Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Про роботу спостережної комісії у 2012 році
Четвер, 31 січня 2013, 11:45

Спостережна комісія Христинівської райдержадміністрації утворена розпорядженням райдержадміністрації від 14.09.2009 №141. Спостережна комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України  ,,Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, іншими нормативно-правовими актами, а також Положенням про спостережні комісії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 „Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах” в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 № 1042.

Детальніше...
 
Семінар з платниками – звична та ефективна форма роботи
Понеділок, 28 січня 2013, 11:20

Днями керівництвом Христинівської МДПІ проведено семінар з представниками бізнесу на тему: «Новації в обслуговування платників та актуальні зміни податкового законодавства».
Під час зустрічі податківці довели до відома учасників зібрання інформацію про останні новини у податковому законодавстві. Зокрема розглянуто зміни в оподаткуванні податку на прибуток та ПДВ. Також чимало уваги було приділено розясненню основних аспектів оподаткування згідно Державного бюджету на 2013 рік.
Начальник Христинівської МДПІ Наталія Міняйло наголосила, що наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 №1057 зобов’язано платників податків, які використовують реєстратори розрахункових операцій, подавати копії розрахункових документів і фіскальних чеків, що містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів в друкованому вигляді або по дротових чи бездротових каналах зв’язку до органів ДПС.

Детальніше...
 
У Христинівці податкова творчо профлешмобила РРО
Субота, 26 січня 2013, 03:00

Нагадати підприємцям, які використовують касові апарати, про підключення до «електронної стрічки», громадськості – про запровадження дистанційного моніторингу касових операцій та усім зацікавленим мешканцям району – про електронні податкові сервіси: таку ціль поставили перед собою організатори флешмобу.
Мобери, податківці і волонтери, зібравшись на центральній площі міста, підійшли до заходу творчо і вже за хвилину під акомпанемент старезної рахівниці почали читати вірш-реп. А саме:

Детальніше...
 
Охорона праці на Христинівщині
П'ятниця, 25 січня 2013, 10:47

25 січня в Христинівському Будинку рад під головуванням начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Христинівському районі Євгенії Кіт було проведено нараду в форматі „круглого столу” по обговоренню результатів роботи відділення ВД Фонду за 2012 рік та планів на 2013.
В роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Микола Єременко, представники споріднених організацій, які займаються питаннями охорони праці, місцевих газет та радіомовлення, спеціалісти з охорони праці підприємств району.

Детальніше...
 
Зі святом, Україно! Зі святом, Христинівщино!
Вівторок, 22 січня 2013, 17:12

22 січня до Пам’ятного знаку борцям за незалежність і волю України в м. Христинівка прийшли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, громадських організацій, політичних партій, молодь, щоб покласти квіти до підніжжя.
Свято з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України розпочалось виконанням Гімну України ансамблем української пісні «Ласкаво просимо». З історичною довідкою виступила завідувачка ЦРБ Раїса Шумовська.
Головним акцентом урочистого мітингу стала ідея єдності, спільності історичної спадщини.

Детальніше...
 
Свято, яке дає здоров'я
Субота, 19 січня 2013, 16:47

Вода - це життя. Беззаперечна істина. А, якщо це ще й Водохрещенська вода, то зрозуміло, що подарує ще й здоров'я та довголіття. Саме за цілющими, благодатними властивостями Водосвятської води прийшли з усіх усюд до урочища "Долинки" христинівчани і гості міста на свято Богоявлення.
Цьогоріч тут було як завжди багатолюдно, яскраво і захоплююче.
Як завжди відчайдухи, з думками про здоров'я і благополуччя занурювалися в Водохрещенську воду, яку цьогоріч освятив настоятель Святотроїцької церкви о.Геннадій. Малі і старі, чоловіки і жінки, козаки і козачки юрбилися навколо вирізьблених з льоду Водосвятського хреста та свічок, набирали з ополонки (теж у формі хреста) цілющу рідину і загадували найзаповітніші бажання, адже саме цього дня тисячі років тому звичайна земна вода отримала особливі неземні властивості завдяки великому таїнству - Водохреща.Як повелося на Україні, кожне свято не обходиться без давніх традицій. Цей день теж має свої сталі обрядові дійства.

Детальніше...
 
Тваринництво: здобутки і плани
Середа, 16 січня 2013, 10:52

Завершився 2012 рік. В управлінні агропромислового розвитку підвели підсумки роботи в галузі тваринництва, проаналізували хід зимово-стійлового періоду та визначили завдання на 2013 рік.
Так, тваринники сільськогосподарських підприємств Христинівського району виробили 23720 тонн молока, що на 3779 тонн більше в порівнянні з минулим роком. Збільшення виробництва молока досягнуто в першу чергу завдяки підвищенню продуктивності корів. Зросла і чисельність поголів'я корів на 122 голови, всього ж нараховується в сільськогосподарських підприємствах 3930 голів. Середньо-районний показник по надою молока на корову за 2012 рік склав 6025 кг. Великий внесок в районний показник внесли працівники Корпорації «Украгротех», де поголів’я корів збільшено на 95 голів, всього утримується 490 голів. Надій на корову в цьому господарстві становить 8313 кг, продуктивність корів в порівняні з 2011 роком зросла на 1196 кг.

Детальніше...
 
Проблеми населення на контролі влади Христинівського району
Вівторок, 08 січня 2013, 17:18

За підсумками роботи по розгляду звернень громадян, які надійшли до Христинівської районної державної адміністрації протягом 2012 року, можна відмітити тенденцію до зменшення їх кількості на 16 % в порівнянні з 2011 роком. Так, загальна кількість звернень за 2012 рік становить 354 звернення, тоді як в 2011 році кількість звернень становила 421. Проаналізувавши політичні та соціальні настрої зменшення числа запитів пояснюється тим, що завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України, стабільності у виплаті та підвищенні заробітної плати, стабільності на валютному ринку, створенню в районні нових робочих місць, зростанню середнього рівня заробітної плати та з допомогою виконання інших не менш важливих питань соціально-економічного розвитку району та держави, довіра до влади зросла. – наголосив посадовець.

Детальніше...
 
Подарунок до Нового року
П'ятниця, 28 грудня 2012, 17:08

Досвід показує, що висока свідомість і самосвідомість громад, яка формується шляхом відкритого діалогу між її членами, повинна завжди заохочуватися, адже від цього залежить виконання спільних ініціатив та проектів. Саме на це націлений Всеукраїнський проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який реалізовується на кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.
Активізовуючи місцеві громади, Євросоюз та ПРООН створюють сприятливе середовище для впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив. Тому перемога у конкурсі другої фази цього проекту, який почався у 2011 році  для чотирьох місцевих громад нашого району – Ліщинівської, Верхняцької, Христинівської та Орадівської мала величезне значення. Якщо врахувати, що для вирішення певних проблем територіальних громад, необхідні значні кошти, то участь у проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" передбачає (за умови широкої спільної співпраці членів громади і влади всіх рівнів) надходження коштів від ЄС та ПРООН - 50%, обласного, районного, місцевого бюджетів - 45% і всього 5% - коштів громади.
Таким чином наші переможці змогли здійснити свої плани, реалізувати проекти.

Детальніше...
 
Відбулася XVIII позачергова сесія районної ради VI скликання
Вівторок, 25 грудня 2012, 16:14

25 грудня в сесійному залі Будинку рад відбулася XVIII позачергова сесія районної ради VI скликання. Провів засідання голова районної ради Микола Передрій. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, заступник голови районної ради Микола Єременко, заступники голови райдержадміністрації Тетяна Строга та Юрій Коцюба, керівники підприємств, організацій структурних підрозділів РДА, голови територіальних громад, директори шкіл, ЗМІ району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 372 з 395

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting