Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Відбулася сесія Христинівської районної ради
Четвер, 22 грудня 2011, 16:25

21 грудня відбулося засідання десятої позачергової сесії Христинівської районної ради VI скликання.

На пленарному засіданні розглянуто сім питань порядку денного і прийнято відповідні рішення: про зміни до районної Програми «Дзвони Чорнобиля» на 2011 рік; про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 30 грудня 2010 року № 4-7/VI, а також, депутати погодили призначення директорів загальноосвітніх шкіл сіл Веселівка, Орадівка та директора навчально-виховного комплексу села Пеніжкове. В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Плужник, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району. Голова районної ради Микола Передрій, закриваючи засідання сесії, зосередив увагу депутатів на підготовці питань, які заплановано розглянути на наступній сесії районної ради.

Детальніше...
 
Наші боксери – знову переможці
Четвер, 22 грудня 2011, 16:20

Протягом трьох днів на початку грудня в м. Тальне проводився відкритий чемпіонат з боксу на призи майстра спорту СРСР В.І.Стеценка. Учасниками змагань були близько 150-ти боксерів з Черкас, Чигирина, Шполи, Умані, Жашкова, Ставищ Київської області та столиці Молдови Кишенеу.

Місто Христинівку представляли боксери міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Олімп».

За словами тренера Руслана Куника, команда виступила на відмінному технічному рівні:

– За підсумками турніру всі наші боксери здобули призові місця у своїх вагових та вікових категоріях: І місце - Янковий Сергій (майстер спорту, вагова категорія – до 64 кг), Смірнов Андрій (вагова категорія – до 57 кг), Базалук Владислав (вагова категорія – до 36 кг); ІІ місце - Календа Антон (вагова категорія – до 57 кг), ІІІ місце - Коломієць Руслан (вагова категорія – до 42 кг). Нелегкими були перемоги, які здобули Сергій та, наймолодший у команді, Владислав, зустрівшись на рингу з досвідченішими суперниками. Приємно відзначити, що поїздка на чемпіонат відбулася завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей, які постійно опікуються спортивним життям Христинівщини. В перспективі на майбутнє плануємо позмагатися на найвищому рівні на Чемпіонаті України. Потенціал є. Залишилося докласти спільних зусиль.

Детальніше...
 
Свято Миколая для маленьких пацієнтів
Середа, 21 грудня 2011, 16:17

Святий Миколай до діток ходив,
всміхався, вітався, в дзвіночок дзвонив.

Тяжкий і великий у нього мішок,
а в ньому – дарунки для чемних діток!

Кожна дитина в душі вірять у казку. А особливо ті, які в ці передноворічні дні опинилися на лікарняному ліжку. Мабуть, вони у своїх потаємних бажаннях, просять для себе у Чудотворця Миколая не тільки подарунки, а й здоров'я, адже святий особливо прославився лікуванням хворих і спасінням тих, хто потрапив у біду.

19 грудня вестибюль дитячого відділення Христинівської центральної районної лікарні наповнився дитячим галасом. Маленьких пацієнтів завітали привітати з Днем Святого Миколая голова районної державної адміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Піддубняк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Маргарита Білецька.

Детальніше...
 
Паралельний світ
Середа, 21 грудня 2011, 11:26

Що таке діти у дитячих будинках? Це світ, паралельний нашому. Ми можемо багато читати, чути та розмовляти про це. Ми можемо навіть допомагати таким дітям матеріально. Але по-справжньому не відчуємо його своєю душею, емоціями, поки особисто не доторкнемося до нього.

З 2009 року, враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї та з метою підтримки і розвитку національного усиновлення, Указом Президента України встановлено День усиновлення та відзначатиметься він щорічно 30 вересня. Символічно, що День усиновлення співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Детальніше...
 
Святий Миколаю прийди до нас із раю
Вівторок, 20 грудня 2011, 16:14

На виконання районної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року службою у справах дітей Христинівської райдержадміністрації організовано акцію «Святий Миколаю прийди до нас із раю» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби Наталя Піддубняк поділилася особливостями роботи та набутим досвідом:

– Дитинство – найважливіший період у житті дитини. Якість дитячих років визначає якість усього подальшого свідомого життя. Для всебічного і гармонійного розвитку особистості діти повинні зростати в сімейних умовах. Але в нашому суспільстві, на жаль, трапляються непоодинокі випадки, коли дитина втрачає піклування з боку батьків. В районі проживає більше 100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сімейні форми виховання, де про них піклуються, створюють атмосферу щастя, любові і розуміння. Районна влада постійно цікавиться питаннями захисту прав, інтересів дітей та реалізує державну політику стосовно цієї особливої категорії населення району.

Детальніше...
 
Змінено правила відстрочки податкового боргу
Вівторок, 20 грудня 2011, 10:25

Міністерство фінансів України своїм наказом від 20 грудня 2011 р. N 1674 скасувало затверджений ДПА України Порядок проведення органами податкової служби реструктуризації (відстрочки) сплати сум фіксованого сільськогосподарського податку у випадку виникнення форс-мажорних обставин.

 
Зі святом вас, доблесні стражі порядку!
Понеділок, 19 грудня 2011, 16:11

19 грудня в Христинівському районному будинку культури з нагоди відзначення 20-ї річниці Дня міліції України відбулися урочисті заходи. Розділити радість свята з охоронцями правопорядку прийшли голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, секретар міської ради Микола Кревсун.

На початку урочистостей начальник районного відділу УМВС України в Черкаській області майор міліції Валентин Гирик від щирого серця привітав та подякував своїм колегам за відмінну службу, за терпіння, за щоденну боротьбу з незаконними проявами на території району та побажав міцного здоров’я, успіхів, миру, благородства душі у цій нелегкій справі.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук націлював на єдину стратегічну мету – створення якісно нової міліції та, зокрема, підкреслив, що сьогодення ставить перед правоохоронною системою щораз нові і все складніші завдання:

Але ми впевнені, що справа забезпечення законності і правопорядку в районі перебуває в надійних руках наших вартових.

Велику вдячність висловив голова районної ради Микола Передрій ветеранам органів внутрішніх справ України, які своєю самовідданістю і доблестю подають позитивний приклад молодим спеціалістам.

За високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня міліції цілий ряд співробітників відділу нагороджені грамотами райдержадміністрації, виконавчих комітетів районної та міської рад, грошовими винагородами.

Детальніше...
 
В пам’яті і в серці
П'ятниця, 16 грудня 2011, 16:08

14 грудня в м. Христинівка відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В заходах взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Іваненчук, секретар міської ради Микола Кревсун. Від райдержадміністрації, міськради, чорнобильської організації, трудових колективів міста та громадськості були покладені квіти до пам’ятного знаку «Христинівчанам-чорнобильцям».

На вшанування пам’яті тих, котрі у відсвітах Чорнобиля назавжди увійшли в безсмертя, було оголошено хвилину мовчання, під тривожне завивання сирен пожежних машин присутні схилили голови перед світлою памяттю загиблих, священики УПЦ МП провели молебень.

Звертаючись до ліквідаторів, Сергій Іваненчук дякував за відданість та мужність, виявлену під час ліквідації атомної катастрофи та закликав до подальшого відкритого діалогу з усіма гілками влади.

Детальніше...
 
„Тримайте руку на пульсі” податкової
Середа, 14 грудня 2011, 10:17

Податкова закликає громадян разом «тримати руку на пульсі». Для цього запроваджує проект, який дозволить їм разом із податківцями остаточно подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами.
«Пульс податкової» - це гаряча телефонна лінія, що працює за принципом call-back (податківці не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи). Працювати лінія буде цілодобово: з 8-30 до 19-30 інформацію про неправомірні дії прийматимуть оператори, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Номер телефону «Пульсу податкової»: (044) 284-00-07.

 
Успіх окрилює аматорів
Понеділок, 12 грудня 2011, 16:06

Тільки в квітні цього року в залі районного будинку культури лунали оплески на честь акторського колективу, як днями Христинівський народний самодіяльний театр представив на суд глядачів нову прем’єру. Цього разу виставу за твором Панаса Мирного «Повія». Це широке епічне полотно, в якому автор художньо дослідив людину, докладно простежив її психічний стан за різних обставин, порушив вічно злободенні морально-філософські проблеми, які на жаль, не втратили актуальності.

Оцінити старання та артистичні здібності творчого колективу прийшли люди різні за віком, освітою, професією, і, головне, ті, на кого найбільше чекали – шкільна молодь. Відвідали виставу шанувальники театрального мистецтва з Жашківського району та делегація з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Доцент кафедри української літератури УДПУ, вчений-секретар Малої академії мистецтв Тетяна Лопушан поділилася задумом створити в Христинівці театральну базу та з задоволенням висловилась після перегляду вистави: «На сьогодні це відвага – зібрати таку кількість виконавців, а задіяні 34 актори, і настільки вдало поставити дуже непростий твір…».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 Наступна > Кінець >>

Сторінка 375 з 379

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting