Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Їх місія – соціальний захист працівників
Четвер, 08 листопада 2012, 15:59

Днями за ініціативи начальника Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Христинівському районі Євгенії Кіт, в селищі Верхнячка у приміщенні СТОВ «Верхнячка-Агро» було проведено День відділення. В цьому населеному пункті проживає більше десяти підопічних. Це– люди похилого віку, які, крім давно отриманих травм, мають вікові проблеми зі здоров’ям. Мета заходу – ознайомлення кожного потерпілого з його конкретними виплатами, надання рекомендацій стосовно проведення медико-соціальної експертної комісії, виявлення нагальних потреб та ін.
На зустрічі працівники відділення детально розповіли про роботу Фонду і соціальні послуги, які він надає. Так, завдяки кропіткій профілактичній роботі, спільно з роботодавцями та за підтримки Христинівської райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування за 9 місяців цього року вдалося запобігти нещасним випадкам, пов’язаним із виробництвом та професійним захворюванням на підприємствах району.Наразі відділення опікується 93 потерпілими та 5 членами сімей загиблих на виробництві (троє з них – діти).

Детальніше...
 
Працювати по-новому – працювати на перспективу
Середа, 07 листопада 2012, 11:44

В галузі тваринництва району пройшли найвідповідальніші заходи по організованому переходу на зимово-стійлове утримання худоби. В управлінні агропромислового розвитку Христинівської райдержадміністрації повідомляють, що в господарствах району загалом створено всі умови для успішної зимівлі тварин. Для їх утримання під час стійлового періоду достатньо грубих, соковитих та концентрованих кормів. Так, заготовлено сіна 4000 т, сінажу – 12000 т, силосу – 60000 т.

Детальніше...
 
Аграрники району завершують осінньо-польові роботи
П'ятниця, 02 листопада 2012, 17:24

Аграрники Христинівського району активно займаються осінньо-польовими роботами. Завершено посів озимих культур, зокрема площа засіяна озимою пшеницею, становить 9,9 тис. га, озимим житом – 120 га, озимим ячменем – 1,350 тис. га, озимого ріпаку – 1,350 тис. га.
В управлінні агропромислового розвитку Христинівської райдержадміністрації повідомляють, що господарства району завершують збирання пізніх культур. Так, зернової кукурудзи обмолочено на 95% площі, середня врожайність в районі становить 64 ц/га; зібрано сої на 85% площі, врожайність – 14,5/га. Збирання соняшників та цукрових буряків завершено всіма категоріями господарств, врожайність становить відповідно 27 ц/га та 400 ц/га.

Детальніше...
 
Визволителям України – слава й уклін за життя, за свободу, за щастя
П'ятниця, 26 жовтня 2012, 16:59

Урочистості з нагоди відзначення 68-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в місті Христинівка розпочалися 26 жовтня скорботною ходою від Будинку рад до Братської могили. Урочисто покладено вінки та квіти шани до пам’ятних місць, пов’язаних з героїчним минулим нашого народу.
Біля Братської могили голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук сердечно привітав учасників мітингу з річницею. «Хвилиною мовчання» керівники райдержадміністрації, виконкому міської ради, ветерани, громадськість міста вшанували пам’ять полеглих на фронтах Великої Вітчизняної війни, усіх тих, хто поклав на вівтар великої Перемоги власне життя.

Детальніше...
 
Пам’ять серця, пам’ять сивини
Четвер, 25 жовтня 2012, 16:09

24 жовтня в рамках районних заходів, присвячених 68-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, працівниками центральної бібліотеки була організована та проведена зустріч школярів з ветераном Великої Вітчизняної війни, учасником бойових дій у двох війнах, в тому числі з Японією, Підопригорою Григорієм Яковичем.
Ведучі розповіли про тяжкі роки війни, про героїчний подвиг нашого народу. Своїми спогадами про пережите поділився і гість заходу. В теплій та дружній бесіді учні дізналися про нелегку долю та тернистий бойовий шлях Григорія Яковича, як довелося йому визволяти Білорусію, Литву, країни Європи. Але справжнє бойове хрещення він отримав в Східній Прусії – за виконання завдання молодого розвідника було представлено до нагороди – ордена Слави ІІІ ступеня. Потім додалися іще нагороди: Орден Вітчизняної війни ІІ ступеня, медаль «За перемогу над Японією», «За перемогу над Німеччиною», «За взяття Кенігсберга» та інші. Довелося повоювати з Японією, дійшов з боями аж до Порт-Артура. На очах посивілого чоловіка, раз по раз, бриніли сльози.

Детальніше...
 
Голова облдержадміністрації: «На Черкащині відновлюється споживча кооперація»
Четвер, 25 жовтня 2012, 11:38

«Споживча кооперація – це вид діяльності, що покликаний задовольнити потреби і прагнення людей як споживачів та захистити їхні економічні інтереси. В умовах ринкової економіки споживча кооперація дуже важлива для суспільства, тому ми ведемо системну роботу в напрямку її розвитку.
І це не просто слова. Адже 2010 року вперше з початку фінансово-економічної кризи було забезпечено позитивну динаміку роздрібного товарообігу. За підсумками І півріччя 2012 року зафіксовано зростання на 11,1%.
Про відновлення роботи споживчої кооперації, свідчить і той факт, що протягом 2010 – 2011 років та І півріччя 2012 року поновлено роботу 21 магазину. В цілому, торгівельна мережа області за 2010 – 2012 роки збільшилась на 436 об’єктів торгівлі (магазини, кіоски, АЗС), у тому числі в сільській місцевості на 121. Мережа об’єктів громадського харчування збільшилась на 142 одиниці.

Детальніше...
 
Зігріймо добротою!
Понеділок, 22 жовтня 2012, 11:28

Щороку в жовтні міжнародна спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з бідністю. Його мета – підвищення усвідомлення необхідності боротися за ліквідацію бідності в усіх країнах, особливо тих, які розвиваються.
Відповідно до загальновизнаних гуманних принципів, патронажна служба Христинівської районної організації Товариства Червоного Хреста постійно надає допомогу немічним і знедоленим. Активними помічниками в реалізації програм, проведенні благодійних акцій, місячників, направлених на боротьбу з бідністю, є державні органи влади, територіальні громади, шкільна молодь, волонтери ТЧХ та небайдужі люди, для яких життєве кредо – співчувати та допомагати, тим хто потребує допомоги.

Детальніше...
 
У Христинівці пройшов молодіжний конкурс-фестиваль «Молодь – майбутнє України»
П'ятниця, 19 жовтня 2012, 17:01

19 жовтня 2012 року в районному будинку культури м.Христинівки пройшов відбірковий тур обласного конкурсу-фестивалю обдарованої молоді «Молодь – майбутнє України». Це відкритий культурно-мистецький захід, який проводиться в усіх районах та містах обласного значення. Завданням фестивалю є активізація молодіжного руху в цілому та підтримка талановитої молоді Черкащини.
У святково прибраній залі районного будинку культури заступник голови районної ради та начальник фінансового управління Христинівської райдержадміністрації адресували найщиріші слова вітання й подяки за працю всім учасникам.

Детальніше...
 
Христинівські спортсмени демонстрували свою силу
Четвер, 18 жовтня 2012, 14:30

Днями в спортивному залі Уманського державного педагогічного університету відбувся відкритий Чемпіонат із російського жиму лежачи та армреслінгу, де змагалися справжні богатирі.
У змаганнях брали участь спортсмени не лише з Черкаської, а й з Вінницької області, всього близько 100 осіб.
Христинівський район на Чемпіонаті був представлений четвіркою найсильніших спортсменів.

Детальніше...
 
З ювілеєм, школо. Тобі 90.
Вівторок, 16 жовтня 2012, 10:08

Літа, мов ріки, веснами пливуть,
їм вороття не буде більш ніколи,
Торуючи у завтра світлу путь,
Не забувай ніде своєї школи.

С.Зінчук

Школа – це країна, яку називають країною дитинства. Вона живе доти, доки у її стінах звучить дитячий сміх, а на поріг ступають дитячі ніжки. Для усіх жителів с. Орадівка та для її випускників такою є їх школа, яка нещодавно відсвяткувала свій ювілейний дев’яносторічний день народження.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 375 з 395

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting