Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Вимоги щодо оформлення скарги до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Четвер, 01 лютого 2018, 13:07

загруженоРішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України, територіальних органів Міністерства юстиції України або до суду.
При Міністерства юстиції України та Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діють Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (далі – Комісія).

Детальніше...
 
Застосування положень Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22.01.1993 року в частині надання правової допомоги
Четвер, 01 лютого 2018, 12:36

Витребування різних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану (повторних свідоцтв, довідок) із ближнього зарубіжжя є буденним питанням для громадян і повсякденною працею для співробітників відділів державної реєстрації актів цивільного стану. І не важливо, що ми говоримо на різних мовах, що у нас різні релігії, звичаї, незважаючи на свою несхожість, люди прагнуть до одного і того ж, хочуть радіти, закохуватися, одружуватися, народжувати дітей - і отримувати при цьому державні документи.

Детальніше...
 
Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру
Четвер, 01 лютого 2018, 12:31

Статтею 32 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закон) передбачено виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Детальніше...
 
Пряма мова. Юрій Ткаченко про актуальне
Четвер, 01 лютого 2018, 11:02

DSC08652- про земельний штаб

Штаб із контролю за обігом сільгоспземель створюємо в області. Він потрібен задля швидкого реагування на випадки можливого порушення прав громадян, фізичних чи юридичних осіб у цій сфері. Що зумовило таке рішення?

Детальніше...
 
Візит ініціативної групи у громаду с.Заячківка
Середа, 31 січня 2018, 13:07

Ініціативною групою  розпочато зустрічі з жителями населених пунктів району щодо об’єднання територій громад Христинівщини. Перший візит відбувся в с.Заячківку,  де зібралося більше 60 осіб в тому числі активісти села, депутати сільської ради та небайдужі громадяни, які вболівають про  подальшу долю сільської громади. В ході обговорення об’єднання в одну територіальну громаду населених пунктів  Христинівського району висловлювалися різні думки щодо перспективи розвитку та утримання соціальної сфери с.Заячківка.

Детальніше...
 
Друге засідання ініціативної групи щодо питання створення Христинівської ОТГ
Середа, 31 січня 2018, 12:45

31 січня 2018 року відбулось друге засідання ініціативної групи щодо питання створення та діяльності Христинівської ОТГ. На обговорення  винесено питання розгляду проекту штатного розпису чисельності апарату відділу освіти та створення мережі освітніх закладів в єдиній ОТГ. В засіданні взяли участь голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, в.о.першого заступника голови – начальник управління агропромислового і регіонального розвитку та інфраструктури Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівник апарату Станіслав Пилипишин, начальник відділу освіти Людмила Марченко, начальник фінансового управління Микола Невшупа, сільські голови та депутат міської ради Олена Росада.

 
Національний конкурс «Благодійна Україна-2017»
Вівторок, 30 січня 2018, 11:19

images-59381 1 листопада 2017 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017». Це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

Детальніше...
 
Година пам'яті "Не забудь героїв триста!"
Понеділок, 29 січня 2018, 16:55

29 січня з метою вшанування пам'яті подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами в січні 1918 року, працівниками Христинівської центральної бібліотеки проведено  засідання круглого столу та тематичну книжкову виставку історичної літератури. В засіданні взяли участь в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич та учні 9-А класу Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Є. О. Корнійчука.

Детальніше...
 
Свіча Голокосту не згасне
П'ятниця, 26 січня 2018, 17:09

Сьогодні в районній центральній бібліотеці відбулась виставка тематичної літератури до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, яке відзначається 27 січня. Голокост ( в перекладі з англ. ) - знищення. Сучасне поняття Голокосту  - коли люди вбивають людей. Велика трагедія спільноти складається з величезних трагедій конкретних людей і їх сімей,  коли вбивають, вбивають цілий світ.

Звірами нацистів не назвеш. звір вбиває лише з-за необхідності - така його природа. А тут істоти, які називали себе вищою расою, і їхні посіпаки ( очевидці стверджують, хоч це гірко визнавати, що зайдам допомогали наші співгромадяни, які зі страху чи з інших мотивів прислужували фашистам) пішли проти природи. Вбивали, бо їм так захотілось. Їм немає прощення. Фашизм засуджено та заборонено. Його жертви й сьогодні ( а повинні бути вічно!) у пам'яті рідних, близьких, людства в цілому. Пам'ятати - не лише зі сльозами на очах згадувати. Пам'ять зобов'язує робити все, аби не допустити повторення трагедії. В цьому нащадки тих, кого перед розстрілом поділяли за різними ознаками, мають бути єдиними. А щоб пам'ятати, треба знати.

Детальніше...
 
Відбулось перше засідання ініціативної групи щодо питання створення Христинівської ОТГ
П'ятниця, 26 січня 2018, 12:49

За сприяння Христинівської райдержадміністрації 26 січня 2018 року відбулось перше засідання ініціативної групи щодо питання створення та діяльності Христинівської ОТГ. На порядок денний винесено питання розроблення проекту штатного розпису та проекту статуту.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 391

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting