Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Щоб майбутнє було щасливим
Середа, 20 лютого 2013, 14:43

20 лютого в районному будинку культури для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району проводилася «Ярмарка професій», організована районним центром зайнятості та відділом освіти. В якості запрошених були представники державних ВУЗів - Білоцерківського національного аграрного університету та Уманського національного університету садівництва.
Насамперед, директор районного центру зайнятості В.Є.Ковальський та начальник відділу освіти райдержадміністрації М.В.Білецька, а також представники ВУЗів привітали майбутніх студентів з можливістю ознайомлення з витребуваними на ринку праці професіями, побажали вдалої здачі ЗНО і успішного вибору професії.

Детальніше...
 
Всесвітній день соціальної справедливості
Середа, 20 лютого 2013, 11:18

26 листопада 2007 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 лютого Всесвітнім днем соціальної справедливості, що відзначається щорічно починаючи з 2009 року. Справедливість – це невід’ємне природне право людини. Сприйняття і оцінка справедливості у суспільній думці носить абстрактний характер. Люди суб’єктивно визначають поняття соціальної справедливості. Так за результатами проведеного Федерацією профспілок України Інтернет - опитування 40% опитаних вважають, що «соціальна справедливість» це – рівність соціальних прав, законність для всіх, захист прав громадян,чесність; 15% визначають це поняття як – благополуччя народу, високі зарплати та пенсії у простих людей, доступне житло; 13% - соціальні блага по заслугах, по праці, оцінка людини по її особистих якостях; 7% - ефективний соціальний захист, підтримка малозабезпеченого населення державою; 4% вважає, що соціальної справедливості взагалі не може бути.

Детальніше...
 
В районі – новий керівник
Вівторок, 19 лютого 2013, 11:47

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Рябцев представив активу Христинівського району нового голову Христинівської районної державної адміністрації – Богдана Тихоневича.
Богдана Івановича призначено на цю посаду згідно розпорядження Президента України Віктора Януковича № 92/2013-рп від 18 лютого 2013 року. На представленні був присутній заступник голови обласної ради Василь Касян.

Детальніше...
 
Час i досi не загоїв рану
П'ятниця, 15 лютого 2013, 12:34

15 лютого Христинівщина вшановувала учасників бойових дій на території інших держав та відзначила 24-у річницю виведення військ з Афганістану. Віддати данину пам’яті тим, хто загинув у «афганському пеклі», до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам прийшли представники районної влади, учасники бойових дій в Афганістані, рідні загиблих афганців, представники громадськості, молодь. До підніжжя гранітного пам'ятника лягли живі квіти.
Далі захід було продовжено в районному будинку культури, у ході якого керівники району висловили воїнам-афганцям щиру вдячність за героїзм, за приклад відваги та мужності та побажали добра і мирного неба. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.

Детальніше...
 
Засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/ СНІДу
Вівторок, 12 лютого 2013, 15:44

Днями відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. У роботі ради взяли участь представники охорони здоров’я, соціальних служб, громадських та релігійних організацій, керівники відділів районної державної адміністрації, голова постійної комісії з питань праці, соціального захисту, охорони здоров’я та захисту прав споживачів районної ради. З вступним словом до присутніх звернувся голова ради, заступник голови райдержадміністрації Ю.О.Коцюба, який познайомив з порядком денним засідання, актуальністю питань, вкотре наголосивши на гострій проблемі поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Детальніше...
 
Успіх – у співпраці!
П'ятниця, 08 лютого 2013, 10:08

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Христинівському районі плідно співпрацює з райдержадміністрацією, районною радою, органами місцевого самоврядування, профспілковими організаціями в питаннях покращення профілактичної роботи з охорони праці, запобігання виробничому травматизму та професійної захворюваності.
7 лютого 2013 року за ініціативи начальника відділення ВД ФССНВ Євгенії Кіт відбулася зустріч з головою Христинівської районної ради Миколою Передрієм та першим заступником голови Христинівської РДА Сергієм Іваненчуком.

Детальніше...
 
Перша колегія Христинівської райдержадміністрації 2013 року
Четвер, 07 лютого 2013, 10:07

«Уся виконана нами за минулий рік робота, наші плани на 2013 рік зводиться до того, що ми маємо розбудовувати стабільнішу, економічно та соціально привабливішу – нову Христинівщину» – з такими словами розпочав колегію райдержадміністрації перший заступник голови РДА Сергій Іваненчук.
Про хід виконання районної Програми «Будуємо нову Христинівщину» на 2011-2015 роки» за 2012 рік доповіла присутнім начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Лариса Дубашевська.
Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Іван Рябоконь проаналізував виконання в Христинівському районі розпорядження облдержадміністрації від 09.10.2006 № 420 «Про стан погашення заборгованості за спожиті енергоносії» в 2012 році:

Детальніше...
 
Ризики трудової міграції. Це має знати кожен!
Четвер, 07 лютого 2013, 09:26

Виїжджаючи за кордон, дуже важливо дотримуватися певних правил безпеки. На жаль, щодня жертвами шахраїв стають чимало погано поінформованих людей. Якщо ви отримали привабливу пропозицію працевлаштування за кордоном, але вагаєтесь, відвідайте сайт Програми боротьби з торгівлею людьми місії МОМ в Україні або ж подзвоніть безкоштовно зі стаціонарних телефонів на «гарячу лінію» Центру консультування мігрантів 8-800-505-50-10 та 527 - з мобільного.

 

Детальніше...
 
Першочергове завдання – поінформованість громадян та суб’єктів господарювання
Вівторок, 05 лютого 2013, 13:22

5 лютого в малому залі Будинку рад відбувся семінар на тему: «Заходи Христинівської райдержадміністрації щодо забезпечення реалізації Закону України від 6 вересня 2012 р. № 5203 «Про адміністративні послуги». На нього запрошено керівників структурних підрозділів, працівників, відповідальних за надання адміністративних послуг, представників ЗМІ району.

Детальніше...
 
Взаємодія громади з владою - найважливіша передумова у вирішені проблем ОСББ
Понеділок, 04 лютого 2013, 15:50

На забезпечення реалізації державної політики щодо регіонального розвитку у сфері житлово-комунального господарства в Христинівській райдержадміністрації нещодавно відбулася робоча нарада з головами 10 діючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питань вивчення проблемних питань створення та забезпечення функціонування ОСББ, яке провів начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури І.В.Рябоконь. В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Т.В.Строга, начальник відділу Держкомзему в Христинівському районі В.О.Бабій, державний реєстратор В.М.Киба, державний адміністратор відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Л.М.Худякова, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації Л.В.Своєволіна.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Наступна > Кінець >>

Сторінка 371 з 395

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting