Головна

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Головна сторінка
Набір на службу за контрактом
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 09:00

 
Про перерахунок пенсій з 1 жовтня 2017 року на Христинівщині
Четвер, 26 жовтня 2017, 15:26

У зв’язку з набранням чинності з 11 жовтня 2017 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» органами Пенсійного фонду України проведено перерахунок раніше призначених пенсій із застосуванням:

- середнього показника заробітної плати в Україні у розмірі 3764,40 грн.;

Детальніше...
 
Особливі завдання в умовах освітніх змін
Четвер, 26 жовтня 2017, 14:11
https://mail.ukr.net/attach/show/15090138544107305283/1/147170_html_3d5e8b.jpgСьогодні в Україні відбувається фор­мування нової освітньої політики, яка передбачає включення кожної дитини у навчально-виховний процес, тим самим, забезпечуючи реалізацію її права на освіту.
Інтегрування дітей з порушеннями психофізичного розвитку до загальноосвітніх закладів – це світовий процес, до якого долучені всі високорозвинені країни.
Детальніше...
 
Засідання круглого столу
Четвер, 26 жовтня 2017, 08:47

Днями, під головуванням  голови райдержадміністрації Людмили Денисюк, відбулося засідання круглого столу із керівниками спеціалізованих служб району. В засіданні взяли участь керівник апарату Станіслав Пилипишин, головний спеціаліст режимно-секретної мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату РДА Сергій Яковенко, т.в.о. начальника відділ у Христинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сергій Видай, начальник Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури Черкаської області Владислав Савченко, в.о. начальника Христинівського відділення Уманського відділу ГУ Національної поліції України в Черкаській області Микола Бабешко, провідний інженер з використання водних ресурсів Тальнівського міжрайонного управління водного господарства Костянтин Галета.

Детальніше...
 
Нарада з головами територіальних громад
Четвер, 26 жовтня 2017, 08:23

25 жовтня в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Денисюк, відбулася нарада з головами територіальних громад району. В нараді взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації, начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Тетяна Терещук, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин,

Детальніше...
 
Нарада з спеціалізованими службами цивільного захисту району
Вівторок, 24 жовтня 2017, 16:58

Під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Денисюк відбулася нарада з спеціалізованими службами цивільного захисту району.  В нараді взяли участь т. в. о. першого заступника голови райдержадміністрації, начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Іван Рябоконь, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Ольга Щербина, керівники спеціалізованих служб району.

Детальніше...
 
Голова Держенергоефективності закликав ЕСКО-компанії брати участь в тендерах на утеплення бюджетних установ через систему ProZorro
Вівторок, 24 жовтня 2017, 15:11

https://mail.ukr.net/attach/show/15088340190150103519/2/2.JPGВже сьогодні ЕСКО-компанії можуть брати участь у тендерах на утеплення бюджетних установ через систему електронних публічних закупівель ProZorro (https://prozorro.gov.ua). Для цього спільними зусиллями Мінекономрозвитку (http://www.me.gov.ua), Держенергоефективності, ДП «ПРОЗОРРО» та експертами запроваджено спеціальний модуль для ЕСКО-закупівель.

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи 23 жовтня у Будинку Уряду на прес-конференції, присвяченій укладанню ЕСКО-договорів через ProZorro.

Детальніше...
 
Засідання евакуаційної комісії Христинівського району
Вівторок, 24 жовтня 2017, 14:16

Під головуванням в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук відбулося засідання евакуаційної комісії Христинівського району. В засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово - комунального господарства та цивільного захисту  райдержадміністрації Ольга Щербина,  керівники та члени груп евакуаційної комісії. Присутні детально обговорили питання підготовки до проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Христинівської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області.

Детальніше...
 
Збирання пізніх с/г культур.
Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:25

Христинівщина продовжує збирати пізні зернові та технічні  культури. За оперативною інформацією станом на 25 жовтня с/г підприємства району всіх форм власності завершили обмолот  соняшнику. Всього  намолочено 22412 тонн із середньою урожайністю 27,9 ц/га.

Детальніше...
 
На Черкащині відбудеться масштабний форум, де навчатимуть громади залучати ресурси
Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:11

22752214_1686052768134642_1245359306_n26 жовтня на Черкащині пройде регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад». Його організаторами є Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський центр розвитку місцевого самоврядування, що діє за підтримки Програми U-Lead з Європою. Ця масштабна подія збере у Черкасах до 200 представників територіальних громад, фахівців та експертів зі всієї України. Під час Форуму обговорять:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 386

Пошук по сайту

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting