаштовано спортивні та ігрові майданчики, підготовлено клумби до висіву насіння квітів та висадки розсади, посаджено 232 дерева, 57 кущів троянд. Також, учні взяли участь у прибиранні дворів престарілих.

Детальніше...
 
Знову впевнена перемога спортсменів Христинівщини
П'ятниця, 20 квітня 2012, 13:44

18-19 квітня у м. Вінниця проходив відкритий Чемпіонат з боксу серед юнаків від 1999 до 2003 років народження. Участь у змаганнях взяли 121 боксер із Вінниці (5 клубів), Хмельницького, Черкас, Бершаді, Жмеринки, Іллінців, Могилів-Подільського, Монастирища, Кам’янець-Подільського, Немирова, Христинівки, Умані.
Місто Христинівку представляли боксери міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Олімп» – Вадим Полонський (1999 р. н.), Владислав Базалук (2000 р. н.), Глєб Джулай (2000 р. н.) та Олександр Курієнко  (2003 р. н.).
За словами тренера Руслана Куника, команда виступила на відмінному технічному рівні.
– Я дуже задоволений боями своїх підопічних. За підсумками турніру всі наші боксери здобули золоті медалі у своїх вікових групах та вагових категоріях.

Детальніше...
 
Проведено ХІV позачергову сесію Христинівської районної ради VІ скликання
Четвер, 19 квітня 2012, 13:19

19 квітня в залі засідань адмінбудинку відбулася ХІV позачергова сесія Христинівської районної ради VІ скликання. Провів її голова Христинівської районної ради Микола Передрій.
У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Плужник, голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, міський голова Микола Наконечний, заступник голови районної ради Микола Єременко, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району.
На порядок денний виносилося два питання.
Про районну програму Центру обслуговування платників податків на 2012 рік інформувала начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Христинівської РДА Лариса Дубашевська. Вона зазначила, що на виконання вимог Закону України від 13.01.2011 №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», указів Президента України від 01.08.2002 № 683 «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади», від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 № 1302 «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади» (зі змінами), необхідно якісно та у повній мірі надавати адміністративні та інформаційні послуги населенню, платникам податків.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 375 з 386

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting