Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Сесія районної ради
Четвер, 21 червня 2012, 09:48

Днями, в сесійній залі адмінбудинку відбулася ХV чергова сесія Христинівської районної ради VІ скликання, яку провів голова райради Микола Передрій. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, міський голова Микола Наконечний, заступник голови районної ради Микола Єременко, заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств та установ, ЗМІ району.

Уже, за доброю традицією, перед початком роботи сесії від голови райради Миколи Архиповича прозвучали вітання депутатів іменинників з Днем народження, а голову Кузьминогребельської сільської ради із зайнятим третім місцем на обласному етапі конкурсу «На кращу сільські раду». Натомість Микола Архипович отримав від воїнів інтернаціоналістів пам’ятну медаль «50 років військово-стратегічної операції Анадир», яку вручив Сергій Олійник.

Детальніше...
 
До приймання нового урожаю - готові!
Середа, 20 червня 2012, 15:02

День відкритих дверей, а точніше - приймання готовності підприємства ПАТ "ДПЗК" "Хлібної бази №86" до врожаю 2012 року пройшло, як завжди на високому рівні і традиційно отримало від державної приймальної комісії найвищу оцінку - "відмінно", демонструючи високий ступінь готовності.

Філія ПАТ "ДПЗК" "Хлібна база №86" - підприємство, яке надає широкий спектр послуг, займається прийманням, сушінням, очищенням, зберіганням та відвантаженням зерна, відповідально підходить до цієї справи, а тому упродовж багатьох років залишається надійним партнером, підставляючи своє плече для співпраці.

Детальніше...
 
Голова облдержадміністрації: «Понад 10 тисяч черкащан, вкладників колишнього Ощадбанку СРСР, уже отримали по 1000 грн.»
Вівторок, 19 червня 2012, 12:19

«На Черкащині зареєстровано понад 266 тисяч вкладників, які мають можливість звернутися до всіх 404 установ Ощадбанку в області. За даними філії АТ «Ощадбанк» станом на 15 червня 2012 кількість актуалізованих вкладників в області становила 77,7 тис. осіб, що складає понад 29 відсотків від загальної кількості вкладників (266 138 осіб).  Це дуже гарний показник.

Компенсацію у розмірі 1000 грн. уже виплачено понад 10 тисячам вкладникам, а сума виплат склала майже 9 млн. грн.  Ощадбанк також виплачує по 500 грн. спадкоємцям вкладників, які померли у 2005 – 2012 роках і не отримали компенсації.

Детальніше...
 
Медичні працівники відсвяткували своє професійне свято
Понеділок, 18 червня 2012, 14:40

За гарною традицією, уже багато років поспіль, у третю неділю червня відзначають День медичного працівника.

Це свято уособлює вдячність працівникам медичної галузі за врятовані життя і збережене здоров’я, за високе служіння в ім’я та на благо людей.

15 червня, напередодні Дня медичного працівника, у районному будинку культури відбувся святковий концерт, що розпочався з урочистостей від керівництва району, міста – голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука, голови районної ради Миколи Передрія, секретаря міської ради Миколи Кревсуна, головного лікаря ЦРЛ Валентина Яковенка та громадськості.

Зі сцени будинку культури звучали слова вдячності, визнання та щирих побажань щастя, добра, здоров’я, професійного зростання та гідної оплати праці.

Детальніше...
 
Житло в кредит – це вигідно!
П'ятниця, 15 червня 2012, 14:34

Сьогодні в Будинку рад Христинівської райдержадміністрації спеціалісти Черкаського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» провели зустріч з громадськістю району. У роботі зустрічі взяв участь голова районної державної адміністрації Володимир Сидорчук.

Розглядалося питання щодо виконання соціальної ініціативи Президента України: «доступне житло», стосовно реалізації Програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

В ході зустрічі директор Черкаського регіонального управління ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Олександр Паливода в подробицях розповів про механізм отримання та погашення іпотечного кредиту, вимоги до позичальника, зобов’язання та гарантії з боку держави. Для кращого розуміння справи начальник консультаційного центру Черкаського регіонального управління ДСФУ Тетяна Бакірова забезпечила присутніх буклетами з доступним описом Програми.

Детальніше...
 
Корупція паралізує розвиток України
Четвер, 14 червня 2012, 14:37

13 червня у залі районного будинку культури відбулися заняття з підвищення кваліфікації для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів Христинівської районної державної адміністрації, посадових осіб місцевого самоврядування Христинівського району, депутатів районної та міської рад за програмою короткострокового тематичного семінару «Організація роботи по запобіганню та протидії проявам корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування».

У відкритті семінару взяли участь голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій подякувавши організаторам за те, що завітали і до Христинівського району та побажавши гарного результату.

– Безперечно, важливість діяльності Обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, уміння їх викладачів вміло організовувати та проводити навчальний процес, збагачувати його учасників новими знаннями й необхідним досвідом важко переоцінити. – Наголосив  очільник району Володимир Іванович. – То ж шановні службовці та депутати, не витрачайте даремно жодної миті з дарованої долею можливості навчання, щоб здобуті на заняттях знання, приносили користь державі, людям і суспільству.

Детальніше...
 
Найвища нагорода за добро!
Четвер, 14 червня 2012, 12:36

14 червня Міжнародною Федерацією Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародною Федерацією Організацій донорів крові, Міжнародною Спілкою переливання крові за сприянням ВООЗ оголошено – Всесвітнім Днем Донора крові (цього дня народився відомий лікар, лауреат Нобелівської премії Карл Ландштейнер, який в своїх дослідженнях винайшов групи крові).

Донор у перекладі з латині «той хто дарує» - це звичайна людина, котра в ім’я врятування чужого життя ділиться власною кров’ю.

Багаторічним досвідом доведено, що донорство не шкідливе для здоров’я. Кровоздачі корисні для профілактики захворювань серцево-судинної системи, порушення травлення, печінки та основного обміну речовин. Донорська кров використовується при операціях, пологах кровотечах, тяжких травмах, опіках. Необхідна донорська кров дітям, які мають онкологічні захворювання. Донором може бути кожна здорова людина віком від 18 до 65 років. Після 65 років здача крові допускається,якщо у людини в нормі тиск, пульс, рівень гемоглобіну…

Кров одного донора рятує життя 4-5 хворим. Максимально допустимі норми здачі крові 400 мл., інтервал між здачею 2 місяці, без будь-якої шкоди до 5 разів на рік.

Детальніше...
 
До уваги платників податків Христинівського району!
Вівторок, 12 червня 2012, 09:57

Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України (АЦСК ІДД ДПС) та територіальні підрозділи в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі безкоштовно з 30 травня 2012 року надають посилені сертифікати ключів.

Отримати такі послуги можна у будь-якому представництві АЦСК ІДД ДПС.

Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби знаходиться за адресою: 04655, МСП, м.Київ-53, Львівська пл.,8, тел.: (044) 284-00-10 факс: (044) 284-09-33, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Платникам Христинівського району слід звернутись до регіонального відділення при ДПС у Черкаській області.

Поштова адреса: 18000, м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235, 1-й пов., каб. 108-109, тел.: (047) 233-91-77

Детальніше...
 
День відкритих дверей у світ володарів слова
Середа, 06 червня 2012, 17:49

В день професійного свята журналістів вже стало традицією в стінах редакції одного з найавторитетніших друкованих видань Христинівського району громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба» проводити День відкритих дверей. Цього разу відбулася зустріч редакційного колективу із головою райдержадміністрації Володимиром Сидорчуком, головою районної ради Миколою Передрієм, заступником голови РДА Юрієм Коцюбою, ветеранами журналістської ниви, які віддали багато творчих сил та енергії, колегами-поліграфістами, дописувачами, шанувальниками, друзями. Під час зустрічі заступник редактора газети Руслана Масловська не просто цікаво розповідала про історію створення газети та її роботу на сучасному етапі – вона намагалася бути якомога відвертішою у висвітленні проблемних аспектів журналістської діяльності, з якими редакція стикається щодня.

Детальніше...
 
Влада працює задля добробуту жителів району
Середа, 30 травня 2012, 17:08

30 травня відбулося засідання колегії Христинівської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук.
У роботі колегії взяли участь заступник голови районної ради Микола Єременко, заступники голови райдержадміністрації, голови сільських та селищної ради, керівники структурних підрозділів РДА, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів.
Заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук у своєму виступі наголосив, що в районі продовжується практика співпраці орендарів землі з територіальними громадами в плані соціальної допомоги шляхом укладання угод про соціальне партнерство. За його словами, укладання договорів із сільськогосподарськими товариствами, фермерськими господарствами, приватними підприємствами, які працюють в аграрному секторі, підтверджує свою ефективність, а спільна відповідальність влади і бізнесу за розвиток сільських територій обов’язково дасть свої результати.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 372 з 386

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting