Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Долати бар’єри треба разом
Вівторок, 04 грудня 2012, 13:28

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.
Районна влада не один рік опікується цією категорією населення, систематично контролює та вирішує основні питання соціально-економічного, медичного, матеріально-побутового, культурно-оздоровчого характеру, надає допомогу тоді, коли вона вкрай потрібна.
Звичайно, у такий важливий день, коли українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів, голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, заступник голови райдержадміністрації Юрій Коцюба, заступник начальника державної податкової інспекції в Христинівському районі Андрій Царук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова побували на Дні відкритих дверей у Вікторівському психоневрологічному будинку-інтернаті (директор Петро Строгий), де було вручено солодощі та подарунки, на суму близько 2 тис. грн.

Детальніше...
 
На Христинівщині поступово переходять до здорового способу життя
Понеділок, 03 грудня 2012, 15:45

Відповідні висновки випливають зі сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами підприємцями району. А саме, темп росту надходжень за 11 місяців 2012 року по даному платежу складає 98,7 відсотка до відповідного періоду минулого року. Поряд з тим, підприємці, які торгують алкоголем і тютюном, з початку року заплатили за ліцензії майже 265 тис. грн. та додатково наповнили казну понад план на 35,0 тис. грн.
За словами заступника начальника Христинівської МДПІ Андрія Царука, позитивна тенденція відслідковується і в зменшенні кількості перевірок у сфері підакцизних товарів та і їх результативності.
«Наприклад, - зазначив податківець, - у 2011 році проведено 15 перевірок суб'єктів, які здійснюють оптову і роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами та донараховано 29,3 тис. грн., а в 2012 році тільки 6 із відповідними донарахуваннями в розмірі 17,9 тис. грн».

Детальніше...
 
Податковими агентами Христинівщини перераховано левову частку податків
Понеділок, 03 грудня 2012, 12:00

Більше 30 млн. грн. за 10 місяців 2012 року по Христинівському району надійшло податків від фізичних осіб. Це найвагоміший податок, адже його частка у надходженнях місцевих бюджетів складає 65,6 відсотків. Завдяки підприємствам залізниці забезпечено 11,2 млн. грн.(37,5%) податку з доходів фізичних осіб, 7,7 млн. грн. (25,6%) сплатив сільськогосподарський сектор, слід відмітити Христинівський відділ освіти (2,6 млн. грн.) та Христинівську центральну районну лікарню (1,3 млн. грн.)
Ріст до минулого року забезпечено на 4,7%, відповідно станом на 01.11.2012р. надійшло цього податку на 1,4 млн. грн. більше.
Основним результатом надходжень залишається кропітка робота органів податкової служби району у напрямку ліквідації заборгованості при виплаті заробітної плати та підвищення її рівня, а також недопущення її виплати у розмірах менших за законодавчо встановлений рівень. З цією метою керівників підприємств запрошують на засідання постійно діючої комісії, до складу яких входять керівники органів місцевого самоврядування, податкової інспекції, управління праці і соціального захисту населення, пенсійного фонду, інших гілок місцевої влади.

Детальніше...
 
Спорт для вольових і впевнених
П'ятниця, 30 листопада 2012, 17:20

Христинівська районна державна адміністрація вітає юних спортсменів-христинівчан Ярослава Пономаренка, Степана Лазаренка, Олександра Нагорного, Владислава Діденка та тренера-викладача Христинівської районної ДЮСШ Станіслава Ладана з достойним виступом на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука «Кубок Донбасу».
Змагання проходили з 15 по 18 листопада в Донецьку. В них взяли участь команди з Донецька, Львова, Харкова, Києва, Луганська, Черкас, Дніпропетровська.

Детальніше...
 
Щоб не виникли проблеми із життєзабезпеченням міста та району
Четвер, 29 листопада 2012, 15:16

Про готовність до роботи в екстремальних зимових умовах йшлося на засіданні оперативного штабу із забезпечення своєчасного фінансування робіт з утримання та прибирання доріг в зимовий період, яке відбулося 29 листопада.
Розпочала засідання заступник голови райдержадміністрації, голова штабу Тетяна Строга, яка охарактеризувала стан виконання основних заходів з підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в зимовий період 2012-2013 років та зупинилася на забезпеченні посипковим матеріалом, проаналізувавши стан його заготівлі за останній тиждень.

Детальніше...
 
Володимир Сидорчук: Наша позиція – ми працюємо і закликаємо працювати всіх на благо громади
Середа, 28 листопада 2012, 12:46

На цьому голова райдержадміністрації наголосив під час засідання колегії райдержадміністрації, яке відбулось 28 листопада. Першим питанням порядку денного було: про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2012 року.
- За рейтинговою оцінкою результатів діяльності райдержадміністрацій і виконкомів міських рад міст обласного значення у січні-вересні 2012 року Христинівський район займає 3 місце по сфері житлово-комунального господарства, 9 місце по сфері державних фінансів та рівню злочинності, 10 місце по населенню та ринку праці, 12 місце по економічному розвитку, інвестиційній, науковій та інноваційній діяльності та захисту прав дитини, і тільки 18 місце по сфері споживчого ринку.

Детальніше...
 
Не звільняється пам’ять, відлунює знову роками
П'ятниця, 23 листопада 2012, 09:12

23 листопада з нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Христинівському міському кладовищі біля Пам’ятного знаку відбулася акція «Свічка пам’яті» та поминальна панахида.
В скорботних заходах взяли участь керівництво району та міста, працівники підприємств, жителі міста, усі небайдужі до трагічної сторінки у національній історії. Своєю присутністю вони висловили свій глибокий біль і шану невинно замученим голодом землякам, поклали до підніжжя Пам’ятного знака вінки та квіти, запалили свічки пам’яті й лампадки.

Детальніше...
 
Проведено семінар з відповідальними за діловодство та архів
Четвер, 22 листопада 2012, 15:26

22 листопада у приміщенні Будинку рад відбувся семінар з питань організації роботи зі службовими документами, забезпеченню їх збереженості та обліку архівних документів, ініційований архівним відділом райдержадміністрації. Були запрошені працівники архівних підрозділів установ.
Оскільки, з моменту набуття чинності нової Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, у місцевих органах виконавчої влади, пройшов майже рік, начальником архівного відділу було піднято питання повного впровадження її в роботу.

Детальніше...
 
Ділова зустріч – конструктивна розмова
Середа, 21 листопада 2012, 16:19

Цього разу головною метою робочої зустрічі з головами територіальних громад Христинівського району під гаслом «Діалог влади заради громади» стало впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та стан виконання розпорядження КМУ від 26.10.2011 № 1072 щодо проведення земельної реформи.
Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, заступник голови РДА Тетяна Строга, заступник голови районної ради Микола Єременко, керівник апарату РДА Борис Карпов, представники органів виконавчої влади, керівники структурних підрозділів РДА, відповідних служб району. Головне управління Держкомзему в Черкаській області представляли начальник управління експертизи і ринку земель Микола Бакуменко та державний інспектор сільськогосподарських земель Галина Півненко.

Детальніше...
 
В основі розвитку української держави – розвиток аграрної галузі!
П'ятниця, 16 листопада 2012, 12:23

Вже традиційно з року в рік кожної третьої неділі листопада усі працівники сільського господарства, працівники підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України святкують своє професійне свято – День працівників сільського господарства.
Напередодні цієї дати в районному будинку культури тепло привітали працівників сільськогосподарської галузі з їх професійним святом керівництво Христинівського району.
На свято були запрошені трудові колективи сільськогосподарських підприємств району та шановні ветерани праці, які зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.
Це: Герой Соціалістичної праці - Лемещук Марфа Мусіївна.
Повний кавалер Орденів Трудової Слави - Поліщук Станіслав Іванович.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 374 з 395

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting